Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
=> Sekcja Kwidzyn'''''''''
=> Sekcja Sadlinki''''''''''
=> Sekcja Rakowiec''''''''''
=> Sekcja Ryjewo''''''''''
=> Sekcja Prabuty '''''''''
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki''''''''''
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Słubice z dnia 29.06.14                          
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:38.  N 14:36:55.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  322.180 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   263                           
      5.Ilość konkursów.......................:   53                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1257.04                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1089.78                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,46,49                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,24,02                         
     10.Czas trwania konkursu.................:37 min. 13 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :pochmurno                                            
        w miejscu przylotu:pochmurno                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                      
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   10   |  263   |   53  |20.15|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  263   |   53  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 10. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                
                                          z lotu Słubice, w dniu 29.06.14                                                                                       
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.      |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Pipczyński Tadeusz              2 PL-11145-706      GT 11,46,49  1257.04   3.80  26-  9-  5  322.830  40.000                                             
     2 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-07-6616   GT 11,45,14  1256.62   7.60  24-  5-  5  320.730  39.850                                             
     3 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5098   GT 11,48,51  1247.17  11.41   2  <   5>  322.830  39.690                                             
     4 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-772    GT 11,49,36  1232.82  15.21  42- 11-  5  320.040  39.540                                             
     5 Pipczyński Tadeusz              2 PL-055-12-14386   GT 11,51,57  1232.41  19.01   3  <  12>  322.830  39.380                                             
     6 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5917   GT 11,52,43  1221.20  22.81  22-  2-  2  320.830  39.230                                             
     7 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-738    GT 11,52,31  1219.12  26.62   2  <   8>  320.040  39.080                                             
     8 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5544      11,53,21  1215.27  30.42   3  <   9>  320.040   0.000                                             
     9 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5527      11,53,32  1214.42  34.22   4  <  16>  320.040   0.000                                             
    10 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5112   GT 11,57,19  1213.17  38.02  35-  8-  5  324.300  38.620                                             
    11 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-12-1030   GT 11,55,44  1207.68  41.83  20-  3-  3  320.920  38.460                                             
    12 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-12-370    GT 11,59,05  1199.74  45.63   4  <  18>  322.830  38.310                                             
    13 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-255    GT 12,00,58  1199.34  49.43  19-  7-  5  324.980  38.150                                             
    14 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-544    GT 11,58,09  1194.97  53.23  38-  5-  5  320.430  38.000                                             
    15 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-10-6348   GT 11,58,49  1193.12  57.03   2  <  37>  320.730  37.850                                             
    16 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT 11,58,25  1192.33  60.84   5  <  17>  320.040  37.690                                             
    17 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5545   GT 11,58,39  1191.29  64.64   6  <  22>  320.040  37.540                                             
    18 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0323-13-1557      12,02,39  1184.05  68.44   5  <  19>  322.830   0.000                                             
    19 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5091   GT 12,02,48  1183.39  72.24   6  <  38>  322.830  37.230                                             
    20 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-553    GT 12,01,07  1181.89  76.05   2  <  26>  320.430  37.080                                             
    21 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-209    GT 12,05,45  1178.53  79.85   2  <  29>  324.980  36.920                                             
    22 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5523   GT 12,03,09  1171.66  83.65   7  <  23>  320.040  36.770                                             
    23 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5525   GT 12,04,33  1165.69  87.45   8  <  24>  320.040   0.000                                             
    24 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5531   GT 12,04,35  1165.55  91.25   9  <  33>  320.040   0.000                                             
    25 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5417   GT 12,10,23  1156.63  95.06   2  <  28>  324.300  36.310                                             
    26 Podgórski Piotr                 2 PL-064-13-3602    GT 12,07,31  1154.63  98.86   3  <  32>  320.430  36.150                                             
    27 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-09-1051   GT 12,09,20  1154.57 102.66  24-  3-  2  322.510  36.000                                             
    28 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-387    GT 12,10,59  1154.16 106.46   3  <  35>  324.300  35.850                                             
    29 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-286    GT 12,12,26  1150.64 110.27   3  <  34>  324.980  35.690                                             
    30 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-4      GT 12,10,33  1149.56 114.07   2  <  31>  322.510  35.540                                             
    31 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-2158      12,11,03  1147.52 117.87   3          322.510   0.000                                             
    32 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6015   GT 12,09,55  1144.73 121.67   4  <  53>  320.430  35.230                                             
    33 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5912   GT 12,09,43  1144.16 125.48  10  <  41>  320.040   0.000                                             
    34 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-233    GT 12,14,14  1143.36 129.28   4  <  36>  324.980  34.920                                             
    35 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-138       12,13,45  1142.91 133.08   4  <  44>  324.300   0.000                                             
    36 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6351      12,17,43  1129.51 136.88   5  <  49>  324.980   0.000                                             
    37 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1149   GT 12,15,24  1123.79 140.68   3  <  39>  320.730  34.460                                             
    38 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5403   GT 12,17,48  1121.72 144.49   7  <  42>  322.830   0.000                                             
    39 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0362-13-7657   GT 12,16,14  1120.52 148.29   4  <  46>  320.730  34.150                                             
    40 Grzejdziak Andrzej              2 PL-064-13-3603    GT 12,17,37  1115.79 152.09   2  <  43>  320.920  34.000                                             
    41 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5526   GT 12,17,05  1114.80 155.89  11          320.040   0.000                                             
    42 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-13-5219   GT 12,20,04  1112.95 159.70   8  <  48>  322.830   0.000                                             
    43 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-09-1567   GT 12,18,28  1112.50 163.50   3          320.920  33.540                                             
    44 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-384    GT 12,22,02  1110.49 167.30   5  <  45>  324.300  33.380                                             
    45 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-133    GT 12,22,42  1107.96 171.10   6  <  47>  324.300  33.230                                             
    46 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-11-6121   GT 12,19,33  1107.68 174.90   5          320.730  33.080                                             
    47 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5406   GT 12,23,01  1106.76 178.71   7  <  52>  324.300   0.000                                             
    48 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-631    GT 12,21,48  1106.34 182.51   9          322.830   0.000                                             
    49 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-218    GT 12,24,37  1103.06 186.31   6  <  50>  324.980  32.620                                             
    50 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-260    GT 12,27,26  1092.62 190.11   7          324.980   0.000                                             
    51 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6626   GT 12,23,43  1092.31 193.92   2          320.830  32.310                                             
    52 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-134    GT 12,27,27  1090.27 197.72   8          324.300   0.000                                             
    53 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-555    GT 12,24,02  1089.78 201.52   5          320.430  32.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    54 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1135   GT 12,24,31  1089.00          6          320.730   0.000                                             
    55 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5972   GT 12,23,56  1088.82         12          320.040   0.000                                             
    56 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5925   GT 12,23,58  1088.70         13          320.040   0.000                                             
    57 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-737    GT 12,24,10  1087.96         14          320.040   0.000                                             
    58 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-401    GT 12,25,02  1087.44          3          320.830   0.000                                             
    59 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5099   GT 12,27,27  1085.33         10          322.830   0.000                                             
    60 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-581    GT 12,25,30  1084.37          6          320.430   0.000                                             
    61 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5260   GT 12,26,34  1080.47          7          320.430   0.000                                             
    62 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-114    GT 12,30,14  1080.16          9          324.300   0.000                                             
    63 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0241-10-8969   GT 12,28,59  1079.76         11          322.830   0.000                                             
    64 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-792    GT 12,26,27  1079.58         15          320.040   0.000                                             
    65 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6077      12,27,09  1078.34          8          320.430   0.000                                             
    66 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5133   GT 12,30,49  1078.07         10          324.300   0.000                                             
    67 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-272    GT 12,31,49  1076.75          8          324.980   0.000                                             
    68 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-115    GT 12,31,32  1075.50         11          324.300   0.000                                             
    69 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-09-1920   GT 12,28,37  1074.05          7          320.730   0.000                                             
    70 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5437   GT 12,32,25  1072.36         12          324.300   0.000                                             
    71 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-121    GT 12,32,29  1072.13         13          324.300   0.000                                             
    72 Plichta Jarosław                2 PL-0324-10-7801   GT 12,32,32  1071.95         14          324.300   0.000                                             
    73 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5937   GT 12,29,54  1069.79          4          320.830   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                     
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                     
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |konk.|punkty |                                     
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                     
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     48  1862.46                                      
                                        99.01  98.44  96.43 192.29  97.55 321.40 196.29 316.81 266.85 177.39                                                    
   2 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5      3      5     46  1761.07                                      
                                        97.03  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80 259.65 190.62                                                    
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     48  1748.14                                      
                                        97.30  93.21  97.75 192.91  91.42 285.28 182.96 283.60 245.25 178.46                                                    
   4 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      2     45  1688.00                                      
                                        95.29  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 192.23 306.46 246.60  71.54                                                    
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3      3      5     41  1438.93                                      
                                        55.94  95.04  96.66 189.12  91.10 221.23 107.14 163.46 239.85 179.39                                                    
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2      2      5     40  1302.51                                      
                                        95.68  90.77  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59 174.15 178.30                                                    
   7 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      2      5      4      4      2      4      2      5     33  1279.28                                      
                                        35.46  48.87  34.62 179.51  73.03 245.32  70.49 247.97 149.40 194.61                                                    
   8 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2      0      3     24   677.80                                      
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44   0.00 106.00                                                    
   9 Zieliński       Bronisław       2    5      1      5      5      2      2      0      0      0      2     22   588.40                                      
                                        86.74  16.83  94.19 172.70  33.49 112.91   0.00   0.00   0.00  71.54                                                    
  10 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     --     --     23   536.14                                      
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                    
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --     --     --      4    85.64                                      
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                    
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      0      0      1    16.26                                      
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                    
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --     --     --      0     0.00                                      
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                    

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                            Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10                                                                                                
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1149   1   8    732.73  2765.200                                                                         
        2 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   7    345.36  2932.800                                                                         
        3 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   7    429.46  2515.390                                                                         
        4 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   7    462.52  2178.100                                                                         
        5 Pipczyński      Tadeusz        2  PL-0323-13-1557   1   7    587.76  2580.510                                                                         
        6 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6610   1   7    619.76  2266.960                                                                         
        7 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-762    1   7    654.00  2066.840                                                                         
        8 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-555    1   6    565.89  2180.820                                                                         
        9 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   6    656.80  2185.010                                                                         
       10 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5993   0   6    702.60  2645.220                                                                         
       11 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1984   0   6    740.31  2562.990                                                                         
       12 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-107    1   6    780.24  1619.330                                                                         
       13 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5021   1   6    792.37  2422.530                                                                         
       14 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   5    138.97  1862.830                                                                         
       15 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-466    1   5    279.45  1384.530                                                                         
       16 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-121    0   5    290.77  2342.580                                                                         
       17 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5108   1   5    323.72  2043.940                                                                         
       18 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-738    1   5    338.54  2039.160                                                                         
       19 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-1606   1   5    385.00  1903.820                                                                         
       20 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-386    0   5    395.76  1513.640                                                                         
       21 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5962   1   5    418.10  1976.330                                                                         
       22 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-387    0   5    428.86  2218.870                                                                         
       23 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5104   1   5    434.56  1885.450                                                                         
       24 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   5    449.16  1685.070                                                                         
       25 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5912   0   5    464.74  1607.120                                                                         
       26 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6047   1   5    474.21  1446.750                                                                         
       27 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-705    1   5    479.57  2017.780                                                                         
       28 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5437   1   5    553.85  2161.470                                                                         
       29 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0114-12-12582  1   5    605.30  2098.550                                                                         
       30 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   5    608.64   965.070                                                                         
       31 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-11-6122   0   5    609.85  1490.990                                                                         
       32 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-444    0   5    639.24  1035.050                                                                         
       33 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   4    156.25  1143.920                                                                         
       34 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-378    1   4    171.33  1143.920                                                                         
       35 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   4    218.44   826.540                                                                         
       36 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   4    258.50  1057.450                                                                         
       37 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1966   0   4    296.11  2195.340                                                                         
       38 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   4    303.72  1239.470                                                                         
       39 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5945   0   4    321.99   711.070                                                                         
       40 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-792    1   4    361.47  1347.260                                                                         
       41 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6333   1   4    361.93   847.170                                                                         
       42 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-554    0   4    362.56  1417.750                                                                         
       43 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   4    369.51   826.540                                                                         
       44 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-547    1   4    370.09  1045.670                                                                         
       45 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1134   0   4    384.61  1304.760                                                                         
       46 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-401    1   4    403.11  1464.220                                                                         
       47 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   4    423.90   644.900                                                                         
       48 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-12-287    1   4    425.56  2199.290                                                                         
       49 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-408    1   4    446.71  1698.690                                                                         
       50 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-535    0   4    451.77   822.980                                                                         

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki całość [8]                                                                                                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                     
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                     
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |konk.|punkty |                                     
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                     
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     50  2041.15                                      
                                        99.01  98.44  96.43 193.77  98.64 322.60 196.87 316.81 439.65 178.93                                                    
   2 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     50  1938.19                                      
                                        97.30  95.34  97.75 193.54  95.68 290.10 185.28 292.99 411.75 178.46                                                    
   3 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5      5      5     48  1932.21                                      
                                        97.39  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80 427.05 194.00                                                    
   4 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      2     47  1842.64                                      
                                        97.24  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 193.27 306.46 398.25  71.54                                                    
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3      5      5     43  1587.96                                      
                                        55.94  95.04  96.66 190.10  91.10 221.23 107.14 163.46 387.90 179.39                                                    
   6 Pipczyński      Tadeusz         2    2      4      2      5      5      4      4      5      3      5     39  1540.67                                      
                                        35.46  65.54  34.62 183.44  93.36 245.32 143.18 313.69 231.30 194.76                                                    
   7 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2      2      5     40  1305.74                                      
                                        95.68  92.00  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59 174.15 180.30                                                    
   8 Zieliński       Bronisław       2    5      5      5      5      2      2      0      0      0      3     27   710.94                                      
                                        92.47  86.47  94.19 184.49  33.49 112.91   0.00   0.00   0.00 106.92                                                    
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2      0      3     24   677.80                                      
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44   0.00 106.00                                                    
  10 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     --     --     23   536.14                                      
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                    
  11 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --     --     --      4    85.64                                      
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                    
  12 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      0      0      1    16.26                                      
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                    
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --     --     --      0     0.00                                      
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                    

 

Hodowca 12 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=