Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
=> Sekcja Kwidzyn;
=> Sekcja Sadlinki;
=> Sekcja Rakowiec;
=> Sekcja Ryjewo;
=> Sekcja Prabuty;
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki;
Golebie 2012 - AS-Soft -
                               ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                       
      Wykaz hodowców Odd   nr : 02                                              
      Nazwa pomiaru.............: Sadlinki                                      
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |Il. goł|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |  1|   220 | Drozdowski      Janusz        |53:38:37.  18:57:02. |     68|
     |  2|   201 | Grajewski       Mariusz       |53:39:35   18:52:01  |     40|
     |  3|   204 | Grzejdziak      Andrzej       |53:39:54   18:51:57  |     40|
     |  4|   221 | Gudowski        Mirosław      |53:36:51.  18:57:38. |     44|
     |  5|   215 | Karpiński       Grzegorz      |53:39:27   18:52:13  |     40|
     |  6|   207 | Plichta         Jarosław      |53:38:55   18:56:07  |     65|
     |  7|   206 | Podgórski       Piotr         |53:39:50   18:51:31  |     40|
     |  8|   219 | Tarkowski       Michał        |53:38:37.  18:44:57. |     35|
     |  9|   208 | Warpas          Jarosław      |53:39:27   18:51:49  |     40|
     | 10|   218 | Wałęga          Piotr         |53:40:35   18:50:31  |     28|
     | 11|   213 | Zatorski        Zbigniew      |53:37:17   18:59:58  |     66|
     | 12|   209 | Zieliński       Bronisław     |53:40:20   18:53:12  |     70|
     | 13|   211 | Żbikowski       K&K           |53:39:03   18:51:45  |     63|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
                                                               RAZEM   |    639|
                                                                       +-------+
                                                                                

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Człuchów z dnia 18.08.13                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:38:58.  N 17:20:13.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  101.290 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   360                           
      5.Ilość konkursów.......................:   72                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1228.72                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   869.28                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 7,52,31                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,31,35                         
     10.Czas trwania konkursu.................:39 min.  4 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 40  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                     
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   10   |  360   |   72  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  360   |   72  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                               ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                       
                                                         -   1 -                                                                                                
                                                                                                                                                                
                                                 Lista konkursowa nr  1.                                                                                        
                                            z lotu Człuchów, w dniu 18.08.13                                                                                    
     +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                           
     |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                           
     |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A         |                           
     +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                           
        1 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5943   GT  7,52,31  1228.72   2.78  33-  8-  5  101.390  20.000 20.00                                    
        2 Tarkowski Michał                2 PL-0324-13-5033   GT  7,46,04  1227.74   5.56  31-  6-  5   93.390  19.940 19.94                                    
        3 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5914   GT  7,52,36  1227.48   8.33   2  <   4>  101.390  19.890 19.89                                    
        4 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5925   GT  7,52,37  1227.23  11.11   3  <   5>  101.390  19.830 19.83                                    
        5 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5944   GT  7,52,40  1226.49  13.89   4  <  17>  101.390  19.770 19.77                                    
        6 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5623   GT  7,52,53  1220.51  16.67  38- 16-  5  101.160  19.720 19.72                                    
        7 Grajewski Mariusz               2 PL-0323-13-4742   GT  7,52,55  1220.02  19.44   2  <  13>  101.160  19.660 19.66                                    
        8 Tarkowski Michał                2 PL-0324-13-5035   GT  7,46,36  1219.19  22.22   2  <   9>   93.390  19.610 19.61                                    
        9 Tarkowski Michał                2 PL-0324-13-5019   GT  7,46,38  1218.66  25.00   3  <  51>   93.390  19.550 19.55                                    
       10 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6007   GT  7,52,34  1218.65  27.78  37-  9-  5  100.620  19.490 19.49                                    
       11 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-13-6201       7,54,25  1213.98  30.56  54-  7-  4  102.480   0.000                                          
       12 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5159   GT  7,58,54  1188.86  33.33  39-  8-  5  105.690  19.380 19.38                                    
       13 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5633   GT  7,55,41  1180.63  36.11   3  <  15>  101.160  19.320 19.32                                    
       14 Grzejdziak Andrzej              2 PL-064-13-3603    GT  7,55,43  1179.35  38.89  29-  3-  3  101.090  19.270 19.27                                    
       15 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5618   GT  7,56,05  1175.14  41.67   4  <  16>  101.160  19.210 19.21                                    
       16 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5614   GT  7,56,09  1174.23  44.44   5  <  18>  101.160  19.150 19.15                                    
       17 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5920   GT  7,59,23  1134.33  47.22   5  <  21>  101.390  19.100 19.10                                    
       18 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5654   GT  7,59,52  1125.67  50.00   6  <  32>  101.160   0.000 19.04                                    
       19 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-5197   GT  8,00,16  1119.90  52.78   2  <  47>  101.090  18.990 18.99                                    
       20 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5152   GT  8,08,40  1071.18  55.56   2  <  26>  105.690  18.930 18.93                                    
       21 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5912   GT  8,07,10  1043.46  58.33   6  <  45>  101.390   0.000 18.87                                    
       22 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6075   GT  8,07,02  1036.96  61.11   2  <  23>  100.620  18.820 18.82                                    
       23 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6050   GT  8,07,03  1036.79  63.89   3  <  24>  100.620  18.760 18.76                                    
       24 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6044   GT  8,07,04  1036.61  66.67   4  <  25>  100.620  18.700 18.70                                    
       25 Podgórski Piotr                 2 PL-064-13-3601    GT  8,07,06  1036.25  69.44   5  <  37>  100.620  18.650 18.65                                    
       26 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5101   GT  8,12,38  1029.78  72.22   3  <  31>  105.690  18.590 18.59                                    
       27 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6361   GT  8,16,32  1001.66  75.00  45- 11-  5  106.710  18.540 18.54                                    
       28 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6363   GT  8,16,33  1001.50  77.78   2  <  29>  106.710  18.480 18.48                                    
       29 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6357   GT  8,16,34  1001.35  80.56   3  <  30>  106.710  18.420 18.42                                    
       30 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6365   GT  8,16,38  1000.72  83.33   4  <  35>  106.710  18.370 18.37                                    
       31 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5131   GT  8,16,59   987.91  86.11   4  <  39>  105.690  18.310 18.31                                    
       32 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5636   GT  8,13,15   979.76  88.89   7  <  33>  101.160   0.000 18.25                                    
       33 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5612   GT  8,13,21   978.81  91.67   8  <  34>  101.160   0.000 18.20                                    
       34 Grajewski Mariusz               2 PL-0362-13-7653   GT  8,13,32   977.08  94.44   9  <  41>  101.160   0.000 18.14                                    
       35 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6344   GT  8,19,39   973.19  97.22   5  <  36>  106.710  18.080 18.08                                    
       36 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6297   GT  8,19,50   971.56 100.00   6  <  43>  106.710   0.000 18.03                                    
       37 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6023   GT  8,13,35   971.39 102.78   6  <  50>  100.620   0.000 17.97                                    
       38 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-13-6492       8,16,35   961.50 105.56   2  <  49>  102.480   0.000                                          
       39 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5143   GT  8,21,02   951.88 108.33   5  <  40>  105.690  17.860 17.86                                    
       40 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5138   GT  8,21,03   951.73 111.11   6  <  60>  105.690   0.000 17.80                                    
       41 Grajewski Mariusz               2 PL-0323-13-4701   GT  8,16,18   951.65 113.89  10  <  42>  101.160   0.000 17.75                                    
       42 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5656   GT  8,16,19   951.50 116.67  11  <  46>  101.160   0.000 17.69                                    
       43 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6350   GT  8,22,13   950.93 119.44   7  <  44>  106.710   0.000 17.63                                    
       44 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6314       8,22,15   950.65 122.22   8  <  55>  106.710   0.000                                          
       45 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5942   GT  8,17,01   947.42 125.00   7  <  56>  101.390   0.000 17.52                                    
       46 Grajewski Mariusz               2 PL-0323-13-4737   GT  8,17,04   944.83 127.78  12  <  52>  101.160   0.000 17.46                                    
       47 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-5183   GT  8,17,14   942.71 130.56   3          101.090  17.410 17.41                                    
       48 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5513   GT  8,17,08   941.63 133.33  32-  4-  4  100.880  17.350 17.35                                    
       49 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-13-6442       8,19,23   936.89 136.11   3  <  53>  102.480   0.000                                          
       50 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6055   GT  8,17,28   936.29 138.89   7  <  67>  100.620   0.000 17.24                                    
       51 Tarkowski Michał                2 PL-0324-13-5025   GT  8,09,52   935.15 141.67   4  <  61>   93.390  17.180 17.18                                    
       52 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5635   GT  8,18,15   934.50 144.44  13  <  63>  101.160   0.000 17.13                                    
       53 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-13-6455   GT  8,20,27   927.84 147.22   4  <  54>  102.480  17.070 17.07                                    
       54 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-13-6435   GT  8,21,03   922.83 150.00   5  <  62>  102.480  17.010 17.01                                    
       55 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6339   GT  8,26,08   918.86 152.78   9  <  57>  106.710   0.000 16.96                                    
       56 Karpiński Grzegorz              2 PL-0324-13-5936   GT  8,20,25   918.25 155.56   8          101.390   0.000 16.90                                    
       57 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6354   GT  8,26,13   918.20 158.33  10  <  66>  106.710   0.000 16.85                                    
       58 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5535   GT  8,20,32   912.67 161.11   2  <  59>  100.880  16.790 16.79                                    
       59 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5541   GT  8,20,36   912.12 163.89   3  <  68>  100.880  16.730 16.73                                    
       60 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5123   GT  8,26,16   909.03 166.67   7  <  72>  105.690   0.000 16.68                                    
       61 Tarkowski Michał                2 PL-0324-13-5016   GT  8,13,54   898.85 169.44   5  <  69>   93.390  16.620 16.62                                    
       62 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-13-6225   GT  8,24,08   897.90 172.22   6  <  65>  102.480  16.560 16.56                                    
       63 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5627   GT  8,22,51   896.41 175.00  14  <  64>  101.160   0.000 16.51                                    
       64 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5629   GT  8,22,55   895.88 177.78  15  <  71>  101.160   0.000 16.45                                    
       65 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-13-6453   GT  8,24,57   891.52 180.56   7          102.480  16.390 16.39                                    
       66 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6367   GT  8,29,57   889.62 183.33  11          106.710   0.000 16.34                                    
       67 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6056   GT  8,23,18   888.09 186.11   8  <  70>  100.620   0.000 16.28                                    
       68 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5558   GT  8,23,48   886.47 188.89   4          100.880  16.230 16.23                                    
       69 Tarkowski Michał                2 PL-0324-13-5013   GT  8,15,41   883.68 191.67   6           93.390   0.000 16.17                                    
       70 Podgórski Piotr                 2 PL-064-13-3606    GT  8,25,10   873.69 194.44   9          100.620   0.000 16.11                                    
       71 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5630   GT  8,26,02   871.82 197.22  16          101.160   0.000 16.06                                    
       72 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-5140   GT  8,31,35   869.28 200.00   8          105.690   0.000 16.00                                    
      -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                             
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                     
       73 Plichta Jarosław                2 PL-0324-13-6277   GT  8,31,37   869.04   0.00   9          105.690   0.000                                          
       74 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-13-6477   GT  8,28,45   862.99   0.00   8          102.480   0.000                                          
       75 Żbikowski K&K                   2 PL-0324-13-5502   GT  8,27,07   861.36   0.00   5          100.880   0.000                                          
       76 Drozdowski Janusz               2 PL-0324-13-6360   GT  8,34,17   858.60   0.00  12          106.710   0.000                                          
       77 Zieliński Bronisław             2 PL-0324-13-6481   GT  8,29,25   858.17   0.00   9          102.480   0.000                                          
       78 Grzejdziak Andrzej              2 PL-0324-13-5199   GT  8,28,20   854.28   0.00   4          101.090   0.000                                          
       79 Tarkowski Michał                2 PL-0324-13-5031   GT  8,20,33   844.78   0.00   7           93.390   0.000                                          
       80 Grajewski Mariusz               2 PL-0324-13-5642   GT  8,30,42   838.11   0.00  17          101.160   0.000                                          
       81 Podgórski Piotr                 2 PL-0324-13-6019   GT  8,30,36   834.33   0.00  10          100.620   0.000                                          
       82 Tarkowski Michał                2 PL-0324-13-5022   GT  8,22,09   832.72   0.00   8           93.390   0.000                                          
       83 Tarkowski Michał                2 PL-0324-13-5021   GT  8,26,42   800.26   0.00   9           93.390   0.000                                          
       84 Tarkowski Michał                2 PL-075-13-548     GT  8,57,58  9:26:19   0.00  10           93.390   0.000                                          
                                                                                                                                                                
                                                   D O B R Y  L O T !                                                                                           
                                                   ------------------                                                                                   

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                       
  Sadlinki [3]                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+-----+-------+                    
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  |Razem|Razem  |                    
|   |                             |Odd|  1   |konk.|punkty |                    
+---+-----------------------------+---+------+-----+-------+                    
   1 Karpiński       Grzegorz        2    5      5    98.59                     
                                        98.59                                   
   2 Grajewski       Mariusz         2    5      5    97.06                     
                                        97.06                                   
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5    94.42                     
                                        94.42                                   
   4 Plichta         Jarosław        2    5      5    93.07                     
                                        93.07                                   
   5 Tarkowski       Michał          2    5      5    92.90                     
                                        92.90                                   
   6 Drozdowski      Janusz          2    5      5    91.89                     
                                        91.89                                   
   7 Żbikowski       K&K             2    4      4    67.10                     
                                        67.10                                   
   8 Zieliński       Bronisław       2    4      4    67.03                     
                                        67.03                                   
   9 Grzejdziak      Andrzej         2    3      3    55.67                     
                                        55.67                                   
  10 Wałęga          Piotr           2    0      0     0.00                     
                                         0.00                                   

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                      Wyniki z lotow: 1                                                                                                         
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5943   0   1      2.78   101.390                                                                         
        2 Tarkowski       Michał         2  PL-0324-13-5033   0   1      5.56    93.390                                                                         
        3 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5914   0   1      8.33   101.390                                                                         
        4 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5925   0   1     11.11   101.390                                                                         
        5 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5944   0   1     13.89   101.390                                                                         
        6 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-13-5623   0   1     16.67   101.160                                                                         
        7 Grajewski       Mariusz        2  PL-0323-13-4742   0   1     19.44   101.160                                                                         
        8 Tarkowski       Michał         2  PL-0324-13-5035   0   1     22.22    93.390                                                                         
        9 Tarkowski       Michał         2  PL-0324-13-5019   0   1     25.00    93.390                                                                         
       10 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6007   0   1     27.78   100.620                                                                         
       11 Zieliński       Bronisław      2  PL-0324-13-6201   0   1     30.56   102.480                                                                         
       12 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5159   0   1     33.33   105.690                                                                         
       13 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-13-5633   0   1     36.11   101.160                                                                         
       14 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-064-13-3603    0   1     38.89   101.090                                                                         
       15 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-13-5618   0   1     41.67   101.160                                                                         
       16 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-13-5614   0   1     44.44   101.160                                                                         
       17 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5920   0   1     47.22   101.390                                                                         
       18 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-13-5654   0   1     50.00   101.160                                                                         
       19 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-0324-13-5197   0   1     52.78   101.090                                                                         
       20 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5152   0   1     55.56   105.690                                                                         
       21 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5912   0   1     58.33   101.390                                                                         
       22 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6075   0   1     61.11   100.620                                                                         
       23 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6050   0   1     63.89   100.620                                                                         
       24 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6044   0   1     66.67   100.620                                                                         
       25 Podgórski       Piotr          2  PL-064-13-3601    0   1     69.44   100.620                                                                         
       26 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5101   0   1     72.22   105.690                                                                         
       27 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6361   0   1     75.00   106.710                                                                         
       28 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6363   0   1     77.78   106.710                                                                         
       29 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6357   0   1     80.56   106.710                                                                         
       30 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6365   0   1     83.33   106.710                                                                         
       31 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5131   0   1     86.11   105.690                                                                         
       32 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-13-5636   0   1     88.89   101.160                                                                         
       33 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-13-5612   0   1     91.67   101.160                                                                         
       34 Grajewski       Mariusz        2  PL-0362-13-7653   0   1     94.44   101.160                                                                         
       35 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6344   0   1     97.22   106.710                                                                         
       36 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6297   0   1    100.00   106.710                                                                         
       37 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6023   0   1    102.78   100.620                                                                         
       38 Zieliński       Bronisław      2  PL-0324-13-6492   0   1    105.56   102.480                                                                         
       39 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5143   0   1    108.33   105.690                                                                         
       40 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-13-5138   0   1    111.11   105.690                                                                         
       41 Grajewski       Mariusz        2  PL-0323-13-4701   0   1    113.89   101.160                                                                         
       42 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-13-5656   0   1    116.67   101.160                                                                         
       43 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6350   0   1    119.44   106.710                                                                         
       44 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-13-6314   0   1    122.22   106.710                                                                         
       45 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-13-5942   0   1    125.00   101.390                                                                         
       46 Grajewski       Mariusz        2  PL-0323-13-4737   0   1    127.78   101.160                                                                         
       47 Grzejdziak      Andrzej        2  PL-0324-13-5183   0   1    130.56   101.090                                                                         
       48 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-13-5513   0   1    133.33   100.880                                                                         
       49 Zieliński       Bronisław      2  PL-0324-13-6442   0   1    136.11   102.480                                                                         
       50 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-13-6055   0   1    138.89   100.620                                                                     

 

Hodowca 13 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=