Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
=> Sekcja Kwidzyn''''''''
=> Sekcja Sadlinki'''''''''
=> Sekcja Rakowiec'''''''''
=> Sekcja Ryjewo'''''''''
=> Sekcja Prabuty'''''''''
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki'''''''''
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  <\B>Bramsche z dnia 22.06.14                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:24:11.8 N 08:03:55.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  739.290 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   202                           
      5.Ilość konkursów.......................:   41                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1644.82                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1509.76                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,45,53                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,26,13                         
     10.Czas trwania konkursu.................:40 min. 20 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  90.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       <\B>Sadlinki [3]                                                     
            Lot do MP w kat.B, C, M.                                            
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   10   |  202   |   41  |20.30|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  202   |   41  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                              <\C>                                                                                              
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  9. Lot do MP w kat.B, C, M.                                                                               
                                         z lotu Bramsche, w dniu 22.06.14                                                                                       
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.      |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-387    GT 12,45,53  1644.82   4.95  30- 12-  3  741.620  90.000                                             
     2 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-255    GT 12,54,55  1614.55   9.90  16-  2-  2  742.560  89.550                                             
     3 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1966   GT 12,55,08  1611.75  14.85   2  <   6>  741.620  89.100                                             
     4 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-415    GT 12,55,28  1601.55  19.80  11-  5-  3  737.460  88.650                                             
     5 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-702    GT 12,56,06  1598.05  24.75  27-  8-  3  736.860  88.200                                             
     6 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5133   GT 13,00,04  1594.65  29.70   3  <   8>  741.620  87.750                                             
     7 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6036      12,57,13  1593.99  34.65  28-  5-  3  736.770   0.000                                             
     8 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5254   GT 13,01,37  1589.36  39.60   4  <  10>  741.620   0.000                                             
     9 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5962   GT 12,58,46  1588.86  44.55   2  <  12>  736.860  86.400                                             
    10 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-121    GT 13,01,59  1588.11  49.50   5  <  17>  741.620   0.000                                             
    11 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1104   GT 13,00,57  1582.29  54.46  19-  6-  3  737.270  85.500                                             
    12 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-737    GT 13,01,06  1580.91  59.41   3  <  14>  736.860  85.050                                             
    13 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-287    GT 13,05,36  1577.90  64.36   2          742.560  84.600                                             
    14 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-10-2010   GT 13,05,18  1566.79  69.31   4  <  16>  736.860   0.000                                             
    15 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-555    GT 13,05,19  1566.54  74.26   2  <  21>  736.770  83.700                                             
    16 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5938   GT 13,07,08  1560.70  79.21   5  <  29>  736.860   0.000                                             
    17 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-144    GT 13,10,25  1559.94  84.16   6  <  18>  741.620   0.000                                             
    18 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5407   GT 13,11,06  1557.70  89.11   7  <  20>  741.620   0.000                                             
    19 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-1557      13,11,41  1555.60  94.06  21-  3-  2  741.530   0.000                                             
    20 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5437   GT 13,12,04  1554.54  99.01   8  <  24>  741.620   0.000                                             
    21 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-554    GT 13,09,00  1554.37 103.96   3  <  22>  736.770  81.000                                             
    22 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-581    GT 13,10,25  1549.74 108.91   4  <  25>  736.770  80.550                                             
    23 Karpiński Grzegorz              2 PL-0114-12-12582  GT 13,11,14  1548.53 113.86   2  <  28>  737.460  80.100                                             
    24 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5104   GT 13,15,59  1541.88 118.81   9  <  26>  741.620   0.000                                             
    25 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5223   GT 13,13,24  1540.07 123.76   5          736.770   0.000                                             
    26 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-134    GT 13,17,32  1536.93 128.71  10  <  36>  741.620   0.000                                             
    27 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1149   GT 13,15,27  1534.54 133.66   2  <  32>  737.270  78.300                                             
    28 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5021   GT 13,15,43  1534.08 138.61   3  <  30>  737.460  77.850                                             
    29 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-738    GT 13,15,37  1533.16 143.56   6  <  31>  736.860   0.000                                             
    30 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6626   GT 13,17,10  1529.47 148.51   4  <  35>  737.460   0.000                                             
    31 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-705    GT 13,16,50  1529.28 153.47   7  <  38>  736.860   0.000                                             
    32 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-10-2660   GT 13,17,56  1526.65 158.42   3  <  34>  737.270  76.050                                             
    33 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5094   GT 13,22,20  1521.61 163.37   2  <  37>  741.530  75.600                                             
    34 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6112   GT 13,19,43  1521.03 168.32   4  <  39>  737.270   0.000                                             
    35 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-5993   GT 13,20,06  1520.22 173.27   5          737.460   0.000                                             
    36 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1984   GT 13,23,18  1518.78 178.22  11  <  41>  741.620   0.000                                             
    37 Pipczyński Tadeusz              2 PL-055-12-14386   GT 13,23,33  1517.82 183.17   3          741.530  73.800                                             
    38 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-725    GT 13,20,39  1517.27 188.12   8          736.860   0.000                                             
    39 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1609   GT 13,22,57  1510.95 193.07   5  <  40>  737.270   0.000                                             
    40 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1134   GT 13,23,01  1510.75 198.02   6          737.270   0.000                                             
    41 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5422   GT 13,26,13  1509.76 202.97  12          741.620   0.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    42 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5405   GT 13,26,28  1508.99         13          741.620   0.000                                             
    43 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-353    GT 13,27,27  1505.80          4          741.530   0.000                                             
    44 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-378    GT 13,27,33  1505.68         14          741.620   0.000                                             
    45 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-10-2520   GT 13,24,20  1505.66          6          736.770   0.000                                             
    46 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT 13,24,44  1504.62          9          736.860   0.000                                             
    47 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-10-2696   GT 13,25,27  1503.25          7          737.270   0.000                                             
    48 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5921   GT 13,25,22  1502.67         10          736.860   0.000                                             
    49 Żbikowski K&K                   2 PL-11-145583      GT 13,25,50  1501.24         11          736.860   0.000                                             
    50 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-384    GT 13,29,05  1501.00         15          741.620   0.000                                             
    51 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-1606      13,26,00  1500.55          7          736.770   0.000                                             
    52 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-335    GT 13,29,36  1499.25          5          741.530   0.000                                             
    53 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-6275   GT 13,29,17  1494.53         26-  0-  0  738.720   0.000                                             
    54 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-328    GT 13,31,12  1494.42          6          741.530   0.000                                             
    55 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1135   GT 13,28,35  1493.71          8          737.270   0.000                                             
    56 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-5183   GT 13,28,44  1493.24         16-  0-  0  737.260   0.000                                             
    57 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6023   GT 13,28,41  1492.39          8          736.770   0.000                                             
    58 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-547    GT 13,28,45  1492.19          9          736.770   0.000                                             
    59 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-253    GT 13,32,55  1491.33          3          742.560   0.000                                             
    60 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6119   GT 13,29,41  1490.39          9          737.270   0.000                                             
    61 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-553    GT 13,33,16  1478.67         10          736.770   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                      

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
<\C>                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                            
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                            
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty |                                            
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                            
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3     43  1685.07                                             
                                        99.01  98.44  96.43 192.29  97.55 321.40 196.29 316.81 266.85                                                           
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3     43  1616.46                                             
                                        95.29  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 192.23 306.46 246.60                                                           
   3 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5      3     41  1570.45                                             
                                        97.03  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80 259.65                                                           
   4 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      3     43  1570.13                                             
                                        97.30  93.21  97.75 192.91  91.42 285.28 182.96 283.60 245.70                                                           
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3      3     36  1259.54                                             
                                        55.94  95.04  96.66 189.12  91.10 221.23 107.14 163.46 239.85                                                           
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2      2     35  1124.21                                             
                                        95.68  90.77  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59 174.15                                                           
   7 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      2      5      4      4      2      4      2     28  1084.67                                             
                                        35.46  48.87  34.62 179.51  73.03 245.32  70.49 247.97 149.40                                                           
   8 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2      0     21   571.80                                             
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44   0.00                                                           
   9 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     --     23   536.14                                             
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00   0.00                                                           
  10 Zieliński       Bronisław       2    5      1      5      5      2      2      0      0      0     20   516.86                                             
                                        86.74  16.83  94.19 172.70  33.49 112.91   0.00   0.00   0.00                                                           
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --     --      4    85.64                                             
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                           
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      0      1    16.26                                             
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00   0.00                                                           
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --     --      0     0.00                                             
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                           

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
              <\C>                                                                                                                                              
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                              Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9                                                                                                 
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   7    345.36  2932.800                                                                         
        2 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1149   1   7    592.05  2444.470                                                                         
        3 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6610   1   7    619.76  2266.960                                                                         
        4 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   6    283.81  1853.800                                                                         
        5 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   6    334.40  2191.090                                                                         
        6 Pipczyński      Tadeusz        2  PL-0323-13-1557   1   6    519.32  2257.680                                                                         
        7 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-762    1   6    593.16  1746.800                                                                         
        8 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5993   0   6    702.60  2645.220                                                                         
        9 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1984   0   6    740.31  2562.990                                                                         
       10 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-107    1   6    780.24  1619.330                                                                         
       11 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5021   1   6    792.37  2422.530                                                                         
       12 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   5    138.97  1862.830                                                                         
       13 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-466    1   5    279.45  1384.530                                                                         
       14 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-121    0   5    290.77  2342.580                                                                         
       15 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5108   1   5    323.72  2043.940                                                                         
       16 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-555    1   5    364.37  1860.390                                                                         
       17 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-1606   1   5    385.00  1903.820                                                                         
       18 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-386    0   5    395.76  1513.640                                                                         
       19 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5962   1   5    418.10  1976.330                                                                         
       20 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5104   1   5    434.56  1885.450                                                                         
       21 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   5    449.16  1685.070                                                                         
       22 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   5    462.88  1864.180                                                                         
       23 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5912   0   5    464.74  1607.120                                                                         
       24 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6047   1   5    474.21  1446.750                                                                         
       25 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-705    1   5    479.57  2017.780                                                                         
       26 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5437   1   5    558.80  2161.470                                                                         
       27 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0114-12-12582  1   5    605.30  2098.550                                                                         
       28 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   5    608.64   965.070                                                                         
       29 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-11-6122   0   5    609.85  1490.990                                                                         
       30 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-444    0   5    639.24  1035.050                                                                         
       31 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   4    156.25  1143.920                                                                         
       32 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-378    1   4    171.33  1143.920                                                                         
       33 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   4    218.44   826.540                                                                         
       34 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   4    258.50  1057.450                                                                         
       35 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1966   0   4    296.11  2195.340                                                                         
       36 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   4    303.72  1239.470                                                                         
       37 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-738    1   4    311.92  1719.120                                                                         
       38 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5945   0   4    321.99   711.070                                                                         
       39 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-387    0   4    322.40  1894.570                                                                         
       40 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-554    0   4    357.61  1417.750                                                                         
       41 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-792    1   4    361.47  1347.260                                                                         
       42 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6333   1   4    361.93   847.170                                                                         
       43 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   4    369.51   826.540                                                                         
       44 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-547    1   4    370.09  1045.670                                                                         
       45 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1134   0   4    384.61  1304.760                                                                         
       46 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-401    1   4    403.11  1464.220                                                                         
       47 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   4    423.90   644.900                                                                         
       48 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-12-287    1   4    425.56  2199.290                                                                         
       49 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-408    1   4    446.71  1698.690                                                                         
       50 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-535    0   4    451.77   822.980                                                                     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
<\C>                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki całość [8]                                                                                                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                            
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                            
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty |                                            
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                            
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      5     45  1862.22                                             
                                        99.01  98.44  96.43 193.77  98.64 322.60 196.87 316.81 439.65                                                           
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      5     45  1771.10                                             
                                        97.24  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 193.27 306.46 398.25                                                           
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      5     45  1759.73                                             
                                        97.30  95.34  97.75 193.54  95.68 290.10 185.28 292.99 411.75                                                           
   4 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5      5     43  1738.21                                             
                                        97.39  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80 427.05                                                           
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3      5     38  1408.57                                             
                                        55.94  95.04  96.66 190.10  91.10 221.23 107.14 163.46 387.90                                                           
   6 Pipczyński      Tadeusz         2    2      4      2      5      5      4      4      5      3     34  1345.91                                             
                                        35.46  65.54  34.62 183.44  93.36 245.32 143.18 313.69 231.30                                                           
   7 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2      2     35  1125.44                                             
                                        95.68  92.00  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59 174.15                                                           
   8 Zieliński       Bronisław       2    5      5      5      5      2      2      0      0      0     24   604.02                                             
                                        92.47  86.47  94.19 184.49  33.49 112.91   0.00   0.00   0.00                                                           
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2      0     21   571.80                                             
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44   0.00                                                           
  10 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     --     23   536.14                                             
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00   0.00                                                           
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --     --      4    85.64                                             
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                           
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      0      1    16.26                                             
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00   0.00                                                           
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --     --      0     0.00                                             
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                           

 

Hodowca 13 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=