Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
=> Sekcja Kwidzyn''''
=> Sekcja Sadlinki''''
=> Sekcja Rakowiec''''
=> Sekcja Ryjewo''''
=> Sekcja Prabuty''''
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki''''
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Szczecinek II z dnia 25.05.14                    
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:42:26.  N 16:42:33.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  144.520 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   315                           
      5.Ilość konkursów.......................:   63                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1451.59                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1352.07                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,41,26                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,48,54                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 7 min. 28 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                      
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   13   |  315   |   63  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  315   |   63  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                       z lotu Szczecinek II, w dniu 25.05.14                                                                                    
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5254   GT  9,41,26  1451.59   3.17  53- 17-  5  147.240  20.000                                             
     2 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6610   GT  9,39,14  1440.04   6.35  26-  9-  5  142.900  19.940                                             
     3 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6036       9,38,57  1435.98   9.52  36- 10-  5  142.090   0.000                                             
     4 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5406   GT  9,42,41  1433.92  12.70   2  <   5>  147.240  19.810                                             
     5 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-378    GT  9,43,17  1425.59  15.87   3  <   7>  147.240  19.740                                             
     6 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6004       9,39,51  1423.04  19.05   2  <  10>  142.090   0.000                                             
     7 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5146       9,43,50  1418.04  22.22   4  <   9>  147.240   0.000                                             
     8 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6626   GT  9,40,48  1417.66  25.40   2  <  13>  142.900  19.550                                             
     9 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-384    GT  9,43,56  1416.68  28.57   5  <  11>  147.240  19.480                                             
    10 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1214   GT  9,40,21  1415.94  31.75   3  <  21>  142.090  19.420                                             
    11 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5152       9,44,11  1413.28  34.92   6  <  18>  147.240   0.000                                             
    12 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1157   GT  9,41,10  1410.15  38.10  24-  6-  5  142.660  19.290                                             
    13 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-466    GT  9,41,27  1408.58  41.27   3  <  15>  142.900  19.230                                             
    14 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-1557       9,45,07  1407.58  44.44  20-  6-  4  147.960   0.000                                             
    15 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5912   GT  9,41,34  1406.96  47.62   4  <  27>  142.900  19.100                                             
    16 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0241-10-8969   GT  9,45,20  1404.68  50.79   2  <  22>  147.960  19.030                                             
    17 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6122   GT  9,41,46  1401.83  53.97   2  <  20>  142.660  18.970                                             
    18 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5154       9,45,03  1401.62  57.14   7  <  19>  147.240   0.000                                             
    19 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5136       9,45,04  1401.40  60.32   8  <  24>  147.240   0.000                                             
    20 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-09-1920   GT  9,41,48  1401.38  63.49   3  <  39>  142.660  18.770                                             
    21 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-547    GT  9,41,25  1401.05  66.67   4  <  32>  142.090  18.710                                             
    22 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-353    GT  9,45,44  1399.37  69.84   3  <  23>  147.960  18.650                                             
    23 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5099   GT  9,46,03  1395.19  73.02   4  <  33>  147.960  18.580                                             
    24 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-386    GT  9,45,33  1394.98  76.19   9  <  25>  147.240  18.520                                             
    25 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-121    GT  9,45,35  1394.54  79.37  10  <  26>  147.240   0.000                                             
    26 Plichta Jarosław                2 PL-0324-10-7801   GT  9,45,39  1393.66  82.54  11  <  29>  147.240   0.000                                             
    27 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-6262       9,42,34  1393.24  85.71   5  <  27>  142.900   0.000                                             
    27 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-444    GT  9,42,34  1393.24  85.71   6  <  43>  142.900  18.320                                             
    29 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5129       9,45,42  1393.00  92.06  12  <  30>  147.240   0.000                                             
    30 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-1951   GT  9,45,47  1391.90  95.24  13  <  54>  147.240   0.000                                             
    31 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6333   GT  9,46,42  1389.78  98.41  24-  5-  5  148.290  18.060                                             
    32 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1218   GT  9,42,15  1389.63 101.59   5  <  37>  142.090  18.000                                             
    33 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-1570       9,46,38  1387.56 104.76   5  <  51>  147.960   0.000                                             
    34 Janke Waldemar                  2 PL-0324-10-2712   GT  9,43,13  1385.92 107.94  12-  3-  3  143.050  17.870                                             
    35 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-792    GT  9,42,52  1384.51 111.11  31-  3-  3  142.420  17.810                                             
    36 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT  9,42,57  1383.39 114.29   2  <  61>  142.420  17.740                                             
    37 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1222   GT  9,42,46  1382.65 117.46   6  <  38>  142.090  17.680                                             
    38 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-555    GT  9,42,50  1381.75 120.63   7  <  45>  142.090  17.610                                             
    39 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1159   GT  9,43,17  1381.25 123.81   4  <  55>  142.660  17.550                                             
    40 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-669    GT  9,43,48  1378.13 126.98   2  <  41>  143.050  17.480                                             
    41 Janke Waldemar                  2 PL-0324-12-626    GT  9,43,54  1376.81 130.16   3          143.050  17.420                                             
    42 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-11-6386   GT  9,43,34  1376.50 133.33  24-  1-  1  142.560  17.350                                             
    43 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5006   GT  9,43,56  1374.92 136.51   7  <  46>  142.900   0.000                                             
    44 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-272    GT  9,47,58  1373.48 139.68   2  <  47>  148.290  17.230                                             
    45 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-531    GT  9,43,33  1372.19 142.86   8  <  52>  142.090   0.000                                             
    46 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5993   GT  9,44,38  1365.72 146.03   8  <  48>  142.900   0.000                                             
    47 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-255    GT  9,48,38  1365.05 149.21   3  <  49>  148.290  17.030                                             
    48 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5945       9,44,45  1364.20 152.38   9          142.900   0.000                                             
    49 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6339   GT  9,48,46  1363.38 155.56   4  <  60>  148.290  16.900                                             
    50 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-20     GT  9,45,40  1361.83 158.73  39-  2-  2  143.900  16.840                                             
    51 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-13-5222   GT  9,48,39  1361.80 161.90   6          147.960  16.770                                             
    52 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-10-2520   GT  9,44,22  1361.45 165.08   9  <  58>  142.090   0.000                                             
    53 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-6275   GT  9,45,44  1360.97 168.25   2          143.900  16.650                                             
    54 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5127       9,48,15  1360.19 171.43  14  <  56>  147.240   0.000                                             
    55 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1149   GT  9,44,53  1360.18 174.60   5  <  57>  142.660  16.520                                             
    56 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-107    GT  9,48,17  1359.77 177.78  15  <  62>  147.240   0.000                                             
    57 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6119   GT  9,45,00  1358.67 180.95   6          142.660   0.000                                             
    58 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5236   GT  9,44,36  1358.41 184.13  10          142.090   0.000                                             
    59 Gudowski Mirosław               2 PL-0433-11-1085   GT  9,49,56  1357.10 187.30  15-  1-  1  149.190  16.260                                             
    60 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-244    GT  9,49,30  1354.25 190.48   5          148.290  16.190                                             
    61 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-10-2010   GT  9,45,15  1353.16 193.65   3          142.420  16.130                                             
    62 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5437   GT  9,48,50  1352.90 196.83  16  <  63>  147.240   0.000                                             
    63 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5141       9,48,54  1352.07 200.00  17          147.240   0.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    64 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5139       9,49,11  1348.56   0.00  18          147.240   0.000                                             
    65 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1227   GT  9,45,28  1347.25   0.00  11          142.090   0.000                                             
    66 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-3588   GT  9,46,10  1346.00   0.00  10          142.900   0.000                                             
    67 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-12-1013   GT  9,45,59  1345.12   0.00   2          142.560   0.000                                             
    68 Grzejdziak Andrzej              2 DV-09253-13-314   GT  9,46,01  1344.69   0.00   3          142.560   0.000                                             
    69 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-328    GT  9,50,07  1343.67   0.00   7          147.960   0.000                                             
    70 Janke Waldemar                  2 PL-0324-10-2710   GT  9,46,36  1341.93   0.00   4          143.050   0.000                                             
    71 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5938   GT  9,46,15  1340.42   0.00   4          142.420   0.000                                             
    72 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5937   GT  9,46,19  1339.58   0.00   5          142.420   0.000                                             
    73 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6112   GT  9,46,31  1339.32   0.00   7          142.660   0.000                                             
    74 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1134   GT  9,46,32  1339.11   0.00   8          142.660   0.000                                             
    75 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-212    GT  9,50,46  1338.76   0.00   6          148.290   0.000                                             
    76 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-767    GT  9,46,23  1338.74   0.00   6          142.420   0.000                                             
    77 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5224   GT  9,46,12  1337.95   0.00  12          142.090   0.000                                             
    78 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-10-2696   GT  9,46,38  1337.86   0.00   9          142.660   0.000                                             
    79 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5252   GT  9,46,13  1337.74   0.00  13          142.090   0.000                                             
    80 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-544    GT  9,46,17  1336.90   0.00  14          142.090   0.000                                             
    81 Janke Waldemar                  2 PL-0324-11-5308   GT  9,47,01  1336.71   0.00   5          143.050   0.000                                             
    82 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-12-8182   GT  9,46,47  1335.04   0.00   4          142.560   0.000                                             
    83 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-424        9,47,12  1333.02   0.00  11          142.900   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                        
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |konk.|punkty |                                                                        
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                        
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5     25   583.72                                                                         
                                        99.01  98.44  96.43 192.29  97.55                                                                                       
   2 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5     25   572.59                                                                         
                                        97.30  93.21  97.75 192.91  91.42                                                                                       
   3 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5     25   570.97                                                                         
                                        95.29  98.80  97.50 183.24  96.14                                                                                       
   4 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     23   536.14                                                                         
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77                                                                                       
   5 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3     23   532.27                                                                         
                                        97.03  93.34  98.00 192.22  51.68                                                                                       
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5     24   532.19                                                                         
                                        95.68  90.77  71.00 189.33  85.41                                                                                       
   7 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5     23   527.86                                                                         
                                        55.94  95.04  96.66 189.12  91.10                                                                                       
   8 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1     18   421.36                                                                         
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35                                                                                       
   9 Zieliński       Bronisław       2    5      1      5      5      2     18   403.95                                                                         
                                        86.74  16.83  94.19 172.70  33.49                                                                                       
  10 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      2      5      4     16   371.49                                                                         
                                        35.46  48.87  34.62 179.51  73.03                                                                                       
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0      4    85.64                                                                         
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00                                                                                       
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      1    16.26                                                                         
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26                                                                                       
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0      0     0.00                                                                         
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                                       

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5                                                                                                     
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6610   1   4    208.38   826.080                                                                         
        2 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   4    218.44   826.540                                                                         
        3 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1149   1   4    348.78   825.200                                                                         
        4 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6333   1   4    361.93   847.170                                                                         
        5 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   4    369.51   826.540                                                                         
        6 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-107    1   4    408.73   728.340                                                                         
        7 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   4    423.90   644.900                                                                         
        8 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-535    0   4    451.77   822.980                                                                         
        9 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   4    476.46   641.850                                                                         
       10 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-655    0   4    488.00   826.540                                                                         
       11 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-762    1   4    488.49   865.420                                                                         
       12 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-444    0   4    544.41   711.070                                                                         
       13 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-0324-11-6386   0   4    555.95   824.980                                                                         
       14 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-378    1   3     35.80   581.190                                                                         
       15 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   3     73.94   400.080                                                                         
       16 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   3     75.08   737.460                                                                         
       17 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   3    111.44   499.760                                                                         
       18 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6350   1   3    122.48   517.800                                                                         
       19 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433075      0   3    128.73   502.000                                                                         
       20 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-1306   0   3    138.61   502.000                                                                         
       21 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   3    141.60   581.190                                                                         
       22 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   3    152.98   681.550                                                                         
       23 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-386    0   3    159.37   622.650                                                                         
       24 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-531    0   3    166.79   722.450                                                                         
       25 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   3    171.51   568.270                                                                         
       26 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1134   0   3    186.59   567.490                                                                         
       27 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5924   1   3    193.67   500.420                                                                         
       28 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-626    1   3    205.29   568.700                                                                         
       29 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-555    1   3    216.85   565.930                                                                         
       30 Plichta         Jarosław       2  PL-11-145704      0   3    223.27   581.100                                                                         
       31 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   3    233.37   737.370                                                                         
       32 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-524    1   3    236.88   499.760                                                                         
       33 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6047   1   3    247.71   565.840                                                                         
       34 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-466    1   3    249.13   502.100                                                                         
       35 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-547    1   3    249.40   722.450                                                                         
       36 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-618    1   3    250.84   502.420                                                                         
       37 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-554    0   3    258.60   680.980                                                                         
       38 Janke           Waldemar       2  PL-0324-11-5308   0   3    274.29   502.420                                                                         
       39 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   3    276.54   568.170                                                                         
       40 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5945   0   3    287.51   387.090                                                                         
       41 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-11-6122   0   3    293.44   608.990                                                                         
       42 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-617    0   3    302.30   568.610                                                                         
       43 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-707    0   3    305.46   500.420                                                                         
       44 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5146   1   3    316.25   400.080                                                                         
       45 Pipczyński      Tadeusz        2  PL-0323-13-1557   1   3    323.90   624.450                                                                         
       46 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5211   1   3    337.20   565.840                                                                         
       47 Zieliński       Bronisław      2  PL-0324-12-66     1   3    350.30   505.390                                                                         
       48 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5912   0   3    359.81   724.690                                                                         
       49 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1214   0   3    364.40   607.310                                                                         
       50 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5152   1   3    366.48   400.080                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki całość [8]                                                                                                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                        
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |konk.|punkty |                                                                        
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                        
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5     25   586.29                                                                         
                                        99.01  98.44  96.43 193.77  98.64                                                                                       
   2 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5     25   579.61                                                                         
                                        97.30  95.34  97.75 193.54  95.68                                                                                       
   3 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5     25   572.92                                                                         
                                        97.24  98.80  97.50 183.24  96.14                                                                                       
   4 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     23   536.14                                                                         
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77                                                                                       
   5 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5     24   533.42                                                                         
                                        95.68  92.00  71.00 189.33  85.41                                                                                       
   6 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3     23   532.63                                                                         
                                        97.39  93.34  98.00 192.22  51.68                                                                                       
   7 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5     23   528.84                                                                         
                                        55.94  95.04  96.66 190.10  91.10                                                                                       
   8 Zieliński       Bronisław       2    5      5      5      5      2     22   491.11                                                                         
                                        92.47  86.47  94.19 184.49  33.49                                                                                       
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1     18   421.36                                                                         
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35                                                                                       
  10 Pipczyński      Tadeusz         2    2      4      2      5      5     18   412.42                                                                         
                                        35.46  65.54  34.62 183.44  93.36                                                                                       
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0      4    85.64                                                                         
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00                                                                                       
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      1    16.26                                                                         
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26                                                                                       
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0      0     0.00                                                                         
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                                       

 

Hodowca 12 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=