Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
=> Sekcja Kwidzyn .'....
=> Sekcja Sadlinki,.,'''
=> Sekcja Rakowiec.,.,,,
=> Sekcja Ryjewo,.,.,,,
=> Sekcja Prabuty ,.,,
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Rakowiec.,.,,,
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  <\B>Luneburg III z dnia 27.07.14                    
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:19.9 N 10:28:53.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  570.160 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    8                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   200                           
      5.Ilość konkursów.......................:   40                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1069.22                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   962.60                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,01,40                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,04,04                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  2 min. 24 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  65.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       <\B>Rakowiec [4]                                                     
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Rakowiec                |    8   |  200   |   40  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    8   |  200   |   40  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                              <\C>                                                                                              
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 14. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                
                                       z lotu Luneburg III, w dniu 27.07.14                                                                                     
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.      |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Bojaryn Robert                  3 PL-0324-08-230    GT 16,01,40  1069.22   5.00  23-  5-  5  568.470  65.000                                             
     2 Jędrych Wiesław                 3 PL-0324-13-4044   GT 16,02,02  1068.73  10.00  27- 10-  5  568.600  64.670                                             
     3 Skrajda Szymon                  3 PL-0324-09-2525   GT 16,04,20  1066.47  15.00  33-  7-  5  569.850  64.330                                             
     4 Jędrych Wiesław                 3 PL-0324-11-7036   GT 16,03,12  1066.39  20.00   2  <   5>  568.600  64.000                                             
     5 Jędrych Wiesław                 3 PL-0324-12-2366   GT 16,13,33  1046.09  25.00   3  <   6>  568.600  63.670                                             
     6 Jędrych Wiesław                 3 PL-0324-11-7039   GT 16,13,46  1045.67  30.00   4  <  15>  568.600  63.330                                             
     7 Przysowa Jan                    3 PL-0324-12-7190   GT 16,16,22  1040.31  35.00  25-  8-  5  568.390  63.000                                             
     8 Bojaryn Robert                  3 PL-0324-11-8021   GT 16,16,28  1040.27  40.00   2  <  12>  568.470  62.670                                             
     9 Krzywdziński Jan                3 PL-0324-13-4626   GT 16,24,57  1036.36  45.00  19-  2-  2  575.130  62.330                                             
    10 Przysowa Jan                    3 PL-0324-13-2073   GT 16,23,07  1027.61  50.00   2  <  11>  568.390  62.000                                             
    11 Przysowa Jan                    3 PL-0324-10-481    GT 16,24,27  1025.14  55.00   3  <  17>  568.390  61.670                                             
    12 Bojaryn Robert                  3 PL-0324-12-2017   GT 16,30,11  1014.79  60.00   3  <  25>  568.470  61.330                                             
    13 Musielewicz Leszek              3 PL-0324-08-8433   GT 16,33,58  1013.98  65.00  43-  3-  3  571.850  61.000                                             
    14 Skrajda Szymon                  3 PL-0324-10-4668   GT 16,32,10  1013.67  70.00   2  <  20>  569.850  60.670                                             
    15 Jędrych Wiesław                 3 PL-0324-10-819    GT 16,32,17  1011.23  75.00   5  <  16>  568.600  60.330                                             
    16 Jędrych Wiesław                 3 PL-0324-12-2326      16,35,32  1005.42  80.00   6  <  19>  568.600   0.000                                             
    17 Przysowa Jan                    3 PL-0324-09-7768   GT 16,35,31  1005.08  85.00   4  <  18>  568.390  59.670                                             
    18 Przysowa Jan                    3 PL-0324-12-2598   GT 16,35,41  1004.79  90.00   5  <  29>  568.390  59.330                                             
    19 Jędrych Wiesław                 3 PL-0324-10-814    GT 16,39,51   997.81  95.00   7  <  22>  568.600   0.000                                             
    20 Skrajda Szymon                  3 PL-0324-09-2545   GT 16,41,32   997.06 100.00   3  <  23>  569.850  58.670                                             
    21 Szyszko Andrzej                 3 PL-0324-13-4985   GT 16,42,16   994.50 105.00  20-  3-  3  569.120  58.330                                             
    22 Jędrych Wiesław                 3 PL-0324-13-4051      16,42,34   993.07 110.00   8  <  26>  568.600   0.000                                             
    23 Skrajda Szymon                  3 PL-0324-12-1926   GT 16,44,00   992.77 115.00   4  <  24>  569.850  57.670                                             
    24 Skrajda Szymon                  3 PL-0324-11-7444   GT 16,44,06   992.60 120.00   5  <  30>  569.850  57.330                                             
    25 Bojaryn Robert                  3 PL-0324-12-2073   GT 16,43,47   990.74 125.00   4  <  35>  568.470  57.000                                             
    26 Jędrych Wiesław                 3 PL-0324-11-7070   GT 16,44,00   990.59 130.00   9  <  36>  568.600   0.000                                             
    27 Musielewicz Leszek              3 PL-0324-12-2642   GT 16,50,20   985.38 135.00   2  <  40>  571.850  56.330                                             
    28 Kwiotek Marian                  3 PL-0324-12-2169      16,48,53   984.43 140.00  10-  2-  1  569.870   0.000                                             
    29 Przysowa Jan                    3 PL-0324-11-9308   GT 16,47,43   983.86 145.00   6  <  32>  568.390   0.000                                             
    30 Skrajda Szymon                  3 PL-0324-11-7408   GT 16,49,42   983.01 150.00   6  <  37>  569.850   0.000                                             
    31 Kwiotek Marian                  3 PL-0324-12-2149   GT 16,50,04   982.42 155.00   2          569.870  55.000                                             
    32 Przysowa Jan                    3 PL-0324-12-2578   GT 16,49,05   981.53 160.00   7  <  39>  568.390   0.000                                             
    33 Krzywdziński Jan                3 PL-0324-11-7189   GT 16,56,43   980.25 165.00   2          575.130  54.330                                             
    34 Szyszko Andrzej                 3 PL-0324-13-4100   GT 16,54,43   973.33 170.00   2  <  38>  569.120  54.000                                             
    35 Bojaryn Robert                  3 PL-0324-11-8050   GT 16,56,15   969.67 175.00   5          568.470  53.670                                             
    36 Jędrych Wiesław                 3 PL-0324-13-4018      16,56,52   968.87 180.00  10          568.600   0.000                                             
    37 Skrajda Szymon                  3 PL-0324-12-1905   GT 16,58,13   968.78 185.00   7          569.850   0.000                                             
    38 Szyszko Andrzej                 3 PL-0324-13-4969   GT 16,58,21   967.32 190.00   3          569.120  52.670                                             
    39 Przysowa Jan                    3 PL-0324-12-7191   GT 16,58,44   965.45 195.00   8          568.390   0.000                                             
    40 Musielewicz Leszek              3 PL-0324-10-753    GT 17,04,04   962.60 200.00   3          571.850  52.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    41 Bojaryn Robert                  3 PL-0324-11-8030   GT 17,00,43   962.34          6          568.470   0.000                                             
    42 Szyszko Andrzej                 3 PL-0324-12-1840   GT 17,02,56   959.84          4          569.120   0.000                                             
    43 Bojaryn Robert                  3 PL-0324-12-2011   GT 17,06,42   952.69          7          568.470   0.000                                             
    44 Przysowa Jan                    3 PL-0324-12-2588   GT 17,07,22   951.49          9          568.390   0.000                                             
    45 Przysowa Jan                    3 PL-0324-10-451    GT 17,08,55   949.03         10          568.390   0.000                                             
    46 Przysowa Jan                    3 PL-0324-12-2585   GT 17,12,30   943.39         11          568.390   0.000                                             
    47 Przysowa Jan                    3 PL-0324-12-2593   GT 17,21,25   929.63         12          568.390   0.000                                             
    48 Kwiotek Marian                  3 PL-0324-13-4505   GT 17,23,40   928.63          3          569.870   0.000                                             
    49 Szyszko Andrzej                 3 PL-0324-13-4088   GT 17,27,39   921.43          5          569.120   0.000                                             
    50 Bojaryn Robert                  3 PL-0324-10-4590   GT 17,27,39   920.38          8          568.470   0.000                                             
    51 Musielewicz Leszek              3 PL-0324-12-2656   GT 17,40,24   907.12          4          571.850   0.000                                             
    52 Skrajda Szymon                  3 PL-0324-12-1954   GT 17,50,29   889.72          8          569.850   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                      

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
<\C>                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Rakowiec [4]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+         
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |         
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |konk.|punkty |         
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+         
   1 Jędrych         Wiesław         3    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      4      3      5     63  2849.33          
                                        92.79  98.05  99.01 189.33  97.18 314.91 195.77 320.27 265.91 178.08 263.08 153.75 265.20 316.00                        
   2 Przysowa        Jan             3    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      3      5     64  2834.71          
                                        97.68  96.77  96.70 193.10  94.29 318.50 190.55 315.55 263.45 186.34 246.93 186.18 243.00 305.67                        
   3 Bojaryn         Robert          3    5      5      5      5      0      5      5      5      3      5      3      5      3      5     59  2744.64          
                                        97.64  96.30  96.89 196.22   0.00 293.18 192.56 312.19 264.68 190.03 261.69 190.99 252.60 299.67                        
   4 Skrajda         Szymon          3    5      5      5      5      5      5      4      5      3      5      3      5      3      5     63  2693.86          
                                        98.59  93.62  88.83 195.50  87.07 295.20 139.45 271.03 252.82 188.31 251.55 181.82 251.40 298.67                        
   5 Musielewicz     Leszek          3    5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3      2     --      3     55  2231.34          
                                        95.35  96.37  97.96 189.72  96.59 304.61 186.56 304.12 238.50 139.94 240.00  72.29   0.00 169.33                        
   6 Kwiotek         Marian          3    5      4      5      5      5      2      2      4      0      5      3      3      2      1     46  1710.30          
                                        92.58  72.77  88.92 191.80  92.60 116.55  68.56 222.77   0.00 185.11 256.15 104.29 163.20  55.00                        
   7 Szyszko         Andrzej         3    5      5      5      5      5      1      4      5      0      5      1      3      1      3     48  1628.49          
                                        89.54  95.75  87.40 167.55  91.34  54.24 135.67 284.23   0.00 192.62  81.23 104.72  79.20 165.00                        
   8 Koszara         Mirosław        3    5      0      5      5      1      3      0      0      2      5      1      2      2     --     31  1174.73          
                                        88.40   0.00  87.97 186.79  16.00 165.42   0.00   0.00 158.73 174.41  72.46  67.35 157.20   0.00                        
   9 Krzywdziński    Jan             3    5      5      5      5      1      2      0      2      0      2      2      0      1      2     32  1104.51          
                                        96.47  85.21  86.63 184.78  17.57 109.83   0.00 108.33   0.00  71.63 150.00   0.00  77.40 116.66                        
  10 Parol           Mieczysław      3    5      5      5      3      3      1      2      1      1      4     --     --     --     --     30   842.44          
                                        95.07  92.31  89.02 101.34  54.43  56.48  72.44  62.64  81.00 137.71   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  11 Więckowski      Kazimierz       3    3      1      1      5     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     10   273.95          
                                        56.08  18.76  18.36 180.75   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  12 Olszewski       Robert          3    5      0      0      3      0      0      0      0      0     --     --     --     --     --      8   191.36          
                                        88.46   0.00   0.00 102.90   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  13 Olszewski       Grzegorz        3    3      0      0      3      0      0      0     --     --     --     --     --     --     --      6   161.70          
                                        52.56   0.00   0.00 109.14   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  14 Latopolski      Krzysztof       3    0      0      2      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      2    35.32          
                                         0.00   0.00  35.32   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  15 Ciepliński      Gieroń          3    0      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0     --      0     0.00          
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
              <\C>                                                                                                                                              
                                        Rakowiec [4]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                      Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14                                                                                          
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-10-814    1  12    969.46  5526.850                                                                         
        2 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-11-7039   1  10    404.70  4858.570                                                                         
        3 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-11-7036   1  10    533.12  5040.050                                                                         
        4 Przysowa        Jan            3  PL-0324-10-481    1  10    549.31  4647.500                                                                         
        5 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-12-2366   1  10    589.36  3807.830                                                                         
        6 Przysowa        Jan            3  PL-0324-12-2585   0  10   1027.67  3571.400                                                                         
        7 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-09-2240   1   9    595.70  3832.800                                                                         
        8 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-13-4044   0   9    667.03  4357.360                                                                         
        9 Przysowa        Jan            3  PL-0324-12-2589   1   8    552.21  2968.910                                                                         
       10 Przysowa        Jan            3  PL-0324-09-602    1   8    654.48  3263.820                                                                         
       11 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-08-230    0   8    685.73  3903.880                                                                         
       12 Musielewicz     Leszek         3  PL-0324-08-8433   1   8    692.08  2930.350                                                                         
       13 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-10-871    0   8    876.24  2435.010                                                                         
       14 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-09-2217   0   8    898.20  3211.460                                                                         
       15 Skrajda         Szymon         3  PL-0324-11-7408   0   8    898.57  4031.210                                                                         
       16 Przysowa        Jan            3  PL-0324-12-7190   1   7    358.93  2337.040                                                                         
       17 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-12-2326   0   7    406.80  3050.500                                                                         
       18 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-12-2344   1   7    518.54  2858.940                                                                         
       19 Przysowa        Jan            3  PL-0324-12-7191   0   7    623.47  2859.430                                                                         
       20 Skrajda         Szymon         3  PL-0324-10-4648   1   7    641.38  2592.040                                                                         
       21 Parol           Mieczysław     3  PL-0324-11-7645   1   7    659.54  2226.040                                                                         
       22 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-12-2319   1   7    687.39  2793.490                                                                         
       23 Skrajda         Szymon         3  PL-0324-11-7410   0   7    829.50  3601.500                                                                         
       24 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-13-4493   1   7    852.68  2740.640                                                                         
       25 Skrajda         Szymon         3  PL-0324-12-1905   1   7    886.45  2942.410                                                                         
       26 Musielewicz     Leszek         3  PL-0324-10-753    1   7    998.60  2009.650                                                                         
       27 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-11-8094   1   6    361.05  2068.850                                                                         
       28 Przysowa        Jan            3  PL-0324-12-2593   0   6    452.73  1886.910                                                                         
       29 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-09-2098   0   6    459.34  2599.850                                                                         
       30 Musielewicz     Leszek         3  PL-0324-11-9156   0   6    496.65  2246.340                                                                         
       31 Musielewicz     Leszek         3  PL-0324-12-2632   1   6    509.88  2544.330                                                                         
       32 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-13-4018   0   6    596.48  2884.780                                                                         
       33 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-11-8039   1   6    606.76  2362.800                                                                         
       34 Kwiotek         Marian         3  PL-0324-12-2149   1   6    620.11  2893.760                                                                         
       35 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-13-4047   1   6    629.34  1875.100                                                                         
       36 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-11-7041   1   6    633.68  2365.400                                                                         
       37 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-12-2054   0   6    684.43  2183.120                                                                         
       38 Szyszko         Andrzej        3  PL-0275-12-12410  0   6    685.58  1656.830                                                                         
       39 Skrajda         Szymon         3  PL-0324-10-4668   0   6    704.26  2648.100                                                                         
       40 Szyszko         Andrzej        3  PL-0324-13-4985   0   6    751.49  2529.870                                                                         
       41 Przysowa        Jan            3  PL-0324-07-2419   1   6    752.62  2819.350                                                                         
       42 Przysowa        Jan            3  PL-0324-09-7768   0   6    872.49  3300.790                                                                         
       43 Musielewicz     Leszek         3  PL-0324-12-2628   1   5    235.80  1792.750                                                                         
       44 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-13-4457   0   5    266.26  1722.920                                                                         
       45 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-12-2017   1   5    292.64  1616.570                                                                         
       46 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-12-2078   1   5    301.47  1199.570                                                                         
       47 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-13-4051   0   5    327.66  1956.900                                                                         
       48 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-13-4451   0   5    329.24  1499.430                                                                         
       49 Musielewicz     Leszek         3  PL-0324-12-2642   0   5    347.13  2088.770                                                                         
       50 Przysowa        Jan            3  PL-0324-10-451    0   5    439.39  1915.100                                                                     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
<\C>                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Rakowiec całość [9]                                                                                                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+         
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |         
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |konk.|punkty |         
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+         
   1 Jędrych         Wiesław         3    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     70  3418.47          
                                        96.63  98.05  99.01 189.33  97.18 317.60 197.11 320.27 437.32 184.97 434.31 193.89 436.80 316.00                        
   2 Bojaryn         Robert          3    5      5      5      5      0      5      5      5      5      5      5      5      4      5     64  3163.99          
                                        97.93  99.36  98.11 196.22   0.00 295.42 195.79 314.16 422.99 195.07 428.31 196.36 324.60 299.67                        
   3 Skrajda         Szymon          3    5      5      5      5      5      5      4      5      5      5      5      5      5      5     69  3160.71          
                                        98.59  93.62  88.83 195.50  87.07 295.20 139.45 271.03 406.64 188.31 402.93 183.27 411.60 298.67                        
   4 Przysowa        Jan             3    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      4      5      4      5     68  3149.85          
                                        97.68  97.41  97.87 193.10  94.82 318.50 190.55 315.55 429.54 186.47 320.31 186.18 316.20 305.67                        
   5 Musielewicz     Leszek          3    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      2     --      3     58  2416.30          
                                        95.35  96.37  97.96 189.72  96.59 304.61 186.56 304.12 389.86 173.54 240.00  72.29   0.00 169.33                        
   6 Kwiotek         Marian          3    5      4      5      5      5      2      2      5      0      5      3      5      3      2     51  1966.02          
                                        92.58  72.77  90.09 191.80  92.99 116.55  68.56 275.75   0.00 185.11 256.15 176.87 235.80 111.00                        
   7 Szyszko         Andrzej         3    5      5      5      5      5      1      4      5      0      5      1      3      1      3     48  1634.59          
                                        91.73  95.75  91.07 167.55  91.34  54.24 135.67 284.23   0.00 192.86  81.23 104.72  79.20 165.00                        
   8 Krzywdziński    Jan             3    5      5      5      5      5      3      0      2      0      2      2      1      1      2     38  1268.59          
                                        97.11  85.21  86.63 188.94  85.45 163.85   0.00 108.33   0.00  71.63 150.00  37.38  77.40 116.66                        
   9 Koszara         Mirosław        3    5      0      5      5      1      3      0      0      2      5      1      2      2     --     31  1177.39          
                                        89.72   0.00  89.31 186.79  16.00 165.42   0.00   0.00 158.73 174.41  72.46  67.35 157.20   0.00                        
  10 Parol           Mieczysław      3    5      5      5      3      3      1      2      1      1      4     --     --     --     --     30   842.44          
                                        95.07  92.31  89.02 101.34  54.43  56.48  72.44  62.64  81.00 137.71   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  11 Więckowski      Kazimierz       3    3      1      1      5     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     10   273.95          
                                        56.08  18.76  18.36 180.75   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  12 Olszewski       Robert          3    5      0      0      3      0      0      0      0      0     --     --     --     --     --      8   191.36          
                                        88.46   0.00   0.00 102.90   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  13 Olszewski       Grzegorz        3    3      0      0      3      0      0      0     --     --     --     --     --     --     --      6   161.70          
                                        52.56   0.00   0.00 109.14   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  14 Latopolski      Krzysztof       3    0      0      2      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      2    35.32          
                                         0.00   0.00  35.32   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  15 Ciepliński      Gieroń          3    0      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0     --      0     0.00          
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        

 

Hodowca 12 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=