Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
=> Sekcja Kwidzyn.'...
=> Sekcja Sadlinki ,.,..,,,
=> Sekcja Rakowiec ,.,.,,
=> Sekcja Ryjewo, , ,
=> Sekcja Prabuty ,.,.,
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Ryjewo, , ,
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Bramsche III z dnia 20.07.14                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:24:11.  N 08:03:55.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,20,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  742.080 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   189                           
      5.Ilość konkursów.......................:   38                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   938.27                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   509.51                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:18,34,03                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,36,36                         
     10.Czas trwania konkursu.................:11 godz.  2 min. 16 sek.         
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  90.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Ryjewo [5]                                                        
            Lot do MP w kat.B, C, M.                                            
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 04 | Ryjewo                  |   12   |  189   |   38  |20.11|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  189   |   38  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.B, C, M.                                                                               
                                       z lotu Bramsche III, w dniu 20.07.14                                                                                     
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.      |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Justa Mirosław                  4 PL-0324-12-4210   GT 18,34,03   938.27   5.29  12-  3-  3  745.030  90.000                                             
     2 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-11-1498   GT 19,09,53   896.70  10.58  18-  6-  3  744.160  89.510                                             
     3 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-10-1308   GT 19,19,31   887.31  15.87  30-  9-  3  744.910  89.030                                             
     4 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-10-1338   GT 19,34,26   871.82  21.16   2  <   8>  744.910  88.540                                             
     5 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-11-1493   GT 19,40,19   864.98  26.46   2  <  11>  744.160  88.050                                             
     6 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-10-7752   GT 20,27,38   821.95  31.75  23-  6-  3  746.030  87.570                                             
     7 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-13-8336   GT 20,28,46   820.93  37.04   2  <  13>  746.030  87.080                                             
     8 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-11-266    GT 20,34,02   814.97  42.33   3  <  12>  744.910  86.590                                             
     9 Witkowski Adam                  4 PL-0324-11-2721   GT 20,30,52   810.53  47.62  16-  3-  3  738.280  86.110                                             
    10 Justa Mirosław                  4 PL-0324-12-4118   GT 20,50,22   800.79  52.91   2  <  33>  745.030  85.620                                             
    11 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-12-4070   GT 20,49,57   800.22  58.20   3  <  15>  744.160  85.140                                             
    12 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-11-219    GT  6,00,17  5:56:31  63.49   4  <  19>  744.910   0.000                                             
    13 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-11-1776   GT  6,05,45  6:00:29  68.78   3  <  26>  746.030  84.160                                             
    14 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-13-8441   GT  6,28,17  6:32:35  74.07  17-  8-  3  738.860  83.680                                             
    15 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-10-1160   GT  6,40,58  6:38:11  79.37   4  <  18>  744.160   0.000                                             
    16 Bruniecki Janusz                4 PL-0324-11-1095   GT  6,50,42  6:46:16  84.66  16-  1-  1  745.400  82.700                                             
    17 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-11-3147   GT  6,43,18  6:47:35  89.95   2  <  25>  738.860  82.220                                             
    18 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-10-1153   GT  7,03,54  7:01:08  95.24   5  <  20>  744.160   0.000                                             
    19 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3610   GT  7,09,23  7:05:37 100.53   5  <  21>  744.910   0.000                                             
    20 Bończoszek Andrzej              4 PL-0324-11-548    GT  7,09,01  7:06:14 105.82   6          744.160   0.000                                             
    21 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-12-3620   GT  7,27,48  7:24:02 111.11   6  <  24>  744.910   0.000                                             
    22 Witkowski Adam                  4 PL-0324-11-2807   GT  7,25,38  7:30:42 116.40   2  <  32>  738.280  79.780                                             
    23 Witkowska Alicja                4 PL-0324-09-4406   GT  7,37,06  7:42:10 121.69   4-  1-  1  738.280  79.300                                             
    24 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-11-213    GT  8,04,04  8:00:17 126.98   7  <  28>  744.910   0.000                                             
    25 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-11-3138   GT  8,08,53  8:13:11 132.28   3  <  27>  738.860  78.320                                             
    26 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-13-8367   GT  8,19,38  8:14:22 137.57   4  <  30>  746.030   0.000                                             
    27 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-10-5191   GT  8,10,17  8:14:35 142.86   4  <  29>  738.860   0.000                                             
    28 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-10-1318   GT  8,34,16  8:30:29 148.15   8  <  31>  744.910   0.000                                             
    29 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0262-08-6506   GT  8,35,28  8:39:46 153.44   5  <  35>  738.860   0.000                                             
    30 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-12-5335   GT  8,55,20  8:50:04 158.73   5  <  34>  746.030   0.000                                             
    31 Ciszek Mirosław & Dariusz       4 PL-0324-09-8626   GT  8,57,56  8:54:10 164.02   9          744.910   0.000                                             
    32 Witkowski Adam                  4 PL-0324-12-4442   GT  8,50,56  8:56:00 169.31   3          738.280  74.920                                             
    33 Justa Mirosław                  4 PL-0324-11-1307   GT  9,13,37  9:09:41 174.60   3          745.030  74.430                                             
    34 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-13-8351   GT  9,19,41  9:14:25 179.89   6          746.030   0.000                                             
    35 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-12-7471   GT  9,12,44  9:17:02 185.19   6  <  36>  738.860   0.000                                             
    36 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-12-7786   GT  9,13,47  9:18:05 190.48   7  <  37>  738.860   0.000                                             
    37 Stasiewicz Andrzej              4 PL-0324-12-6569   GT  9,18,55  9:23:13 195.77   8          738.860   0.000                                             
    38 Magierowski Józef               4 PL-0324-08-2077   GT  9,36,36  9:39:24 201.06   9-  1-  1  739.980  72.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    39 Polakiewicz Grzegorz            4 PL-0324-10-7763   GT  9,55,29  9:50:13          7          746.030   0.000                                             
    40 Kwiatkowski Rafał               4 PL-0324-11-165    GT 10,03,32 10:00:38         24-  0-  0  744.250   0.000                                             
    41 Knabe Piotr                     4 PL-0324-08-2125   GT 12,18,02 12:20:50         14-  0-  0  739.980   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Ryjewo [5]                                                                                                                                                    
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |konk.|punkty |                
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                
   1 Ciszek Mirosław & Dariusz       4    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      3     59  2554.99                 
                                        96.87  96.98  94.29 194.81  95.36 316.52 191.60 302.07 260.53 191.88 264.12 185.80 264.16                               
   2 Polakiewicz     Grzegorz        4    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      3     59  2520.91                 
                                        93.60  94.85  98.80 193.93  93.13 291.22 182.11 316.96 265.11 189.01 252.69 190.69 258.81                               
   3 Bończoszek      Andrzej         4    5      5      5      5      5      5      5      5      3      0      3      5      3     54  2345.17                 
                                        93.99  96.59  97.18 185.49  95.47 306.03 187.06 313.54 262.37   0.00 259.61 185.14 262.70                               
   4 Witkowski       Adam            4    5      5      5      5      5      5      5      5      2      5      3      3      3     56  2281.26                 
                                        92.07  92.63  89.77 193.93  87.67 300.44 183.91 300.03 158.95 189.38 241.96 109.71 240.81                               
   5 Justa           Mirosław        4    5      5      5      5      5      5      5      3      2      4      2      3      3     52  2112.05                 
                                        98.65  97.90  96.88 197.05  96.27 314.53 188.26 179.95 168.10 147.94 171.00 105.47 250.05                               
   6 Bruniecki       Janusz          4    5      5      5      5      3      5      5      5      3      5      1      4      1     52  2095.23                 
                                        94.62  94.72  95.78 194.19  55.08 288.90 197.53 309.43 262.06 178.75  89.31 152.16  82.70                               
   7 Stasiewicz      Andrzej         4    5      5      5      5      5      3      4      1      3      2      3      5      3     49  1920.18                 
                                        94.89  92.50  86.06 178.57  96.26 169.72 151.01  58.50 248.64  70.92 250.27 178.62 244.22                               
   8 Magierowska     Beata           4    4      5      2      4      5      2      2      3      3      1      2      2      0     35  1309.95                 
                                        67.35  90.75  35.60 139.36  87.35 121.88  73.98 168.48 251.39  38.21 167.19  68.41   0.00                               
   9 Knabe           Piotr           4    5      2      4      5      5      5      1      1      0      3      1      2      0     34  1105.92                 
                                        84.19  33.55  70.31 182.55  87.19 300.80  33.38  54.91   0.00 107.11  82.38  69.55   0.00                               
  10 Kwiatkowski     Rafał           4    5      5      5      5      3      1      2      2      3      4      0      0      0     35  1105.69                 
                                        89.91  94.33  94.39 183.18  50.54  56.15  65.88 107.42 222.41 141.48   0.00   0.00   0.00                               
  11 Witkowska       Alicja          4    5      1      5      3      4      1      5      2      1      0      1      1      1     30  1008.27                 
                                        97.82  19.85  88.62 105.93  74.66  54.17 183.01 110.85  74.75   0.00  79.96  39.35  79.30                               
  12 Magierowski     Józef           4    2      3      2      4      3      4      0      2      1      1      0      0      1     23   858.79                 
                                        33.23  53.25  37.79 145.31  48.81 240.32   0.00 116.49  75.05  36.54   0.00   0.00  72.00                               
  13 Wiśniewski      Władysław       4    3      5      5      2      1      0      3      2      0      2      1     --     --     24   709.44                 
                                        53.31  94.48  93.67  70.50  19.68   0.00 103.70 119.05   0.00  70.93  84.12   0.00   0.00                               
  14 Gajos           Rafał           4    3      3      3      5      0      0      0      0      1     --     --     --     --     15   439.16                 
                                        55.85  53.40  56.36 190.57   0.00   0.00   0.00   0.00  82.98   0.00   0.00   0.00   0.00                               
  15 Wesołowski      Jan             4    2      2      2      2      0      0      0     --     --     --     --     --     --      8   177.41                 
                                        38.44  35.70  34.21  69.06   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                               

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                         Ryjewo [5]                                                                                                             
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                        Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13                                                                                           
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-10-1308   0  11   1006.58  4943.260                                                                         
        2 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-11-1498   1  10    836.04  4537.640                                                                         
        3 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-10-1338   1   8    689.20  4175.030                                                                         
        4 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-12-4100   0   8    917.71  3153.570                                                                         
        5 Magierowski     Józef          4  PL-0324-08-2077   1   8    939.42  3434.750                                                                         
        6 Witkowski       Adam           4  PL-0324-12-4442   1   8    946.79  3069.590                                                                         
        7 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-11-216    1   8   1091.53  3535.320                                                                         
        8 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-10-1817   0   7    387.62  2680.580                                                                         
        9 Justa           Mirosław       4  PL-0324-12-4118   1   7    392.74  2311.150                                                                         
       10 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-11-219    0   7    632.09  3131.390                                                                         
       11 Polakiewicz     Grzegorz       4  PL-0324-13-8338   1   7    642.16  2719.960                                                                         
       12 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-11-264    0   7    698.51  2676.220                                                                         
       13 Stasiewicz      Andrzej        4  PL-0324-11-3147   1   7    708.97  2512.800                                                                         
       14 Stasiewicz      Andrzej        4  PL-0324-10-5191   1   7    769.11  3568.470                                                                         
       15 Polakiewicz     Grzegorz       4  PL-0324-12-5393   1   6    159.71  2167.560                                                                         
       16 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-11-1095   1   6    310.23  3046.080                                                                         
       17 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-10-1153   0   6    352.65  3091.970                                                                         
       18 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-12-3601   1   6    399.82  1968.730                                                                         
       19 Polakiewicz     Grzegorz       4  PL-0324-12-5370   0   6    419.09  2809.990                                                                         
       20 Witkowski       Adam           4  PL-0324-11-2721   0   6    501.64  2722.140                                                                         
       21 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-11-1493   1   6    512.04  2559.160                                                                         
       22 Stasiewicz      Andrzej        4  PL-0324-11-3138   1   6    541.70  2604.710                                                                         
       23 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-12-3649   0   6    548.31  2045.510                                                                         
       24 Polakiewicz     Grzegorz       4  PL-0324-11-1776   0   6    577.21  2041.830                                                                         
       25 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-13-6814   1   6    584.84  1962.480                                                                         
       26 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-11-546    0   6    617.27  1547.510                                                                         
       27 Stasiewicz      Andrzej        4  PL-0324-12-6564   1   6    624.12  1710.830                                                                         
       28 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-12-3626   1   6    639.52  2564.010                                                                         
       29 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-13-6811   1   6    642.71  2040.090                                                                         
       30 Polakiewicz     Grzegorz       4  PL-0324-13-8336   1   6    666.32  2986.020                                                                         
       31 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-11-217    0   6    668.50  3047.370                                                                         
       32 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-11-522    0   6    710.19  3091.870                                                                         
       33 Kwiatkowski     Rafał          4  PL-0324-12-4621   1   6    803.29  2378.970                                                                         
       34 Stasiewicz      Andrzej        4  PL-0324-12-7786   1   6   1032.98  3241.580                                                                         
       35 Justa           Mirosław       4  PL-0324-12-4112   1   5    124.34  2118.990                                                                         
       36 Wiśniewski      Władysław      4  PL-065-11-4775    1   5    263.70  1645.800                                                                         
       37 Justa           Mirosław       4  PL-0324-13-6669   1   5    275.40  1939.480                                                                         
       38 Justa           Mirosław       4  PL-0324-13-6671   1   5    308.05  1705.110                                                                         
       39 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-13-7869   1   5    336.41  1820.940                                                                         
       40 Witkowski       Adam           4  PL-0324-11-2765   1   5    344.41  2278.470                                                                         
       41 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-11-258    0   5    348.00  2532.740                                                                         
       42 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-12-4780   0   5    363.45  2300.680                                                                         
       43 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-13-6812   1   5    377.18  1891.570                                                                         
       44 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-13-7864   1   5    409.03  1844.860                                                                         
       45 Witkowski       Adam           4  PL-0324-11-2769   0   5    430.08  1903.790                                                                         
       46 Bończoszek      Andrzej        4  PL-0324-12-4092   0   5    445.67  2229.970                                                                         
       47 Ciszek Mirosław & Dariusz      4  PL-0324-11-266    0   5    447.48  2482.940                                                                         
       48 Polakiewicz     Grzegorz       4  PL-0324-13-8351   1   5    451.64  3138.960                                                                         
       49 Bruniecki       Janusz         4  PL-0324-13-7884   0   5    454.48  1486.970                                                                         
       50 Magierowska     Beata          4  PL-0324-12-3985   1   5    491.06  2092.180                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Ryjewo całość [*]                                                                                                                                             
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |konk.|punkty |                
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                
   1 Ciszek Mirosław & Dariusz       4    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     65  3064.79                 
                                        97.46  97.75  94.29 196.24  95.36 316.52 193.47 302.07 426.80 192.48 436.50 185.80 430.05                               
   2 Polakiewicz     Grzegorz        4    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     65  3019.44                 
                                        96.59  94.85  98.80 196.24  93.13 291.22 185.17 317.99 435.04 193.91 409.84 194.12 412.54                               
   3 Bończoszek      Andrzej         4    5      5      5      5      5      5      5      5      5      0      5      5      5     60  2851.96                 
                                        95.20  97.66  97.82 186.49  95.47 306.03 187.06 314.91 428.64   0.00 429.92 185.14 427.62                               
   4 Witkowski       Adam            4    5      5      5      5      5      5      5      5      2      5      5      3      3     58  2426.82                 
                                        92.07  92.63  90.98 193.93  87.67 300.44 183.91 300.03 158.95 189.38 386.31 109.71 240.81                               
   5 Stasiewicz      Andrzej         4    5      5      5      5      5      3      4      1      5      2      5      5      5     55  2382.78                 
                                        94.89  92.50  86.06 178.57  96.26 169.72 151.01  58.50 399.66  70.92 408.12 178.62 397.95                               
   6 Bruniecki       Janusz          4    5      5      5      5      3      5      5      5      5      5      1      4      1     54  2279.91                 
                                        94.62  94.72  95.78 194.19  55.08 299.37 197.53 313.71 431.99 178.75  89.31 152.16  82.70                               
   7 Justa           Mirosław        4    5      5      5      5      5      5      5      3      2      4      2      3      3     52  2112.05                 
                                        98.65  97.90  96.88 197.05  96.27 314.53 188.26 179.95 168.10 147.94 171.00 105.47 250.05                               
   8 Magierowska     Beata           4    5      5      4      5      5      2      2      3      4      1      2      2      0     40  1473.15                 
                                        83.92  91.10  69.96 174.11  88.86 121.88  73.98 168.48 327.05  38.21 167.19  68.41   0.00                               
   9 Kwiatkowski     Rafał           4    5      5      5      5      3      1      2      2      3      5      0      0      0     36  1152.58                 
                                        89.91  95.97  94.39 183.18  50.54  56.15  65.88 107.42 222.41 186.73   0.00   0.00   0.00                               
  10 Knabe           Piotr           4    5      2      4      5      5      5      1      1      0      3      1      2      0     34  1105.92                 
                                        84.19  33.55  70.31 182.55  87.19 300.80  33.38  54.91   0.00 107.11  82.38  69.55   0.00                               
  11 Witkowska       Alicja          4    5      1      5      4      4      1      5      2      1      1      1      1      1     32  1079.50                 
                                        97.82  19.85  88.77 138.68  74.66  54.17 183.01 110.85  74.75  38.33  79.96  39.35  79.30                               
  12 Magierowski     Józef           4    2      3      2      4      3      4      0      2      1      1      0      0      1     23   858.79                 
                                        33.23  53.25  37.79 145.31  48.81 240.32   0.00 116.49  75.05  36.54   0.00   0.00  72.00                               
  13 Wiśniewski      Władysław       4    3      5      5      2      1      0      3      2      0      2      1     --     --     24   709.44                 
                                        53.31  94.48  93.67  70.50  19.68   0.00 103.70 119.05   0.00  70.93  84.12   0.00   0.00                               
  14 Gajos           Rafał           4    3      3      3      5      0      0      0      0      1     --     --     --     --     15   439.16                 
                                        55.85  53.40  56.36 190.57   0.00   0.00   0.00   0.00  82.98   0.00   0.00   0.00   0.00                               
  15 Wesołowski      Jan             4    2      2      2      2      0      0      0     --     --     --     --     --     --      8   177.41                 
                                        38.44  35.70  34.21  69.06   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                               

 

Hodowca 12 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=