Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
=> Sekcja Kwidzyn'''
=> Sekcja Sadlinki'''
=> Sekcja Rakowiec'''
=> Sekcja Ryjewo'''
=> Sekcja Prabuty'''
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki'''
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Pasewalk z dnia 18.05.14                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:30:46.  N 13:59:00.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 12,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  325.550 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   573                           
      5.Ilość konkursów.......................:  115                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   916.82                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   415.91                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:18,18,04                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 7,30,10                         
     10.Czas trwania konkursu.................:7 godz.  8 min. 29 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :pochmurno                                            
        w miejscu przylotu:pochmurno                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                      
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   13   |  573   |  115  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  573   |  115  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.                                                                                           
                                         z lotu Pasewalk, w dniu 18.05.14                                                                                       
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-6012   GT 18,18,04   916.82   1.75  41-  7-  5  323.700  40.000                                             
     2 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-626    GT 18,42,43   858.10   3.49  49- 10-  5  324.120  39.930                                             
     3 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-531    GT 18,53,17   832.43   5.24  68- 18-  5  323.220  39.860                                             
     4 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-669    GT 18,56,40   827.54   6.98   2  <   6>  324.120  39.790                                             
     5 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1134   GT 18,56,27   827.08   8.73  54- 10-  5  323.760  39.720                                             
     6 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-642    GT 19,05,34   809.15  10.47   3  <  17>  324.120  39.650                                             
     7 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-791    GT 19,09,10   800.31  12.22  56- 15-  5  323.460  39.580                                             
     8 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-378    GT 19,16,58   796.81  13.96  64- 17-  5  328.260  39.510                                             
     9 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6610   GT 19,12,49   794.43  15.71  46-  9-  5  323.980  39.440                                             
    10 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1149   GT 19,14,42   790.24  17.45   2  <  38>  323.760  39.370                                             
    11 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6047   GT 19,15,38   787.13  19.20   2  <  16>  323.220  39.300                                             
    12 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-767    GT 19,18,31   782.22  20.94   2  <  15>  323.460  39.230                                             
    13 Plichta Jarosław                2 PL-11-145704         19,30,23   771.68  22.69   2  <  18>  328.260   0.000                                             
    14 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-34        19,28,00   768.53  24.43  66-  9-  5  325.090   0.000                                             
    15 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-792    GT 19,32,36   756.46  26.18   3  <  24>  323.460  39.020                                             
    16 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-544    GT 19,33,19   754.63  27.92   3  <  30>  323.220  38.950                                             
    17 Janke Waldemar                  2 PL-0324-10-2710   GT 19,36,12   751.67  29.67   4  <  19>  324.120  38.880                                             
    18 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5254   GT 19,42,22   750.54  31.41   3  <  27>  328.260  38.810                                             
    19 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-617    GT 19,39,57 19:41:52  33.16   5  <  26>  324.120  38.740                                             
    20 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-244    GT 19,48,43 19:43:46  34.90  35- 11-  5  329.270  38.670                                             
    21 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-328    GT 19,50,36 19:46:29  36.65  54-  8-  5  328.630  38.600                                             
    22 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-272    GT 19,53,45 19:48:47  38.39   2  <  35>  329.270  38.530                                             
    23 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6626   GT 19,47,34 19:49:40  40.14   2  <  60>  323.980  38.460                                             
    24 Żbikowski K&K                   2 PL-11-145583      GT 19,48,30 19:51:17  41.88   4  <  58>  323.460  38.390                                             
    25 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-10-2181   GT 19,51,20 19:51:57  43.63   2  <  47>  325.090  38.320                                             
    26 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5320   GT 19,50,15 19:52:10  45.38   6  <  77>  324.120   0.000                                             
    27 Plichta Jarosław                2 PL-0324-10-7801   GT 19,56,16 19:52:39  47.12   4  <  28>  328.260  38.180                                             
    28 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-138       19,57,59 19:54:22  48.87   5  <  29>  328.260   0.000                                             
    29 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-107    GT 20,03,21 19:59:44  50.61   6  <  33>  328.260  38.040                                             
    30 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-1606      19,57,48 20:00:55  52.36   4  <  37>  323.220   0.000                                             
    31 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-10-2791   GT 19,59,06 20:01:34  54.10   2  <  32>  323.700  37.890                                             
    32 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-11-6370   GT 19,59,22 20:01:50  55.85   3  <  45>  323.700  37.820                                             
    33 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1966   GT 20,06,13 20:02:36  57.59   7  <  34>  328.260  37.750                                             
    34 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5417   GT 20,09,37 20:06:00  59.34   8  <  41>  328.260   0.000                                             
    35 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-253    GT 20,11,10 20:06:13  61.08   3  <  36>  329.270  37.610                                             
    36 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-268    GT 20,11,12 20:06:14  62.83   4  <  44>  329.270  37.540                                             
    37 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5224   GT 20,04,02 20:07:08  64.57   5  <  39>  323.220  37.470                                             
    38 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-07-6616   GT 20,05,16 20:07:39  66.32   3  <  42>  323.760  37.400                                             
    39 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-1624   GT 20,04,59 20:08:05  68.06   6  <  40>  323.220  37.330                                             
    40 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-554    GT 20,05,03 20:08:10  69.81   7  <  48>  323.220   0.000                                             
    41 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-386    GT 20,11,55 20:08:18  71.55   9  <  43>  328.260   0.000                                             
    42 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5641      20,07,35 20:09:58  73.30   4  <  51>  323.760   0.000                                             
    43 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5145      20,15,14 20:11:37  75.04  10  <  63>  328.260   0.000                                             
    44 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6339   GT 20,17,39 20:12:41  76.79   5  <  65>  329.270  36.980                                             
    45 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-11-6386   GT 20,10,31 20:12:59  78.53   4  <  85>  323.700  36.910                                             
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    46 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5098   GT 20,17,19 20:13:13  80.28   2  <  49>  328.630  36.840                                             
    47 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-10-2149   GT 20,18,43 20:19:20  82.02   3  <  53>  325.090  36.770                                             
    48 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-08-2         20,17,22 20:20:28  83.77   8  <  50>  323.220   0.000                                             
    49 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-361    GT 20,24,43 20:20:37  85.51   3  <  61>  328.630  36.630                                             
    50 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-555    GT 20,17,45 20:20:52  87.26   9  <  54>  323.220   0.000                                             
    51 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5626      20,20,50 20:23:13  89.01   5  <  52>  323.760   0.000                                             
    52 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1104   GT 20,28,17 20:30:40  90.75   6  <  55>  323.760  36.420                                             
    53 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-2158      20,33,14 20:33:51  92.50   4  <  87>  325.090   0.000                                             
    54 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-504    GT 20,35,18 20:38:25  94.24  10  <  57>  323.220   0.000                                             
    55 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1157   GT 20,37,15 20:39:38  95.99   7  <  56>  323.760  36.210                                             
    56 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5638      20,41,23 20:43:46  97.73   8  <  72>  323.760   0.000                                             
    57 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1227   GT 20,41,59 20:45:05  99.48  11  <  69>  323.220   0.000                                             
    58 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5531   GT 20,44,47 20:47:34 101.22   5  <  62>  323.460  36.000                                             
    59 Warpas Jarosław                 2 PL-0324-10-2824   GT 20,51,48 20:54:29 102.97  16-  1-  1  323.540  35.930                                             
    60 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-440    GT 21,05,38 21:07:44 104.71   3  <  70>  323.980  35.860                                             
    61 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-9249      21,12,33 21:08:26 106.46   4  <  64>  328.630   0.000                                             
    62 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-720    GT 21,07,19 21:10:06 108.20   6  <  67>  323.460   0.000                                             
    63 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-134    GT  4,45,14  4:41:37 109.95  11  <  66>  328.260   0.000                                             
    64 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-1557       4,49,55  4:45:49 111.69   5  <  75>  328.630   0.000                                             
    65 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6325       5,06,37  5:01:40 113.44   6  <  68>  329.270   0.000                                             
    66 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5156       5,17,59  5:14:22 115.18  12  <  80>  328.260   0.000                                             
    67 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-723    GT  5,13,53  5:16:40 116.93   7  <  71>  323.460   0.000                                             
    68 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6284       5,23,21  5:18:23 118.67   7  <  76>  329.270   0.000                                             
    69 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-547    GT  5,15,50  5:18:56 120.42  12  <  74>  323.220   0.000                                             
    70 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5912   GT  5,32,48  5:34:53 122.16   4  <  82>  323.980  35.160                                             
    71 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-738    GT  5,35,37  5:38:24 123.91   8  <  73>  323.460   0.000                                             
    72 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1105   GT  5,38,19  5:40:42 125.65   9  < 102>  323.760   0.000                                             
    73 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-725    GT  5,40,26  5:43:13 127.40   9  <  79>  323.460   0.000                                             
    74 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-10-2532   GT  5,40,44  5:43:50 129.14  13  <  83>  323.220   0.000                                             
    75 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-10-7983   GT  5,48,09  5:44:02 130.89   6  < 106>  328.630  34.810                                             
    76 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-286    GT  5,51,03  5:46:05 132.64   8  <  78>  329.270   0.000                                             
    77 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5319   GT  5,45,01  5:46:55 134.38   7  <  81>  324.120   0.000                                             
    78 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6333   GT  5,53,54  5:48:56 136.13   9  <  95>  329.270   0.000                                             
    79 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT  5,52,15  5:55:02 137.87  10  <  89>  323.460   0.000                                             
    80 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-1951   GT  6,05,29  6:01:52 139.62  13  < 100>  328.260   0.000                                             
    81 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-655    GT  6,00,46  6:02:40 141.36   8  <  86>  324.120   0.000                                             
    82 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5948   GT  6,00,36  6:02:41 143.11   5  <  90>  323.980  34.320                                             
    83 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6022       6,00,41  6:03:47 144.85  14  <  84>  323.220   0.000                                             
    84 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1214   GT  6,00,45  6:03:52 146.60  15  <  88>  323.220   0.000                                             
    85 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-09-1561   GT  6,02,32  6:05:00 148.34   5  <  94>  323.700  34.110                                             
    86 Janke Waldemar                  2 PL-0324-10-2712   GT  6,03,09  6:05:04 150.09   9  < 112>  324.120   0.000                                             
    87 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-55         6,05,59  6:06:36 151.83   5  <  98>  325.090   0.000                                             
    88 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6036       6,03,54  6:07:01 153.58  16  <  91>  323.220   0.000                                             
    89 Żbikowski K&K                   2 PL-11-145579      GT  6,04,57  6:07:44 155.32  11  <  92>  323.460   0.000                                             
    90 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-415    GT  6,11,58  6:14:04 157.07   6  <  99>  323.980   0.000                                             
    91 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-535    GT  6,13,33  6:16:40 158.81  17  <  93>  323.220   0.000                                             
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    92 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5936   GT  6,14,35  6:17:22 160.56  12  <  97>  323.460   0.000                                             
    93 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5211   GT  6,19,13  6:22:19 162.30  18          323.220   0.000                                             
    94 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-6214   GT  6,21,26  6:23:54 164.05   6  < 104>  323.700   0.000                                             
    95 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6316       6,32,02  6:27:04 165.79  10  <  96>  329.270   0.000                                             
    96 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6326   GT  6,33,11  6:28:13 167.54  11          329.270   0.000                                             
    97 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5517       6,26,33  6:29:20 169.28  13  < 103>  323.460   0.000                                             
    98 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-53         6,29,53  6:30:30 171.03   6  < 105>  325.090   0.000                                             
    99 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-401    GT  6,30,20  6:32:26 172.77   7  < 101>  323.980   0.000                                             
   100 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5125       6,38,46  6:35:09 174.52  14  < 110>  328.260   0.000                                             
   101 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5993   GT  6,45,25  6:47:31 176.27   8  < 107>  323.980   0.000                                             
   102 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6122   GT  6,47,00  6:49:23 178.01  10          323.760   0.000                                             
   103 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-761    GT  6,49,43  6:52:30 179.76  14  < 113>  323.460   0.000                                             
   104 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-12-1030   GT  6,52,41  6:55:09 181.50   7          323.700   0.000                                             
   105 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-10-2127   GT  7,01,39  7:02:16 183.25   7  < 108>  325.090  32.700                                             
   106 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-335    GT  7,07,01  7:02:55 184.99   7  < 114>  328.630  32.630                                             
   107 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-444    GT  7,08,59  7:11:05 186.74   9          323.980   0.000                                             
   108 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-6958   GT  7,16,47  7:17:24 188.48   8  < 109>  325.090  32.490                                             
   109 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-09-1083   GT  7,20,12  7:20:49 190.23   9          325.090  32.420                                             
   110 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-125        7,24,39  7:21:02 191.97  15  < 111>  328.260   0.000                                             
   111 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-105    GT  7,24,41  7:21:04 193.72  16  < 115>  328.260   0.000                                             
   112 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-652    GT  7,21,57  7:23:52 195.46  10          324.120   0.000                                             
   113 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5545   GT  7,22,03  7:24:50 197.21  15          323.460   0.000                                             
   114 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-545    GT  7,29,26  7:25:20 198.95   8          328.630   0.000                                             
   115 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5108   GT  7,30,10  7:26:33 200.70  17          328.260   0.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
   116 Warpas Jarosław                 2 PL-0324-09-1841   GT  7,25,10  7:27:51   0.00   2          323.540   0.000                                             
   117 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-115    GT  7,31,36  7:27:59   0.00  18          328.260   0.000                                             
   118 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-772    GT  7,26,54  7:29:41   0.00  16          323.460   0.000                                             
   119 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-5163   GT  7,29,54  7:30:31   0.00  10          325.090   0.000                                             
   120 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-6283   GT  7,29,57  7:30:34   0.00  11          325.090   0.000                                             
   121 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1218   GT  7,27,49  7:30:55   0.00  19          323.220   0.000                                             
   122 Warpas Jarosław                 2 PL-0324-11-5491   GT  7,30,05  7:32:46   0.00   3          323.540   0.000                                             
   123 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5544       7,31,08  7:33:55   0.00  17          323.460   0.000                                             
   124 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-5183   GT  7,31,46  7:34:14   0.00   8          323.700   0.000                                             
   125 Żbikowski K&K                   2 PL-0290-13-4866   GT  7,32,25  7:35:12   0.00  18          323.460   0.000                                             
   126 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-1570       7,40,56  7:36:50   0.00   9          328.630   0.000                                             
   127 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-13-5203   GT  7,41,06  7:36:59   0.00  10          328.630   0.000                                             
   128 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-10-2660   GT  7,36,11  7:38:34   0.00  11          323.760   0.000                                             
   129 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-703    GT  7,42,30  7:45:17   0.00  19          323.460   0.000                                             
   130 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5523   GT  7,42,37  7:45:24   0.00  20          323.460   0.000                                             
   131 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-08-452    GT  7,48,40  7:49:17   0.00  12          325.090   0.000                                             
   132 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6119   GT  7,47,01  7:49:24   0.00  12          323.760   0.000                                             
   133 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5444   GT  8,05,14  8:01:37   0.00  19          328.260   0.000                                             
   134 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-2240   GT  8,03,08  8:05:14   0.00  10          323.980   0.000                                             
   135 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-20     GT  8,05,42  8:06:19   0.00  13          325.090   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                               
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |konk.|punkty |                                                                               
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5     20   486.17                                                                                
                                        99.01  98.44  96.43 192.29                                                                                              
   2 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5     20   483.37                                                                                
                                        95.38  96.26  94.74 196.99                                                                                              
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5     20   481.17                                                                                
                                        97.30  93.21  97.75 192.91                                                                                              
   4 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5     20   480.59                                                                                
                                        97.03  93.34  98.00 192.22                                                                                              
   5 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5     20   474.83                                                                                
                                        95.29  98.80  97.50 183.24                                                                                              
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5     19   446.78                                                                                
                                        95.68  90.77  71.00 189.33                                                                                              
   7 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5     18   436.76                                                                                
                                        55.94  95.04  96.66 189.12                                                                                              
   8 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5     17   404.01                                                                                
                                        89.19  39.50  88.59 186.73                                                                                              
   9 Zieliński       Bronisław       2    5      1      5      5     16   370.46                                                                                
                                        86.74  16.83  94.19 172.70                                                                                              
  10 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      2      5     12   298.46                                                                                
                                        35.46  48.87  34.62 179.51                                                                                              
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      4    85.64                                                                                
                                        49.71   0.00   0.00  35.93                                                                                              
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      0     0.00                                                                                
                                         0.00   0.00   0.00   0.00                                                                                              
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     0.00                                                                                
                                         0.00   0.00   0.00   0.00                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4                                                                                                      
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   4    218.44   826.540                                                                         
        2 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   4    369.51   826.540                                                                         
        3 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-535    0   4    451.77   822.980                                                                         
        4 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-655    0   4    488.00   826.540                                                                         
        5 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   3    111.44   499.760                                                                         
        6 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6350   1   3    122.48   517.800                                                                         
        7 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433075      0   3    128.73   502.000                                                                         
        8 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-1306   0   3    138.61   502.000                                                                         
        9 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   3    152.98   681.550                                                                         
       10 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1149   1   3    174.18   682.540                                                                         
       11 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1134   0   3    186.59   567.490                                                                         
       12 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5924   1   3    193.67   500.420                                                                         
       13 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6610   1   3    202.03   683.180                                                                         
       14 Plichta         Jarosław       2  PL-11-145704      0   3    223.27   581.100                                                                         
       15 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-107    1   3    230.95   581.100                                                                         
       16 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   3    233.37   737.370                                                                         
       17 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-524    1   3    236.88   499.760                                                                         
       18 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6047   1   3    247.71   565.840                                                                         
       19 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-618    1   3    250.84   502.420                                                                         
       20 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-554    0   3    258.60   680.980                                                                         
       21 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6333   1   3    263.52   698.880                                                                         
       22 Janke           Waldemar       2  PL-0324-11-5308   0   3    274.29   502.420                                                                         
       23 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   3    276.54   568.170                                                                         
       24 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   3    287.39   502.000                                                                         
       25 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-617    0   3    302.30   568.610                                                                         
       26 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-707    0   3    305.46   500.420                                                                         
       27 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5211   1   3    337.20   565.840                                                                         
       28 Zieliński       Bronisław      2  PL-0324-12-66     1   3    350.30   505.390                                                                         
       29 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-12-268    1   3    370.42   584.170                                                                         
       30 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-762    1   3    374.20   723.000                                                                         
       31 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   3    374.87   499.760                                                                         
       32 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-105    1   3    375.22   581.100                                                                         
       33 Zieliński       Bronisław      2  PL-0324-10-2127   0   3    401.17   686.670                                                                         
       34 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-513    1   3    409.25   499.760                                                                         
       35 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-723    1   3    409.79   566.670                                                                         
       36 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-10-2532   0   3    414.70   565.840                                                                         
       37 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-0324-11-6386   0   3    422.62   682.420                                                                         
       38 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-444    0   3    458.70   568.170                                                                         
       39 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-228361      0   3    495.20   502.000                                                                         
       40 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-378    1   2     19.93   433.950                                                                         
       41 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-531    0   2     23.93   580.360                                                                         
       42 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433077      1   2     34.05   400.610                                                                         
       43 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   2     51.81   409.110                                                                         
       44 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5951   1   2     56.20   358.090                                                                         
       45 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   2     59.06   433.950                                                                         
       46 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   2     61.24   252.840                                                                         
       47 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5135   1   2     69.99   409.110                                                                         
       48 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   2     71.91   590.220                                                                         
       49 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5104   1   2     73.02   252.840                                                                         
       50 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-1780   1   2     73.85   252.840                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki całość [8]                                                                                                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                               
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |konk.|punkty |                                                                               
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5     20   487.65                                                                                
                                        99.01  98.44  96.43 193.77                                                                                              
   2 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5     20   483.93                                                                                
                                        97.30  95.34  97.75 193.54                                                                                              
   3 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5     20   483.37                                                                                
                                        95.38  96.26  94.74 196.99                                                                                              
   4 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5     20   480.95                                                                                
                                        97.39  93.34  98.00 192.22                                                                                              
   5 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5     20   476.78                                                                                
                                        97.24  98.80  97.50 183.24                                                                                              
   6 Zieliński       Bronisław       2    5      5      5      5     20   457.62                                                                                
                                        92.47  86.47  94.19 184.49                                                                                              
   7 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5     19   448.01                                                                                
                                        95.68  92.00  71.00 189.33                                                                                              
   8 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5     18   437.74                                                                                
                                        55.94  95.04  96.66 190.10                                                                                              
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5     17   404.01                                                                                
                                        89.19  39.50  88.59 186.73                                                                                              
  10 Pipczyński      Tadeusz         2    2      4      2      5     13   319.06                                                                                
                                        35.46  65.54  34.62 183.44                                                                                              
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      4    85.64                                                                                
                                        49.71   0.00   0.00  35.93                                                                                              
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      0     0.00                                                                                
                                         0.00   0.00   0.00   0.00                                                                                              
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     0.00                                                                                
                                         0.00   0.00   0.00   0.00                                                                                              

 

Hodowca 13 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=