Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
=> Sekcja Kwidzyn'''
=> Sekcja Sadlinki'''
=> Sekcja Rakowiec'''
=> Sekcja Ryjewo'''
=> Sekcja Prabuty'''
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Ryjewo'''
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Pasewalk z dnia 18.05.14                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:30:46.  N 13:59:00.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 12,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  327.920 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   644                           
      5.Ilość konkursów.......................:  129                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1010.65                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   450.52                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,52,23                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 6,34,53                         
     10.Czas trwania konkursu.................:6 godz. 38 min. 39 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :pochmurno                                            
        w miejscu przylotu:pochmurno                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Ryjewo [5]                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 04 | Ryjewo                  |   15   |  644   |  129  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  644   |  129  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.                                                                                           
                                         z lotu Pasewalk, w dniu 18.05.14                                                                                       
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-12-5393   GT 17,52,23  1010.65   1.55  60- 14-  5  330.870  40.000                                             
     2 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-10-1817   GT 18,24,01   919.90   3.11  39- 10-  5  330.260  39.940                                             
     3 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3631   GT 18,25,10   916.49   4.66  71- 30-  5  330.090  39.870                                             
     4 Justa Mirosław                  4 PL-0324-13-6637   GT 18,26,42   913.24   6.21  44- 10-  5  330.320  39.810                                             
     5 Polakiewicz Grzegorz            4 CHN-13-32-1191331 GT 18,32,22   900.65   7.76   2  <  12>  330.870  39.750                                             
     6 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-10-1308   GT 18,40,53   878.17   9.32   2  <  11>  330.090  39.690                                             
     7 Witkowski Adam                  4 PL-0324-11-2769   GT 18,40,14   861.78  10.87  42- 10-  5  323.370  39.620                                             
     8 Justa Mirosław                  4 PL-0324-12-4112   GT 18,52,31   852.40  12.42   2  <   9>  330.320  39.560                                             
     9 Justa Mirosław                  4 PL-0324-12-4135   GT 18,55,25   846.07  13.98   3  <  15>  330.320  39.500                                             
    10 Witkowski Adam                  4 PL-0324-11-2777   GT 18,50,54   837.96  15.53   2  <  24>  323.370  39.440                                             
    11 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-13-7533      19,07,05   820.95  17.08   3  <  18>  330.090   0.000                                             
    12 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-13-3260      19,12,06   812.75  18.63   3  <  19>  330.870   0.000                                             
    13 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-13-7864   GT 19,15,10   805.19  20.19   2  <  17>  330.260  39.250                                             
    14 Gajos Rafał                     4 PL-0324-13-7759   GT 19,22,16   804.52  21.74  19-  7-  5  335.700  39.190                                             
    15 Justa Mirosław                  4 PL-0324-12-4161   GT 19,21,55   792.29  23.29   4  <  16>  330.320  39.120                                             
    16 Justa Mirosław                  4 PL-0324-12-4139   GT 19,24,08   788.10  24.84   5  <  29>  330.320  39.060                                             
    17 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-13-7898   GT 19,28,04   780.63  26.40   3  <  21>  330.260  39.000                                             
    18 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3617   GT 19,27,52   780.60  27.95   4  <  27>  330.090  38.940                                             
    19 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-11-1746   GT 19,30,04   778.40  29.50   4  <  28>  330.870  38.870                                             
    20 Knabe Piotr                     4 PL-0241-12-8578   GT 19,23,05   777.79  31.06  43-  7-  5  325.180  38.810                                             
    21 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-11-1095   GT 19,31,23   774.56  32.61   4  <  45>  330.260  38.750                                             
    22 Gajos Rafał                     4 PL-0324-13-7799   GT 19,39,08   773.27  34.16   2  <  26>  335.700  38.690                                             
    23 Kwiatkowski Rafał               4 PL-0324-11-111    GT 19,36,34   762.94  35.71  49-  6-  5  329.260  38.620                                             
    24 Witkowski Adam                  4 PL-0324-13-7380   GT 19,29,33   761.68  37.27   3  <  30>  323.370  38.560                                             
    25 Wiśniewski Władysław            4 PL-065-11-4793    GT 19,40,34   759.49  38.82  28-  2-  2  330.810  38.500                                             
    26 Gajos Rafał                     4 PL-0324-12-5054   GT 19,47,04   759.39  40.37   3  <  46>  335.700  38.440                                             
    27 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-11-217    GT 19,41,00   757.09  41.93   5  <  34>  330.090  38.370                                             
    28 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-13-8338   GT 19,42,45   755.84  43.48   5  <  33>  330.870  38.310                                             
    29 Justa Mirosław                  4 PL-0324-10-7035   GT 19,42,10   755.59  45.03   6  <  62>  330.320   0.000                                             
    30 Witkowski Adam                  4 PL-0324-12-4413   GT 19,34,14   753.37  46.58   4  <  31>  323.370  38.190                                             
    31 Witkowski Adam                  4 PL-0324-11-2765   GT 19,35,17   751.53  48.14   5  <  38>  323.370  38.120                                             
    32 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-13-6814   GT 19,43,26   750.81  49.69  59- 11-  5  329.180  38.060                                             
    33 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-13-8369      19,49,12 19:45:16  51.24   6  <  49>  330.870   0.000                                             
    34 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-10-1347   GT 19,48,13 19:45:19  52.80   6  <  35>  330.090  37.940                                             
    35 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-13-7843      19,48,54 19:46:01  54.35   7  <  36>  330.090   0.000                                             
    36 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3641   GT 19,48,56 19:46:02  55.90   8  <  51>  330.090   0.000                                             
    37 Kwiatkowski Rafał               4 PL-0324-10-1055   GT 19,48,34 19:46:47  57.45   2  <  64>  329.260  37.750                                             
    38 Witkowski Adam                  4 PL-0324-11-2807   GT 19,40,52 19:46:56  59.01   6  <  42>  323.370   0.000                                             
    39 Magierowski Józef               4 PL-0324-09-3363   GT 19,43,23 19:47:02  60.56  35-  4-  4  325.180  37.620                                             
    40 Knabe Piotr                     4 PL-0324-11-696    GT 19,44,03 19:47:42  62.11   2  <  59>  325.180  37.560                                             
    41 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-13-6834   GT 19,50,36 19:48:55  63.66   2  <  43>  329.180  37.500                                             
    42 Witkowski Adam                  4 PL-0324-13-2043   GT 19,43,23 19:49:27  65.22   7  <  61>  323.370   0.000                                             
    43 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-10-1191   GT 19,54,39 19:52:58  66.77   3  <  47>  329.180  37.370                                             
    44 Magierowski Józef               4 PL-0324-12-4023   GT 19,51,54 19:55:33  68.32   2  <  50>  325.180  37.310                                             
    45 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-13-7869   GT 20,00,11 19:57:04  69.88   5  <  56>  330.260  37.250                                             
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    46 Gajos Rafał                     4 PL-0324-09-3631   GT 20,07,28 19:57:05  71.43   4  <  48>  335.700  37.190                                             
    47 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-13-6802      19,59,48 19:58:07  72.98   4  <  58>  329.180   0.000                                             
    48 Gajos Rafał                     4 PL-0324-12-5053   GT 20,08,47 19:58:25  74.53   5  <  57>  335.700  37.060                                             
    49 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-13-8337   GT 20,03,21 19:59:25  76.09   7  <  69>  330.870  37.000                                             
    50 Magierowski Józef               4 PL-0324-10-1536   GT 19,56,04 19:59:43  77.64   3  < 106>  325.180  36.940                                             
    51 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-11-218    GT 20,04,12 20:01:19  79.19   9  <  52>  330.090   0.000                                             
    52 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-11-264    GT 20,05,01 20:02:07  80.75  10  <  53>  330.090   0.000                                             
    53 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3601   GT 20,06,30 20:03:37  82.30  11  <  67>  330.090   0.000                                             
    54 Wesołowski Jan                  4 PL-0324-11-862    GT 20,01,29 20:03:55  83.85  23-  2-  2  326.100  36.690                                             
    55 Magierowska Beata               4 PL-0324-12-3985   GT 20,00,11 20:04:10  85.40  55-  5-  4  324.940  36.620                                             
    56 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-11-7461   GT 20,08,21 20:05:14  86.96   6  <  65>  330.260   0.000                                             
    57 Gajos Rafał                     4 PL-0324-13-7772   GT 20,17,44 20:07:22  88.51   6  <  71>  335.700   0.000                                             
    58 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-11-522    GT 20,12,23 20:10:42  90.06   5  <  63>  329.180  36.440                                             
    59 Knabe Piotr                     4 PL-0324-13-7220   GT 20,09,34 20:13:13  91.61   3  <  77>  325.180  36.370                                             
    60 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-10-8713   GT 20,12,09 20:17:12  93.17  33-  7-  5  324.130  36.310                                             
    61 Witkowski Adam                  4 PL-0324-11-2760   GT 20,14,40 20:20:44  94.72   8  <  99>  323.370   0.000                                             
    62 Justa Mirosław                  4 PL-0324-12-4183   GT 20,24,20 20:21:08  96.27   7  < 118>  330.320   0.000                                             
    63 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-10-1153   GT 20,23,00 20:21:19  97.83   6  <  80>  329.180  36.120                                             
    64 Kwiatkowski Rafał               4 PL-0324-12-4621   GT 20,23,21 20:21:34  99.38   3  <  68>  329.260  36.060                                             
    65 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-12-4780   GT 20,25,53 20:22:46 100.93   7  <  94>  330.260   0.000                                             
    66 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-11-3147   GT 20,17,55 20:22:58 102.48   2  <  70>  324.130  35.940                                             
    67 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3649   GT 20,26,49 20:23:55 104.04  12  <  83>  330.090   0.000                                             
    68 Kwiatkowski Rafał               4 PL-0324-12-4638   GT 20,27,09 20:25:22 105.59   4  <  82>  329.260  35.810                                             
    69 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-13-8336   GT 20,29,21 20:25:25 107.14   8  <  72>  330.870   0.000                                             
    70 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-12-6564   GT 20,21,37 20:26:40 108.70   3  <  74>  324.130  35.690                                             
    71 Gajos Rafał                     4 PL-0324-09-3625   GT 20,37,12 20:26:50 110.25   7          335.700   0.000                                             
    72 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-11-1773   GT 20,30,50 20:26:54 111.80   9  <  75>  330.870   0.000                                             
    73 Witkowska Alicja                4 PL-0324-13-7335   GT 20,22,36 20:28:40 113.35  44-  4-  3  323.370  35.500                                             
    74 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0262-08-6506   GT 20,23,47 20:28:50 114.91   4  <  78>  324.130  35.440                                             
    75 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-11-1745   GT 20,32,56 20:29:00 116.46  10  <  81>  330.870   0.000                                             
    76 Witkowska Alicja                4 PL-0324-10-5285   GT 20,24,03 20:30:07 118.01   2  <  79>  323.370  35.310                                             
    77 Knabe Piotr                     4 PL-0324-13-7247   GT 20,27,44 20:31:23 119.57   4  <  88>  325.180  35.250                                             
    78 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-13-8437   GT 20,27,17 20:32:20 121.12   5  < 101>  324.130  35.190                                             
    79 Witkowska Alicja                4 PL-0324-10-8652   GT 20,27,10 20:33:14 122.67   3  < 117>  323.370  35.120                                             
    80 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-11-546    GT 20,35,44 20:34:03 124.22   7  <  90>  329.180   0.000                                             
    81 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-10-7752   GT 20,39,34 20:35:38 125.78  11  <  91>  330.870   0.000                                             
    82 Kwiatkowski Rafał               4 PL-0324-11-1103   GT 20,42,38 20:40:51 127.33   5  < 127>  329.260  34.940                                             
    83 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-11-213    GT 20,43,49 20:40:55 128.88  13  <  84>  330.090   0.000                                             
    84 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-13-7529      20,43,51 20:40:58 130.43  14  <  86>  330.090   0.000                                             
    85 Magierowska Beata               4 PL-0324-12-7885      20,37,32 20:41:31 131.99   2  <  87>  324.940   0.000                                             
    86 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-11-216    GT 20,47,55 20:45:01 133.54  15  <  89>  330.090   0.000                                             
    87 Magierowska Beata               4 PL-0324-12-3940   GT 20,42,22 20:46:20 135.09   3  <  92>  324.940  34.620                                             
    88 Knabe Piotr                     4 PL-0324-12-4310   GT 20,46,39 20:50:18 136.65   5  < 115>  325.180  34.560                                             
    89 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-11-274    GT 20,53,34 20:50:40 138.20  16  <  93>  330.090   0.000                                             
    90 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-09-3315   GT 20,55,00 20:53:19 139.75   8  < 102>  329.180   0.000                                             
    91 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-11-1776   GT 20,57,29 20:53:33 141.30  12  < 111>  330.870   0.000                                             
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    92 Magierowska Beata               4 PL-0324-12-4041   GT 21,00,40 21:04:38 142.86   4  < 100>  324.940  34.310                                             
    93 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-13-7844      21,08,55 21:06:01 144.41  17  <  96>  330.090   0.000                                             
    94 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-13-7881   GT 21,13,42 21:10:35 145.96   8  <  95>  330.260   0.000                                             
    95 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-13-7893   GT 21,13,46 21:10:39 147.52   9  < 108>  330.260   0.000                                             
    96 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3640   GT 21,21,22 21:18:28 149.07  18  <  97>  330.090   0.000                                             
    97 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-11-266    GT  3,53,48  3:50:55 150.62  19  <  98>  330.090   0.000                                             
    98 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3626   GT  4,48,24  4:45:31 152.17  20  < 103>  330.090   0.000                                             
    99 Witkowski Adam                  4 PL-0324-12-4481   GT  4,50,41  4:56:45 153.73   9  < 124>  323.370   0.000                                             
   100 Magierowska Beata               4 PL-0324-12-4022   GT  4,55,51  4:59:49 155.28   5          324.940  33.810                                             
   101 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-12-6562   GT  5,00,10  5:05:13 156.83   6  < 105>  324.130   0.000                                             
   102 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-12-4100   GT  5,08,25  5:06:44 158.39   9  < 110>  329.180   0.000                                             
   103 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3660   GT  5,11,21  5:08:28 159.94  21  < 104>  330.090   0.000                                             
   104 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3627   GT  5,17,15  5:14:22 161.49  22  < 107>  330.090   0.000                                             
   105 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-12-7790   GT  5,16,36  5:21:39 163.04   7          324.130   0.000                                             
   106 Magierowski Józef               4 PL-0324-10-1274   GT  5,19,26  5:23:05 164.60   4          325.180  33.440                                             
   107 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-09-3014   GT  5,31,12  5:28:19 166.15  23  < 109>  330.090   0.000                                             
   108 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-13-7899   GT  5,34,15  5:31:08 167.70  10          330.260   0.000                                             
   109 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3646   GT  5,38,20  5:35:26 169.25  24  < 112>  330.090   0.000                                             
   110 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-13-6803   GT  5,39,03  5:37:22 170.81  10  < 113>  329.180   0.000                                             
   111 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-08-7975   GT  5,41,21  5:37:25 172.36  13  < 121>  330.870   0.000                                             
   112 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3659   GT  5,44,32  5:41:38 173.91  25  < 114>  330.090   0.000                                             
   113 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-11-1498   GT  5,45,21  5:43:40 175.47  11          329.180   0.000                                             
   114 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-10-1318   GT  5,51,13  5:48:19 177.02  26  < 119>  330.090   0.000                                             
   115 Knabe Piotr                     4 PL-0324-10-1416   GT  5,45,35  5:49:14 178.57   6  < 116>  325.180   0.000                                             
   116 Knabe Piotr                     4 PL-0324-12-4344   GT  5,46,00  5:49:39 180.12   7          325.180   0.000                                             
   117 Witkowska Alicja                4 PL-0324-13-8015       5,50,46  5:56:50 181.68   4          323.370   0.000                                             
   118 Justa Mirosław                  4 PL-0324-12-4210   GT  6,01,00  5:57:48 183.23   8  < 122>  330.320   0.000                                             
   119 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3637   GT  6,14,46  6:11:52 184.78  27  < 120>  330.090   0.000                                             
   120 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-13-7519       6,16,54  6:14:01 186.34  28  < 126>  330.090   0.000                                             
   121 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-13-8334   GT  6,19,43  6:15:47 187.89  14          330.870   0.000                                             
   122 Justa Mirosław                  4 PL-0324-13-6632   GT  6,22,08  6:18:56 189.44   9  < 125>  330.320   0.000                                             
   123 Wesołowski Jan                  4 PL-0324-11-803    GT  6,18,00  6:20:26 190.99   2          326.100  32.370                                             
   124 Witkowski Adam                  4 PL-0324-12-4423   GT  6,19,20  6:25:24 192.55  10          323.370   0.000                                             
   125 Justa Mirosław                  4 PL-0324-12-4137   GT  6,29,17  6:26:05 194.10  10          330.320   0.000                                             
   126 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-11-214    GT  6,30,37  6:27:43 195.65  29  < 128>  330.090   0.000                                             
   127 Kwiatkowski Rafał               4 PL-0324-12-7957   GT  6,30,02  6:28:15 197.20   6          329.260   0.000                                             
   128 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-257    GT  6,32,05  6:29:11 198.76  30          330.090   0.000                                             
   129 Wiśniewski Władysław            4 PL-065-11-4794    GT  6,34,53  6:31:02 200.31   2          330.810  32.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
   130 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-13-7883   GT  6,37,25  6:34:18   0.00  11          330.260   0.000                                             
   131 Knabe Piotr                     4 PL-0324-12-4358   GT  6,39,48  6:43:27   0.00   8          325.180   0.000                                             
   132 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-12-4070   GT  6,49,38  6:47:57   0.00  12          329.180   0.000                                             
   133 Justa Mirosław                  4 PL-0324-12-4195   GT  6,51,25  6:48:13   0.00  11          330.320   0.000                                             
   134 Knabe Piotr                     4 PL-0324-12-4369   GT  6,46,15  6:49:54   0.00   9          325.180   0.000                                             
   135 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-13-6846   GT  6,55,58  6:54:17   0.00  13          329.180   0.000                                             
   136 Knabe Piotr                     4 PL-0324-12-4364   GT  6,51,10  6:54:49   0.00  10          325.180   0.000                                             
   137 Knabe Piotr                     4 PL-0324-13-7214   GT  6,51,17  6:54:56   0.00  11          325.180   0.000                                             
                                                      -   4 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
   138 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-11-1784   GT  6,58,54  6:54:58   0.00  15          330.870   0.000                                             
   139 Wesołowski Jan                  4 PL-0324-11-827    GT  6,54,03  6:56:29   0.00   3          326.100   0.000                                             
   140 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-09-8626   GT  7,02,13  6:59:19   0.00  31          330.090   0.000                                             
   141 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-10-1343   GT  7,02,17  6:59:23   0.00  32          330.090   0.000                                             
   142 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-12-7783   GT  6,55,31  7:00:34   0.00   8          324.130   0.000                                             
   143 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-13-8351   GT  7,07,26  7:03:30   0.00  16          330.870   0.000                                             
   144 Knabe Piotr                     4 PL-0324-09-8589   GT  7,02,46  7:06:25   0.00  12          325.180   0.000                                             
   145 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-11-545    GT  7,10,54  7:09:13   0.00  14          329.180   0.000                                             
   146 Justa Mirosław                  4 PL-0324-13-6605   GT  7,15,22  7:12:10   0.00  12          330.320   0.000                                             
   147 Magierowska Beata               4 PL-0324-12-3960   GT  7,09,23  7:13:22   0.00   6          324.940   0.000                                             
   148 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-13-7875   GT  7,18,13  7:15:06   0.00  12          330.260   0.000                                             
   149 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-13-7997   GT  7,18,21  7:15:14   0.00  13          330.260   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Ryjewo [5]                                                                                                                                                    
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                               
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |konk.|punkty |                                                                               
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
   1 Justa           Mirosław        4    5      5      5      5     20   490.48                                                                                
                                        98.65  97.90  96.88 197.05                                                                                              
   2 Ciszek Mirosław & Dariusz       4    5      5      5      5     20   482.95                                                                                
                                        96.87  96.98  94.29 194.81                                                                                              
   3 Polakiewicz     Grzegorz        4    5      5      5      5     20   481.18                                                                                
                                        93.60  94.85  98.80 193.93                                                                                              
   4 Bruniecki       Janusz          4    5      5      5      5     20   479.31                                                                                
                                        94.62  94.72  95.78 194.19                                                                                              
   5 Bończoszek      Andrzej         4    5      5      5      5     20   473.25                                                                                
                                        93.99  96.59  97.18 185.49                                                                                              
   6 Witkowski       Adam            4    5      5      5      5     20   468.40                                                                                
                                        92.07  92.63  89.77 193.93                                                                                              
   7 Kwiatkowski     Rafał           4    5      5      5      5     20   461.81                                                                                
                                        89.91  94.33  94.39 183.18                                                                                              
   8 Stasiewicz      Andrzej         4    5      5      5      5     20   452.02                                                                                
                                        94.89  92.50  86.06 178.57                                                                                              
   9 Knabe           Piotr           4    5      2      4      5     16   370.60                                                                                
                                        84.19  33.55  70.31 182.55                                                                                              
  10 Gajos           Rafał           4    3      3      3      5     14   356.18                                                                                
                                        55.85  53.40  56.36 190.57                                                                                              
  11 Magierowska     Beata           4    4      5      2      4     15   333.06                                                                                
                                        67.35  90.75  35.60 139.36                                                                                              
  12 Witkowska       Alicja          4    5      1      5      3     14   312.22                                                                                
                                        97.82  19.85  88.62 105.93                                                                                              
  13 Wiśniewski      Władysław       4    3      5      5      2     15   311.96                                                                                
                                        53.31  94.48  93.67  70.50                                                                                              
  14 Magierowski     Józef           4    2      3      2      4     11   269.58                                                                                
                                        33.23  53.25  37.79 145.31                                                                                              
  15 Wesołowski      Jan             4    2      2      2      2      8   177.41                                                                                
                                        38.44  35.70  34.21  69.06                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                         Ryjewo [5]                                                                                                             
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4                                                                                                      
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Polakiewicz     Grzegorz       4  PL-0324-12-5393   1   4     59.67   856.430                                                                         
        2 Polakiewicz     Grzegorz       4  PL-0324-11-1773   0   4    400.34   856.430                                                                         
        3 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-11-1498   1   4    489.22   849.010                                                                         
        4 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-10-1817   0   3     83.22   705.400                                                                         
        5 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-13-6802   1   3    127.91   583.930                                                                         
        6 Justa           Mirosław       4  PL-0324-13-6620   1   3    129.07   522.470                                                                         
        7 Justa           Mirosław       4  PL-0324-12-4118   1   3    139.96   522.470                                                                         
        8 Justa           Mirosław       4  PL-0324-13-6613   1   3    150.55   522.470                                                                         
        9 Polakiewicz     Grzegorz       4  PL-0324-13-8338   1   3    164.64   747.080                                                                         
       10 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-12-3640   1   3    201.62   703.850                                                                         
       11 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-12-3601   1   3    208.23   744.110                                                                         
       12 Gajos           Rafał          4  PL-0324-09-3631   0   3    218.88   603.390                                                                         
       13 Kwiatkowski     Rafał          4  PL-0324-12-4621   1   3    228.26   741.910                                                                         
       14 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-11-264    0   3    236.18   703.850                                                                         
       15 Kwiatkowski     Rafał          4  PL-0324-10-1055   1   3    259.94   741.910                                                                         
       16 Kwiatkowski     Rafał          4  PL-0324-12-4601   1   3    264.92   520.100                                                                         
       17 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-13-6814   1   3    274.45   741.660                                                                         
       18 Wiśniewski      Władysław      4  PL-065-11-4774    1   3    278.20   524.940                                                                         
       19 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-12-3626   1   3    354.15   744.110                                                                         
       20 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-11-7461   1   3    365.19   705.400                                                                         
       21 Stasiewicz      Andrzej        4  PL-0324-12-6562   1   3    376.04   726.110                                                                         
       22 Stasiewicz      Andrzej        4  PL-0324-11-3147   1   3    380.06   568.490                                                                         
       23 Justa           Mirosław       4  PL-0324-13-6632   1   3    380.61   587.030                                                                         
       24 Justa           Mirosław       4  PL-0324-12-4137   1   3    387.64   587.030                                                                         
       25 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-11-546    0   3    388.09   741.660                                                                         
       26 Stasiewicz      Andrzej        4  PL-0324-12-6564   1   3    397.60   685.730                                                                         
       27 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-12-4886   1   3    407.02   523.630                                                                         
       28 Witkowska       Alicja         4  PL-0324-13-7365   0   2     11.90   243.030                                                                         
       29 Polakiewicz     Grzegorz       4  PL-0324-12-5341   1   2     32.61   376.460                                                                         
       30 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-12-3610   1   2     43.57   414.020                                                                         
       31 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-13-6844   1   2     56.78   412.480                                                                         
       32 Kwiatkowski     Rafał          4  PL-0324-11-111    1   2     59.77   594.430                                                                         
       33 Wesołowski      Jan            4  PL-0324-10-1854   1   2     62.38   249.100                                                                         
       34 Wiśniewski      Władysław      4  PL-065-12-1089    0   2     64.16   415.850                                                                         
       35 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-13-7864   1   2     64.63   438.950                                                                         
       36 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-10-1308   0   2     67.10   438.140                                                                         
       37 Justa           Mirosław       4  PL-0324-10-7035   1   2     74.84   478.870                                                                         
       38 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-12-4804   1   2     77.49   375.140                                                                         
       39 Justa           Mirosław       4  PL-0324-13-6674   1   2     77.59   373.920                                                                         
       40 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-12-4058   0   2     77.88   412.480                                                                         
       41 Witkowski       Adam           4  PL-0324-11-2765   1   2     86.66   424.820                                                                         
       42 Stasiewicz      Andrzej        4  PL-0324-11-3138   1   2     87.48   244.360                                                                         
       43 Polakiewicz     Grzegorz       4  PL-0324-13-3260   0   2     89.74   440.220                                                                         
       44 Justa           Mirosław       4  PL-0324-12-4135   0   2     92.50   438.480                                                                         
       45 Bruniecki       Janusz         4  PL-0383-12-2013   1   2     94.98   257.180                                                                         
       46 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-12-3608   1   2    102.26   256.360                                                                         
       47 Witkowski       Adam           4  PL-0324-12-4442   1   2    104.05   243.030                                                                         
       48 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-13-8227   1   2    109.09   412.480                                                                         
       49 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-13-7884   0   2    109.65   257.180                                                                         
       50 Justa           Mirosław       4  PL-0324-13-6642   1   2    110.42   414.310                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Ryjewo całość [*]                                                                                                                                             
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                               
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |konk.|punkty |                                                                               
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
   1 Justa           Mirosław        4    5      5      5      5     20   490.48                                                                                
                                        98.65  97.90  96.88 197.05                                                                                              
   2 Polakiewicz     Grzegorz        4    5      5      5      5     20   486.48                                                                                
                                        96.59  94.85  98.80 196.24                                                                                              
   3 Ciszek Mirosław & Dariusz       4    5      5      5      5     20   485.74                                                                                
                                        97.46  97.75  94.29 196.24                                                                                              
   4 Bruniecki       Janusz          4    5      5      5      5     20   479.31                                                                                
                                        94.62  94.72  95.78 194.19                                                                                              
   5 Bończoszek      Andrzej         4    5      5      5      5     20   477.17                                                                                
                                        95.20  97.66  97.82 186.49                                                                                              
   6 Witkowski       Adam            4    5      5      5      5     20   469.61                                                                                
                                        92.07  92.63  90.98 193.93                                                                                              
   7 Kwiatkowski     Rafał           4    5      5      5      5     20   463.45                                                                                
                                        89.91  95.97  94.39 183.18                                                                                              
   8 Stasiewicz      Andrzej         4    5      5      5      5     20   452.02                                                                                
                                        94.89  92.50  86.06 178.57                                                                                              
   9 Magierowska     Beata           4    5      5      4      5     19   419.09                                                                                
                                        83.92  91.10  69.96 174.11                                                                                              
  10 Knabe           Piotr           4    5      2      4      5     16   370.60                                                                                
                                        84.19  33.55  70.31 182.55                                                                                              
  11 Gajos           Rafał           4    3      3      3      5     14   356.18                                                                                
                                        55.85  53.40  56.36 190.57                                                                                              
  12 Witkowska       Alicja          4    5      1      5      4     15   345.12                                                                                
                                        97.82  19.85  88.77 138.68                                                                                              
  13 Wiśniewski      Władysław       4    3      5      5      2     15   311.96                                                                                
                                        53.31  94.48  93.67  70.50                                                                                              
  14 Magierowski     Józef           4    2      3      2      4     11   269.58                                                                                
                                        33.23  53.25  37.79 145.31                                                                                              
  15 Wesołowski      Jan             4    2      2      2      2      8   177.41                                                                                
                                        38.44  35.70  34.21  69.06                                                                                              

 

Hodowca 12 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=