Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
=> Sekcja Kwidzyn,,,,,,,
=> Sekcja Sadlinki,,,,,,,
=> Sekcja Rakowiec,,,,,,,
=> Sekcja Ryjewo,,,,,,,
=> Sekcja Prabuty,,,,,,,
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki,,,,,,,
Golebie 2012 - AS-Soft -
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Lubeka II z dnia 16.06.13                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:52:54.  N 10:48:44.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  533.010 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   283                           
      5.Ilość konkursów.......................:   57                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1597.64                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1386.64                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,17,14                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,12,19                         
     10.Czas trwania konkursu.................:55 min.  5 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  65.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                     
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   11   |  283   |   57  |20.14|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  283   |   57  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                           
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  7.                                                                                            
                                        z lotu Lubeka II, w dniu 16.06.13                                                                                       
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +-REJON / ODDZIAL -+            
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP        | |L.p.|Coefic|Punkty|            
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +----+------+------+            
    1 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-554       11,17,14  1597.64   3.53  40- 12-  5  530.790   0.000                         0   0.00   0.00              
    2 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-504       11,18,47  1590.22   7.07   2  <   9>  530.790   0.000                         0   0.00   0.00              
    3 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-12-1412   GT 11,36,03  1539.81  10.60  15-  7-  5  540.550  64.540 19.86/39.71/64.54       0   0.00   0.00              
    4 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-465       11,30,20  1539.47  14.13  31- 11-  5  531.630   0.000                         0   0.00   0.00              
    5 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-435    GT 11,30,21  1539.40  17.67   2  <  12>  531.630  64.070 19.71/39.43/64.07       0   0.00   0.00              
    6 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-12-1034   GT 11,31,10  1534.67  21.20  16-  1-  1  531.250  63.840 19.64/39.29/63.84       0   0.00   0.00              
    7 Wałęga Piotr            2 PL-0324-12-1703   GT 11,32,52  1522.28  24.73   8-  2-  2  529.550  63.610 19.57/39.14/63.61       0   0.00   0.00              
    8 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5254   GT 11,38,00  1518.41  28.27  41- 13-  5  536.000  63.370 19.50/39.00/63.37       0   0.00   0.00              
    9 Podgórski Piotr         2 PL-055-12-14202      11,35,39  1513.73  31.80   3  <  14>  530.790   0.000                         0   0.00   0.00              
   10 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5127      11,41,07  1495.41  35.34  42-  2-  0  532.540   0.000                         0   0.00   0.00              
   11 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-105    GT 11,44,01  1492.97  38.87   2  <  13>  536.000  62.680 19.29/38.57/62.68       0   0.00   0.00              
   12 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5052   GT 11,44,14  1479.90  42.40   3  <  15>  531.630  62.450 19.21/38.43/62.45       0   0.00   0.00              
   13 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5417   GT 11,50,59  1464.55  45.94   3  <  30>  536.000  62.210 19.14/38.29/62.21       0   0.00   0.00              
   14 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5236      11,47,48  1463.04  49.47   4  <  16>  530.790   0.000                         0   0.00   0.00              
   15 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5970   GT 11,49,50  1457.19  53.00   4  <  19>  531.630  61.750 19.00/38.00/61.75       0   0.00   0.00              
   16 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-581    GT 11,49,41  1455.48  56.54   5  <  17>  530.790  61.520 18.93/37.86/61.52       0   0.00   0.00              
   17 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1214   GT 11,49,44  1455.28  60.07   6  <  23>  530.790  61.290 18.86/37.71/61.29       0   0.00   0.00              
   18 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5921   GT 11,50,13  1454.45  63.60  39-  7-  5  531.190  61.050 18.79/37.57/61.05       0   0.00   0.00              
   19 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5041   GT 11,50,41  1453.80  67.14   5  <  38>  531.630  60.820 18.71/37.43/60.82       0   0.00   0.00              
   20 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5962   GT 11,51,38  1448.83  70.67   2  <  27>  531.190  60.590 18.64/37.29/60.59       0   0.00   0.00              
   21 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-12-1426   GT 11,59,24  1443.78  74.20   2  <  22>  540.550  60.360 18.57/37.14/60.36       0   0.00   0.00              
   22 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6033   GT 11,59,25  1443.71  77.74   3  <  41>  540.550  60.120 18.50/37.00/60.12       0   0.00   0.00              
   23 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-513    GT 11,54,00  1438.46  81.27   7  <  25>  530.790  59.890 18.43/36.86/59.89       0   0.00   0.00              
   24 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-11-6122   GT 11,55,41  1433.52  84.81  25-  1-  1  531.380  59.660 18.36/36.71/59.66       0   0.00   0.00              
   25 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5223   GT 11,55,48  1431.47  88.34   8  <  26>  530.790  59.430 18.29/36.57/59.43       0   0.00   0.00              
   26 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-570    GT 11,56,15  1429.74  91.87   9  <  42>  530.790  59.200 18.21/36.43/59.20       0   0.00   0.00              
   27 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5925   GT 11,56,32  1429.72  95.41   3  <  28>  531.190  58.960 18.14/36.29/58.96       0   0.00   0.00              
   28 Żbikowski K&K           2 PL-11-145583      GT 11,56,37  1429.40  98.94   4  <  31>  531.190  58.730 18.07/36.14/58.73       0   0.00   0.00              
   29 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-05-844       11,58,11  1427.02 102.47   2          532.540   0.000                         0   0.00   0.00              
   30 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-7801   GT 12,00,50  1426.16 106.01   4  <  32>  536.000  58.270 17.93/35.86/58.27       0   0.00   0.00              
   31 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-580    GT 11,59,15  1419.35 109.54   5  <  49>  531.190  58.040 17.86/35.71/58.04       0   0.00   0.00              
   32 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1956   GT 12,03,35  1415.81 113.07   5  <  33>  536.000  57.800 17.79/35.57/57.80       0   0.00   0.00              
   33 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-2427   GT 12,04,06  1413.88 116.61   6  <  34>  536.000   0.000 17.71/35.43/57.57       0   0.00   0.00              
   34 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5442   GT 12,04,09  1413.69 120.14   7  <  35>  536.000   0.000 17.64/35.29/57.34       0   0.00   0.00              
   35 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5426   GT 12,04,10  1413.63 123.67   8  <  36>  536.000   0.000 17.57/35.14/57.11       0   0.00   0.00              
   36 Plichta Jarosław        2 PL-11-133787         12,04,12  1413.50 127.21   9  <  37>  536.000   0.000                         0   0.00   0.00              
   37 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5420   GT 12,04,15  1413.32 130.74  10  <  40>  536.000   0.000 17.43/34.86/56.64       0   0.00   0.00              
   38 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5042   GT 12,01,10  1413.28 134.28   6  <  39>  531.630  56.410 17.36/34.71/56.41       0   0.00   0.00              
   39 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-6626   GT 12,01,16  1412.91 137.81   7  <  43>  531.630   0.000 17.29/34.57/56.18       0   0.00   0.00              
   40 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5444   GT 12,05,00  1410.53 141.34  11  <  46>  536.000   0.000 17.21/34.43/55.95       0   0.00   0.00              
   41 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-11-5504   GT 12,08,22  1410.01 144.88   4  <  47>  540.550  55.710 17.14/34.29/55.71       0   0.00   0.00              
   42 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-1606      12,01,42  1409.05 148.41  10  <  50>  530.790   0.000                         0   0.00   0.00              
   43 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-440    GT 12,03,16  1405.44 151.94   8  <  44>  531.630   0.000 17.00/34.00/55.25       0   0.00   0.00              
   44 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-433077      GT 12,03,19  1405.25 155.48   9  <  51>  531.630   0.000 16.93/33.86/55.02       0   0.00   0.00              
   45 Wałęga Piotr            2 PL-0324-10-2463   GT 12,02,07  1404.21 159.01   2          529.550  54.790 16.86/33.71/54.79       0   0.00   0.00              
   46 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1984   GT 12,07,06  1402.77 162.54  12  <  52>  536.000   0.000 16.79/33.57/54.55       0   0.00   0.00              
   47 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-12-1466   GT 12,11,10  1399.78 166.08   5  <  47>  540.550  54.320 16.71/33.43/54.32       0   0.00   0.00              
   47 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-12-1480   GT 12,11,10  1399.78 166.08   6  <  54>  540.550   0.000 16.71/33.43/54.32       0   0.00   0.00              
   49 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-772       12,04,41  1399.03 173.14   6  <  56>  531.190   0.000                         0   0.00   0.00              
   50 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1218   GT 12,05,26  1395.23 176.68  11  <  53>  530.790   0.000 16.50/33.00/53.62       0   0.00   0.00              
   51 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5010   GT 12,06,39  1392.98 180.21  10  <  55>  531.630   0.000 16.43/32.86/53.39       0   0.00   0.00              
   52 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-1780   GT 12,09,48  1392.93 183.75  13          536.000   0.000 16.36/32.71/53.16       0   0.00   0.00              
   53 Podgórski Piotr         2 PL-0324-10-2572   GT 12,06,09  1392.60 187.28  12          530.790   0.000 16.29/32.57/52.93       0   0.00   0.00              
   54 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-11-5550   GT 12,13,25  1391.68 190.81   7          540.550   0.000 16.21/32.43/52.70       0   0.00   0.00              
   55 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-228361      GT 12,07,57  1388.25 194.35  11          531.630   0.000 16.14/32.29/52.46       0   0.00   0.00              
   56 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5936   GT 12,08,03  1386.74 197.88   7          531.190   0.000 16.07/32.14/52.23       0   0.00   0.00              
   57 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-274    GT 12,12,19  1386.64 201.41  15-  1-  1  537.070  52.000 16.00/32.00/52.00       0   0.00   0.00              
  ------------------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                   
  -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                           
   58 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-251    GT 12,12,22  1386.46   0.00   2          537.070   0.000                         0   0.00   0.00              
   59 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5993   GT 12,09,13  1383.67   0.00  12          531.630   0.000                         0   0.00   0.00              
   60 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-09-1029   GT 12,12,58  1372.64   0.00   3          532.540   0.000                         0   0.00   0.00              
   61 Plichta Jarosław        2 PL-11-133863         12,15,48  1371.55   0.00  14          536.000   0.000                         0   0.00   0.00              
   62 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-6999   GT 12,13,55  1369.29   0.00   4          532.540   0.000                         0   0.00   0.00              
   63 Wałęga Piotr            2 PL-0324-11-6607   GT 12,11,57  1368.52   0.00   3          529.550   0.000                         0   0.00   0.00              
   64 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5224   GT 12,13,50  1365.08   0.00  13          530.790   0.000                         0   0.00   0.00              
   65 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-07-6616   GT 12,14,24  1364.61   0.00   2          531.380   0.000                         0   0.00   0.00              
   66 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5256      12,14,56  1361.23   0.00  14          530.790   0.000                         0   0.00   0.00              
   67 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5222   GT 12,15,01  1360.94   0.00  15          530.790   0.000                         0   0.00   0.00              
   68 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-455       12,15,59  1359.73   0.00  13          531.630   0.000                         0   0.00   0.00              
   69 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2051   GT 12,16,01  1358.48   0.00   8          531.190   0.000                         0   0.00   0.00              
   70 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-573       12,16,12  1356.83   0.00  16          530.790   0.000                         0   0.00   0.00              
   71 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-12-1033   GT 12,16,35  1356.67   0.00   2          531.250   0.000                         0   0.00   0.00              
   72 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-525       12,16,24  1356.13   0.00  17          530.790   0.000                         0   0.00   0.00              
   73 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-707       12,16,52  1355.54   0.00   9          531.190   0.000                         0   0.00   0.00              
   74 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5930   GT 12,17,24  1352.68   0.00  18          530.790   0.000                         0   0.00   0.00              
   75 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-779       12,18,03  1351.46   0.00  10          531.190   0.000                         0   0.00   0.00              
   76 Żbikowski K&K           2 PL-0324-07-6625   GT 12,18,35  1349.63   0.00  11          531.190   0.000                         0   0.00   0.00              
   77 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5407   GT 12,22,58  1346.85   0.00  15          536.000   0.000                         0   0.00   0.00              
   78 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-10-2793   GT 12,24,48  1328.79   0.00   3          531.250   0.000                         0   0.00   0.00              
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------                                                                                       
                                                     -   2 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  7.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +-REJON / ODDZIAL -+            
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP        | |L.p.|Coefic|Punkty|            
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +----+------+------+            

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                            
  - strona 1 -                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sadlinki [3]                                                                  
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+      
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |      
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |konk.|punkty |      
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+      
   1 Karpiński       Grzegorz        2  5  5  5  5  5  5  5   35   1301.08      
   2 Plichta         Jarosław        2  5  5  5  5  5  5  5   35   1285.44      
   3 Żbikowski       K&K             2  5  5  5  5  5  5  5   35   1280.57      
   4 Podgórski       Piotr           2  5  5  5  5  5  4  5   34   1224.98      
   5 Grajewski       Mariusz         2  5  5  5  5  5  5  1   31    977.96      
   6 Zatorski        Zbigniew        2  2  5  2  5  1  1  5   21    725.64      
   7 Drozdowski      Janusz          2  3  2  3  5  1  1  1   16    466.14      
   8 Tarkowski       Michał          2  5  5  5  3 -- -- --   18    391.75      
   9 Zieliński       Bronisław       2  4  0  0  4  2  0  0   10    321.87      
  10 Grzejdziak      Andrzej         2  0  0  0  5  0  0  1    6    246.44      
  11 Wałęga          Piotr           2  1  0  0  3  0  0  2    6    240.32      
  12 Warpas          Jarosław        2  1  1  0  1  0  0  0    3     72.29      

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                          
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                          
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |konk.|punkty |                                                          
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                          
   1 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5     35  1301.08                                                           
                                        99.64  98.67  99.28 194.61 307.02 196.36 305.50                                                                         
   2 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5     35  1285.44                                                           
                                        94.73  95.63  97.54 194.95 307.57 190.69 304.33                                                                         
   3 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      5      5      5     35  1280.57                                                           
                                        90.93  96.06  94.50 190.82 319.47 191.42 297.37                                                                         
   4 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      4      5     34  1224.98                                                           
                                        94.47  98.14  95.45 178.38 302.59 154.62 301.33                                                                         
   5 Grajewski       Mariusz         2    5      5      5      5      5      5      1     31   977.96                                                           
                                        90.63  87.47  91.09 185.68 286.56 176.87  59.66                                                                         
   6 Zatorski        Zbigniew        2    2      5      2      5      1      1      5     21   725.64                                                           
                                        35.57  85.67  34.12 182.80  57.81  34.62 295.05                                                                         
   7 Drozdowski      Janusz          2    3      2      3      5      1      1      1     16   466.14                                                           
                                        54.93  35.40  53.27 180.98  54.21  35.35  52.00                                                                         
   8 Tarkowski       Michał          2    5      5      5      3     --     --     --     18   391.75                                                           
                                        86.44  96.97  95.42 112.92   0.00   0.00   0.00                                                                         
   9 Zieliński       Bronisław       2    4      0      0      4      2      0      0     10   321.87                                                           
                                        67.87   0.00   0.00 142.53 111.47   0.00   0.00                                                                         
  10 Grzejdziak      Andrzej         2    0      0      0      5      0      0      1      6   246.44                                                           
                                         0.00   0.00   0.00 182.60   0.00   0.00  63.84                                                                         
  11 Wałęga          Piotr           2    1      0      0      3      0      0      2      6   240.32                                                           
                                        16.03   0.00   0.00 105.89   0.00   0.00 118.40                                                                         
  12 Warpas          Jarosław        2    1      1      0      1      0      0      0      3    72.29                                                           
                                        17.24  16.03   0.00  39.02   0.00   0.00   0.00                                                                         

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7                                                                                                   
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5925   1   7    771.50  2209.720                                                                         
        2 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5052   0   6    383.82  1889.240                                                                         
        3 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5962   1   6    411.77  1886.260                                                                         
        4 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   6    467.20  1915.060                                                                         
        5 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433077      1   6    474.36  1681.590                                                                         
        6 Plichta         Jarosław       2  PL-11-133787      1   6    791.16  1707.320                                                                         
        7 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1214   0   5    264.97  1850.020                                                                         
        8 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5041   1   5    288.24  1357.610                                                                         
        9 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-580    1   5    297.58  1355.070                                                                         
       10 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5021   1   5    298.44  1580.200                                                                         
       11 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-435    0   5    323.14  1631.430                                                                         
       12 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-228361      0   5    401.13  1969.030                                                                         
       13 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-581    1   5    420.15  1353.770                                                                         
       14 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5993   0   5    507.44  1538.790                                                                         
       15 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-08-7393   1   5    595.15  1357.610                                                                         
       16 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-465    1   4    127.54  1099.800                                                                         
       17 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-6972   0   4    247.70   843.060                                                                         
       18 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5004   0   4    261.40   825.980                                                                         
       19 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5042   1   4    271.81  1099.800                                                                         
       20 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   4    294.63  1488.630                                                                         
       21 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-761    1   4    294.64  1254.190                                                                         
       22 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-10-2034   0   4    355.27  1435.320                                                                         
       23 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-11-6122   0   4    367.53  1644.140                                                                         
       24 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5068   0   4    381.55   825.980                                                                         
       25 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5211   1   4    414.05  1277.850                                                                         
       26 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   4    433.51  1485.420                                                                         
       27 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5444   1   4    461.02  1454.480                                                                         
       28 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   4    486.30  1117.100                                                                         
       29 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   4    565.88  1528.170                                                                         
       30 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-228364      1   3     16.65   502.000                                                                         
       31 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   3     61.64   502.000                                                                         
       32 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   3     68.64   945.110                                                                         
       33 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6633   1   3    108.93   502.000                                                                         
       34 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-103    1   3    120.80   514.800                                                                         
       35 Tarkowski       Michał         2  PL-0324-12-895    1   3    133.48   700.560                                                                         
       36 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-778    0   3    136.28   681.550                                                                         
       37 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-417    1   3    147.81   502.000                                                                         
       38 Tarkowski       Michał         2  PL-0324-12-1283   0   3    150.49   477.990                                                                         
       39 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5407   0   3    188.94   695.910                                                                         
       40 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5924   1   3    218.11   723.000                                                                         
       41 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-429    1   3    222.74   502.000                                                                         
       42 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-414    1   3    230.55   502.000                                                                         
       43 Plichta         Jarosław       2  PL-0119-12-2448   0   3    240.98   695.910                                                                         
       44 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5236   1   3    241.55   954.630                                                                         
       45 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-2427   1   3    250.37   969.950                                                                         
       46 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5921   0   3    256.85  1163.260                                                                         
       47 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   3    286.03   788.840                                                                         
       48 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5937   0   3    287.54   747.800                                                                         
       49 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-115    0   3    287.85   581.100                                                                         
       50 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-504    1   3    289.00  1111.150                                                                     

 

Hodowca 5 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=