Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
=> Sekcja Kwidzyn''
=> Sekcja Sadlinki''
=> Sekcja Rakowiec''
=> Sekcja Ryjewo''
=> Sekcja Prabuty''
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki''
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Stagard Szczeciński z dnia 11.05.14              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:18:24.  N 15:01:52.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  259.310 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   642                           
      5.Ilość konkursów.......................:  129                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1817.67                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1635.57                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,06,28                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,22,31                         
     10.Czas trwania konkursu.................:16 min.  3 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :pochmurno                                            
        w miejscu przylotu:pochmurno                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                      
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   13   |  642   |  129  |20.09|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  642   |  129  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.                                                                                           
                                    z lotu Stagard Szczeciński, w dniu 11.05.14                                                                                 
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5260   GT 10,06,28  1817.67   1.56  73- 15-  5  257.140  20.000                                             
     2 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-470    GT 10,06,59  1815.78   3.12  52- 21-  5  257.810  19.970                                             
     3 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0362-13-7639   GT 10,07,18  1810.40   4.67  55- 13-  5  257.620  19.940                                             
     4 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5924      10,08,03  1802.24   6.23   2  <   8>  257.810   0.000                                             
     5 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5924   GT 10,07,53  1800.14   7.79  56- 18-  5  257.210  19.870                                             
     6 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-618    GT 10,08,39  1795.55   9.35  64- 17-  5  257.930  19.840                                             
     7 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6001      10,09,52  1775.01  10.90   2  <  12>  257.140   0.000                                             
     8 Karpiński Grzegorz              2 PL-11-433077      GT 10,10,20  1773.92  12.46   3  <  19>  257.810  19.780                                             
     9 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-725    GT 10,10,01  1773.66  14.02   2  <  10>  257.210  19.750                                             
    10 Żbikowski K&K                   2 PL-11-145583      GT 10,10,03  1773.25  15.58   3  <  15>  257.210  19.720                                             
    11 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-642    GT 10,11,18  1763.02  17.13   2  <  32>  257.930  19.690                                             
    12 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-531    GT 10,11,12  1758.82  18.69   3  <  18>  257.140  19.660                                             
    13 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5442   GT 10,14,35  1751.27  20.25  82- 23-  5  261.960  19.620                                             
    14 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-10-2791   GT 10,12,45  1743.69  21.81  46-  6-  5  257.630  19.590                                             
    15 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5951      10,12,31  1743.60  23.36   4  <  17>  257.210   0.000                                             
    16 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-134    GT 10,15,17  1743.11  24.92   2  <  26>  261.960  19.530                                             
    17 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-772    GT 10,12,36  1742.62  26.48   5  <  28>  257.210  19.500                                             
    18 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-504    GT 10,12,34  1742.53  28.04   4  <  22>  257.140  19.470                                             
    19 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6610   GT 10,13,03  1741.37  29.60   4  <  27>  257.810  19.440                                             
    20 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-10-6348   GT 10,13,11  1738.52  31.15   2  <  21>  257.620  19.410                                             
    21 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-09-1920   GT 10,13,12  1738.33  32.71   3  <  25>  257.620  19.370                                             
    22 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-524    GT 10,13,22  1733.14  34.27   5  <  24>  257.140  19.340                                             
    23 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-10-2127   GT 10,14,36  1731.95  35.83  66-  9-  5  259.100  19.310                                             
    24 Podgórski Piotr                 2 PL-064-13-3601    GT 10,13,35  1730.61  37.38   6  <  38>  257.140  19.280                                             
    25 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1104   GT 10,13,57  1729.57  38.94   4  <  43>  257.620  19.250                                             
    26 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5254   GT 10,16,32  1728.73  40.50   3  <  30>  261.960  19.220                                             
    27 Karpiński Grzegorz              2 PL-11-433075      GT 10,14,18  1726.79  42.06   5  <  29>  257.810  19.190                                             
    28 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-778    GT 10,14,02  1725.86  43.61   6  <  35>  257.210  19.160                                             
    29 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5070   GT 10,14,35  1723.52  45.17   6  <  33>  257.810  19.120                                             
    30 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5135   GT 10,17,00  1723.42  46.73   4  <  34>  261.960  19.090                                             
    31 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6333   GT 10,18,09  1716.62  48.29  41-  4-  4  262.900  19.060                                             
    32 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-700    GT 10,15,35  1712.87  49.84   3  <  61>  257.930  19.030                                             
    33 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-465    GT 10,15,31  1712.83  51.40   7  <  45>  257.810   0.000                                             
    34 Plichta Jarosław                2 PL-0324-10-2427   GT 10,17,58  1712.53  52.96   5  <  37>  261.960  18.970                                             
    35 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5962   GT 10,15,19  1711.12  54.52   7  <  39>  257.210   0.000                                             
    36 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-5185   GT 10,16,31  1710.04  56.07   2  <  42>  259.100  18.910                                             
    37 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5108   GT 10,18,12  1709.92  57.63   6  <  53>  261.960   0.000                                             
    38 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-522    GT 10,15,25  1709.52  59.19   7  <  40>  257.140   0.000                                             
    39 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-707    GT 10,15,29  1709.23  60.75   8  <  47>  257.210   0.000                                             
    40 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-547    GT 10,15,27  1709.14  62.31   8  <  41>  257.140   0.000                                             
    41 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5224   GT 10,15,31  1708.38  63.86   9  <  56>  257.140   0.000                                             
    42 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-1815   GT 10,16,42  1707.98  65.42   3  <  44>  259.100  18.720                                             
    43 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1155   GT 10,15,53  1707.41  66.98   5  <  90>  257.620  18.690                                             
    44 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-15     GT 10,16,47  1707.04  68.54   4  <  46>  259.100  18.660                                             
    45 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5937   GT 10,16,03  1706.79  70.09   8  <  52>  257.810   0.000                                             
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    46 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-14     GT 10,16,50  1706.48  71.65   5  <  59>  259.100  18.590                                             
    47 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5526   GT 10,15,44  1706.39  73.21   9  <  48>  257.210   0.000                                             
    48 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-705    GT 10,15,46  1706.01  74.77  10  <  50>  257.210   0.000                                             
    49 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-303    GT 10,18,31  1705.74  76.32  54-  3-  2  261.860  18.500                                             
    50 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5568   GT 10,15,51  1705.07  77.88  11  <  60>  257.210   0.000                                             
    51 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-1570      10,18,35  1705.00  79.44   2  < 125>  261.860   0.000                                             
    52 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5917   GT 10,16,18  1703.97  81.00   9  <  54>  257.810   0.000                                             
    53 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-6273      10,19,00  1701.04  82.55   7  <  55>  261.960   0.000                                             
    54 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5948   GT 10,16,34  1700.97  84.11  10  <  58>  257.810   0.000                                             
    55 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5144      10,19,01  1700.86  85.67   8  <  81>  261.960   0.000                                             
    56 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1218   GT 10,16,16  1699.91  87.23  10  <  57>  257.140   0.000                                             
    57 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-554    GT 10,16,18  1699.54  88.79  11  <  76>  257.140   0.000                                             
    58 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-455    GT 10,17,06  1695.00  90.34  11  <  68>  257.810   0.000                                             
    59 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-5743   GT 10,17,55  1694.39  91.90   6  <  62>  259.100   0.000                                             
    60 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5925   GT 10,16,52  1693.66  93.46  12  <  71>  257.210   0.000                                             
    61 Janke Waldemar                  2 PL-0324-08-806    GT 10,17,31  1691.16  95.02   4  <  63>  257.930  18.120                                             
    62 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-24        10,18,14  1690.89  96.57   7  <  70>  259.100   0.000                                             
    63 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-604    GT 10,17,34  1690.61  98.13   5  <  64>  257.930  18.060                                             
    64 Janke Waldemar                  2 PL-0324-09-1455   GT 10,17,37  1690.05  99.69   6  <  67>  257.930   0.000                                             
    65 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6350   GT 10,20,35  1689.77 101.25   2  <  72>  262.900  18.000                                             
    66 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-5180   GT 10,17,31  1689.19 102.80   2  <  79>  257.630  17.970                                             
    67 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-611    GT 10,17,42  1689.13 104.36   7  <  69>  257.930   0.000                                             
    68 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-1306   GT 10,17,41  1688.53 105.92  12  <  73>  257.810   0.000                                             
    69 Janke Waldemar                  2 PL-0324-13-6103      10,17,48  1688.02 107.48   8  <  78>  257.930   0.000                                             
    70 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-66        10,18,40  1686.12 109.03   8  < 120>  259.100   0.000                                             
    71 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-580    GT 10,17,50  1682.95 110.59  13  <  74>  257.210   0.000                                             
    72 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-233    GT 10,21,15  1682.56 112.15   3  < 124>  262.900  17.780                                             
    73 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-6265   GT 10,18,28  1679.91 113.71  13  <  75>  257.810   0.000                                             
    74 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5912   GT 10,18,10  1679.28 115.26  14  <  88>  257.210   0.000                                             
    75 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-466    GT 10,18,33  1679.00 116.82  14  <  77>  257.810   0.000                                             
    76 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-535    GT 10,18,25  1676.09 118.38  12  <  96>  257.140   0.000                                             
    77 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-453    GT 10,18,50  1675.91 119.94  15  <  89>  257.810   0.000                                             
    78 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5308   GT 10,19,00  1674.87 121.50   9  <  80>  257.930   0.000                                             
    79 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-09-1561   GT 10,18,57  1673.47 123.05   3  <  84>  257.630  17.560                                             
    80 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-616    GT 10,19,10  1673.06 124.61  10  <  82>  257.930   0.000                                             
    81 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5110      10,21,36  1672.80 126.17   9  <  83>  261.960   0.000                                             
    82 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-634    GT 10,19,13  1672.52 127.73  11  <  85>  257.930   0.000                                             
    83 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5106      10,21,38  1672.44 129.28  10  <  87>  261.960   0.000                                             
    84 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-6447   GT 10,19,09  1671.29 130.84   4  < 127>  257.630  17.410                                             
    85 Janke Waldemar                  2 PL-0324-10-2710   GT 10,19,20  1671.25 132.40  12  <  86>  257.930   0.000                                             
    86 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-647    GT 10,19,32  1669.09 133.96  13  < 110>  257.930   0.000                                             
    87 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5435   GT 10,21,59  1668.71 135.51  11  <  93>  261.960   0.000                                             
    88 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5972   GT 10,19,09  1668.57 137.07  15  < 107>  257.210   0.000                                             
    89 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-408    GT 10,19,31  1668.49 138.63  16  < 104>  257.810   0.000                                             
    90 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-10-2651   GT 10,19,27  1667.98 140.19   6  <  91>  257.620   0.000                                             
    91 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1111   GT 10,19,32  1667.08 141.74   7  <  92>  257.620   0.000                                             
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    92 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1149   GT 10,19,33  1666.90 143.30   8  <  94>  257.620   0.000                                             
    93 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5120      10,22,10  1666.77 144.86  12  <  99>  261.960   0.000                                             
    94 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0323-13-4708   GT 10,19,36  1666.37 146.42   9  <  95>  257.620   0.000                                             
    95 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5629   GT 10,19,38  1666.01 147.98  10  < 102>  257.620   0.000                                             
    96 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-10-2520   GT 10,19,27  1664.88 149.53  13  <  97>  257.140   0.000                                             
    97 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6062      10,19,29  1664.52 151.09  14  <  98>  257.140   0.000                                             
    98 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-513    GT 10,19,30  1664.34 152.65  15          257.140   0.000                                             
    99 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5444   GT 10,22,25  1664.12 154.21  13  < 100>  261.960   0.000                                             
   100 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5417   GT 10,22,40  1661.48 155.76  14  < 101>  261.960   0.000                                             
   101 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5131      10,22,41  1661.31 157.32  15  < 105>  261.960   0.000                                             
   102 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5614   GT 10,20,08  1660.64 158.88  11  < 103>  257.620   0.000                                             
   103 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0362-13-7657   GT 10,20,09  1660.46 160.44  12  < 106>  257.620   0.000                                             
   104 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5006   GT 10,20,18  1660.08 161.99  17  < 112>  257.810   0.000                                             
   105 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5133   GT 10,22,49  1659.90 163.55  16  < 113>  261.960   0.000                                             
   106 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6121   GT 10,20,16  1659.21 165.11  13          257.620   0.000                                             
   107 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5938   GT 10,20,08  1657.99 166.67  16  < 108>  257.210   0.000                                             
   108 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT 10,20,18  1656.21 168.22  17  < 109>  257.210   0.000                                             
   109 Żbikowski K&K                   2 PL-0290-13-4866   GT 10,20,23  1655.33 169.78  18          257.210   0.000                                             
   110 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-655    GT 10,21,07  1652.16 171.34  14  < 111>  257.930   0.000                                             
   111 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5302   GT 10,21,10  1651.63 172.90  15  < 115>  257.930   0.000                                             
   112 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-428    GT 10,21,11  1650.69 174.45  18  < 114>  257.810   0.000                                             
   113 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5112   GT 10,23,43  1650.49 176.01  17  < 116>  261.960   0.000                                             
   114 Karpiński Grzegorz              2 PL-11-228361      GT 10,21,13  1650.34 177.57  19  < 118>  257.810   0.000                                             
   115 Janke Waldemar                  2 PL-0324-13-6110      10,21,23  1649.35 179.13  16  < 128>  257.930   0.000                                             
   116 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-387    GT 10,23,50  1649.28 180.69  18  < 117>  261.960   0.000                                             
   117 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5124      10,24,00  1647.55 182.24  19  < 119>  261.960   0.000                                             
   118 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-401    GT 10,21,36  1646.30 183.80  20  < 122>  257.810   0.000                                             
   119 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5141      10,24,10  1645.82 185.36  20  < 121>  261.960   0.000                                             
   120 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-10-4268   GT 10,22,30  1645.08 186.92   9          259.100   0.000                                             
   121 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-150    GT 10,24,18  1644.44 188.47  21  < 123>  261.960   0.000                                             
   122 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5912   GT 10,21,48  1644.20 190.03  21          257.810   0.000                                             
   123 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5414   GT 10,24,27  1642.90 191.59  22  < 126>  261.960   0.000                                             
   124 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-229    GT 10,25,05  1642.27 193.15   4          262.900  16.160                                             
   125 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-560    GT 10,24,31  1641.58 194.70   3          261.860  16.120                                             
   126 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1984   GT 10,24,35  1641.53 196.26  23          261.960   0.000                                             
   127 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-11-6386   GT 10,22,10  1639.22 197.82   5  < 129>  257.630  16.060                                             
   128 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-608    GT 10,22,36  1636.61 199.38  17          257.930   0.000                                             
   129 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-6216   GT 10,22,31  1635.57 200.93   6          257.630   0.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
   130 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-639    GT 10,22,45  1635.06   0.00  18          257.930   0.000                                             
   131 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-440    GT 10,22,44  1634.47   0.00  22          257.810   0.000                                             
   132 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5336   GT 10,22,54  1633.50   0.00  19          257.930   0.000                                             
   133 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0241-10-8969   GT 10,25,19  1633.39   0.00   4          261.860   0.000                                             
   134 Janke Waldemar                  2 PL-0324-10-2712   GT 10,22,55  1633.33   0.00  20          257.930   0.000                                             
   135 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-10-2160   GT 10,23,42  1632.64   0.00  10          259.100   0.000                                             
   136 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-638    GT 10,23,00  1632.47   0.00  21          257.930   0.000                                             
   137 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5145      10,25,30  1632.15   0.00  24          261.960   0.000                                             
                                                      -   4 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
   138 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-2240   GT 10,23,02  1631.37   0.00  23          257.810   0.000                                             
   139 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-761    GT 10,22,53  1629.12   0.00  19          257.210   0.000                                             
   140 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6152   GT 10,23,09  1628.96   0.00  14          257.620   0.000                                             
   141 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-644    GT 10,23,23  1628.52   0.00  22          257.930   0.000                                             
   142 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-07-6616   GT 10,23,12  1628.45   0.00  15          257.620   0.000                                             
   143 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1214   GT 10,22,58  1627.81   0.00  16          257.140   0.000                                             
   144 Karpiński Grzegorz              2 PL-0114-12-12582  GT 10,23,28  1626.90   0.00  24          257.810   0.000                                             
   145 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5615   GT 10,23,25  1626.22   0.00  16          257.620   0.000                                             
   146 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1609   GT 10,23,39  1623.83   0.00  17          257.620   0.000                                             
   147 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1222   GT 10,23,31  1622.16   0.00  17          257.140   0.000                                             
   148 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-555    GT 10,23,32  1621.99   0.00  18          257.140   0.000                                             
   149 Podgórski Piotr                 2 PL-0326-12-6222      10,23,41  1620.46   0.00  19          257.140   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                       
  Sadlinki [3]                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+-----+-------+      
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |      
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |konk.|punkty |      
+---+-----------------------------+---+------+------+------+-----+-------+      
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5     15   293.88       
                                        99.01  98.44  96.43                     
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5     15   291.59       
                                        95.29  98.80  97.50                     
   3 Żbikowski       K&K             2    5      5      5     15   288.37       
                                        97.03  93.34  98.00                     
   4 Podgórski       Piotr           2    5      5      5     15   288.26       
                                        97.30  93.21  97.75                     
   5 Janke           Waldemar        2    5      5      5     15   286.38       
                                        95.38  96.26  94.74                     
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4     14   257.45       
                                        95.68  90.77  71.00                     
   7 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5     13   247.64       
                                        55.94  95.04  96.66                     
   8 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5     12   217.28       
                                        89.19  39.50  88.59                     
   9 Zieliński       Bronisław       2    5      1      5     11   197.76       
                                        86.74  16.83  94.19                     
  10 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      2      7   118.95       
                                        35.46  48.87  34.62                     
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      3    49.71       
                                        49.71   0.00   0.00                     
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0     0.00       
                                         0.00   0.00   0.00                     
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0     0.00       
                                         0.00   0.00   0.00                     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                    Wyniki z lotow: 1,2,3                                                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   3    111.44   499.760                                                                         
        2 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6350   1   3    122.48   517.800                                                                         
        3 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433075      0   3    128.73   502.000                                                                         
        4 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-1306   0   3    138.61   502.000                                                                         
        5 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5924   1   3    193.67   500.420                                                                         
        6 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   3    207.97   502.420                                                                         
        7 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-524    1   3    236.88   499.760                                                                         
        8 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-618    1   3    250.84   502.420                                                                         
        9 Janke           Waldemar       2  PL-0324-11-5308   0   3    274.29   502.420                                                                         
       10 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   3    287.39   502.000                                                                         
       11 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-535    0   3    292.96   499.760                                                                         
       12 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-707    0   3    305.46   500.420                                                                         
       13 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   3    339.84   502.420                                                                         
       14 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-655    0   3    346.64   502.420                                                                         
       15 Zieliński       Bronisław      2  PL-0324-12-66     1   3    350.30   505.390                                                                         
       16 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   3    374.87   499.760                                                                         
       17 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-513    1   3    409.25   499.760                                                                         
       18 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-228361      0   3    495.20   502.000                                                                         
       19 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433077      1   2     34.05   400.610                                                                         
       20 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   2     51.81   409.110                                                                         
       21 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5951   1   2     56.20   358.090                                                                         
       22 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   2     61.24   252.840                                                                         
       23 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5135   1   2     69.99   409.110                                                                         
       24 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5104   1   2     73.02   252.840                                                                         
       25 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-1780   1   2     73.85   252.840                                                                         
       26 Plichta         Jarosław       2  PL-11-133787      1   2     89.15   252.840                                                                         
       27 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-470    1   2     92.67   359.200                                                                         
       28 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5962   1   2     93.33   358.090                                                                         
       29 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-2427   1   2    102.21   367.650                                                                         
       30 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5052   0   2    109.61   244.190                                                                         
       31 Janke           Waldemar       2  PL-0324-11-5336   1   2    110.52   244.490                                                                         
       32 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   2    111.10   358.090                                                                         
       33 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-13-5526   1   2    115.00   358.090                                                                         
       34 Janke           Waldemar       2  PL-0324-08-806    1   2    115.92   359.460                                                                         
       35 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5937   0   2    118.69   243.210                                                                         
       36 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-772    0   2    120.51   358.090                                                                         
       37 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6333   1   2    127.39   369.610                                                                         
       38 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5945   0   2    135.13   244.190                                                                         
       39 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-13-5523   1   2    147.10   243.210                                                                         
       40 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-0324-13-6447   0   2    150.77   400.100                                                                         
       41 Plichta         Jarosław       2  PL-11-145705      1   2    154.15   252.840                                                                         
       42 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1149   1   2    156.73   358.780                                                                         
       43 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0362-13-7639   1   2    160.82   400.190                                                                         
       44 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-623    1   2    164.56   244.490                                                                         
       45 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5226   1   2    170.25   242.620                                                                         
       46 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6346   1   2    171.55   254.900                                                                         
       47 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   2    171.83   244.190                                                                         
       48 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-705    1   2    172.78   399.540                                                                         
       49 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   2    174.03   409.110                                                                         
       50 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5211   1   2    174.90   242.620                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                       
  Sadlinki całość [8]                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+------+-----+-------+      
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |      
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |konk.|punkty |      
+---+-----------------------------+---+------+------+------+-----+-------+      
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5     15   293.88       
                                        99.01  98.44  96.43                     
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5     15   293.54       
                                        97.24  98.80  97.50                     
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5     15   290.39       
                                        97.30  95.34  97.75                     
   4 Żbikowski       K&K             2    5      5      5     15   288.73       
                                        97.39  93.34  98.00                     
   5 Janke           Waldemar        2    5      5      5     15   286.38       
                                        95.38  96.26  94.74                     
   6 Zieliński       Bronisław       2    5      5      5     15   273.13       
                                        92.47  86.47  94.19                     
   7 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4     14   258.68       
                                        95.68  92.00  71.00                     
   8 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5     13   247.64       
                                        55.94  95.04  96.66                     
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5     12   217.28       
                                        89.19  39.50  88.59                     
  10 Pipczyński      Tadeusz         2    2      4      2      8   135.62       
                                        35.46  65.54  34.62                     
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      3    49.71       
                                        49.71   0.00   0.00                     
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0     0.00       
                                         0.00   0.00   0.00                     
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0     0.00       
                                         0.00   0.00   0.00                     

 

Hodowca 13 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=