Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
=> Sekcja Kwidzyn .'....
=> Sekcja Sadlinki,.,'''
=> Sekcja Rakowiec.,.,,,
=> Sekcja Ryjewo,.,.,,,
=> Sekcja Prabuty ,.,,
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Prabuty ,.,,
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  <\B>Luneburg III z dnia 27.07.14                    
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:19.9 N 10:28:53.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  581.610 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   261                           
      5.Ilość konkursów.......................:   53                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1082.68                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   938.89                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,06,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,30,19                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 23 min. 50 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  65.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       <\B>Prabuty [6]                                                      
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 05 | Prabuty                 |   12   |  261   |   53  |20.31|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  261   |   53  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                              <\C>                                                                                              
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 14. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                
                                       z lotu Luneburg III, w dniu 27.07.14                                                                                     
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Komar Zenon                     5 PL-0324-12-9287   GT 16,06,29  1082.68   3.83  23-  9-  5  580.840  65.000                                             
     2 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-065-11-2201    GT 16,13,02  1071.61   7.66  15-  9-  5  581.920  64.750                                             
     3 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-041-13-11625   GT 16,13,05  1071.51  11.49   2  <   7>  581.920  64.500                                             
     4 Komar Zenon                     5 PL-0324-12-9026   GT 16,12,36  1070.48  15.33   2  <  11>  580.840  64.250                                             
     5 Łazarczyk Waldemar              5 PL-0324-12-9448   GT 16,21,44  1053.43  19.16  23-  5-  5  581.210  64.000                                             
     6 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-065-09-7866    GT 16,27,56  1040.27  22.99  24-  7-  5  580.400  63.750                                             
     7 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-0324-12-8240   GT 16,29,27  1040.16  26.82   3  <  13>  581.920  63.500                                             
     8 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1846    GT 16,33,25  1031.69  30.65  22-  8-  5  581.270  63.250                                             
     9 Pietruszyński Bogdan            5 PL-0324-12-8426   GT 16,34,39  1029.43  34.48   2  <  16>  581.270  63.000                                             
    10 Łazarczyk Waldemar              5 PL-065-10-4151    GT 16,34,36  1029.42  38.31   2  <  27>  581.210  62.750                                             
    11 Komar Zenon                     5 PL-0324-12-9025   GT 16,38,03  1022.52  42.15   3  <  12>  580.840  62.500                                             
    12 Komar Zenon                     5 PL-065-11-3936    GT 16,39,35  1019.76  45.98   4  <  20>  580.840  62.250                                             
    13 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-065-09-7018    GT 16,41,02  1019.07  49.81   4  <  15>  581.920  62.000                                             
    14 Gusztyn Jerzy                   5 PL-0324-12-8843   GT 16,43,18  1012.47  53.64  17-  3-  1  580.450  61.750                                             
    15 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-01-08-50167    GT 16,46,51  1008.79  57.47   5  <  21>  581.920  61.500                                             
    16 Pietruszyński Bogdan            5 PL-0324-13-1403   GT 16,50,39  1001.07  61.30   3  <  23>  581.270  61.250                                             
    17 Buszko Andrzej i Michał         5 DV-01451-13-89    GT 16,51,31   998.08  65.13   2  <  22>  580.400  61.000                                             
    18 Paluch Piotr                    5 PL-0324-13-1625   GT 16,51,23   994.35  68.97  20-  3-  3  578.100  60.750                                             
    19 Chrostek Andrzej                5 PL-0324-12-9612   GT 16,56,04   992.70  72.80  16-  2-  2  581.790  60.500                                             
    20 Komar Zenon                     5 PL-0324-12-9483   GT 16,55,29   992.07  76.63   5  <  29>  580.840  60.250                                             
    21 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-0324-12-8243   GT 16,58,02   989.60  80.46   6  <  43>  581.920   0.000                                             
    22 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-0324-12-10021  GT 16,57,37   987.72  84.29   3  <  25>  580.400  59.750                                             
    23 Pietruszyński Bogdan            5 PL-0324-12-8459   GT 16,58,37   987.52  88.12   4  <  28>  581.270  59.500                                             
    24 Krychowiak Sławomir             5 PL-065-11-2747    GT 16,59,44   985.82  91.95  17-  3-  3  581.370  59.250                                             
    25 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-0324-12-9992   GT 16,58,49   985.71  95.79   4  <  32>  580.400  59.000                                             
    26 Paluch Piotr                    5 PL-0324-13-1616   GT 16,57,25   984.14  99.62   2  <  37>  578.100  58.750                                             
    27 Łazarczyk Waldemar              5 PL-0241-10-1094   GT 17,01,15   983.02 103.45   3  <  31>  581.210  58.500                                             
    28 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1837    GT 17,02,21   981.30 107.28   5  <  30>  581.270  58.250                                             
    29 Komar Zenon                     5 PL-065-11-3904    GT 17,02,24   980.49 111.11   6  <  36>  580.840   0.000                                             
    30 Pietruszyński Bogdan            5 PL-0324-12-8460   GT 17,02,54   980.39 114.94   6  <  33>  581.270   0.000                                             
    31 Łazarczyk Waldemar              5 PL-065-11-1712    GT 17,06,57   973.63 118.77   4  <  47>  581.210  57.500                                             
    32 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-0324-12-10018  GT 17,06,45   972.60 122.61   5  <  34>  580.400  57.250                                             
    33 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1810    GT 17,08,38   971.00 126.44   7  <  51>  581.270   0.000                                             
    34 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-0324-12-10058  GT 17,09,42   967.82 130.27   6  <  52>  580.400   0.000                                             
    35 Chrostek Andrzej                5 PL-0324-12-9695   GT 17,13,52   963.44 134.10   2          581.790  56.500                                             
    36 Komar Zenon                     5 PL-065-08-12123   GT 17,13,02   963.20 137.93   7  <  39>  580.840   0.000                                             
    37 Paluch Piotr                    5 PL-0324-12-8566   GT 17,10,55   962.03 141.76   3          578.100  56.000                                             
    38 Szostek Stanisław               5 PL-0324-10-550    GT 17,16,00   961.07 145.59  32-  3-  2  582.410  55.750                                             
    39 Komar Zenon                     5 PL-0324-10-4324   GT 17,14,51   960.30 149.43   8  <  41>  580.840   0.000                                             
    40 Szostek Stanisław               5 PL-0324-09-2779   GT 17,16,35   960.15 153.26   2  <  53>  582.410  55.250                                             
    41 Komar Zenon                     5 PL-0324-13-9020      17,15,29   959.30 157.09   9          580.840   0.000                                             
    42 Krychowiak Sławomir             5 PL-0324-12-8910   GT 17,16,23   958.75 160.92   2  <  45>  581.370  54.750                                             
    43 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-0324-13-1015   GT 17,20,17   953.52 164.75   7  <  44>  581.920   0.000                                             
    44 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-065-12-3361    GT 17,23,16   948.89 168.58   8  <  46>  581.920   0.000                                             
    45 Krychowiak Sławomir             5 PL-065-11-2731    GT 17,24,59   945.34 172.41   3          581.370  54.000                                             
    46 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-0324-12-8224   GT 17,26,20   944.16 176.25   9          581.920   0.000                                             
    47 Łazarczyk Waldemar              5 PL-0324-13-4389   GT 17,25,46   943.88 180.08   5          581.210  53.500                                             
    48 Bednarski Mariusz               5 PL-0324-12-8692   GT 17,29,39   943.65 183.91  29-  1-  1  584.730  53.250                                             
    49 Gusztyn Jerzy                   5 PL-065-09-6666       17,25,09   943.59 187.74   2  <  50>  580.450   0.000                                             
    50 Gusztyn Jerzy                   5 PL-0324-12-8831      17,25,30   943.05 191.57   3          580.450   0.000                                             
    51 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-09-6130    GT 17,28,44   939.45 195.40   8          581.270   0.000                                             
    52 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-0324-13-160       17,28,10   938.91 199.23   7          580.400   0.000                                             
    53 Szostek Stanisław               5 PL-0324-12-3207      17,30,19   938.89 203.07   3          582.410   0.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    54 Szostek Stanisław               5 PL-0324-11-9030   GT 17,32,00   936.35   0.00   4          582.410   0.000                                             
    55 Krychowiak Sławomir             5 PL-065-10-5388    GT 17,40,30   922.08   0.00   4          581.370   0.000                                             
    56 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-065-09-7964    GT 17,40,30   920.54   0.00   8          580.400   0.000                                             
    57 Buszko Paweł                    5 PL-0314-13-418    GT 17,47,14   917.70   0.00  23-  0-  0  584.790   0.000                                             
    58 Chrostek Andrzej                5 PL-0324-12-9700   GT 17,44,18   917.22   0.00   3          581.790   0.000                                             
    59 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-0281-10-2735   GT 17,45,06   913.87   0.00   9          580.400   0.000                                             
    60 Łazarczyk Waldemar              5 PL-0324-12-9421   GT 17,52,37   904.44   0.00   6          581.210   0.000                                             
    61 Komar Zenon                     5 PL-065-11-3933    GT 17,53,38   902.44   0.00  10          580.840   0.000                                             
    62 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1857    GT 17,58,46   895.96   0.00   9          581.270   0.000                                             
    63 Paluch Piotr                    5 PL-0324-13-1606   GT 18,02,15   886.32   0.00   4          578.100   0.000                                             
    64 Gusztyn Jerzy                   5 PL-0324-12-8829   GT 18,07,28   882.86   0.00   4          580.450   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                      

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
<\C>                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Prabuty [6]                                                                                                                                                   
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+         
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |         
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |konk.|punkty |         
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+         
   1 Pietruszyński   Bogdan          5    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      3      5     64  2879.97          
                                        97.90  98.92  97.00 184.85  98.31 317.88 197.19 315.79 266.72 179.54 267.38 192.67 260.57 305.25                        
   2 Łazarczyk       Waldemar        5    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      3      5     64  2775.49          
                                        96.11  96.44  95.95 190.69  91.36 299.12 191.95 302.04 248.32 194.15 256.25 175.44 241.42 296.25                        
   3 Buszko Andrzej  i Michał        5    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      2      5     63  2772.97          
                                        98.35  96.48  97.36 195.19  98.33 308.56 196.59 316.87 264.89 185.66 266.76 190.32 156.86 300.75                        
   4 Komar           Zenon           5    5      5      5      5      3      5      5      5      3      5      3      5      3      5     62  2749.37          
                                        97.61  93.05  93.06 180.93  51.67 297.65 189.43 302.90 244.23 186.10 261.10 183.10 254.29 314.25                        
   5 Szostek         Stanisław       5    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      3      2     61  2628.46          
                                        98.08  97.57  97.43 197.67  95.18 300.34 185.56 301.38 268.57 195.62 249.77 179.15 251.14 111.00                        
   6 Andrzejewski    Zygmunt         5    5      5      5      5      3      4      4      4      3      5      3      0      3      5     54  2397.70          
                                        98.39  97.10  96.20 179.42  53.19 233.76 138.87 232.47 245.86 190.40 258.07   0.00 257.72 316.25                        
   7 Paluch          Piotr           5    5      5      5      5      5      3      5      5      2      2      3      5      3      3     56  2298.90          
                                        86.08  86.40  92.02 183.39  85.54 171.21 180.00 301.81 159.14  65.32 247.96 197.97 266.56 175.50                        
   8 Buszko          Paweł           5    5      5      5      5      5      5      5      5      3      3      3      4      3      0     56  2291.14          
                                        93.08  90.60  93.36 182.15  91.82 293.72 172.83 315.02 241.36 111.16 222.87 138.03 245.14   0.00                        
   9 Bednarski       Mariusz         5    5      5      5      5      5      4      3      5      3      3      3      2      3      1     52  2111.97          
                                        97.72  89.78  93.45 191.31  85.20 219.78 100.60 286.12 248.73 107.83 227.73  70.76 239.71  53.25                        
  10 Gusztyn         Jerzy           5    5      5      5      5      5      5      5      4      2      3      3      3      2      1     53  2111.60          
                                        93.33  96.85  92.79 190.98  92.00 299.00 174.33 222.62 155.86 114.85 242.09 107.15 168.00  61.75                        
  11 Chrostek        Andrzej         5    5      3      5      5      1      5      2      4      3      4      1      0      3      2     43  1921.21          
                                        93.38  50.08  97.07 188.53  18.21 301.22  71.10 246.23 258.54 144.00  79.28   0.00 256.57 117.00                        
  12 Strzelczyk      Jerzy           5    5      5      5      5      5      5      5      5      1      5      3     --     --     --     49  1841.04          
                                        92.59  93.30  98.81 188.24  92.97 302.69 180.47 283.06  87.14 188.17 233.60   0.00   0.00   0.00                        
  13 Krychowiak      Sławomir        5    5      1      1      5      3      4      3      3      1      2      3      3      3      3     40  1829.87          
                                        88.40  17.60  17.80 180.68  50.58 236.21 109.74 185.90  84.48  72.41 255.23 105.69 257.15 168.00                        
  14 Tatara          marek           5    5      5      5      5      4      5      5      5      3      2      0     --     --     --     44  1638.31          
                                        92.17  95.34  87.40 186.75  71.70 300.10 189.67 291.40 252.61  71.17   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  15 Komar           Zdzisław        5    5      3      5      5      5      2      4      1      3      5      2      1      1     --     42  1548.38          
                                        95.29  55.79  90.14 187.06  89.91 108.29 139.16  60.77 247.30 181.50 171.31  37.86  84.00   0.00                        
  16 Mateńka         Leszek          5    5      5      0      4      0      4      2      5      1      3      2     --      1     --     32  1330.16          
                                        93.64  94.78   0.00 141.78   0.00 228.48  67.52 278.52  84.89 108.59 153.10   0.00  78.86   0.00                        
  17 Wojtysiak       Krzysztof       5    5      1      1      5      2      2      1      1      1      5      3      0      0     --     27  1076.68          
                                        93.73  17.74  16.21 186.31  37.08 123.87  38.27  53.84  79.98 181.29 248.36   0.00   0.00   0.00                        
  18 Duch            Ludwik          5    0      0      2      3      1      1      2      1      0      3      3     --      1     --     17   781.14          
                                         0.00   0.00  35.29 112.56  19.21  57.76  69.14  55.36   0.00 106.57 240.68   0.00  84.57   0.00                        
  19 Białobłocki     Ryszard         5    5      0      2      4      0      0      0      2      0      2      1     --      1     --     17   606.29          
                                        91.83   0.00  34.34 145.58   0.00   0.00   0.00 106.49   0.00  71.38  78.67   0.00  78.00   0.00                        
  20 Szczotka        Józef           5    5      4      5      5      2      1      0     --      1     --     --     --     --     --     23   600.50          
                                        95.19  71.72  88.33 183.19  36.03  52.61   0.00   0.00  73.43   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  21 Masny           Krzysztof       5    5      5      5      5      3     --      1      0     --     --     --     --     --     --     24   535.58          
                                        91.06  87.64  91.35 182.11  51.06   0.00  32.36   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  22 Szedler         Kamil           5    3      5      0      0      1      0      2      1     --      0     --      1      0     --     13   337.07          
                                        55.79  91.24   0.00   0.00  16.19   0.00  76.78  60.34   0.00   0.00   0.00  36.73   0.00   0.00                        
  23 Gałkowski       Jan             5    1      4      3      0     --      0      1      1      1     --     --     --     --     --     11   301.78          
                                        16.66  68.71  53.64   0.00   0.00   0.00  33.79  53.30  75.68   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  24 Bogatek         Wiesław         5    0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0     0.00          
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
              <\C>                                                                                                                                              
                                         Prabuty [6]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                      Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14                                                                                          
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Komar           Zenon          5  PL-0324-12-9026   0  11    964.00  5094.190                                                                         
        2 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1846    0  11    969.63  4761.210                                                                         
        3 Komar           Zenon          5  PL-0324-10-4324   0  11   1177.27  4457.450                                                                         
        4 Szostek         Stanisław      5  PL-0324-12-3333   0  10    595.95  4305.850                                                                         
        5 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1837    1  10    837.21  4985.820                                                                         
        6 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0324-12-9992   1   9    522.48  4123.490                                                                         
        7 Strzelczyk      Jerzy          5  PL-0244-12-492    0   9    545.37  3715.540                                                                         
        8 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0324-12-10021  0   9    573.09  3984.510                                                                         
        9 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-09-6124    1   9    671.52  3533.950                                                                         
       10 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-11-1754    0   9    680.75  4649.590                                                                         
       11 Buszko Andrzej  i Michał       5  DV-09567-11-359   0   9    835.36  4164.370                                                                         
       12 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8459   0   9    972.13  4363.720                                                                         
       13 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-13-1409   0   8    547.08  2592.520                                                                         
       14 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-09-7866    0   8    617.53  3936.370                                                                         
       15 Buszko          Paweł          5  PL-0314-10-5241   0   8    717.92  3100.180                                                                         
       16 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-11-2201    1   8    749.41  3714.060                                                                         
       17 Krychowiak      Sławomir       5  PL-065-11-2731    1   8    752.03  4485.440                                                                         
       18 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3904    0   8    759.04  4119.620                                                                         
       19 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1810    1   8    971.04  3252.320                                                                         
       20 Szostek         Stanisław      5  PL-0324-12-3207   0   8   1016.12  3654.380                                                                         
       21 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0324-12-10071  1   7    217.94  3122.360                                                                         
       22 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-0324-12-8243   1   7    364.92  3325.680                                                                         
       23 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-10-4151    1   7    369.74  3127.090                                                                         
       24 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-13-1455   0   7    468.34  2711.960                                                                         
       25 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-13-1403   1   7    479.69  3362.500                                                                         
       26 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-11-1704    0   7    494.29  2310.570                                                                         
       27 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-09-7964    0   7    495.15  2005.290                                                                         
       28 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0281-11-1649   0   7    514.55  3536.650                                                                         
       29 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8464   1   7    524.44  3437.390                                                                         
       30 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0324-13-179    0   7    583.80  2226.770                                                                         
       31 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-10-5555    0   7    621.95  2420.300                                                                         
       32 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8843   1   7    664.35  3176.580                                                                         
       33 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8446   1   7    702.31  3723.390                                                                         
       34 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-09-7018    1   7    710.00  2887.070                                                                         
       35 Bednarski       Mariusz        5  PL-0324-12-8611   0   7    730.76  2813.250                                                                         
       36 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1811    0   7    803.55  3476.930                                                                         
       37 Chrostek        Andrzej        5  PL-065-10-6840    1   7    829.31  2833.690                                                                         
       38 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-11-138706      0   6    288.56  2435.130                                                                         
       39 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3942    0   6    297.44  3140.220                                                                         
       40 Komar           Zenon          5  PL-0324-12-9030   0   6    303.04  2739.050                                                                         
       41 Szostek         Stanisław      5  PL-0324-11-7985   1   6    358.54  2969.580                                                                         
       42 Szostek         Stanisław      5  PL-0324-13-3950   0   6    379.03  2331.000                                                                         
       43 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-0324-12-9448   0   6    445.25  3142.260                                                                         
       44 Wojtysiak       Krzysztof      5  PL-0324-13-1713   1   6    474.13  2269.160                                                                         
       45 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8426   1   6    476.48  2962.330                                                                         
       46 Komar           Zenon          5  PL-0324-12-9287   0   6    479.04  3195.980                                                                         
       47 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3936    0   6    489.87  2673.810                                                                         
       48 Krychowiak      Sławomir       5  PL-0324-12-8938   1   6    492.44  3079.070                                                                         
       49 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-09-6146    1   6    499.67  1729.700                                                                         
       50 Szostek         Stanisław      5  PL-0324-10-523    0   6    511.22  2193.470                                                                     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
<\C>                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Prabuty całość [*]                                                                                                                                            
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+         
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |         
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |konk.|punkty |         
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+         
   1 Pietruszyński   Bogdan          5    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     70  3394.81          
                                        97.90  98.92  98.03 191.07  98.31 317.88 197.60 315.79 442.02 184.28 442.52 192.67 412.57 305.25                        
   2 Komar           Zenon           5    5      5      5      5      3      5      5      5      5      5      5      5      5      5     68  3261.53          
                                        98.50  93.05  93.06 183.43  51.67 305.13 189.43 307.45 408.68 186.17 429.98 185.58 415.15 314.25                        
   3 Buszko Andrzej  i Michał        5    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      5     67  3120.16          
                                        98.35  96.62  97.78 196.57  98.96 308.56 198.44 316.87 433.02 189.97 434.62 192.79 156.86 300.75                        
   4 Łazarczyk       Waldemar        5    5      5      5      5      5      5      5      5      4      5      5      5      4      5     68  3087.19          
                                        96.11  96.44  95.95 190.69  91.36 299.12 191.95 302.04 323.39 194.15 420.88 175.44 313.42 296.25                        
   5 Szostek         Stanisław       5    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      3     66  3041.02          
                                        98.74  98.80  98.48 197.67  98.21 306.59 187.93 313.19 439.16 197.15 406.52 184.44 251.14 163.00                        
   6 Andrzejewski    Zygmunt         5    5      5      5      5      3      4      4      4      5      5      5      0      5      5     60  2879.01          
                                        98.39  97.10  96.20 179.42  53.19 233.76 138.87 232.47 399.88 190.40 421.08   0.00 422.00 316.25                        
   7 Bednarski       Mariusz         5    5      5      5      5      5      4      3      5      5      5      5      4      4      1     61  2636.77          
                                        97.72  91.15  95.60 194.35  85.39 219.78 100.60 286.12 399.89 177.81 380.63 142.20 312.28  53.25                        
   8 Gusztyn         Jerzy           5    5      5      5      5      5      5      5      4      3      4      4      4      2      3     59  2450.51          
                                        93.33  97.14  94.24 192.84  92.00 299.00 174.33 222.62 244.02 148.24 315.51 141.74 168.00 167.50                        
   9 Buszko          Paweł           5    5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      3      4      4      0     58  2445.69          
                                        93.08  91.00  93.36 188.01  91.82 293.72 174.80 315.02 313.97 111.16 222.87 138.03 318.85   0.00                        
  10 Paluch          Piotr           5    5      5      5      5      5      3      5      5      2      2      3      5      3      3     56  2298.90          
                                        86.08  86.40  92.02 183.39  85.54 171.21 180.00 301.81 159.14  65.32 247.96 197.97 266.56 175.50                        
  11 Chrostek        Andrzej         5    5      4      5      5      1      5      2      4      5      4      1      0      5      2     48  2260.89          
                                        93.38  67.84  97.07 188.53  18.21 301.22  71.10 246.23 419.31 144.00  79.28   0.00 417.72 117.00                        
  12 Krychowiak      Sławomir        5    5      1      1      5      3      4      3      3      1      2      5      3      5      3     44  2140.59          
                                        88.40  17.60  17.80 180.68  50.58 236.21 109.74 185.90  84.48  72.41 413.38 105.69 409.72 168.00                        
  13 Strzelczyk      Jerzy           5    5      5      5      5      5      5      5      5      1      5      4     --     --     --     50  1913.65          
                                        92.59  93.30  98.81 188.24  92.97 302.69 180.47 283.06  87.14 188.17 306.21   0.00   0.00   0.00                        
  14 Tatara          marek           5    5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      0     --     --     --     47  1838.11          
                                        95.58  96.59  90.58 190.35  88.49 300.10 191.94 299.10 414.21  71.17   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  15 Komar           Zdzisław        5    5      3      5      5      5      2      4      1      4      5      2      1      1     --     43  1627.54          
                                        95.29  55.79  90.14 187.06  89.91 108.29 139.16  60.77 326.46 181.50 171.31  37.86  84.00   0.00                        
  16 Mateńka         Leszek          5    5      5      0      5      0      5      3      5      1      3      2     --      1     --     35  1469.89          
                                        93.64  96.62   0.00 176.89   0.00 290.53 100.77 286.21  84.68 108.59 153.10   0.00  78.86   0.00                        
  17 Wojtysiak       Krzysztof       5    5      1      1      5      2      2      1      1      1      5      4      0      0     --     28  1150.90          
                                        93.73  17.74  16.21 186.31  37.08 123.87  38.27  53.84  79.98 181.29 322.58   0.00   0.00   0.00                        
  18 Duch            Ludwik          5    0      0      2      3      1      1      2      1      0      3      3     --      1     --     17   781.14          
                                         0.00   0.00  35.29 112.56  19.21  57.76  69.14  55.36   0.00 106.57 240.68   0.00  84.57   0.00                        
  19 Białobłocki     Ryszard         5    5      0      2      4      0      0      0      2      0      2      1     --      1     --     17   606.29          
                                        91.83   0.00  34.34 145.58   0.00   0.00   0.00 106.49   0.00  71.38  78.67   0.00  78.00   0.00                        
  20 Szczotka        Józef           5    5      4      5      5      2      1      0     --      1     --     --     --     --     --     23   600.30          
                                        95.19  71.72  88.33 183.19  36.03  52.61   0.00   0.00  73.23   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  21 Masny           Krzysztof       5    5      5      5      5      3     --      1      0     --     --     --     --     --     --     24   535.58          
                                        91.06  87.64  91.35 182.11  51.06   0.00  32.36   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  22 Szedler         Kamil           5    3      5      0      0      1      0      2      1     --      0     --      1      0     --     13   337.07          
                                        55.79  91.24   0.00   0.00  16.19   0.00  76.78  60.34   0.00   0.00   0.00  36.73   0.00   0.00                        
  23 Gałkowski       Jan             5    1      4      3      0     --      0      1      1      1     --     --     --     --     --     11   301.78          
                                        16.66  68.71  53.64   0.00   0.00   0.00  33.79  53.30  75.68   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        
  24 Bogatek         Wiesław         5    0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0     0.00          
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                        

 

Hodowca 12 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=