Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
=> Sekcja Kwidzyn.,
=> Sekcja Sadlinki.'
=> Sekcja Rakowiec'''''''''''
=> Sekcja Ryjewo,;'.
=> Sekcja Prabuty,.;
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki.'
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Bramsche II z dnia 06.07.14                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:24:11.  N 08:03:55.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  739.300 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   204                           
      5.Ilość konkursów.......................:   42                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1188.67                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1020.48                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,05,15                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,51,44                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 46 min. 29 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:pochmurno                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  90.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                      
            Lot do MP w kat.B, C, M.                                            
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   10   |  204   |   42  |20.59|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  204   |   42  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 11. Lot do MP w kat.B, C, M.                                                                               
                                        z lotu Bramsche II, w dniu 06.07.14                                                                                     
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.      |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1609   GT 16,05,15  1188.67   4.90  18-  5-  3  737.270  90.000                                             
     2 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT 16,18,28  1163.23   9.80  26-  9-  3  736.870  89.560                                             
     3 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5260   GT 16,41,52  1121.66  14.71  29-  3-  3  736.780  89.120                                             
     4 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-335    GT 16,49,51  1115.33  19.61  21-  5-  3  741.530  88.680                                             
     5 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5912   GT 16,53,04  1102.99  24.51   2  <   7>  736.870  88.240                                             
     6 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5405   GT 17,01,48  1095.77  29.41  28-  8-  3  741.620  87.800                                             
     7 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-725    GT 16,59,35  1092.33  34.31   3  <   8>  736.870  87.370                                             
     8 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5938   GT 16,59,39  1092.23  39.22   4  <   9>  736.870   0.000                                             
     9 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-738    GT 17,03,39  1085.79  44.12   5  <  10>  736.870   0.000                                             
    10 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-737    GT 17,03,47  1085.58  49.02   6  <  13>  736.870   0.000                                             
    11 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5112   GT 17,09,05  1084.11  53.92   2  <  16>  741.620  85.610                                             
    12 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-570    GT 17,05,40  1082.44  58.82   2  <  32>  736.780  85.170                                             
    13 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5925   GT 17,06,01  1082.02  63.73   7  <  15>  736.870   0.000                                             
    14 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5993   GT 17,07,26  1080.65  68.63  10-  4-  3  737.470  84.290                                             
    15 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5937   GT 17,07,17  1080.01  73.53   8  <  17>  736.870   0.000                                             
    16 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-140       17,11,54  1079.66  78.43   3  <  20>  741.620   0.000                                             
    17 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-10-2010   GT 17,08,49  1077.58  83.33   9          736.870   0.000                                             
    18 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-260    GT 17,14,44  1076.61  88.24  15-  3-  2  742.570  82.540                                             
    19 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-11-6386   GT 17,10,18  1075.84  93.14  21-  2-  2  737.270  82.100                                             
    20 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5442   GT 17,17,03  1071.63  98.04   4  <  23>  741.620  81.660                                             
    21 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-09-1567   GT 17,13,33  1070.76 102.94   2          737.270  81.220                                             
    22 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6121   GT 17,14,25  1069.41 107.84   2  <  26>  737.270  80.780                                             
    23 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5254   GT 17,19,29  1067.87 112.75   5  <  24>  741.620   0.000                                             
    24 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-2840   GT 17,20,32  1066.26 117.65   6  <  30>  741.620   0.000                                             
    25 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-218    GT 17,21,40  1065.89 122.55   2  <  33>  742.570  79.460                                             
    26 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1104   GT 17,18,27  1063.19 127.45   3  <  28>  737.270  79.020                                             
    27 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6610   GT 17,19,27  1061.95 132.35   2  <  38>  737.470  78.590                                             
    28 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6112   GT 17,20,47  1059.63 137.25   4  <  35>  737.270   0.000                                             
    29 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-6275   GT 17,26,10  1053.57 142.16  26-  2-  2  738.730  77.710                                             
    30 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-378    GT 17,31,24  1049.86 147.06   7  <  41>  741.620   0.000                                             
    31 Gudowski Mirosław               2 PL-0324-12-1230   GT 17,34,44  1046.69 151.96  10-  1-  1  742.870  76.830                                             
    32 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1218   GT 17,30,53  1043.77 156.86   3          736.780  76.390                                             
    33 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6329      17,37,25  1042.33 161.76   3          742.570   0.000                                             
    34 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0241-10-8969   GT 17,39,20  1038.07 166.67   2  <  36>  741.530  75.510                                             
    35 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6144   GT 17,35,20  1037.92 171.57   5          737.270   0.000                                             
    36 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-328    GT 17,41,54  1034.36 176.47   3  <  39>  741.530  74.630                                             
    37 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-5183   GT 17,41,22  1031.22 181.37   2          738.730  74.200                                             
    38 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-440    GT 17,41,42  1028.98 186.27   3  <  40>  737.470  73.760                                             
    39 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-353    GT 17,50,03  1022.73 191.18   4  <  41>  741.530   0.000                                             
    40 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-3588   GT 17,46,54  1021.57 196.08   4          737.470   0.000                                             
    41 Pipczyński Tadeusz              2 PL-055-12-14344   GT 17,51,39  1020.48 200.98   5          741.530   0.000                                             
    41 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1966   GT 17,51,44  1020.48 200.98   8          741.620   0.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    43 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-10-2532   GT 17,47,23  1019.93          4          736.780   0.000                                             
    44 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-791    GT 17,53,19  1011.74         10          736.870   0.000                                             
    45 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-504    GT 17,56,33  1007.15          5          736.780   0.000                                             
    46 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-09-1920   GT 17,58,12  1005.55          6          737.270   0.000                                             
    47 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5252   GT 18,00,40  1001.51          6          736.780   0.000                                             
    48 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5921   GT 18,06,08   994.25         11          736.870   0.000                                             
    49 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-6012   GT 18,13,20   985.22          3          737.270   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                              
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                              
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |konk.|punkty |                              
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                              
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     51  2117.53                               
                                        99.01  98.44  96.43 192.29  97.55 321.40 196.29 316.81 266.85 177.39 255.07                                             
   2 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5      3      5      3     49  2026.24                               
                                        97.03  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80 259.65 190.62 265.17                                             
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     51  1998.82                               
                                        97.30  93.21  97.75 192.91  91.42 285.28 182.96 283.60 245.25 178.46 250.68                                             
   4 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      2      3     48  1924.64                               
                                        95.29  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 192.23 306.46 246.60  71.54 236.64                                             
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3      3      5      3     44  1688.73                               
                                        55.94  95.04  96.66 189.12  91.10 221.23 107.14 163.46 239.85 179.39 249.80                                             
   6 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      2      5      4      4      2      4      2      5      3     36  1518.10                               
                                        35.46  48.87  34.62 179.51  73.03 245.32  70.49 247.97 149.40 194.61 238.82                                             
   7 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2      2      5      2     42  1464.51                               
                                        95.68  90.77  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59 174.15 178.30 162.00                                             
   8 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2      0      3      2     26   841.12                               
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44   0.00 106.00 163.32                                             
   9 Zieliński       Bronisław       2    5      1      5      5      2      2      0      0      0      2      2     24   740.31                               
                                        86.74  16.83  94.19 172.70  33.49 112.91   0.00   0.00   0.00  71.54 151.91                                             
  10 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     --     --     --     23   536.14                               
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                             
  11 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      0      0      1      2    93.09                               
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00  76.83                                             
  12 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --     --     --     --      4    85.64                               
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                             
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --     --     --     --      0     0.00                               
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                             

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                           Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11                                                                                              
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   8    458.11  3674.420                                                                         
        2 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-762    1   8    663.80  2803.710                                                                         
        3 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1149   1   8    732.73  2765.200                                                                         
        4 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6610   1   8    752.11  3004.430                                                                         
        5 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   7    429.46  2515.390                                                                         
        6 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   7    462.52  2178.100                                                                         
        7 Pipczyński      Tadeusz        2  PL-0323-13-1557   1   7    587.76  2580.510                                                                         
        8 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5993   0   7    771.23  3382.690                                                                         
        9 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   6    237.01  2604.450                                                                         
       10 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-738    1   6    382.66  2776.030                                                                         
       11 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-555    1   6    565.89  2180.820                                                                         
       12 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   6    635.43  2422.540                                                                         
       13 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   6    656.80  2185.010                                                                         
       14 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1984   0   6    740.31  2562.990                                                                         
       15 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   6    765.50  1701.850                                                                         
       16 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-107    1   6    780.24  1619.330                                                                         
       17 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5021   1   6    792.37  2422.530                                                                         
       18 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   5    273.21  1794.230                                                                         
       19 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-466    1   5    279.45  1384.530                                                                         
       20 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-121    0   5    290.77  2342.580                                                                         
       21 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-378    1   5    318.39  1885.540                                                                         
       22 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5108   1   5    323.72  2043.940                                                                         
       23 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-1606   1   5    385.00  1903.820                                                                         
       24 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-386    0   5    395.76  1513.640                                                                         
       25 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5962   1   5    418.10  1976.330                                                                         
       26 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-387    0   5    428.86  2218.870                                                                         
       27 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5104   1   5    434.56  1885.450                                                                         
       28 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5912   0   5    464.74  1607.120                                                                         
       29 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6047   1   5    474.21  1446.750                                                                         
       30 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-705    1   5    479.57  2017.780                                                                         
       31 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1966   0   5    497.09  2936.960                                                                         
       32 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5112   1   5    505.92  2218.870                                                                         
       33 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-725    0   5    510.37  2612.320                                                                         
       34 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5437   1   5    553.85  2161.470                                                                         
       35 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0114-12-12582  1   5    605.30  2098.550                                                                         
       36 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-11-6122   0   5    609.85  1490.990                                                                         
       37 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-10-2010   1   5    617.96  2497.530                                                                         
       38 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-444    0   5    639.24  1035.050                                                                         
       39 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-0324-11-6386   0   5    649.09  1562.250                                                                         
       40 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   4    156.25  1143.920                                                                         
       41 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   4    218.44   826.540                                                                         
       42 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   4    303.72  1239.470                                                                         
       43 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1104   0   4    311.60  2055.920                                                                         
       44 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5945   0   4    321.99   711.070                                                                         
       45 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5937   0   4    350.27  1303.540                                                                         
       46 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-792    1   4    361.47  1347.260                                                                         
       47 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6333   1   4    361.93   847.170                                                                         
       48 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-554    0   4    362.56  1417.750                                                                         
       49 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5912   1   4    364.51  1872.040                                                                         
       50 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   4    369.51   826.540                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki całość [8]                                                                                                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                              
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                              
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |konk.|punkty |                              
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                              
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     55  2459.97                               
                                        99.01  98.44  96.43 193.77  98.64 322.60 196.87 316.81 439.65 178.93 418.82                                             
   2 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5      5      5      5     53  2370.80                               
                                        97.39  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80 427.05 194.00 438.59                                             
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     53  2188.87                               
                                        97.30  95.34  97.75 193.54  95.68 290.10 185.28 292.99 411.75 178.46 250.68                                             
   4 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      4     51  2152.16                               
                                        97.24  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 193.27 306.46 398.25  71.54 309.52                                             
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3      5      5      5     48  1990.98                               
                                        55.94  95.04  96.66 190.10  91.10 221.23 107.14 163.46 387.90 179.39 403.02                                             
   6 Pipczyński      Tadeusz         2    2      4      2      5      5      4      4      5      3      5      5     44  1925.25                               
                                        35.46  65.54  34.62 183.44  93.36 245.32 143.18 313.69 231.30 194.76 384.58                                             
   7 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2      2      5      3     43  1543.69                               
                                        95.68  92.00  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59 174.15 180.30 237.95                                             
   8 Zieliński       Bronisław       2    5      5      5      5      2      2      0      0      0      3      2     29   862.85                               
                                        92.47  86.47  94.19 184.49  33.49 112.91   0.00   0.00   0.00 106.92 151.91                                             
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2      0      3      2     26   841.12                               
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44   0.00 106.00 163.32                                             
  10 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     --     --     --     23   536.14                               
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                             
  11 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      0      0      1      2    93.09                               
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00  76.83                                             
  12 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --     --     --     --      4    85.64                               
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                             
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --     --     --     --      0     0.00                               
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                             

 

Hodowca 13 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=