Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
=> Sekcja Kwidzyn'
=> Sekcja Sadlinki'
=> Sekcja Rakowiec'
=> Sekcja Ryjewo'
=> Sekcja Prabuty'
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki'
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  <\B>Szczecinek z dnia 04.05.14                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:42:26.  N 16:42:38.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  144.430 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   602                           
      5.Ilość konkursów.......................:  121                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1676.71                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1576.48                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,25,10                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,30,41                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 5 min. 31 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       <\B>Sadlinki [3]                                                     
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   13   |  602   |  121  |20.10|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  602   |  121  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                              <\C>                                                                                              
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.                                                                                           
                                        z lotu Szczecinek, w dniu 04.05.14                                                                                      
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5041   GT 10,25,10  1676.71   1.66  50- 15-  5  142.800  20.000                                             
     2 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6350   GT 10,28,39  1671.63   3.32  33-  6-  5  148.190  19.970                                             
     3 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6365   GT 10,28,45  1669.75   4.98   2  <  70>  148.190  19.930                                             
     4 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6065      10,25,17  1665.04   6.64  71- 18-  5  142.000   0.000                                             
     5 Grzejdziak Andrzej              2 DV-09253-13-316   GT 10,25,43  1662.10   8.31  44-  2-  2  142.470  19.870                                             
     6 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5157   GT 10,28,37  1660.52   9.97  73- 22-  5  147.150  19.830                                             
     7 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-386    GT 10,28,41  1659.28  11.63   2  <  11>  147.150  19.800                                             
     8 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-1306   GT 10,26,04  1659.18  13.29   2  <   9>  142.800  19.770                                             
     9 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5006   GT 10,26,05  1658.86  14.95   3  <  10>  142.800  19.730                                             
    10 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-440    GT 10,26,07  1658.22  16.61   4  <  13>  142.800  19.700                                             
    11 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5417   GT 10,28,45  1658.03  18.27   3  <  14>  147.150  19.670                                             
    12 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-6447   GT 10,25,59  1656.95  19.93   2          142.470  19.630                                             
    13 Karpiński Grzegorz              2 PL-11-433077      GT 10,26,16  1655.33  21.59   5  <  36>  142.800  19.600                                             
    14 Plichta Jarosław                2 PL-0119-12-2448   GT 10,28,54  1655.23  23.26   4  <  14>  147.150  19.570                                             
    14 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5135   GT 10,28,54  1655.23  23.26   5  <  16>  147.150  19.570                                             
    16 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5437   GT 10,28,55  1654.92  26.58   6  <  17>  147.150   0.000                                             
    17 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5104   GT 10,29,00  1653.37  28.24   7  <  18>  147.150   0.000                                             
    18 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5406   GT 10,29,05  1651.83  29.90   8  <  19>  147.150   0.000                                             
    19 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5442   GT 10,29,12  1649.66  31.56   9  <  22>  147.150   0.000                                             
    20 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-623    GT 10,26,40  1649.54  33.22  64- 22-  5  142.960  19.370                                             
    21 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5308   GT 10,26,41  1649.22  34.88   2  <  24>  142.960  19.330                                             
    22 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-1780   GT 10,29,15  1648.74  36.54  10  <  33>  147.150   0.000                                             
    23 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-514       10,26,11  1647.65  38.21   2  <  32>  142.000   0.000                                             
    24 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-639    GT 10,26,46  1647.64  39.87   3  <  25>  142.960  19.230                                             
    25 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5340   GT 10,26,50  1646.37  41.53   4  <  27>  142.960  19.200                                             
    26 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6152   GT 10,26,37  1645.99  43.19  53- 17-  5  142.570  19.170                                             
    27 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5336   GT 10,26,52  1645.74  44.85   5  <  30>  142.960  19.130                                             
    28 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5653   GT 10,26,39  1645.36  46.51   2  <  29>  142.570  19.100                                             
    29 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5614   GT 10,26,40  1645.04  48.17   3  <  34>  142.570  19.070                                             
    30 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-608    GT 10,26,55  1644.79  49.83   6  <  53>  142.960   0.000                                             
    31 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5921   GT 10,26,33  1644.48  51.50  55-  9-  5  142.330  19.000                                             
    32 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5260   GT 10,26,22  1644.15  53.16   3  <  42>  142.000  18.970                                             
    33 Plichta Jarosław                2 PL-11-133787      GT 10,29,33  1643.22  54.82  11  <  46>  147.150   0.000                                             
    34 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1159   GT 10,26,46  1643.14  56.48   4  <  37>  142.570  18.900                                             
    35 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-707    GT 10,26,39  1642.59  58.14   2  <  40>  142.330  18.870                                             
    36 Karpiński Grzegorz              2 PL-11-433075      GT 10,27,01  1641.06  59.80   6  <  43>  142.800   0.000                                             
    37 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6122   GT 10,26,53  1640.94  61.46   5  <  38>  142.570  18.800                                             
    38 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0362-13-7640   GT 10,26,54  1640.62  63.12   6  <  39>  142.570   0.000                                             
    39 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1111   GT 10,26,55  1640.31  64.78   7  <  72>  142.570   0.000                                             
    40 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5937   GT 10,26,49  1639.43  66.45   3  <  41>  142.330  18.700                                             
    41 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT 10,26,51  1638.80  68.11   4  <  58>  142.330  18.670                                             
    42 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-524    GT 10,26,39  1638.78  69.77   4  <  44>  142.000  18.630                                             
    43 Karpiński Grzegorz              2 PL-0114-12-12582  GT 10,27,09  1638.55  71.43   7  <  49>  142.800   0.000                                             
    44 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-535    GT 10,26,44  1637.20  73.09   5  <  44>  142.000  18.570                                             
    44 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6061   GT 10,26,44  1637.20  73.09   6  <  47>  142.000  18.570                                         
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    46 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-144    GT 10,29,54  1636.82  76.41  12  <  48>  147.150   0.000                                             
    47 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6023   GT 10,26,46  1636.57  78.07   7  <  54>  142.000  18.470                                             
    48 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-115    GT 10,29,55  1636.52  79.73  13  <  62>  147.150   0.000                                             
    49 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5945      10,27,16  1636.36  81.40   8  <  51>  142.800   0.000                                             
    50 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-66        10,27,56  1635.44  83.06  71-  6-  1  143.810   0.000                                             
    51 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5021   GT 10,27,19  1635.43  84.72   9  <  52>  142.800   0.000                                             
    52 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-455    GT 10,27,22  1634.49  86.38  10  <  55>  142.800   0.000                                             
    53 Janke Waldemar                  2 PL-0324-10-2710   GT 10,27,50  1627.63  88.04   7  <  60>  142.960   0.000                                             
    54 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6047   GT 10,27,18  1626.58  89.70   8  <  56>  142.000   0.000                                             
    55 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-444    GT 10,27,50  1625.81  91.36  11  <  57>  142.800   0.000                                             
    56 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-10-2532   GT 10,27,25  1624.40  93.02   9  <  75>  142.000   0.000                                             
    57 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5052   GT 10,27,57  1623.65  94.68  12  <  78>  142.800   0.000                                             
    58 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5523   GT 10,27,45  1621.99  96.35   5  <  59>  142.330  18.100                                             
    59 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-705    GT 10,27,47  1621.38  98.01   6  < 111>  142.330   0.000                                             
    60 Janke Waldemar                  2 PL-0324-13-6117      10,28,11  1621.17  99.67   8  <  61>  142.960   0.000                                             
    61 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-612    GT 10,28,16  1619.64 101.33   9  <  63>  142.960   0.000                                             
    62 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5146      10,30,52  1619.41 102.99  14  <  64>  147.150   0.000                                             
    63 Janke Waldemar                  2 PL-0324-13-6128      10,28,18  1619.03 104.65  10  <  65>  142.960   0.000                                             
    64 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-114    GT 10,30,55  1618.52 106.31  15  <  68>  147.150   0.000                                             
    65 Janke Waldemar                  2 PL-0324-09-1455   GT 10,28,20  1618.42 107.97  11  <  66>  142.960   0.000                                             
    66 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-655    GT 10,28,22  1617.80 109.63  12  <  67>  142.960   0.000                                             
    67 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5319   GT 10,28,26  1616.59 111.30  13  <  69>  142.960   0.000                                             
    68 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5405   GT 10,31,03  1616.15 112.96  16  <  81>  147.150   0.000                                             
    69 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-618    GT 10,28,28  1615.98 114.62  14  <  71>  142.960   0.000                                             
    70 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6316      10,31,47  1614.56 116.28   3  <  82>  148.190   0.000                                             
    71 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-644    GT 10,28,39  1612.63 117.94  15  <  74>  142.960   0.000                                             
    72 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0362-13-7657   GT 10,28,25  1612.48 119.60   8  <  73>  142.570   0.000                                             
    73 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6124   GT 10,28,28  1611.57 121.26   9  <  90>  142.570   0.000                                             
    74 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-647    GT 10,28,44  1611.12 122.92  16  < 105>  142.960   0.000                                             
    75 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1222   GT 10,28,14  1609.37 124.58  10  <  76>  142.000   0.000                                             
    76 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5246   GT 10,28,15  1609.07 126.25  11  <  79>  142.000   0.000                                             
    77 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-55        10,29,29  1607.12 127.91   2  <  93>  143.810   0.000                                             
    78 Karpiński Grzegorz              2 PL-11-228361      GT 10,29,02  1603.89 129.57  13  <  80>  142.800   0.000                                             
    79 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-513    GT 10,28,38  1602.11 131.23  12  <  83>  142.000   0.000                                             
    80 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5917   GT 10,29,08  1602.10 132.89  14  <  97>  142.800   0.000                                             
    81 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5152      10,32,01  1599.17 134.55  17  <  84>  147.150   0.000                                             
    82 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6334   GT 10,32,41  1598.89 136.21   4  <  88>  148.190  17.300                                             
    83 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5222   GT 10,28,58  1596.10 137.87  13  <  86>  142.000   0.000                                             
    84 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5444   GT 10,32,13  1595.70 139.53  18  <  85>  147.150   0.000                                             
    85 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-105    GT 10,32,15  1595.12 141.20  19  <  87>  147.150   0.000                                             
    86 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1218   GT 10,29,02  1594.91 142.86  14  <  88>  142.000   0.000                                             
    87 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-107    GT 10,32,17  1594.55 144.52  20  <  91>  147.150   0.000                                             
    88 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-1606      10,29,05  1594.01 146.18  15  <  98>  142.000   0.000                                             
    88 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6346   GT 10,32,58  1594.01 146.18   5  < 107>  148.190  17.100                                             
    90 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1134   GT 10,29,28  1593.55 149.50  10  <  94>  142.570   0.000                                             
    91 Plichta Jarosław                2 PL-11-145705      GT 10,32,21  1593.40 151.16  21  <  92>  147.150   0.000                                         
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    92 Plichta Jarosław                2 PL-11-145704         10,32,23  1592.82 152.82  22          147.150   0.000                                             
    93 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-21        10,30,19  1592.29 154.49   3  <  95>  143.810   0.000                                             
    94 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0362-13-7639   GT 10,29,35  1591.48 156.15  11  < 100>  142.570   0.000                                             
    95 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-47        10,30,25  1590.53 157.81   4  <  96>  143.810   0.000                                             
    96 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-17     GT 10,30,27  1589.94 159.47   5  < 102>  143.810  16.830                                             
    97 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5936      10,29,50  1589.61 161.13  15          142.800   0.000                                             
    98 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5226   GT 10,29,31  1586.30 162.79  16  <  99>  142.000   0.000                                             
    99 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5211   GT 10,29,33  1585.71 164.45  17  < 112>  142.000   0.000                                             
   100 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0323-13-4708   GT 10,30,00  1584.11 166.11  12  < 103>  142.570   0.000                                             
   101 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-1557      10,33,24  1583.08 167.77  41-  4-  3  147.860   0.000                                             
   102 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-39        10,30,54  1582.07 169.44   6          143.810   0.000                                             
   103 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5633   GT 10,30,07  1582.06 171.10  13  < 109>  142.570   0.000                                             
   104 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-13-4115   GT 10,33,28  1581.95 172.76   2  < 114>  147.860  16.570                                             
   105 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-642    GT 10,30,27  1580.54 174.42  17  < 106>  142.960   0.000                                             
   106 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5331      10,30,28  1580.25 176.08  18  < 108>  142.960   0.000                                             
   107 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-268    GT 10,33,47  1580.13 177.74   6          148.190  16.470                                             
   108 Janke Waldemar                  2 PL-0324-10-2712   GT 10,30,29  1579.96 179.40  19  < 110>  142.960   0.000                                             
   109 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-07-6616   GT 10,30,15  1579.72 181.06  14  < 113>  142.570   0.000                                             
   110 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5338   GT 10,30,30  1579.67 182.72  20  < 118>  142.960   0.000                                             
   111 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5924   GT 10,30,07  1579.40 184.39   7  < 117>  142.330   0.000                                             
   112 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1214   GT 10,29,55  1579.24 186.05  18          142.000   0.000                                             
   113 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5635   GT 10,30,17  1579.14 187.71  15  < 115>  142.570   0.000                                             
   114 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-303    GT 10,33,40  1578.58 189.37   3  < 119>  147.860  16.230                                             
   115 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1142   GT 10,30,19  1578.56 191.03  16  < 116>  142.570   0.000                                             
   116 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5625      10,30,20  1578.27 192.69  17          142.570   0.000                                             
   117 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-723    GT 10,30,12  1577.94 194.35   8  < 120>  142.330   0.000                                             
   118 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-617    GT 10,30,36  1577.93 196.01  21  < 121>  142.960   0.000                                             
   119 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-05-6330   GT 10,33,46  1576.89 197.67   4          147.860  16.070                                             
   120 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-778    GT 10,30,16  1576.77 199.34   9          142.330   0.000                                             
   121 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-629    GT 10,30,41  1576.48 201.00  22          142.960   0.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
   122 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5548   GT 10,30,18  1576.19   0.00  10          142.330   0.000                                             
   123 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-737    GT 10,30,20  1575.61   0.00  11          142.330   0.000                                             
   124 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-3588   GT 10,30,41  1574.71   0.00  16          142.800   0.000                                             
   125 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5912   GT 10,30,45  1573.55   0.00  17          142.800   0.000                                             
   126 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5068   GT 10,30,47  1572.98   0.00  18          142.800   0.000                                             
   127 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5070   GT 10,30,49  1572.40   0.00  19          142.800   0.000                                             
   128 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-233    GT 10,34,15  1572.31   0.00   7          148.190   0.000                                             
   129 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-453    GT 10,30,52  1571.53   0.00  20          142.800   0.000                                             
   130 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-12-1046   GT 10,30,41  1571.07   0.00   3          142.470   0.000                                             
   131 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5526   GT 10,30,36  1570.97   0.00  12          142.330   0.000                                             
   132 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5544      10,30,40  1569.82   0.00  13          142.330   0.000                                             
   133 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5920   GT 10,31,00  1569.23   0.00  21          142.800   0.000                                             
   134 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5502   GT 10,30,46  1568.09   0.00  14          142.330   0.000                                             
   135 Żbikowski K&K                   2 PL-11-145579      GT 10,30,48  1567.51   0.00  15          142.330   0.000                                             
   136 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1984   GT 10,33,53  1567.37   0.00  23          147.150   0.000                                             
   137 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-756    GT 10,30,50  1566.94   0.00  16          142.330   0.000                                         
                                                      -   4 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
   138 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5142      10,33,56  1566.54   0.00  24          147.150   0.000                                             
   139 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-10-6573   GT 10,30,57  1566.47   0.00   4          142.470   0.000                                             
   140 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-767    GT 10,30,56  1565.21   0.00  17          142.330   0.000                                             
   141 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6626   GT 10,31,16  1564.65   0.00  22          142.800   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                      

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                       
  Sadlinki [3]                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+             
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  |Razem|Razem  |             
|   |                             |Odd|  1   |  2   |konk.|punkty |             
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+             
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5     10   197.45              
                                        99.01  98.44                            
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5     10   194.09              
                                        95.29  98.80                            
   3 Janke           Waldemar        2    5      5     10   191.64              
                                        95.38  96.26                            
   4 Podgórski       Piotr           2    5      5     10   190.51              
                                        97.30  93.21                            
   5 Żbikowski       K&K             2    5      5     10   190.37              
                                        97.03  93.34                            
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5     10   186.45              
                                        95.68  90.77                            
   7 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      8   150.98              
                                        55.94  95.04                            
   8 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      7   128.69              
                                        89.19  39.50                            
   9 Zieliński       Bronisław       2    5      1      6   103.57              
                                        86.74  16.83                            
  10 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      5    84.33              
                                        35.46  48.87                            
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      3    49.71              
                                        49.71   0.00                            
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0     0.00              
                                         0.00   0.00                            
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0     0.00              
                                         0.00   0.00                            

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
              <\C>                                                                                                                                              
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                     Wyniki z lotow: 1,2                                                                                                        
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6350   1   2     21.23   254.900                                                                         
        2 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-1306   0   2     32.69   244.190                                                                         
        3 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   2     61.24   252.840                                                                         
        4 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5104   1   2     73.02   252.840                                                                         
        5 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-1780   1   2     73.85   252.840                                                                         
        6 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433075      0   2     86.67   244.190                                                                         
        7 Plichta         Jarosław       2  PL-11-133787      1   2     89.15   252.840                                                                         
        8 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5052   0   2    109.61   244.190                                                                         
        9 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   2    109.88   242.620                                                                         
       10 Janke           Waldemar       2  PL-0324-11-5336   1   2    110.52   244.490                                                                         
       11 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5937   0   2    118.69   243.210                                                                         
       12 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   2    125.40   244.190                                                                         
       13 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5945   0   2    135.13   244.190                                                                         
       14 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-13-5523   1   2    147.10   243.210                                                                         
       15 Janke           Waldemar       2  PL-0324-11-5308   0   2    152.79   244.490                                                                         
       16 Plichta         Jarosław       2  PL-11-145705      1   2    154.15   252.840                                                                         
       17 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-623    1   2    164.56   244.490                                                                         
       18 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5226   1   2    170.25   242.620                                                                         
       19 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6346   1   2    171.55   254.900                                                                         
       20 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   2    171.83   244.190                                                                         
       21 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-535    0   2    174.58   242.620                                                                         
       22 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5211   1   2    174.90   242.620                                                                         
       23 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-655    0   2    175.30   244.490                                                                         
       24 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0114-12-12582  1   2    175.91   244.190                                                                         
       25 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1134   0   2    177.86   243.730                                                                         
       26 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-107    1   2    180.34   252.840                                                                         
       27 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-105    1   2    181.50   252.840                                                                         
       28 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5924   1   2    185.88   243.210                                                                         
       29 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   2    190.84   244.490                                                                         
       30 Plichta         Jarosław       2  PL-11-145704      0   2    200.58   252.840                                                                         
       31 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-524    1   2    202.61   242.620                                                                         
       32 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-11-6152   1   2    207.37   243.730                                                                         
       33 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   2    207.44   244.490                                                                         
       34 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6061   0   2    213.39   242.620                                                                         
       35 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6047   1   2    228.51   242.620                                                                         
       36 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-612    1   2    229.69   244.490                                                                         
       37 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5405   1   2    233.86   252.840                                                                         
       38 Zieliński       Bronisław      2  PL-0324-12-66     1   2    241.27   246.290                                                                         
       39 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-618    1   2    241.49   244.490                                                                         
       40 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-707    0   2    244.71   243.210                                                                         
       41 Janke           Waldemar       2  PL-0324-11-5331   0   2    246.23   244.490                                                                         
       42 Janke           Waldemar       2  PL-0324-13-6117   0   2    247.43   244.490                                                                         
       43 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5021   1   2    253.38   244.190                                                                         
       44 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-513    1   2    256.60   242.620                                                                         
       45 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-617    0   2    269.14   244.490                                                                         
       46 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-444    0   2    271.96   244.190                                                                         
       47 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-10-2532   0   2    285.56   242.620                                                                         
       48 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   2    287.64   242.620                                                                         
       49 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6334   1   2    288.45   254.900                                                                         
       50 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-723    1   2    292.86   243.210                                                                     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                       
  Sadlinki całość [8]                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+             
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  |Razem|Razem  |             
|   |                             |Odd|  1   |  2   |konk.|punkty |             
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+             
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5     10   197.45              
                                        99.01  98.44                            
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5     10   196.04              
                                        97.24  98.80                            
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5     10   192.64              
                                        97.30  95.34                            
   4 Janke           Waldemar        2    5      5     10   191.64              
                                        95.38  96.26                            
   5 Żbikowski       K&K             2    5      5     10   190.73              
                                        97.39  93.34                            
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5     10   187.68              
                                        95.68  92.00                            
   7 Zieliński       Bronisław       2    5      5     10   178.94              
                                        92.47  86.47                            
   8 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      8   150.98              
                                        55.94  95.04                            
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      7   128.69              
                                        89.19  39.50                            
  10 Pipczyński      Tadeusz         2    2      4      6   101.00              
                                        35.46  65.54                            
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      3    49.71              
                                        49.71   0.00                            
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0     0.00              
                                         0.00   0.00                            
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0     0.00              
                                         0.00   0.00                            

 

Hodowca 13 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=