Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
=> Sekcja Kwidzyn''''''
=> Sekcja Sadlinki'''''''
=> Sekcja Rakowiec''''''
=> Sekcja Ryjewo''''''
=> Sekcja Prabuty''''''
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki'''''''
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  <\B>Pasewalk II z dnia 08.06.14                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:30:46.  N 13:59:00.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  325.670 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   348                           
      5.Ilość konkursów.......................:   70                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1247.43                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1139.28                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,08,09                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,28,55                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 46 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       <\B>Sadlinki [3]                                                     
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   12   |  348   |   70  |20.11|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  348   |   70  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                              <\C>                                                                                              
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  7. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                
                                        z lotu Pasewalk II, w dniu 08.06.14                                                                                     
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5254   GT 10,08,09  1247.43   2.87  64- 24-  5  328.260  40.000                                             
     2 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5417   GT 10,09,48  1239.65   5.75   2  <   9>  328.260  39.880                                             
     3 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6014   GT 10,06,02  1238.23   8.62  43- 11-  5  323.220  39.770                                             
     4 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-580    GT 10,06,21  1237.65  11.49  41- 10-  5  323.460  39.650                                             
     5 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1149   GT 10,06,44  1236.98  14.37  28-  3-  3  323.760  39.540                                             
     6 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-401    GT 10,07,43  1233.19  17.24  27- 13-  5  323.980  39.420                                             
     7 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT 10,07,55  1230.28  20.11   2  <  22>  323.460  39.300                                             
     8 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-466    GT 10,08,58  1227.35  22.99   2  <  12>  323.980  39.190                                             
     9 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5145      10,12,45  1225.99  25.86   3  <  10>  328.260   0.000                                             
    10 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5108   GT 10,12,58  1225.00  28.74   4  <  10>  328.260  38.960                                             
    10 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-2840   GT 10,12,58  1225.00  28.74   5  <  13>  328.260  38.960                                             
    12 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5945      10,10,52  1218.58  34.48   3  <  18>  323.980   0.000                                             
    13 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-138       10,14,24  1218.49  37.36   6  <  14>  328.260   0.000                                             
    14 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1984   GT 10,14,27  1218.26  40.23   7  <  15>  328.260  38.490                                             
    15 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5442   GT 10,14,42  1217.13  43.10   8  <  16>  328.260  38.380                                             
    16 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5150      10,15,09  1215.10  45.98   9  <  17>  328.260   0.000                                             
    17 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-387    GT 10,15,16  1214.58  48.85  10  <  26>  328.260  38.140                                             
    18 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5021   GT 10,11,54  1213.86  51.72   4  <  19>  323.980  38.030                                             
    19 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-3588   GT 10,12,13  1212.42  54.60   5  <  21>  323.980  37.910                                             
    20 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-581    GT 10,11,56  1210.86  57.47   2  <  24>  323.220  37.800                                             
    21 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5993   GT 10,13,24  1207.08  60.34   6  <  25>  323.980  37.680                                             
    22 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-767    GT 10,13,10  1206.19  63.22   3  <  23>  323.460  37.570                                             
    23 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-792    GT 10,13,13  1205.97  66.09   4  <  38>  323.460  37.450                                             
    24 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-1606      10,13,48  1202.46  68.97   3  <  42>  323.220   0.000                                             
    25 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5912   GT 10,14,26  1202.45  71.84   7  <  29>  323.980  37.220                                             
    26 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5154      10,18,07  1201.90  74.71  11  <  27>  328.260   0.000                                             
    27 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-121    GT 10,18,39  1199.56  77.59  12  <  28>  328.260  36.990                                             
    28 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5112   GT 10,19,52  1194.25  80.46  13  <  30>  328.260  36.870                                             
    29 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-415    GT 10,17,57  1186.96  83.33   8  <  32>  323.980  36.750                                             
    30 Plichta Jarosław                2 PL-0324-10-6733   GT 10,21,41  1186.41  86.21  14  <  36>  328.260  36.640                                             
    31 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-9249      10,22,04  1186.10  89.08  32-  4-  2  328.630   0.000                                             
    32 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6610   GT 10,18,18  1185.44  91.95   9  <  33>  323.980  36.410                                             
    33 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-444    GT 10,18,37  1184.07  94.83  10  <  35>  323.980  36.290                                             
    34 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-1557      10,22,53  1182.62  97.70   2  <  39>  328.630   0.000                                             
    35 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-1333      10,19,30  1180.26 100.57  11  <  37>  323.980   0.000                                             
    36 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5406   GT 10,23,12  1179.94 103.45  15  <  48>  328.260  35.940                                             
    37 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-408    GT 10,20,02  1177.97 106.32  12  <  51>  323.980  35.830                                             
    38 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-705    GT 10,19,41  1177.57 109.20   5  <  41>  323.460  35.710                                             
    39 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-13-5203   GT 10,24,17  1176.69 112.07   3  <  45>  328.630  35.590                                             
    40 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6122   GT 10,21,00  1173.04 114.94   2  <  69>  323.760  35.480                                             
    41 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-10-2010   GT 10,21,02  1171.82 117.82   6  <  55>  323.460  35.360                                             
    42 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-547    GT 10,20,58  1171.23 120.69   4  <  43>  323.220  35.250                                             
    43 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6047   GT 10,21,00  1171.09 123.56   5  <  44>  323.220  35.130                                             
    44 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5211   GT 10,21,20  1169.67 126.44   6  <  46>  323.220  35.010                                             
    45 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-356    GT 10,26,00  1169.50 129.31   4          328.630  34.900                                             
    46 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1218   GT 10,21,30  1168.97 132.18   7  <  47>  323.220  34.780                                             
    47 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5252   GT 10,21,42  1168.12 135.06   8  <  54>  323.220  34.670                                             
    48 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5407   GT 10,26,05  1167.84 137.93  16  <  49>  328.260  34.550                                             
    49 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-386    GT 10,26,06  1167.77 140.80  17  <  50>  328.260  34.430                                             
    50 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5120      10,26,08  1167.63 143.68  18  <  52>  328.260   0.000                                             
    51 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-424       10,23,11  1164.63 146.55  13          323.980   0.000                                             
    52 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-115    GT 10,26,56  1164.32 149.43  19  <  60>  328.260  34.090                                             
    53 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-287    GT 10,28,19  1162.20 152.30  24-  4-  4  329.270  33.970                                             
    54 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1214   GT 10,23,13  1161.76 155.17   9  <  56>  323.220  33.860                                             
    55 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5937   GT 10,23,54  1159.77 158.05   7  <  58>  323.460  33.740                                             
    56 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-253    GT 10,28,56  1159.67 160.92   2  <  59>  329.270  33.620                                             
    56 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-504    GT 10,23,43  1159.67 160.92  10  <  67>  323.220  33.620                                             
    58 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5962   GT 10,23,57  1159.56 166.67   8  <  61>  323.460  33.390                                             
    59 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6339   GT 10,28,59  1159.47 169.54   3  <  62>  329.270  33.280                                             
    60 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5133   GT 10,28,26  1158.16 172.41  20  <  63>  328.260  33.160                                             
    61 Żbikowski K&K                   2 PL-11-145579      GT 10,25,23  1153.64 175.29   9  <  68>  323.460  33.040                                             
    62 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-212    GT 10,30,26  1153.58 178.16   4          329.270  32.930                                             
    63 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-107    GT 10,29,41  1153.07 181.03  21  <  64>  328.260  32.810                                             
    64 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5104   GT 10,29,43  1152.94 183.91  22  <  65>  328.260  32.700                                             
    65 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-133    GT 10,29,46  1152.73 186.78  23  <  66>  328.260  32.580                                             
    66 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-1951   GT 10,29,57  1151.99 189.66  24          328.260  32.460                                             
    67 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-1624   GT 10,26,01  1150.18 192.53  11          323.220  32.350                                             
    68 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5557   GT 10,26,24  1149.47 195.40  10          323.460  32.230                                             
    69 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1105   GT 10,26,48  1148.90 198.28   3          323.760  32.120                                             
    70 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-8208   GT 10,26,49  1148.62 201.15  25-  1-  1  323.700  32.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    71 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-631    GT 10,31,33  1146.85   0.00   5          328.630   0.000                                             
    72 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-1622   GT 10,27,03  1146.82   0.00  11          323.460   0.000                                             
    73 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5925   GT 10,27,04  1146.75   0.00  12          323.460   0.000                                             
    74 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5052   GT 10,27,38  1146.29   0.00  14          323.980   0.000                                             
    75 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1222   GT 10,27,02  1146.04   0.00  12          323.220   0.000                                             
    76 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-440    GT 10,27,43  1145.95   0.00  15          323.980   0.000                                             
    77 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-723    GT 10,27,23  1145.46   0.00  13          323.460   0.000                                             
    78 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6121   GT 10,27,39  1145.45   0.00   4          323.760   0.000                                             
    79 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-738    GT 10,27,27  1145.19   0.00  14          323.460   0.000                                             
    80 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5545   GT 10,27,36  1144.59   0.00  15          323.460   0.000                                             
    81 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-34        10,29,05  1144.35   0.00  41-  0-  0  325.090   0.000                                             
    82 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5094   GT 10,32,16  1143.99   0.00   6          328.630   0.000                                             
    83 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5638      10,28,04  1143.76   0.00   5          323.760   0.000                                             
    84 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-10-2520   GT 10,27,50  1142.79   0.00  13          323.220   0.000                                             
    85 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-555    GT 10,27,53  1142.59   0.00  14          323.220   0.000                                             
    86 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1609   GT 10,29,02  1139.87   0.00   6          323.760   0.000                                             
    87 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5972   GT 10,28,55  1139.28   0.00  16          323.460   0.000                                             
    88 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-791    GT 10,28,57  1139.14   0.00  17          323.460   0.000                                             
    89 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-6270   GT 10,29,31  1138.70   0.00  16          323.980   0.000                                             
    90 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-737    GT 10,29,18  1137.74   0.00  18          323.460   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                      

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7                                                                                                   
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6610   1   6    502.54  1708.510                                                                         
        2 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-762    1   6    593.16  1746.800                                                                         
        3 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   5    228.86  1291.070                                                                         
        4 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   5    250.15  1628.360                                                                         
        5 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   5    269.13  1628.450                                                                         
        6 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1149   1   5    363.15  1148.960                                                                         
        7 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-386    0   5    395.76  1513.640                                                                         
        8 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5912   0   5    464.74  1607.120                                                                         
        9 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6047   1   5    474.21  1446.750                                                                         
       10 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-107    1   5    589.76  1056.600                                                                         
       11 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   5    608.64   965.070                                                                         
       12 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-444    0   5    639.24  1035.050                                                                         
       13 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   4    120.65  1300.100                                                                         
       14 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   4    218.44   826.540                                                                         
       15 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   4    258.50  1057.450                                                                         
       16 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-466    1   4    272.12   826.080                                                                         
       17 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5108   1   4    290.75  1481.210                                                                         
       18 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   4    303.72  1239.470                                                                         
       19 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5104   1   4    315.75  1143.830                                                                         
       20 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5945   0   4    321.99   711.070                                                                         
       21 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-705    1   4    326.10  1280.920                                                                         
       22 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-1606   1   4    341.04  1346.130                                                                         
       23 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-792    1   4    361.47  1347.260                                                                         
       24 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6333   1   4    361.93   847.170                                                                         
       25 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   4    369.51   826.540                                                                         
       26 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-547    1   4    370.09  1045.670                                                                         
       27 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   4    401.54  1126.620                                                                         
       28 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-11-6122   0   4    408.38   932.750                                                                         
       29 Pipczyński      Tadeusz        2  PL-0323-13-1557   1   4    421.60   953.080                                                                         
       30 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   4    423.90   644.900                                                                         
       31 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1984   0   4    430.22  1258.640                                                                         
       32 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5993   0   4    430.43  1349.310                                                                         
       33 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-535    0   4    451.77   822.980                                                                         
       34 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-1951   1   4    461.28  1366.490                                                                         
       35 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5211   1   4    463.64   889.060                                                                         
       36 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-655    0   4    488.00   826.540                                                                         
       37 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5021   1   4    488.92  1126.620                                                                         
       38 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1214   0   4    519.57   930.530                                                                         
       39 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-12-268    1   4    543.21  1147.900                                                                         
       40 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-0324-11-6386   0   4    555.95   824.980                                                                         
       41 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-723    1   4    564.20  1124.590                                                                         
       42 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-378    1   3     35.80   581.190                                                                         
       43 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5145   1   3    108.25  1219.250                                                                         
       44 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6350   1   3    122.48   517.800                                                                         
       45 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433075      0   3    128.73   502.000                                                                         
       46 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-1306   0   3    138.61   502.000                                                                         
       47 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   3    141.60   581.190                                                                         
       48 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-531    0   3    166.79   722.450                                                                         
       49 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-738    1   3    168.36   982.260                                                                         
       50 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   3    171.51   568.270                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
<\C>                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                          
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                          
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |konk.|punkty |                                                          
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                          
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5     35  1101.41                                                           
                                        99.01  98.44  96.43 192.29  97.55 321.40 196.29                                                                         
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5     35  1063.40                                                           
                                        95.29  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 192.23                                                                         
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5     35  1040.83                                                           
                                        97.30  93.21  97.75 192.91  91.42 285.28 182.96                                                                         
   4 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5     33  1026.00                                                           
                                        97.03  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68                                                                         
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3     30   856.23                                                           
                                        55.94  95.04  96.66 189.12  91.10 221.23 107.14                                                                         
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4     31   835.47                                                           
                                        95.68  90.77  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80                                                                         
   7 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      2      5      4      4      2     22   687.30                                                           
                                        35.46  48.87  34.62 179.51  73.03 245.32  70.49                                                                         
   8 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     23   536.14                                                           
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00                                                                         
   9 Zieliński       Bronisław       2    5      1      5      5      2      2      0     20   516.86                                                           
                                        86.74  16.83  94.19 172.70  33.49 112.91   0.00                                                                         
  10 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1     19   453.36                                                           
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00                                                                         
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0      4    85.64                                                           
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00                                                                         
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      1    16.26                                                           
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00                                                                         
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0      0     0.00                                                           
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Klasyfikacja po locie   7 Pasewalk II  z dnia 08.06.14.                                                                                                       
  Sadlinki całość [8]                                                                                                                                           
+---+-----------------------------+--------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+----+----------------+----+                                                      
|Lp.| Nazwisko       Imie         |Odleg’. |Wk.|Poz.|Poz.|L |L |L |L |L |L |L |Raz.|     Punkty     |Nr  |                                                      
|   |                             |        |Go’|I G.|II G|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |knk.|Lot  7 | Razem  |Hod.|                                                      
+---+-----------------------------+--------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+----+-------+--------+----+                                                      
   1 Plichta         Jarosław       328.260  64    1    2  5  5  5  5  5  5  5   35  196.87  1105.76  207                                                       
   2 Karpiński       Grzegorz       323.980  27    6    8  5  5  5  5  5  5  5   35  193.27  1066.39  215                                                       
   3 Podgórski       Piotr          323.220  43    3   20  5  5  5  5  5  5  5   35  185.28  1054.99  206                                                       
   4 Żbikowski       K&K            323.460  41    4    7  5  5  5  5  3  5  5   33  189.68  1026.36  211                                                       
   5 Grajewski &     Wesołowski     323.760  28    5   40  3  5  5  5  5  4  3   30  107.14   857.21  201                                                       
   6 Drozdowski      Janusz         329.270  24   53   56  5  5  4  5  5  3  4   31  133.80   836.70  220                                                       
   7 Pipczyński      Tadeusz        328.630  32   31   34  2  4  2  5  5  4  4   26  143.18   800.92  223                                                       
   8 Zieliński       Bronisław        0.000  41    0       5  5  5  5  2  2  0   24    0.00   604.02  209                                                       
   9 Janke           Waldemar         0.000   0    0       5  5  5  5  3 -- --   23    0.00   536.14  214                                                       
  10 Grzejdziak      Andrzej        323.700  25   70       5  2  5  5  1  0  1   19   32.00   453.36  204                                                       
  11 Warpas          Jarosław         0.000   9    0       3  0  0  1  0 --  0    4    0.00    85.64  208                                                       
  12 Gudowski        Mirosław         0.000  11    0       0  0  0  0  1  0  0    1    0.00    16.26  221                                                       

 

Hodowca 13 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=