Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
=> Sekcja Kwidzyn.'...
=> Sekcja Sadlinki ,.,..,,,
=> Sekcja Rakowiec ,.,.,,
=> Sekcja Ryjewo, , ,
=> Sekcja Prabuty ,.,.,
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki ,.,..,,,
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Bramsche III z dnia 20.07.14                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:24:11.  N 08:03:55.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,20,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  739.300 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   158                           
      5.Ilość konkursów.......................:   32                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   925.52                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   512.75                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:18,36,10                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,21,41                         
     10.Czas trwania konkursu.................:10 godz. 45 min.  8 sek.         
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  90.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                      
            Lot do MP w kat.B, C, M.                                            
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   10   |  158   |   32  |20.25|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  158   |   32  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.B, C, M.                                                                               
                                       z lotu Bramsche III, w dniu 20.07.14                                                                                     
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.      |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5912   GT 18,36,10   925.52   6.33  21-  8-  3  736.870  90.000                                             
     2 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-1606      19,10,15   887.42  12.66  25-  5-  3  736.780   0.000                                             
     3 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-737    GT 19,18,17   879.02  18.99   2  <  13>  736.870  88.840                                             
     4 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5223   GT 19,57,14   839.89  25.32   2  <  12>  736.780  88.260                                             
     5 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-328    GT 20,39,14   806.68  31.65  16-  3-  3  741.530  87.680                                             
     6 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5442   GT 20,54,48   793.35  37.97  20-  7-  3  741.620  87.100                                             
     7 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-440    GT 20,55,11   788.58  44.30   7-  1-  1  737.470  86.520                                             
     8 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-10-6348   GT  5,34,41  5:37:23  50.63  18-  3-  3  737.270  85.940                                             
     9 Plichta Jarosław                2 PL-0324-10-6733   GT  6,03,20  6:00:14  56.96   2  <  11>  741.620  85.350                                             
    10 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-6283   GT  6,08,15  6:09:01  63.29  17-  2-  2  738.730  84.770                                             
    11 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5405   GT  6,27,04  6:23:58  69.62   3  <  14>  741.620  84.190                                             
    12 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-10-2532   GT  6,25,55  6:29:17  75.95   3  <  25>  736.780  83.610                                             
    13 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5921   GT  6,31,29  6:34:43  82.28   3  <  16>  736.870  83.030                                             
    14 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-114    GT  6,45,36  6:42:31  88.61   4  <  15>  741.620   0.000                                             
    15 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1984   GT  6,47,14  6:44:08  94.94   5  <  21>  741.620   0.000                                             
    16 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5936   GT  7,09,47  7:13:01 101.27   4  <  17>  736.870   0.000                                             
    17 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5938   GT  7,13,39  7:16:53 107.59   5  <  18>  736.870   0.000                                             
    18 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-791    GT  7,13,42  7:16:56 113.92   6  <  20>  736.870   0.000                                             
    19 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5403   GT  7,35,58  7:32:59 120.25   2  <  23>  741.530  79.550                                             
    20 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT  7,30,25  7:33:40 126.58   7  <  27>  736.870   0.000                                             
    21 Plichta Jarosław                2 PL-0324-10-7801   GT  7,38,59  7:35:53 132.91   6  <  24>  741.620   0.000                                             
    22 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-10-2179   GT  7,42,29  7:43:14 139.24   2          738.730  77.810                                             
    23 Pipczyński Tadeusz              2 PL-055-12-14344   GT  7,54,41  7:51:43 145.57   3          741.530  77.230                                             
    24 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5437   GT  8,19,45  8:16:40 151.90   7          741.620   0.000                                             
    25 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1218   GT  8,21,21  8:24:43 158.23   4  <  31>  736.780  76.060                                             
    26 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-11-6381   GT  8,39,59  8:42:41 164.56  12-  1-  1  737.270  75.480                                             
    27 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-10-2010   GT  8,45,30  8:48:44 170.89   8          736.870   0.000                                             
    28 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-233    GT  8,54,22  8:50:01 177.22  12-  2-  2  742.570  74.320                                             
    29 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-255    GT  8,55,02  8:50:40 183.54   2          742.570  73.740                                             
    30 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6112   GT  9,10,17  9:12:59 189.87   2  <  32>  737.270  73.160                                             
    31 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-504    GT  9,14,45  9:18:07 196.20   5          736.780   0.000                                             
    32 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6144   GT  9,21,41  9:24:23 202.53   3          737.270  72.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    33 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-738    GT  9,24,39  9:27:53          9          736.870   0.000                                             
    34 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5254   GT  9,42,35  9:39:29          8          741.620   0.000                                             
    35 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5937   GT 10,00,11 10:03:25         10          736.870   0.000                                             
    36 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-356    GT 10,20,40 10:17:41          4          741.530   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |konk.|punkty |                
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      3     59  2571.80                 
                                        99.01  98.44  96.43 192.29  97.55 321.40 196.29 316.81 266.85 177.39 255.07 197.63 256.64                               
   2 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5      3      5      3      5      3     57  2467.03                 
                                        97.03  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80 259.65 190.62 265.17 178.92 261.87                               
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      3     59  2427.12                 
                                        97.30  93.21  97.75 192.91  91.42 285.28 182.96 283.60 245.25 178.46 250.68 180.37 247.93                               
   4 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      2      3      5      1     54  2192.44                 
                                        95.29  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 192.23 306.46 246.60  71.54 236.64 181.28  86.52                               
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3      3      5      3      5      3     52  2099.82                 
                                        55.94  95.04  96.66 189.12  91.10 221.23 107.14 163.46 239.85 179.39 249.80 179.99 231.10                               
   6 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      2      5      4      4      2      4      2      5      3      2      3     41  1834.20                 
                                        35.46  48.87  34.62 179.51  73.03 245.32  70.49 247.97 149.40 194.61 238.82  71.64 244.46                               
   7 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2      2      5      2      1      2     45  1650.02                 
                                        95.68  90.77  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59 174.15 178.30 162.00  37.45 148.06                               
   8 Zieliński       Bronisław       2    5      1      5      5      2      2      0      0      0      2      2      1      2     27   940.89                 
                                        86.74  16.83  94.19 172.70  33.49 112.91   0.00   0.00   0.00  71.54 151.91  38.00 162.58                               
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2      0      3      2      0      1     27   916.60                 
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44   0.00 106.00 163.32   0.00  75.48                               
  10 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     --     --     --     --     --     23   536.14                 
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                               
  11 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      0      0      1      0      0      2    93.09                 
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00  76.83   0.00   0.00                               
  12 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --     --     --     --     --     --      4    85.64                 
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                               
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --     --     --     --     --     --      0     0.00                 
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                               

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                        Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13                                                                                           
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-762    1  10    830.38  3864.040                                                                         
        2 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   9    529.22  4002.680                                                                         
        3 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   8    598.35  2843.650                                                                         
        4 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1149   1   8    732.73  2765.200                                                                         
        5 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6610   1   8    752.11  3004.430                                                                         
        6 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1984   0   8   1008.58  3632.870                                                                         
        7 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   7    274.98  3346.070                                                                         
        8 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   7    462.52  2178.100                                                                         
        9 Pipczyński      Tadeusz        2  PL-0323-13-1557   1   7    587.76  2580.510                                                                         
       10 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   7    679.73  3160.010                                                                         
       11 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   7    767.91  2508.990                                                                         
       12 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5993   0   7    771.23  3382.690                                                                         
       13 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-107    1   7    798.02  1947.590                                                                         
       14 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   7    923.73  2438.630                                                                         
       15 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   6    293.60  2213.800                                                                         
       16 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5108   1   6    345.94  2372.200                                                                         
       17 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-738    1   6    382.66  2776.030                                                                         
       18 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-1606   1   6    397.66  2640.600                                                                         
       19 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-466    1   6    479.45  1708.510                                                                         
       20 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5112   1   6    514.81  2547.130                                                                         
       21 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5104   1   6    519.00  2213.710                                                                         
       22 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5405   1   6    525.00  2627.070                                                                         
       23 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-555    1   6    565.89  2180.820                                                                         
       24 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1966   0   6    599.31  3265.220                                                                         
       25 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5962   1   6    604.77  2299.790                                                                         
       26 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0114-12-12582  1   6    649.74  2422.530                                                                         
       27 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-725    0   6    661.48  2935.780                                                                         
       28 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5437   1   6    705.75  2903.090                                                                         
       29 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-10-2010   1   6    788.85  3234.400                                                                         
       30 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5021   1   6    792.37  2422.530                                                                         
       31 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   5    273.21  1794.230                                                                         
       32 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-121    0   5    290.77  2342.580                                                                         
       33 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-378    1   5    318.39  1885.540                                                                         
       34 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5912   1   5    370.84  2608.910                                                                         
       35 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-386    0   5    395.76  1513.640                                                                         
       36 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   5    428.16  1562.930                                                                         
       37 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-387    0   5    428.86  2218.870                                                                         
       38 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-737    1   5    431.95  3326.440                                                                         
       39 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-12-255    0   5    458.75  2287.670                                                                         
       40 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5912   0   5    464.74  1607.120                                                                         
       41 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6047   1   5    474.21  1446.750                                                                         
       42 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-705    1   5    479.57  2017.780                                                                         
       43 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-554    0   5    522.56  1740.970                                                                         
       44 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-1951   1   5    581.28  1694.750                                                                         
       45 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-11-6122   0   5    609.85  1490.990                                                                         
       46 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-10-2532   0   5    623.98  1625.840                                                                         
       47 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-444    0   5    639.24  1035.050                                                                         
       48 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-0324-11-6386   0   5    649.09  1562.250                                                                         
       49 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   4    218.44   826.540                                                                         
       50 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-531    0   4    229.01  1045.670                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki całość [8]                                                                                                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |konk.|punkty |                
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     65  3078.56                 
                                        99.01  98.44  96.43 193.77  98.64 322.60 196.87 316.81 439.65 178.93 418.82 197.63 420.96                               
   2 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5      5      5      5      5      5     63  2975.22                 
                                        97.39  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80 427.05 194.00 438.59 180.55 423.87                               
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      5     63  2779.17                 
                                        97.30  95.34  97.75 193.54  95.68 290.10 185.28 292.99 411.75 178.46 250.68 180.37 409.93                               
   4 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      4      5      1     57  2419.96                 
                                        97.24  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 193.27 306.46 398.25  71.54 309.52 181.28  86.52                               
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3      5      5      5      5      3     56  2402.07                 
                                        55.94  95.04  96.66 190.10  91.10 221.23 107.14 163.46 387.90 179.39 403.02 179.99 231.10                               
   6 Pipczyński      Tadeusz         2    2      4      2      5      5      4      4      5      3      5      5      2      3     49  2241.35                 
                                        35.46  65.54  34.62 183.44  93.36 245.32 143.18 313.69 231.30 194.76 384.58  71.64 244.46                               
   7 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2      2      5      3      1      2     46  1729.20                 
                                        95.68  92.00  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59 174.15 180.30 237.95  37.45 148.06                               
   8 Zieliński       Bronisław       2    5      5      5      5      2      2      0      0      0      3      2      1      2     32  1063.43                 
                                        92.47  86.47  94.19 184.49  33.49 112.91   0.00   0.00   0.00 106.92 151.91  38.00 162.58                               
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2      0      3      2      0      1     27   916.60                 
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44   0.00 106.00 163.32   0.00  75.48                               
  10 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     --     --     --     --     --     23   536.14                 
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                               
  11 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      0      0      1      0      0      2    93.09                 
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00  76.83   0.00   0.00                               
  12 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --     --     --     --     --     --      4    85.64                 
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                               
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --     --     --     --     --     --      0     0.00                 
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                               

 

Hodowca 13 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=