Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
=> Sekcja Kwidzyn'''''''
=> Sekcja Sadlinki''''''''
=> Sekcja Rakowiec'''''''
=> Sekcja Ryjewo'''''''
=> Sekcja Prabuty'''''''
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki''''''''
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  <\B>Luneburg III z dnia 15.06.14                    
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:19.9 N 10:28:53.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  560.390 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   273                           
      5.Ilość konkursów.......................:   55                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1316.15                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1237.97                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,42,49                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,05,56                         
     10.Czas trwania konkursu.................:23 min.  7 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  65.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       <\B>Sadlinki [3]                                                     
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   10   |  273   |   55  |20.15|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  273   |   55  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  8. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                
                                       z lotu Luneburg III, w dniu 15.06.14                                                                                     
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-1557      12,42,49  1316.15   3.66  24-  6-  4  563.070   0.000                                             
     2 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-466    GT 12,39,34  1315.34   7.33  26-  9-  5  558.450  64.760                                             
     3 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-631    GT 12,44,30  1310.99  10.99   2  <   6>  563.070  64.520                                             
     4 Plichta Jarosław                2 PL-0324-10-7801   GT 12,45,30  1307.15  14.65  40- 20-  5  562.730  64.280                                             
     5 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5442   GT 12,45,51  1306.09  18.32   2  <   9>  562.730  64.040                                             
     6 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-370    GT 12,48,00  1300.39  21.98   3  <   7>  563.070  63.800                                             
     7 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-13-5203   GT 12,48,03  1300.24  25.64   4  <  35>  563.070  63.560                                             
     8 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-401    GT 12,44,44  1299.53  29.30   2  <  13>  558.450  63.310                                             
     9 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5108   GT 12,48,14  1298.91  32.97   3  <  10>  562.730  63.070                                             
    10 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5254   GT 12,48,24  1298.41  36.63   4  <  11>  562.730  62.830                                             
    11 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5422   GT 12,48,56  1296.81  40.29   5  <  14>  562.730  62.590                                             
    12 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-1606      12,45,14  1296.25  43.96  39-  7-  5  557.690   0.000                                             
    13 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-440    GT 12,46,06  1295.41  47.62   3  <  27>  558.450  62.110                                             
    14 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5437   GT 12,49,43  1294.48  51.28   6  <  15>  562.730   0.000                                             
    15 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5406   GT 12,52,07  1287.37  54.95   7  <  16>  562.730   0.000                                             
    16 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-144    GT 12,52,11  1287.17  58.61   8  <  19>  562.730   0.000                                             
    17 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-218    GT 12,53,50  1284.61  62.27  21-  2-  2  563.730  61.150                                             
    18 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5921   GT 12,49,55  1282.82  65.93  32-  6-  5  557.920  60.910                                             
    19 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-121    GT 12,54,09  1281.41  69.60   9  <  21>  562.730   0.000                                             
    20 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-555    GT 12,50,31  1280.53  73.26   2  <  29>  557.690  60.430                                             
    21 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5444   GT 12,54,36  1280.10  76.92  10  <  23>  562.730   0.000                                             
    22 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-8208   GT 12,52,08  1276.89  80.59  23-  2-  2  558.170  59.940                                             
    23 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5417   GT 12,55,49  1276.56  84.25  11  <  24>  562.730   0.000                                             
    24 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-387    GT 12,56,07  1275.69  87.91  12  <  25>  562.730   0.000                                             
    25 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5133   GT 12,56,27  1274.73  91.58  13  <  34>  562.730   0.000                                             
    26 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1149   GT 12,53,47  1272.25  95.24  19-  3-  3  558.240  58.980                                             
    27 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5993   GT 12,54,01  1272.05  98.90   4  <  32>  558.450  58.740                                             
    28 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-5183   GT 12,53,59  1271.51 102.56   2          558.170  58.500                                             
    29 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5224   GT 12,54,15  1269.64 106.23   3  <  30>  557.690  58.260                                             
    30 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-581    GT 12,54,26  1269.11 109.89   4  <  47>  557.690  58.020                                             
    31 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5962   GT 12,54,58  1268.10 113.55   2  <  40>  557.920  57.780                                             
    32 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6610   GT 12,55,24  1268.05 117.22   5  <  33>  558.450  57.540                                             
    33 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-408    GT 12,55,56  1266.52 120.88   6  <  39>  558.450   0.000                                             
    34 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-2840   GT 13,01,25  1260.55 124.54  14  <  36>  562.730   0.000                                             
    35 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-1570      13,02,06  1259.38 128.21   5  <  38>  563.070   0.000                                             
    36 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1984   GT 13,02,46  1256.75 131.87  15  <  37>  562.730   0.000                                             
    37 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-378    GT 13,02,47  1256.70 135.53  16  <  43>  562.730   0.000                                             
    38 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-335    GT 13,03,55  1254.29 139.19   6          563.070  56.090                                             
    39 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6626   GT 13,00,27  1253.68 142.86   7  <  45>  558.450   0.000                                             
    40 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-725    GT 13,00,21  1252.77 146.52   3  <  41>  557.920  55.610                                             
    41 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5972   GT 13,00,23  1252.67 150.18   4  <  42>  557.920  55.370                                             
    42 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-10-2010   GT 13,00,32  1252.25 153.85   5  <  46>  557.920  55.130                                             
    43 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5112   GT 13,04,23  1252.23 157.51  17  <  44>  562.730   0.000                                             
    44 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1966   GT 13,04,36  1251.62 161.17  18  <  50>  562.730   0.000                                             
    45 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5021   GT 13,01,17  1251.34 164.84   8  <  48>  558.450   0.000                                             
    46 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-737    GT 13,01,29  1249.59 168.50   6          557.920   0.000                                             
    47 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6019   GT 13,01,24  1249.31 172.16   5  <  51>  557.690  53.930                                             
    48 Karpiński Grzegorz              2 PL-0114-12-12582  GT 13,02,13  1248.72 175.82   9          558.450   0.000                                             
    49 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-287    GT 13,07,13  1246.59 179.49   2          563.730  53.440                                             
    50 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5435   GT 13,06,43  1245.76 183.15  19  <  52>  562.730   0.000                                             
    51 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6056   GT 13,03,01  1244.80 186.81   6  <  54>  557.690  52.960                                             
    52 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-107    GT 13,08,17  1241.45 190.48  20          562.730   0.000                                             
    53 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1142   GT 13,05,23  1239.48 194.14   2  <  55>  558.240  52.480                                             
    54 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6014   GT 13,05,17  1238.53 197.80   7          557.690   0.000                                             
    55 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6122   GT 13,05,56  1237.97 201.47   3          558.240  52.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    56 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-415    GT 13,06,59  1235.55   0.00  10          558.450   0.000                                             
    57 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5104   GT 13,11,04  1233.88   0.00  21          562.730   0.000                                             
    58 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1609   GT 13,07,29  1233.73   0.00   4          558.240   0.000                                             
    59 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5912   GT 13,07,52  1231.97   0.00   7          557.920   0.000                                             
    60 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-1951   GT 13,11,52  1231.72   0.00  22          562.730   0.000                                             
    61 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6112   GT 13,08,19  1231.46   0.00   5          558.240   0.000                                             
    62 Grzejdziak Andrzej              2 PL-064-13-3603    GT 13,08,16  1231.44   0.00   3          558.170   0.000                                             
    63 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-10-2520   GT 13,08,05  1230.88   0.00   8          557.690   0.000                                             
    64 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6022      13,08,18  1230.29   0.00   9          557.690   0.000                                             
    65 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-150    GT 13,12,28  1230.10   0.00  23          562.730   0.000                                             
    66 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-133    GT 13,12,50  1229.12   0.00  24          562.730   0.000                                             
    67 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-580    GT 13,09,24  1227.82   0.00   8          557.920   0.000                                             
    68 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5094   GT 13,14,54  1224.33   0.00   7          563.070   0.000                                             
    69 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0241-10-8969   GT 13,15,04  1223.89   0.00   8          563.070   0.000                                             
    70 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-123    GT 13,14,59  1223.37   0.00  25          562.730   0.000                                             
    71 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT 13,11,06  1223.24   0.00   9          557.920   0.000                                             
    72 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1218   GT 13,11,23  1221.98   0.00  10          557.690   0.000                                             
    73 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-553    GT 13,11,45  1221.00   0.00  11          557.690   0.000                                             
    74 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-545    GT 13,16,13  1220.84   0.00   9          563.070   0.000                                             
    75 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-544    GT 13,12,27  1219.13   0.00  12          557.690   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                   
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                   
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |konk.|punkty |                                                   
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                   
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5     40  1418.22                                                    
                                        99.01  98.44  96.43 192.29  97.55 321.40 196.29 316.81                                                                  
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5     40  1369.86                                                    
                                        95.29  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 192.23 306.46                                                                  
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5     40  1324.43                                                    
                                        97.30  93.21  97.75 192.91  91.42 285.28 182.96 283.60                                                                  
   4 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5     38  1310.80                                                    
                                        97.03  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80                                                                  
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3     33  1019.69                                                    
                                        55.94  95.04  96.66 189.12  91.10 221.23 107.14 163.46                                                                  
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2     33   950.06                                                    
                                        95.68  90.77  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59                                                                  
   7 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      2      5      4      4      2      4     26   935.27                                                    
                                        35.46  48.87  34.62 179.51  73.03 245.32  70.49 247.97                                                                  
   8 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2     21   571.80                                                    
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44                                                                  
   9 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     23   536.14                                                    
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00                                                                  
  10 Zieliński       Bronisław       2    5      1      5      5      2      2      0      0     20   516.86                                                    
                                        86.74  16.83  94.19 172.70  33.49 112.91   0.00   0.00                                                                  
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --      4    85.64                                                    
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                  
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      1    16.26                                                    
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00                                                                  
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --      0     0.00                                                    
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                  

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                               Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8                                                                                                  
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6610   1   7    619.76  2266.960                                                                         
        2 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   6    283.81  1853.800                                                                         
        3 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   6    305.76  2191.180                                                                         
        4 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   6    334.40  2191.090                                                                         
        5 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1149   1   6    458.39  1707.200                                                                         
        6 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-762    1   6    593.16  1746.800                                                                         
        7 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-107    1   6    780.24  1619.330                                                                         
        8 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   5    138.97  1862.830                                                                         
        9 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-466    1   5    279.45  1384.530                                                                         
       10 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5108   1   5    323.72  2043.940                                                                         
       11 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-1606   1   5    385.00  1903.820                                                                         
       12 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-386    0   5    395.76  1513.640                                                                         
       13 Pipczyński      Tadeusz        2  PL-0323-13-1557   1   5    425.26  1516.150                                                                         
       14 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   5    449.16  1685.070                                                                         
       15 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5912   0   5    464.74  1607.120                                                                         
       16 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6047   1   5    474.21  1446.750                                                                         
       17 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5993   0   5    529.33  1907.760                                                                         
       18 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1984   0   5    562.09  1821.370                                                                         
       19 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   5    608.64   965.070                                                                         
       20 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-11-6122   0   5    609.85  1490.990                                                                         
       21 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-444    0   5    639.24  1035.050                                                                         
       22 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5021   1   5    653.76  1685.070                                                                         
       23 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   4    156.25  1143.920                                                                         
       24 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-378    1   4    171.33  1143.920                                                                         
       25 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   4    218.44   826.540                                                                         
       26 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-121    0   4    241.27  1600.960                                                                         
       27 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   4    258.50  1057.450                                                                         
       28 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-555    1   4    290.11  1123.620                                                                         
       29 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   4    303.72  1239.470                                                                         
       30 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   4    314.37  1126.720                                                                         
       31 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5104   1   4    315.75  1143.830                                                                         
       32 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5945   0   4    321.99   711.070                                                                         
       33 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-705    1   4    326.10  1280.920                                                                         
       34 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-792    1   4    361.47  1347.260                                                                         
       35 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6333   1   4    361.93   847.170                                                                         
       36 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   4    369.51   826.540                                                                         
       37 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-547    1   4    370.09  1045.670                                                                         
       38 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5962   1   4    373.55  1239.470                                                                         
       39 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-401    1   4    403.11  1464.220                                                                         
       40 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   4    423.90   644.900                                                                         
       41 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-408    1   4    446.71  1698.690                                                                         
       42 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-535    0   4    451.77   822.980                                                                         
       43 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5437   1   4    454.84  1419.850                                                                         
       44 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-1951   1   4    461.28  1366.490                                                                         
       45 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5211   1   4    463.64   889.060                                                                         
       46 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-655    0   4    488.00   826.540                                                                         
       47 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0114-12-12582  1   4    491.44  1361.090                                                                         
       48 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1214   0   4    519.57   930.530                                                                         
       49 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-12-268    1   4    543.21  1147.900                                                                         
       50 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-0324-11-6386   0   4    555.95   824.980                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
<\C>                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki całość [8]                                                                                                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                   
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                   
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |konk.|punkty |                                                   
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                   
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5     40  1422.57                                                    
                                        99.01  98.44  96.43 193.77  98.64 322.60 196.87 316.81                                                                  
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5     40  1372.85                                                    
                                        97.24  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 193.27 306.46                                                                  
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5     40  1347.98                                                    
                                        97.30  95.34  97.75 193.54  95.68 290.10 185.28 292.99                                                                  
   4 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5     38  1311.16                                                    
                                        97.39  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80                                                                  
   5 Pipczyński      Tadeusz         2    2      4      2      5      5      4      4      5     31  1114.61                                                    
                                        35.46  65.54  34.62 183.44  93.36 245.32 143.18 313.69                                                                  
   6 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3     33  1020.67                                                    
                                        55.94  95.04  96.66 190.10  91.10 221.23 107.14 163.46                                                                  
   7 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2     33   951.29                                                    
                                        95.68  92.00  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59                                                                  
   8 Zieliński       Bronisław       2    5      5      5      5      2      2      0      0     24   604.02                                                    
                                        92.47  86.47  94.19 184.49  33.49 112.91   0.00   0.00                                                                  
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2     21   571.80                                                    
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44                                                                  
  10 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     23   536.14                                                    
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00                                                                  
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --      4    85.64                                                    
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                  
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      1    16.26                                                    
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00                                                                  
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --      0     0.00                                                    
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                  

 

Hodowca 13 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=