Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
=> Sekcja Kwidzyn'''''
=> Sekcja Sadlinki'''''
=> Sekcja Rakowiec'''''
=> Sekcja Ryjewo'''''
=> Sekcja Prabuty'''''
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki'''''
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Luneburg z dnia 01.06.14                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:19.9 N 10:28:53.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  560.390 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   272                           
      5.Ilość konkursów.......................:   55                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1362.05                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1278.31                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,28,09                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,51,52                         
     10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 43 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  65.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                      
            Lot do MP w kat.A, B, C.                                            
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   10   |  272   |   55  |20.22|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  272   |   55  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  6. Lot do MP w kat.A, B, C.                                                                               
                                         z lotu Luneburg, w dniu 01.06.14                                                                                       
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5108   GT 13,28,09  1362.05   3.68  44- 15-  5  562.730  65.000                                             
     2 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5145      13,34,14  1342.28   7.35   2  <   3>  562.730   0.000                                             
     3 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5417   GT 13,39,01  1327.14  11.03   3  <   4>  562.730  64.520                                             
     4 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-121    GT 13,39,05  1326.93  14.71   4  <   5>  562.730  64.280                                             
     5 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5407   GT 13,39,21  1326.10  18.38   5  <   7>  562.730  64.040                                             
     6 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-738    GT 13,36,52  1322.50  22.06  33- 12-  5  557.920  63.800                                             
     7 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5442   GT 13,41,20  1319.93  25.74   6  <  10>  562.730  63.560                                             
     8 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-287    GT 13,42,15  1319.44  29.41  21-  3-  3  563.730  63.310                                             
     9 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5912   GT 13,38,42  1318.03  33.09  25-  8-  5  558.450  63.070                                             
    10 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-1951   GT 13,42,04  1317.66  36.76   7  <  14>  562.730   0.000                                             
    11 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5094   GT 13,42,49  1316.15  40.44  20-  4-  4  563.070  62.590                                             
    12 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-705    GT 13,39,55  1313.01  44.12   2  <  23>  557.920  62.350                                             
    13 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5993   GT 13,40,21  1312.92  47.79   2  <  22>  558.450  62.110                                             
    14 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5406   GT 13,44,38  1309.79  51.47   8  <  16>  562.730   0.000                                             
    15 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-370    GT 13,45,47  1307.08  55.15   2  <  18>  563.070  61.630                                             
    16 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5104   GT 13,46,47  1303.27  58.82   9  <  17>  562.730   0.000                                             
    17 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1966   GT 13,46,48  1303.22  62.50  10  <  19>  562.730   0.000                                             
    18 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-361    GT 13,47,13  1302.75  66.18   3  <  21>  563.070  60.910                                             
    19 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1984   GT 13,48,04  1299.41  69.85  11  <  26>  562.730   0.000                                             
    20 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-1606      13,44,25  1298.72  73.53  37-  7-  5  557.690   0.000                                             
    21 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-353    GT 13,48,37  1298.54  77.21   4          563.070  60.190                                             
    22 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-408    GT 13,45,34  1297.01  80.88   3  <  30>  558.450  59.940                                             
    23 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT 13,45,25  1296.23  84.56   3  <  24>  557.920  59.700                                             
    24 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5921   GT 13,45,41  1295.43  88.24   4  <  27>  557.920  59.460                                             
    25 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1609   GT 13,46,09  1294.77  91.91  22-  4-  4  558.240  59.220                                             
    26 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-386    GT 13,49,51  1294.08  95.59  12  <  45>  562.730   0.000                                             
    27 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5912   GT 13,46,20  1293.48  99.26   5  <  33>  557.920  58.740                                             
    28 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6047   GT 13,46,34  1292.25 102.94   2  <  31>  557.690  58.500                                             
    29 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-20     GT 13,48,34  1290.62 106.62  37-  2-  2  559.570  58.260                                             
    30 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-6270   GT 13,47,49  1290.27 110.29   4  <  34>  558.450  58.020                                             
    31 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5236   GT 13,47,18  1290.05 113.97   3  <  32>  557.690  57.780                                             
    32 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5252   GT 13,47,27  1289.61 117.65   4  <  39>  557.690  57.540                                             
    33 Żbikowski K&K                   2 PL-11-145579      GT 13,47,56  1288.70 121.32   6  <  35>  557.920   0.000                                             
    34 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-440    GT 13,48,21  1288.68 125.00   5  <  38>  558.450  57.060                                             
    35 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5925   GT 13,48,07  1288.15 128.68   7  <  37>  557.920   0.000                                             
    36 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-10-2660   GT 13,48,25  1288.00 132.35   2  <  51>  558.240  56.570                                             
    37 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-737    GT 13,48,24  1287.31 136.03   8  <  41>  557.920   0.000                                             
    38 Karpiński Grzegorz              2 PL-0114-12-12582  GT 13,49,05  1286.50 139.71   6  <  50>  558.450   0.000                                             
    39 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-553    GT 13,48,38  1286.09 143.38   5  <  40>  557.690  55.850                                             
    40 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5260   GT 13,48,40  1285.99 147.06   6  <  48>  557.690  55.610                                             
    41 Żbikowski K&K                   2 PL-11-145583      GT 13,49,01  1285.48 150.74   9  <  42>  557.920   0.000                                             
    42 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-723    GT 13,49,13  1284.89 154.41  10  <  43>  557.920   0.000                                             
    43 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-792    GT 13,49,19  1284.59 158.09  11  <  46>  557.920   0.000                                             
    44 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-6275   GT 13,50,55  1283.66 161.76   2          559.570  54.650                                             
    45 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5405   GT 13,53,47  1282.48 165.44  13  <  49>  562.730   0.000                                             
    46 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-767    GT 13,50,05  1282.33 169.12  12          557.920   0.000                                             
    47 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-268    GT 13,54,52  1281.59 172.79   2  <  54>  563.730  53.930                                             
    48 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6014   GT 13,50,11  1281.51 176.47   7          557.690   0.000                                             
    49 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5437   GT 13,54,14  1281.16 180.15  14  <  52>  562.730   0.000                                             
    50 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5021   GT 13,50,58  1280.95 183.82   7  <  55>  558.450   0.000                                             
    51 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-09-1942   GT 13,51,09  1279.93 187.50   3  <  53>  558.240  52.960                                             
    52 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5254   GT 13,55,00  1278.93 191.18  15          562.730   0.000                                             
    53 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1105   GT 13,51,32  1278.80 194.85   4          558.240  52.480                                             
    54 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-244    GT 13,55,52  1278.69 198.53   3          563.730  52.240                                             
    55 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6610   GT 13,51,52  1278.31 202.21   8          558.450   0.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    56 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6122   GT 13,52,01  1277.39   0.00   5          558.240   0.000                                             
    57 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1159   GT 13,52,20  1276.46   0.00   6          558.240   0.000                                             
    58 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-466    GT 13,52,36  1276.17   0.00   9          558.450   0.000                                             
    59 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5962   GT 13,52,45  1274.52   0.00  13          557.920   0.000                                             
    60 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-1622   GT 13,52,48  1274.37   0.00  14          557.920   0.000                                             
    61 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5937   GT 13,52,55  1274.03   0.00  15          557.920   0.000                                             
    62 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6626   GT 13,53,36  1273.26   0.00  10          558.450   0.000                                             
    63 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-555    GT 13,53,10  1272.78   0.00   8          557.690   0.000                                             
    64 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-53        13,55,03  1271.61   0.00   3          559.570   0.000                                             
    65 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-10-7983   GT 13,58,07  1270.70   0.00   5          563.070   0.000                                             
    66 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1227   GT 13,53,53  1270.70   0.00   9          557.690   0.000                                             
    67 Żbikowski K&K                   2 PL-0290-13-4866   GT 13,54,30  1269.44   0.00  16          557.920   0.000                                             
    68 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5403   GT 13,58,50  1268.65   0.00   6          563.070   0.000                                             
    69 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5937   GT 13,55,13  1268.58   0.00  11          558.450   0.000                                             
    70 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1218   GT 13,54,49  1268.01   0.00  10          557.690   0.000                                             
    71 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5435   GT 13,59,07  1267.08   0.00  16          562.730   0.000                                             
    72 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-8208   GT 13,55,33  1266.98   0.00  23-  0-  0  558.170   0.000                                             
    73 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1149   GT 13,55,41  1266.76   0.00   7          558.240   0.000                                             
    74 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5972   GT 13,55,45  1265.84   0.00  17          557.920   0.000                                             
    75 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-1624   GT 13,55,58  1264.70   0.00  11          557.690   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                 
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                 
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |konk.|punkty |                                                                 
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                 
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5     30   905.12                                                                  
                                        99.01  98.44  96.43 192.29  97.55 321.40                                                                                
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5     30   871.17                                                                  
                                        95.29  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20                                                                                
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5     30   857.87                                                                  
                                        97.30  93.21  97.75 192.91  91.42 285.28                                                                                
   4 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5     28   836.32                                                                  
                                        97.03  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05                                                                                
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4     27   749.09                                                                  
                                        55.94  95.04  96.66 189.12  91.10 221.23                                                                                
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3     27   701.67                                                                  
                                        95.68  90.77  71.00 189.33  85.41 169.48                                                                                
   7 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      2      5      4      4     20   616.81                                                                  
                                        35.46  48.87  34.62 179.51  73.03 245.32                                                                                
   8 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     23   536.14                                                                  
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00                                                                                
   9 Zieliński       Bronisław       2    5      1      5      5      2      2     20   516.86                                                                  
                                        86.74  16.83  94.19 172.70  33.49 112.91                                                                                
  10 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0     18   421.36                                                                  
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00                                                                                
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      4    85.64                                                                  
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00                                                                                
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      1    16.26                                                                  
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00                                                                                
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     0.00                                                                  
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                                

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                 Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6                                                                                                    
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6610   1   5    410.59  1384.530                                                                         
        2 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-762    1   5    573.05  1423.340                                                                         
        3 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   4    125.41   962.810                                                                         
        4 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   4    218.44   826.540                                                                         
        5 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   4    244.40  1300.100                                                                         
        6 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-386    0   4    254.96  1185.380                                                                         
        7 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   4    258.50  1057.450                                                                         
        8 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   4    266.26  1300.190                                                                         
        9 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   4    303.72  1239.470                                                                         
       10 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1149   1   4    348.78   825.200                                                                         
       11 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6047   1   4    350.65  1123.530                                                                         
       12 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6333   1   4    361.93   847.170                                                                         
       13 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   4    369.51   826.540                                                                         
       14 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5912   0   4    392.90  1283.140                                                                         
       15 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   4    401.54  1126.620                                                                         
       16 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-107    1   4    408.73   728.340                                                                         
       17 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   4    423.90   644.900                                                                         
       18 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-535    0   4    451.77   822.980                                                                         
       19 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   4    476.46   641.850                                                                         
       20 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-655    0   4    488.00   826.540                                                                         
       21 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-12-268    1   4    543.21  1147.900                                                                         
       22 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-444    0   4    544.41   711.070                                                                         
       23 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-0324-11-6386   0   4    555.95   824.980                                                                         
       24 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-723    1   4    564.20  1124.590                                                                         
       25 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-378    1   3     35.80   581.190                                                                         
       26 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   3     77.55   971.840                                                                         
       27 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6350   1   3    122.48   517.800                                                                         
       28 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433075      0   3    128.73   502.000                                                                         
       29 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5104   1   3    131.84   815.570                                                                         
       30 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-1306   0   3    138.61   502.000                                                                         
       31 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   3    141.60   581.190                                                                         
       32 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-531    0   3    166.79   722.450                                                                         
       33 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-738    1   3    168.36   982.260                                                                         
       34 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   3    171.51   568.270                                                                         
       35 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1134   0   3    186.59   567.490                                                                         
       36 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5924   1   3    193.67   500.420                                                                         
       37 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-626    1   3    205.29   568.700                                                                         
       38 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-555    1   3    216.85   565.930                                                                         
       39 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-705    1   3    216.90   957.460                                                                         
       40 Plichta         Jarosław       2  PL-11-145704      0   3    223.27   581.100                                                                         
       41 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-524    1   3    236.88   499.760                                                                         
       42 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-466    1   3    249.13   502.100                                                                         
       43 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-547    1   3    249.40   722.450                                                                         
       44 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-618    1   3    250.84   502.420                                                                         
       45 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-554    0   3    258.60   680.980                                                                         
       46 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5108   1   3    262.01  1152.950                                                                         
       47 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-1951   1   3    271.62  1038.230                                                                         
       48 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-1606   1   3    272.07  1022.910                                                                         
       49 Janke           Waldemar       2  PL-0324-11-5308   0   3    274.29   502.420                                                                         
       50 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5945   0   3    287.51   387.090                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki całość [8]                                                                                                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                 
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                 
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |konk.|punkty |                                                                 
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                 
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5     30   908.89                                                                  
                                        99.01  98.44  96.43 193.77  98.64 322.60                                                                                
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5     30   873.12                                                                  
                                        97.24  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20                                                                                
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5     30   869.71                                                                  
                                        97.30  95.34  97.75 193.54  95.68 290.10                                                                                
   4 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5     28   836.68                                                                  
                                        97.39  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05                                                                                
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4     27   750.07                                                                  
                                        55.94  95.04  96.66 190.10  91.10 221.23                                                                                
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3     27   702.90                                                                  
                                        95.68  92.00  71.00 189.33  85.41 169.48                                                                                
   7 Pipczyński      Tadeusz         2    2      4      2      5      5      4     22   657.74                                                                  
                                        35.46  65.54  34.62 183.44  93.36 245.32                                                                                
   8 Zieliński       Bronisław       2    5      5      5      5      2      2     24   604.02                                                                  
                                        92.47  86.47  94.19 184.49  33.49 112.91                                                                                
   9 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     23   536.14                                                                  
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00                                                                                
  10 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0     18   421.36                                                                  
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00                                                                                
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      4    85.64                                                                  
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00                                                                                
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      1    16.26                                                                  
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00                                                                                
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     0.00                                                                  
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                                

 

Hodowca 12 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=