Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
=> Sekcja Kwidzyn.,
=> Sekcja Sadlinki.'
=> Sekcja Rakowiec'''''''''''
=> Sekcja Ryjewo,;'.
=> Sekcja Prabuty,.;
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Prabuty,.;
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Bramsche II z dnia 06.07.14                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:24:11.  N 08:03:55.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  761.130 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   19                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   450                           
      5.Ilość konkursów.......................:   90                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1180.19                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1042.82                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,29,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,58,26                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 29 min. 15 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:pochmurno                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  90.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Prabuty [6]                                                       
            Lot do MP w kat.B, C, M.                                            
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 05 | Prabuty                 |   19   |  450   |   90  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   19   |  450   |   90  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 11. Lot do MP w kat.B, C, M.                                                                               
                                        z lotu Bramsche II, w dniu 06.07.14                                                                                     
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.      |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-066-12-5831    GT 16,29,11  1180.19   2.22  28-  8-  3  760.260  90.000                                             
     2 Wojtysiak Krzysztof             5 PL-0324-12-8309   GT 16,35,42  1171.88   4.44  22-  4-  3  762.540  89.800                                             
     3 Pietruszyński Bogdan            5 PL-0324-12-8426   GT 16,40,46  1160.58   6.67  29- 14-  3  761.070  89.600                                             
     4 Komar Zenon                     5 PL-065-11-3942    GT 16,43,00  1156.02   8.89  29-  9-  3  760.660  89.390                                             
     5 Krychowiak Sławomir             5 PL-065-11-2731    GT 16,43,53  1155.18  11.11  22-  7-  3  761.130  89.190                                             
     6 Pietruszyński Bogdan            5 PL-0324-12-8464   GT 16,52,33  1140.09  13.33   2  <   7>  761.070  88.990                                             
     7 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1828    GT 16,54,27  1136.86  15.56   3  <   9>  761.070  88.790                                             
     8 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-0324-12-9992   GT 16,56,49  1131.65  17.78   2  <  10>  760.260  88.580                                             
     9 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1821    GT 16,59,28  1128.40  20.00   4  <  17>  761.070   0.000                                             
    10 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-065-09-7866    GT 17,00,11  1126.01  22.22   3  <  27>  760.260  88.180                                             
    11 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-0324-12-8224   GT 17,02,39  1124.12  24.44  21-  8-  3  761.760  87.980                                             
    12 Duch Ludwik                     5 PL-0314-11-30     GT 17,02,17  1122.19  26.67   9-  3-  3  760.040  87.780                                             
    13 Szostek Stanisław               5 PL-0324-12-1999   GT 17,04,56  1121.01  28.89  45-  5-  3  762.210  87.570                                             
    14 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-0324-12-8243   GT 17,04,38  1120.84  31.11   2  <  37>  761.760  87.370                                             
    15 Komar Zenon                     5 PL-0324-12-9026   GT 17,05,43  1117.44  33.33   2  <  21>  760.660  87.170                                             
    16 Łazarczyk Waldemar              5 PL-065-11-1754    GT 17,06,55  1115.99  35.56  23-  6-  3  761.010  86.970                                             
    17 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1810    GT 17,07,19  1115.42  37.78   5  <  18>  761.070   0.000                                             
    18 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1846    GT 17,07,27  1115.20  40.00   6  <  26>  761.070   0.000                                             
    19 Paluch Piotr                    5 PL-0324-12-8552   GT 17,06,46  1112.39  42.22  10-  3-  3  758.390  86.360                                             
    20 Komar Zdzisław                  5 PL-065-10-5132    GT 17,08,39  1112.25  44.44  15-  2-  2  760.390  86.160                                             
    21 Komar Zenon                     5 PL-0324-13-9020      17,11,19  1108.32  46.67   3  <  28>  760.660   0.000                                             
    22 Łazarczyk Waldemar              5 PL-0324-12-9448   GT 17,13,32  1105.26  48.89   2  <  33>  761.010  85.750                                             
    23 Szostek Stanisław               5 PL-0324-12-3314   GT 17,16,51  1101.70  51.11   2  <  43>  762.210  85.550                                             
    24 Gusztyn Jerzy                   5 PL-065-11-1870    GT 17,15,51  1100.73  53.33  28-  4-  3  760.440  85.350                                             
    25 Komar Zdzisław                  5 PL-065-11-2960    GT 17,16,57  1098.91  55.56   2          760.390  85.150                                             
    26 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1837    GT 17,17,44  1098.65  57.78   7  <  29>  761.070   0.000                                             
    27 Buszko Andrzej i Michał         5 DV-03215-12-480   GT 17,17,12  1098.32  60.00   4  <  35>  760.260   0.000                                             
    28 Komar Zenon                     5 PL-065-11-3904    GT 17,17,41  1098.14  62.22   4  <  36>  760.660  84.540                                             
    29 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-09-6130    GT 17,18,50  1096.91  64.44   8  <  46>  761.070   0.000                                             
    30 Krychowiak Sławomir             5 PL-065-10-5388    GT 17,20,17  1094.71  66.67   2  <  41>  761.130  84.130                                             
    31 Wojtysiak Krzysztof             5 PL-0324-13-1713   GT 17,22,25  1093.38  68.89   2  <  77>  762.540  83.930                                             
    32 Paluch Piotr                    5 PL-0324-13-1622   GT 17,19,19  1092.28  71.11   2  <  61>  758.390  83.730                                             
    33 Łazarczyk Waldemar              5 PL-065-10-4101    GT 17,22,22  1091.26  73.33   3  <  34>  761.010  83.530                                             
    34 Łazarczyk Waldemar              5 PL-065-09-5809    GT 17,22,45  1090.66  75.56   4  <  44>  761.010   0.000                                             
    35 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-11-138706      GT 17,22,19  1090.27  77.78   5  <  38>  760.260   0.000                                             
    36 Komar Zenon                     5 PL-065-10-4316    GT 17,24,29  1087.46  80.00   5  <  40>  760.660   0.000                                             
    37 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-065-09-7018    GT 17,25,49  1086.96  82.22   3  <  39>  761.760  82.720                                             
    38 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-066-12-259     GT 17,24,51  1086.32  84.44   6  <  42>  760.260   0.000                                             
    39 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-0324-12-8240   GT 17,26,41  1085.62  86.67   4  <  47>  761.760   0.000                                             
    40 Komar Zenon                     5 PL-0324-12-9042      17,25,42  1085.57  88.89   6  <  51>  760.660   0.000                                             
    41 Krychowiak Sławomir             5 PL-065-10-5342    GT 17,26,56  1084.33  91.11   3  <  48>  761.130  81.910                                             
    42 Buszko Andrzej i Michał         5 DV-09567-11-359   GT 17,26,23  1083.94  93.33   7  <  68>  760.260   0.000                                             
    43 Szostek Stanisław               5 PL-0324-13-3950      17,28,36  1083.30  95.56   3  <  67>  762.210   0.000                                             
    44 Łazarczyk Waldemar              5 PL-0241-10-1094   GT 17,28,08  1082.31  97.78   5  <  53>  761.010   0.000                                             
    45 Gusztyn Jerzy                   5 PL-065-11-1869    GT 17,28,27  1081.02 100.00   2  <  72>  760.440  81.100                                             
    46 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1857    GT 17,29,14  1080.71 102.22   9  <  50>  761.070   0.000                                             
    47 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-065-11-2293    GT 17,30,03  1080.43 104.44   5  <  49>  761.760   0.000                                             
    48 Krychowiak Sławomir             5 PL-0324-12-8910   GT 17,29,40  1080.13 106.67   4  <  62>  761.130   0.000                                             
    49 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-0324-12-8261   GT 17,30,17  1080.08 108.89   6  <  58>  761.760   0.000                                             
    50 Pietruszyński Bogdan            5 PL-0324-12-8459   GT 17,29,57  1079.61 111.11  10  <  56>  761.070   0.000                                             
    51 Komar Zenon                     5 PL-065-08-12123   GT 17,31,09  1077.19 113.33   7  <  70>  760.660   0.000                                             
    52 Bednarski Mariusz               5 PL-0324-12-9920      17,35,47  1075.95 115.56  38-  6-  3  764.770   0.000                                             
    53 Łazarczyk Waldemar              5 PL-065-09-5833    GT 17,33,23  1074.29 117.78   6          761.010   0.000                                             
    54 Chrostek Andrzej                5 PL-065-10-4776    GT 17,34,45  1073.69 120.00  29-  1-  1  762.050  79.280                                             
    55 Mateńka Leszek                  5 PL-0324-12-3557   GT 17,30,43  1073.22 122.22  24-  2-  2  757.390  79.080                                             
    56 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1811    GT 17,34,24  1072.84 124.44  11  <  69>  761.070   0.000                                             
    57 Białobłocki Ryszard             5 PL-0324-13-434    GT 17,33,46  1072.50 126.67  11-  1-  1  760.150  78.670                                             
    58 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-0324-13-1015   GT 17,35,58  1071.44 128.89   7  <  89>  761.760   0.000                                             
    59 Strzelczyk Jerzy                5 PL-065-09-9051    GT 17,35,35  1071.33 131.11  12-  4-  3  761.270  78.270                                             
    60 Strzelczyk Jerzy                5 PL-0244-12-492    GT 17,36,27  1070.03 133.33   2  <  64>  761.270  78.070                                             
    61 Paluch Piotr                    5 PL-0324-12-8566   GT 17,34,02  1069.61 135.56   3          758.390  77.870                                             
    62 Krychowiak Sławomir             5 PL-0324-12-8938   GT 17,36,36  1069.60 137.78   5  <  78>  761.130   0.000                                             
    63 Duch Ludwik                     5 PL-0324-12-8539   GT 17,35,45  1069.35 140.00   2  <  73>  760.040  77.460                                             
    64 Strzelczyk Jerzy                5 PL-065-06-7803    GT 17,37,23  1068.62 142.22   3  <  87>  761.270  77.260                                             
    65 Bednarski Mariusz               5 PL-0324-12-8647   GT 17,42,05  1066.50 144.44   2  <  66>  764.770  77.060                                             
    66 Bednarski Mariusz               5 PL-065-10-5228    GT 17,42,24  1066.03 146.67   3  <  81>  764.770  76.850                                             
    67 Szostek Stanisław               5 PL-0324-09-2779   GT 17,40,25  1065.41 148.89   4  <  74>  762.210  76.650                                             
    68 Buszko Andrzej i Michał         5 PL-0281-11-1649   GT 17,39,18  1064.34 151.11   8          760.260   0.000                                             
    69 Pietruszyński Bogdan            5 PL-0324-12-8446   GT 17,41,30  1062.21 153.33  12  <  76>  761.070   0.000                                             
    70 Komar Zenon                     5 PL-065-06-9866    GT 17,42,04  1060.79 155.56   8  <  85>  760.660   0.000                                             
    71 Buszko Paweł                    5 PL-0324-13-508    GT 17,46,43  1059.75 157.78  30-  3-  3  764.840  75.840                                             
    72 Gusztyn Jerzy                   5 PL-0324-12-8826   GT 17,43,37  1058.20 160.00   3  <  83>  760.440  75.640                                             
    73 Duch Ludwik                     5 PL-065-11-2149    GT 17,43,28  1057.86 162.22   3          760.040  75.440                                             
    74 Szostek Stanisław               5 PL-0324-12-3333   GT 17,45,44  1057.55 164.44   5          762.210   0.000                                             
    75 Buszko Paweł                    5 PL-065-10-4588    GT 17,49,02  1056.36 166.67   2  <  90>  764.840  75.030                                             
    76 Pietruszyński Bogdan            5 PL-0324-12-8460   GT 17,45,49  1055.84 168.89  13  <  86>  761.070   0.000                                             
    77 Wojtysiak Krzysztof             5 PL-0324-12-9819   GT 17,47,53  1054.86 171.11   3  <  79>  762.540  74.630                                             
    78 Krychowiak Sławomir             5 PL-0324-12-8468   GT 17,46,55  1054.32 173.33   6  <  82>  761.130   0.000                                             
    79 Wojtysiak Krzysztof             5 PL-065-09-8032    GT 17,48,43  1053.64 175.56   4          762.540   0.000                                             
    80 Mateńka Leszek                  5 PL-0324-11-8836   GT 17,44,48  1052.22 177.78   2          757.390  74.020                                             
    81 Bednarski Mariusz               5 PL-065-11-2401    GT 17,51,55  1052.07 180.00   4  <  84>  764.770  73.820                                             
    82 Krychowiak Sławomir             5 PL-065-09-7441    GT 17,48,53  1051.45 182.22   7          761.130   0.000                                             
    83 Gusztyn Jerzy                   5 PL-0324-12-8843   GT 17,48,41  1050.79 184.44   4          760.440   0.000                                             
    84 Bednarski Mariusz               5 PL-0324-12-8680   GT 17,53,08  1050.32 186.67   5  <  88>  764.770   0.000                                             
    85 Komar Zenon                     5 PL-065-10-4328    GT 17,50,04  1049.09 188.89   9          760.660   0.000                                             
    86 Pietruszyński Bogdan            5 PL-065-11-1823    GT 17,52,05  1046.74 191.11  14          761.070   0.000                                             
    87 Strzelczyk Jerzy                5 PL-0324-12-10232  GT 17,52,32  1046.37 193.33   4          761.270   0.000                                             
    88 Bednarski Mariusz               5 PL-065-11-2506    GT 17,56,05  1046.08 195.56   6          764.770   0.000                                             
    89 Andrzejewski Zygmunt            5 PL-065-08-10613   GT 17,55,12  1043.22 197.78   8          761.760   0.000                                             
    90 Buszko Paweł                    5 PL-0314-10-5215   GT 17,58,26  1042.82 200.00   3          764.840  72.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    91 Komar Zenon                     5 PL-0324-10-4324   GT 17,54,43  1042.41         10          760.660   0.000                                             
    92 Komar Zenon                     5 PL-065-11-3936    GT 17,54,45  1042.36         11          760.660   0.000                                             
    93 Gusztyn Jerzy                   5 PL-0324-13-1121      17,55,09  1041.49          5          760.440   0.000                                             
    94 Gusztyn Jerzy                   5 PL-065-08-9946    GT 17,55,13  1041.39          6          760.440   0.000                                             
    95 Komar Zdzisław                  5 PL-065-09-7416    GT 17,56,45  1039.14          3          760.390   0.000                                             
    96 Gusztyn Jerzy                   5 PL-0324-13-1159   GT 17,58,03  1037.36          7          760.440   0.000                                             
    97 Krychowiak Sławomir             5 PL-0324-12-8928   GT 17,59,43  1035.95          8          761.130   0.000                                             
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 11. Lot do MP w kat.B, C, M.                                                                               
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.      |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    98 Pietruszyński Bogdan            5 PL-0324-13-1409   GT 18,00,15  1035.12         15          761.070   0.000                                             
    99 Gusztyn Jerzy                   5 PL-0324-12-8829   GT 18,00,20  1034.14          8          760.440   0.000                                             
   100 Paluch Piotr                    5 PL-066-12-6108    GT 18,00,36  1030.98          4          758.390   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Prabuty [6]                                                                                                                                                   
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                              
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                              
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |konk.|punkty |                              
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                              
   1 Buszko Andrzej  i Michał        5    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     51  2125.04                               
                                        98.35  96.48  97.36 195.19  98.33 308.56 196.59 316.87 264.89 185.66 266.76                                             
   2 Pietruszyński   Bogdan          5    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     51  2121.48                               
                                        97.90  98.92  97.00 184.85  98.31 317.88 197.19 315.79 266.72 179.54 267.38                                             
   3 Szostek         Stanisław       5    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     51  2087.17                               
                                        98.08  97.57  97.43 197.67  95.18 300.34 185.56 301.38 268.57 195.62 249.77                                             
   4 Łazarczyk       Waldemar        5    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     51  2062.38                               
                                        96.11  96.44  95.95 190.69  91.36 299.12 191.95 302.04 248.32 194.15 256.25                                             
   5 Komar           Zenon           5    5      5      5      5      3      5      5      5      3      5      3     49  1997.73                               
                                        97.61  93.05  93.06 180.93  51.67 297.65 189.43 302.90 244.23 186.10 261.10                                             
   6 Buszko          Paweł           5    5      5      5      5      5      5      5      5      3      3      3     49  1907.97                               
                                        93.08  90.60  93.36 182.15  91.82 293.72 172.83 315.02 241.36 111.16 222.87                                             
   7 Strzelczyk      Jerzy           5    5      5      5      5      5      5      5      5      1      5      3     49  1841.04                               
                                        92.59  93.30  98.81 188.24  92.97 302.69 180.47 283.06  87.14 188.17 233.60                                             
   8 Andrzejewski    Zygmunt         5    5      5      5      5      3      4      4      4      3      5      3     46  1823.73                               
                                        98.39  97.10  96.20 179.42  53.19 233.76 138.87 232.47 245.86 190.40 258.07                                             
   9 Gusztyn         Jerzy           5    5      5      5      5      5      5      5      4      2      3      3     47  1774.70                               
                                        93.33  96.85  92.79 190.98  92.00 299.00 174.33 222.62 155.86 114.85 242.09                                             
  10 Bednarski       Mariusz         5    5      5      5      5      5      4      3      5      3      3      3     46  1748.25                               
                                        97.72  89.78  93.45 191.31  85.20 219.78 100.60 286.12 248.73 107.83 227.73                                             
  11 Paluch          Piotr           5    5      5      5      5      5      3      5      5      2      2      3     45  1658.87                               
                                        86.08  86.40  92.02 183.39  85.54 171.21 180.00 301.81 159.14  65.32 247.96                                             
  12 Tatara          marek           5    5      5      5      5      4      5      5      5      3      2      0     44  1638.31                               
                                        92.17  95.34  87.40 186.75  71.70 300.10 189.67 291.40 252.61  71.17   0.00                                             
  13 Chrostek        Andrzej         5    5      3      5      5      1      5      2      4      3      4      1     38  1547.64                               
                                        93.38  50.08  97.07 188.53  18.21 301.22  71.10 246.23 258.54 144.00  79.28                                             
  14 Komar           Zdzisław        5    5      3      5      5      5      2      4      1      3      5      2     40  1426.52                               
                                        95.29  55.79  90.14 187.06  89.91 108.29 139.16  60.77 247.30 181.50 171.31                                             
  15 Krychowiak      Sławomir        5    5      1      1      5      3      4      3      3      1      2      3     31  1299.03                               
                                        88.40  17.60  17.80 180.68  50.58 236.21 109.74 185.90  84.48  72.41 255.23                                             
  16 Mateńka         Leszek          5    5      5      0      4      0      4      2      5      1      3      2     31  1251.30                               
                                        93.64  94.78   0.00 141.78   0.00 228.48  67.52 278.52  84.89 108.59 153.10                                             
  17 Wojtysiak       Krzysztof       5    5      1      1      5      2      2      1      1      1      5      3     27  1076.68                               
                                        93.73  17.74  16.21 186.31  37.08 123.87  38.27  53.84  79.98 181.29 248.36                                             
  18 Duch            Ludwik          5    0      0      2      3      1      1      2      1      0      3      3     16   696.57                               
                                         0.00   0.00  35.29 112.56  19.21  57.76  69.14  55.36   0.00 106.57 240.68                                             
  19 Szczotka        Józef           5    5      4      5      5      2      1      0     --      1     --     --     23   600.50                               
                                        95.19  71.72  88.33 183.19  36.03  52.61   0.00   0.00  73.43   0.00   0.00                                             
  20 Masny           Krzysztof       5    5      5      5      5      3     --      1      0     --     --     --     24   535.58                               
                                        91.06  87.64  91.35 182.11  51.06   0.00  32.36   0.00   0.00   0.00   0.00                                             
  21 Białobłocki     Ryszard         5    5      0      2      4      0      0      0      2      0      2      1     16   528.29                               
                                        91.83   0.00  34.34 145.58   0.00   0.00   0.00 106.49   0.00  71.38  78.67                                             
  22 Gałkowski       Jan             5    1      4      3      0     --      0      1      1      1     --     --     11   301.78                               
                                        16.66  68.71  53.64   0.00   0.00   0.00  33.79  53.30  75.68   0.00   0.00                                             
  23 Szedler         Kamil           5    3      5      0      0      1      0      2      1     --      0     --     12   300.34                               
                                        55.79  91.24   0.00   0.00  16.19   0.00  76.78  60.34   0.00   0.00   0.00                                             
  24 Bogatek         Wiesław         5    0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0     0.00                               
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                             

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                         Prabuty [6]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                           Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11                                                                                              
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Strzelczyk      Jerzy          5  PL-0244-12-492    0   9    545.37  3715.540                                                                         
        2 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-11-1754    0   8    480.75  3888.580                                                                         
        3 Szostek         Stanisław      5  PL-0324-12-3333   0   8    543.26  3195.670                                                                         
        4 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-09-6124    1   8    637.91  3187.120                                                                         
        5 Komar           Zenon          5  PL-0324-12-9026   0   8    655.71  3406.290                                                                         
        6 Buszko Andrzej  i Michał       5  DV-09567-11-359   0   8    658.89  3818.400                                                                         
        7 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1846    0   8    750.98  3072.040                                                                         
        8 Komar           Zenon          5  PL-0324-10-4324   0   8    770.63  2769.550                                                                         
        9 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0324-12-10071  1   7    217.94  3122.360                                                                         
       10 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1837    1   7    406.47  3296.650                                                                         
       11 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0324-12-10021  0   7    441.18  3058.140                                                                         
       12 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-11-1704    0   7    494.29  2310.570                                                                         
       13 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-09-7964    0   7    495.15  2005.290                                                                         
       14 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-13-1409   0   7    502.26  2245.690                                                                         
       15 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0281-11-1649   0   7    514.55  3536.650                                                                         
       16 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8464   1   7    524.44  3437.390                                                                         
       17 Buszko          Paweł          5  PL-0314-10-5241   0   7    546.04  2335.340                                                                         
       18 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0324-13-179    0   7    583.80  2226.770                                                                         
       19 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-09-7866    0   7    594.54  3355.970                                                                         
       20 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1811    0   7    803.55  3476.930                                                                         
       21 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0324-12-9992   1   6    256.22  2436.860                                                                         
       22 Komar           Zenon          5  PL-0324-12-9030   0   6    303.04  2739.050                                                                         
       23 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-13-1403   1   6    418.39  2781.230                                                                         
       24 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-13-1455   0   6    426.32  2365.130                                                                         
       25 Wojtysiak       Krzysztof      5  PL-0324-13-1713   1   6    474.13  2269.160                                                                         
       26 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3904    0   6    494.80  2778.120                                                                         
       27 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-09-6146    1   6    499.67  1729.700                                                                         
       28 Szostek         Stanisław      5  PL-0324-10-523    0   6    511.22  2193.470                                                                         
       29 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1821    0   6    540.12  3313.050                                                                         
       30 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-10-4101    0   6    561.54  2504.950                                                                         
       31 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8459   0   6    575.85  2674.550                                                                         
       32 Komar           Zenon          5  PL-0324-12-9040   1   6    593.37  2960.390                                                                         
       33 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-10-5555    0   6    596.74  2074.260                                                                         
       34 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8843   1   6    610.71  2596.130                                                                         
       35 Strzelczyk      Jerzy          5  PL-0324-12-10232  1   6    636.03  2559.860                                                                         
       36 Szostek         Stanisław      5  PL-0324-13-3911   0   6    644.07  1736.540                                                                         
       37 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-09-7018    1   6    660.19  2305.150                                                                         
       38 Bednarski       Mariusz        5  PL-0324-12-8611   0   6    663.53  2462.930                                                                         
       39 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8826   1   6    679.99  2777.750                                                                         
       40 Szostek         Stanisław      5  PL-0324-10-4994   1   6    685.41  2150.770                                                                         
       41 Szostek         Stanisław      5  PL-0324-12-3207   0   6    697.42  2309.760                                                                         
       42 Bednarski       Mariusz        5  PL-065-10-5227    1   6    704.51  2101.650                                                                         
       43 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-11-2201    1   6    710.50  2370.380                                                                         
       44 Chrostek        Andrzej        5  PL-065-10-6840    1   6    726.18  2071.640                                                                         
       45 Komar           Zenon          5  PL-0324-12-9039   0   6    766.89  1843.450                                                                         
       46 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1810    1   6    791.38  2324.220                                                                         
       47 Komar           Zenon          5  PL-050-09-3605    1   6    791.96  2300.370                                                                         
       48 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8494   1   5    185.60  1540.080                                                                         
       49 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-10-4151    1   5    193.93  1784.870                                                                         
       50 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-0324-12-8243   1   5    218.83  1982.000                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Prabuty całość [*]                                                                                                                                            
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                              
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                              
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |konk.|punkty |                              
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                              
   1 Pietruszyński   Bogdan          5    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     55  2484.32                               
                                        97.90  98.92  98.03 191.07  98.31 317.88 197.60 315.79 442.02 184.28 442.52                                             
   2 Buszko Andrzej  i Michał        5    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     55  2469.76                               
                                        98.35  96.62  97.78 196.57  98.96 308.56 198.44 316.87 433.02 189.97 434.62                                             
   3 Szostek         Stanisław       5    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     55  2442.44                               
                                        98.74  98.80  98.48 197.67  98.21 306.59 187.93 313.19 439.16 197.15 406.52                                             
   4 Komar           Zenon           5    5      5      5      5      3      5      5      5      5      5      5     53  2346.55                               
                                        98.50  93.05  93.06 183.43  51.67 305.13 189.43 307.45 408.68 186.17 429.98                                             
   5 Łazarczyk       Waldemar        5    5      5      5      5      5      5      5      5      4      5      5     54  2302.08                               
                                        96.11  96.44  95.95 190.69  91.36 299.12 191.95 302.04 323.39 194.15 420.88                                             
   6 Andrzejewski    Zygmunt         5    5      5      5      5      3      4      4      4      5      5      5     50  2140.76                               
                                        98.39  97.10  96.20 179.42  53.19 233.76 138.87 232.47 399.88 190.40 421.08                                             
   7 Bednarski       Mariusz         5    5      5      5      5      5      4      3      5      5      5      5     52  2129.04                               
                                        97.72  91.15  95.60 194.35  85.39 219.78 100.60 286.12 399.89 177.81 380.63                                             
   8 Buszko          Paweł           5    5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      3     50  1988.81                               
                                        93.08  91.00  93.36 188.01  91.82 293.72 174.80 315.02 313.97 111.16 222.87                                             
   9 Gusztyn         Jerzy           5    5      5      5      5      5      5      5      4      3      4      4     50  1973.27                               
                                        93.33  97.14  94.24 192.84  92.00 299.00 174.33 222.62 244.02 148.24 315.51                                             
  10 Strzelczyk      Jerzy           5    5      5      5      5      5      5      5      5      1      5      4     50  1913.65                               
                                        92.59  93.30  98.81 188.24  92.97 302.69 180.47 283.06  87.14 188.17 306.21                                             
  11 Tatara          marek           5    5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      0     47  1838.11                               
                                        95.58  96.59  90.58 190.35  88.49 300.10 191.94 299.10 414.21  71.17   0.00                                             
  12 Chrostek        Andrzej         5    5      4      5      5      1      5      2      4      5      4      1     41  1726.17                               
                                        93.38  67.84  97.07 188.53  18.21 301.22  71.10 246.23 419.31 144.00  79.28                                             
  13 Paluch          Piotr           5    5      5      5      5      5      3      5      5      2      2      3     45  1658.87                               
                                        86.08  86.40  92.02 183.39  85.54 171.21 180.00 301.81 159.14  65.32 247.96                                             
  14 Komar           Zdzisław        5    5      3      5      5      5      2      4      1      4      5      2     41  1505.68                               
                                        95.29  55.79  90.14 187.06  89.91 108.29 139.16  60.77 326.46 181.50 171.31                                             
  15 Krychowiak      Sławomir        5    5      1      1      5      3      4      3      3      1      2      5     33  1457.18                               
                                        88.40  17.60  17.80 180.68  50.58 236.21 109.74 185.90  84.48  72.41 413.38                                             
  16 Mateńka         Leszek          5    5      5      0      5      0      5      3      5      1      3      2     34  1391.03                               
                                        93.64  96.62   0.00 176.89   0.00 290.53 100.77 286.21  84.68 108.59 153.10                                             
  17 Wojtysiak       Krzysztof       5    5      1      1      5      2      2      1      1      1      5      4     28  1150.90                               
                                        93.73  17.74  16.21 186.31  37.08 123.87  38.27  53.84  79.98 181.29 322.58                                             
  18 Duch            Ludwik          5    0      0      2      3      1      1      2      1      0      3      3     16   696.57                               
                                         0.00   0.00  35.29 112.56  19.21  57.76  69.14  55.36   0.00 106.57 240.68                                             
  19 Szczotka        Józef           5    5      4      5      5      2      1      0     --      1     --     --     23   600.30                               
                                        95.19  71.72  88.33 183.19  36.03  52.61   0.00   0.00  73.23   0.00   0.00                                             
  20 Masny           Krzysztof       5    5      5      5      5      3     --      1      0     --     --     --     24   535.58                               
                                        91.06  87.64  91.35 182.11  51.06   0.00  32.36   0.00   0.00   0.00   0.00                                             
  21 Białobłocki     Ryszard         5    5      0      2      4      0      0      0      2      0      2      1     16   528.29                               
                                        91.83   0.00  34.34 145.58   0.00   0.00   0.00 106.49   0.00  71.38  78.67                                             
  22 Gałkowski       Jan             5    1      4      3      0     --      0      1      1      1     --     --     11   301.78                               
                                        16.66  68.71  53.64   0.00   0.00   0.00  33.79  53.30  75.68   0.00   0.00                                             
  23 Szedler         Kamil           5    3      5      0      0      1      0      2      1     --      0     --     12   300.34                               
                                        55.79  91.24   0.00   0.00  16.19   0.00  76.78  60.34   0.00   0.00   0.00                                             
  24 Bogatek         Wiesław         5    0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0     0.00                               
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                             

 

Hodowca 12 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=