Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
=> Sekcja Kwidzyn .,.
=> Sekcja Sadlinki ,........
=> Sekcja Rakowiec ,.,.
=> Sekcja Ryjewo ,.,.
=> Sekcja Prabuty ,.,.
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki ,........
Golebie 2014 - AS-Soft -
                           Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  <\B>Pasewalk IV z dnia 13.07.14                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:30:46.  N 13:59:00.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  325.930 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   225                           
      5.Ilość konkursów.......................:   45                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1590.28                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1464.76                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,26,25                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,41,11                         
     10.Czas trwania konkursu.................:14 min. 46 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :pochmurno                                            
        w miejscu przylotu:pochmorno                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       <\B>Sadlinki [3]                                                     
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   10   |  225   |   45  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  225   |   45  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Bartosz Bakun                                                             
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                                                              <\C>                                                                                              
                                            Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                          
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 12. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                
                                        z lotu Pasewalk IV, w dniu 13.07.14                                                                                     
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 Plichta Jarosław                2 PL-0324-10-7801   GT 10,26,25  1590.28   4.44  36- 15-  5  328.260  40.000                                             
     2 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5112   GT 10,28,17  1576.03   8.89   2  <   4>  328.260  39.820                                             
     2 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5942   GT 10,25,34  1576.03   8.89  20-  7-  5  323.980  39.820                                             
     4 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-107    GT 10,28,19  1575.77  17.78   3  <   5>  328.260  39.450                                             
     5 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5108   GT 10,28,22  1575.40  22.22   4  <   6>  328.260  39.270                                             
     6 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5405   GT 10,28,32  1574.14  26.67   5  <  16>  328.260  39.090                                             
     7 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5653   GT 10,26,23  1568.73  31.11  23-  5-  5  323.760  38.910                                             
     8 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-767    GT 10,26,13  1568.54  35.56  38-  7-  5  323.460  38.730                                             
     9 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-762    GT 10,26,15  1568.29  40.00   2  <  28>  323.460  38.550                                             
    10 Karpiński Grzegorz              2 PL-0114-12-12582  GT 10,27,44  1559.60  44.44   2  <  25>  323.980  38.360                                             
    11 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-13-5635   GT 10,29,03  1548.72  48.89   2  <  21>  323.760  38.180                                             
    12 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-10-2177   GT 10,29,58  1548.29  53.33  20-  1-  1  325.090  38.000                                             
    13 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0324-11-5403   GT 10,32,19  1547.83  57.78  19-  2-  2  328.630  37.820                                             
    14 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-531    GT 10,28,55  1547.12  62.22  31-  7-  5  323.220  37.640                                             
    15 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-12-255    GT 10,34,27  1535.42  66.67  17-  1-  1  329.270  37.450                                             
    16 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5254   GT 10,34,18  1531.78  71.11   6  <  17>  328.260   0.000                                             
    17 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-150    GT 10,34,27  1530.71  75.56   7  <  18>  328.260   0.000                                             
    18 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-138       10,34,33  1529.99  80.00   8  <  19>  328.260   0.000                                             
    19 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5104   GT 10,34,37  1529.52  84.44   9  <  22>  328.260   0.000                                             
    20 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5222   GT 10,31,43  1526.66  88.89   2  <  24>  323.220  36.550                                             
    21 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-07-6616   GT 10,33,06  1519.29  93.33   3  <  32>  323.760  36.360                                             
    22 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-2840   GT 10,36,12  1518.32  97.78  10  <  23>  328.260   0.000                                             
    23 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1966   GT 10,36,13  1518.20 102.22  11  <  27>  328.260   0.000                                             
    24 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6007   GT 10,33,42  1512.49 106.67   3  <  26>  323.220  35.820                                             
    25 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-10-6626   GT 10,34,18  1511.81 111.11   3  <  31>  323.980  35.640                                             
    26 Podgórski Piotr                 2 PL-064-13-3602    GT 10,33,55  1510.96 115.56   4  <  29>  323.220  35.450                                             
    27 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-1951   GT 10,37,50  1506.93 120.00  12  <  37>  328.260   0.000                                             
    28 Żbikowski K&K                   2 PL-11-145583      GT 10,34,58  1504.70 124.44   3  <  33>  323.460  35.090                                             
    29 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-553    GT 10,35,19  1501.14 128.89   5  <  30>  323.220  34.910                                             
    30 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-10-2532   GT 10,36,59  1489.61 133.33   6  <  36>  323.220   0.000                                             
    31 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5939   GT 10,38,27  1483.09 137.78   4  <  40>  323.980  34.550                                             
    32 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-10-6348   GT 10,38,24  1482.42 142.22   4  <  44>  323.760  34.360                                             
    33 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5504      10,38,15  1482.06 146.67   4  <  34>  323.460   0.000                                             
    34 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-725    GT 10,38,32  1480.14 151.11   5  <  42>  323.460  34.000                                             
    35 Pipczyński Tadeusz              2 PL-0241-10-8969   GT 10,42,13  1478.87 155.56   2          328.630  33.820                                             
    36 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-554    GT 10,39,02  1475.67 160.00   7          323.220   0.000                                             
    37 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5101      10,42,31  1475.22 164.44  13  <  38>  328.260   0.000                                             
    38 Plichta Jarosław                2 PL-0324-11-5417   GT 10,42,46  1473.56 168.89  14  <  39>  328.260   0.000                                             
    39 Plichta Jarosław                2 PL-0324-09-1984   GT 10,42,53  1472.79 173.33  15          328.260   0.000                                             
    40 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-11-3588   GT 10,40,04  1472.19 177.78   5  <  41>  323.980  32.910                                             
    41 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5917   GT 10,40,10  1471.52 182.22   6  <  45>  323.980   0.000                                             
    42 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-12-702    GT 10,40,23  1467.72 186.67   6  <  42>  323.460  32.550                                             
    42 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5962   GT 10,40,23  1467.72 186.67   7          323.460   0.000                                             
    44 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1609   GT 10,40,55  1465.53 195.56   5          323.760  32.180                                             
    45 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-12-466    GT 10,41,11  1464.76 200.00   7          323.980   0.000                                             
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
    46 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-11-5252   GT 10,40,41  1464.63   0.00   8          323.220   0.000                                             
    47 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-1624   GT 10,40,43  1464.41   0.00   9          323.220   0.000                                             
    48 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-6270   GT 10,41,18  1463.99   0.00   8          323.980   0.000                                             
    49 Plichta Jarosław                2 PL-0324-10-6733   GT 10,44,35  1461.64   0.00  16          328.260   0.000                                             
    50 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6339   GT 10,45,50  1458.02   0.00   2          329.270   0.000                                             
    51 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-125       10,45,16  1457.21   0.00  17          328.260   0.000                                             
    52 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-12-53        10,43,21  1455.52   0.00   2          325.090   0.000                                             
    53 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-10-2696   GT 10,42,45  1453.47   0.00   6          323.760   0.000                                             
    54 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0362-13-7657   GT 10,42,46  1453.36   0.00   7          323.760   0.000                                             
    55 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-10-2010   GT 10,43,08  1449.63   0.00   8          323.460   0.000                                             
    56 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5945      10,43,42  1448.28   0.00   9          323.980   0.000                                             
    57 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5938   GT 10,44,26  1441.23   0.00   9          323.460   0.000                                             
    58 Plichta Jarosław                2 PL-0324-12-133    GT 10,47,46  1441.21   0.00  18          328.260   0.000                                             
    59 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-11-5937   GT 10,44,29  1440.91   0.00  10          323.460   0.000                                             
    60 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-12-588    GT 10,45,37  1432.61   0.00  10          323.220   0.000                                             
    61 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6364      10,49,58  1431.82   0.00   3          329.270   0.000                                             
    62 Grajewski & Wesołowski          2 PL-0324-12-1105   GT 10,46,24  1430.04   0.00   8          323.760   0.000                                             
    63 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-09-1218   GT 10,46,11  1429.02   0.00  11          323.220   0.000                                             
    64 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6290   GT 10,50,53  1426.13   0.00   4          329.270   0.000                                             
    65 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-11-6275   GT 10,48,02  1425.63   0.00   3          325.090   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                      

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
<\C>                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                       
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                       
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |konk.|punkty |                       
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                       
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     56  2315.16                        
                                        99.01  98.44  96.43 192.29  97.55 321.40 196.29 316.81 266.85 177.39 255.07 197.63                                      
   2 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5      3      5      3      5     54  2205.16                        
                                        97.03  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80 259.65 190.62 265.17 178.92                                      
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     56  2179.19                        
                                        97.30  93.21  97.75 192.91  91.42 285.28 182.96 283.60 245.25 178.46 250.68 180.37                                      
   4 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      2      3      5     53  2105.92                        
                                        95.29  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 192.23 306.46 246.60  71.54 236.64 181.28                                      
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3      3      5      3      5     49  1868.72                        
                                        55.94  95.04  96.66 189.12  91.10 221.23 107.14 163.46 239.85 179.39 249.80 179.99                                      
   6 Pipczyński      Tadeusz         2    2      3      2      5      4      4      2      4      2      5      3      2     38  1589.74                        
                                        35.46  48.87  34.62 179.51  73.03 245.32  70.49 247.97 149.40 194.61 238.82  71.64                                      
   7 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2      2      5      2      1     43  1501.96                        
                                        95.68  90.77  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59 174.15 178.30 162.00  37.45                                      
   8 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2      0      3      2      0     26   841.12                        
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44   0.00 106.00 163.32   0.00                                      
   9 Zieliński       Bronisław       2    5      1      5      5      2      2      0      0      0      2      2      1     25   778.31                        
                                        86.74  16.83  94.19 172.70  33.49 112.91   0.00   0.00   0.00  71.54 151.91  38.00                                      
  10 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     --     --     --     --     23   536.14                        
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                      
  11 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      0      0      1      0      2    93.09                        
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00  76.83   0.00                                      
  12 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --     --     --     --     --      4    85.64                        
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                      
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --     --     --     --     --      0     0.00                        
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                      

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
              <\C>                                                                                                                                              
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                         Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12                                                                                             
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   9    529.22  4002.680                                                                         
        2 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-762    1   9    703.80  3127.170                                                                         
        3 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   8    598.35  2843.650                                                                         
        4 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1149   1   8    732.73  2765.200                                                                         
        5 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6610   1   8    752.11  3004.430                                                                         
        6 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5406   1   7    462.52  2178.100                                                                         
        7 Pipczyński      Tadeusz        2  PL-0323-13-1557   1   7    587.76  2580.510                                                                         
        8 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   7    767.91  2508.990                                                                         
        9 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5993   0   7    771.23  3382.690                                                                         
       10 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-107    1   7    798.02  1947.590                                                                         
       11 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1984   0   7    913.64  2891.250                                                                         
       12 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   6    237.01  2604.450                                                                         
       13 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5108   1   6    345.94  2372.200                                                                         
       14 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-738    1   6    382.66  2776.030                                                                         
       15 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-466    1   6    479.45  1708.510                                                                         
       16 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5112   1   6    514.81  2547.130                                                                         
       17 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5104   1   6    519.00  2213.710                                                                         
       18 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-555    1   6    565.89  2180.820                                                                         
       19 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1966   0   6    599.31  3265.220                                                                         
       20 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5962   1   6    604.77  2299.790                                                                         
       21 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   6    635.43  2422.540                                                                         
       22 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0114-12-12582  1   6    649.74  2422.530                                                                         
       23 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-725    0   6    661.48  2935.780                                                                         
       24 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   6    765.50  1701.850                                                                         
       25 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5021   1   6    792.37  2422.530                                                                         
       26 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   5    160.69  1472.180                                                                         
       27 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   5    273.21  1794.230                                                                         
       28 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-121    0   5    290.77  2342.580                                                                         
       29 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-378    1   5    318.39  1885.540                                                                         
       30 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-1606   1   5    385.00  1903.820                                                                         
       31 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-386    0   5    395.76  1513.640                                                                         
       32 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   5    428.16  1562.930                                                                         
       33 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-387    0   5    428.86  2218.870                                                                         
       34 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5405   1   5    455.38  1885.450                                                                         
       35 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5912   0   5    464.74  1607.120                                                                         
       36 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6047   1   5    474.21  1446.750                                                                         
       37 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-705    1   5    479.57  2017.780                                                                         
       38 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-554    0   5    522.56  1740.970                                                                         
       39 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5437   1   5    553.85  2161.470                                                                         
       40 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-1951   1   5    581.28  1694.750                                                                         
       41 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-11-6122   0   5    609.85  1490.990                                                                         
       42 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-10-2010   1   5    617.96  2497.530                                                                         
       43 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-444    0   5    639.24  1035.050                                                                         
       44 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-0324-11-6386   0   5    649.09  1562.250                                                                         
       45 Janke           Waldemar       2  PL-0324-12-642    1   4    218.44   826.540                                                                         
       46 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-531    0   4    229.01  1045.670                                                                         
       47 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-12-255    0   4    275.21  1545.100                                                                         
       48 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-767    1   4    288.84  1528.300                                                                         
       49 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-138    0   4    299.31  1309.080                                                                         
       50 Grajewski &     Wesołowski     2  PL-0324-12-1104   0   4    311.60  2055.920                                                                     

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
<\C>                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          Oddział Kwidzyn, rok 2014.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki całość [8]                                                                                                                                           
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                       
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                       
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |konk.|punkty |                       
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                       
   1 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      5     60  2657.60                        
                                        99.01  98.44  96.43 193.77  98.64 322.60 196.87 316.81 439.65 178.93 418.82 197.63                                      
   2 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      3      5      5      5      5      5      5      5     58  2551.35                        
                                        97.39  93.34  98.00 192.22  51.68 304.05 189.68 284.80 427.05 194.00 438.59 180.55                                      
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     58  2369.24                        
                                        97.30  95.34  97.75 193.54  95.68 290.10 185.28 292.99 411.75 178.46 250.68 180.37                                      
   4 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      4      5     56  2333.44                        
                                        97.24  98.80  97.50 183.24  96.14 300.20 193.27 306.46 398.25  71.54 309.52 181.28                                      
   5 Grajewski &     Wesołowski      2    3      5      5      5      5      4      3      3      5      5      5      5     53  2170.97                        
                                        55.94  95.04  96.66 190.10  91.10 221.23 107.14 163.46 387.90 179.39 403.02 179.99                                      
   6 Pipczyński      Tadeusz         2    2      4      2      5      5      4      4      5      3      5      5      2     46  1996.89                        
                                        35.46  65.54  34.62 183.44  93.36 245.32 143.18 313.69 231.30 194.76 384.58  71.64                                      
   7 Drozdowski      Janusz          2    5      5      4      5      5      3      4      2      2      5      3      1     44  1581.14                        
                                        95.68  92.00  71.00 189.33  85.41 169.48 133.80 114.59 174.15 180.30 237.95  37.45                                      
   8 Zieliński       Bronisław       2    5      5      5      5      2      2      0      0      0      3      2      1     30   900.85                        
                                        92.47  86.47  94.19 184.49  33.49 112.91   0.00   0.00   0.00 106.92 151.91  38.00                                      
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    5      2      5      5      1      0      1      2      0      3      2      0     26   841.12                        
                                        89.19  39.50  88.59 186.73  17.35   0.00  32.00 118.44   0.00 106.00 163.32   0.00                                      
  10 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      3     --     --     --     --     --     --     --     23   536.14                        
                                        95.38  96.26  94.74 196.99  52.77   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                      
  11 Gudowski        Mirosław        2    0      0      0      0      1      0      0      0      0      0      1      0      2    93.09                        
                                         0.00   0.00   0.00   0.00  16.26   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00  76.83   0.00                                      
  12 Warpas          Jarosław        2    3      0      0      1      0     --      0     --     --     --     --     --      4    85.64                        
                                        49.71   0.00   0.00  35.93   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                      
  13 Maćkowski       Andrzej         2    0      0      0      0      0     --      0     --     --     --     --     --      0     0.00                        
                                         0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                      

 

Hodowca 12 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=