Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
=> Sekcja Kwidzyn,,,,,,,,,
=> Sekcja Sadlinki,,,,,,,,,
=> Sekcja Rakowiec,,,,,,,,,
=> Sekcja Ryjewo,,,,,,,,,
=> Sekcja Prabuty,,,,,,,,,
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki,,,,,,,,,
Golebie 2012 - AS-Soft -
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Cloppenburg I z dnia 30.06.23                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:51:00.  N 08:02:30.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  728.950 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   199                           
      5.Ilość konkursów.......................:   40                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1691.65                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1578.33                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,55,06                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,25,38                         
     10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 32 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  90.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                     
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   11   |  199   |   40  |20.10|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  199   |   40  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                           
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  9.                                                                                            
                                      z lotu Cloppenburg I, w dniu 30.06.23                                                                                     
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +-REJON / ODDZIAL -+            
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP        | |L.p.|Coefic|Punkty|            
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +----+------+------+            
    1 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5052   GT 13,55,06  1691.65   5.03  18-  8-  3  727.580  90.000 20.00/40.00/65.00/90.00                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
    2 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-707       14,00,47  1668.33  10.05  23-  5-  3  727.030   0.000                         0   0.00   0.00              
    3 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5962   GT 14,01,42  1664.83  15.08   2  <  17>  727.030  89.080 19.79/39.59/64.33/89.08                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
    4 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-433077      GT 14,02,47  1661.96  20.10   2  <   8>  727.580  88.620 19.69/39.38/64.00/88.62                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
    5 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5254   GT 14,05,49  1660.15  25.13  24-  6-  3  731.820  88.150 19.59/39.18/63.67/88.15                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
    6 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-2427   GT 14,07,17  1654.64  30.15   2  <   9>  731.820  87.690 19.49/38.97/63.33/87.69                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
    7 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-11-6152   GT 14,05,27  1651.43  35.18  22-  7-  3  727.370  87.230 19.38/38.77/63.00/87.23                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
    8 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5041   GT 14,06,03  1649.65  40.20   3  <  10>  727.580  86.770 19.28/38.56/62.67/86.77                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
    9 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5417   GT 14,10,27  1642.88  45.23   3  <  11>  731.820  86.310 19.18/38.36/62.33/86.31                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   10 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5042   GT 14,09,27  1637.04  50.25   4  <  23>  727.580   0.000 19.08/38.15/62.00/85.85                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   11 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-1780   GT 14,12,07  1636.75  55.28   4  <  19>  731.820   0.000 18.97/37.95/61.67/85.38                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   12 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-2651   GT 14,10,18  1633.44  60.30   2  <  13>  727.370  84.920 18.87/37.74/61.33/84.92                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   13 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-6348   GT 14,11,03  1630.69  65.33   3  <  18>  727.370  84.460 18.77/37.54/61.00/84.46                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   14 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-11-5570   GT 14,16,22  1630.47  70.35  13-  1-  1  735.940  84.000 18.67/37.33/60.67/84.00                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   15 Podgórski Piotr         2 PL-0324-10-2520   GT 14,10,53  1630.11  75.38  26-  7-  3  726.840  83.540 18.56/37.13/60.33/83.54                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   16 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2113      14,13,07  1626.23  80.40  44-  4-  2  728.740   0.000                         0   0.00   0.00              
   17 Żbikowski K&K           2 PL-0324-07-6625   GT 14,12,36  1624.29  85.43   3  <  27>  727.030  82.620 18.36/36.72/59.67/82.62                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   18 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-11-6122   GT 14,13,11  1622.93  90.45   4  <  28>  727.370   0.000 18.26/36.51/59.33/82.15                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   19 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5420   GT 14,16,28  1620.98  95.48   5  <  20>  731.820   0.000 18.15/36.31/59.00/81.69                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   20 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5444   GT 14,18,02  1615.38 100.50   6          731.820   0.000 18.05/36.10/58.67/81.23                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   21 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5133      14,16,57  1612.44 105.53   2  <  25>  728.740   0.000                         0   0.00   0.00              
   22 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1222   GT 14,16,20  1610.43 110.55   2  <  24>  726.840  80.310 17.85/35.69/58.00/80.31                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   23 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5021   GT 14,16,53  1610.11 115.58   5  <  33>  727.580   0.000 17.74/35.49/57.67/79.85                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   24 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5223   GT 14,17,05  1607.76 120.60   3  <  30>  726.840  79.380 17.64/35.28/57.33/79.38                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   25 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-5177   GT 14,19,38  1602.92 125.63   3  <  31>  728.740  78.920 17.54/35.08/57.00/78.92                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   26 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-278    GT 14,22,14  1602.71 130.65   7-  2-  2  732.810  78.460 17.44/34.87/56.67/78.46                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   27 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5924   GT 14,18,41  1602.51 135.68   4  <  40>  727.030  78.000 17.33/34.67/56.33/78.00                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   28 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-07-6616   GT 14,19,23  1600.79 140.70   5  <  29>  727.370   0.000 17.23/34.46/56.00/77.54                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   29 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-2660   GT 14,19,25  1600.67 145.73   6  <  38>  727.370   0.000 17.13/34.26/55.67/77.08                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   30 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-524       14,20,10  1596.87 150.75   4  <  32>  726.840   0.000                         0   0.00   0.00              
   31 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2194   GT 14,21,54  1594.97 155.78   4          728.740  76.150 16.92/33.85/55.00/76.15                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   32 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1227   GT 14,22,27  1588.90 160.80   5  <  36>  726.840   0.000 16.82/33.64/54.67/75.69                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   33 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-264    GT 14,27,33  1584.28 165.83   2          732.810  75.230 16.72/33.44/54.33/75.23                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   33 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-08-7393   GT 14,24,15  1584.28 165.83   6  <  35>  727.580   0.000 16.72/33.44/54.33/75.23                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   35 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5970   GT 14,24,41  1582.79 175.88   7  <  39>  727.580   0.000 16.51/33.03/53.67/74.31                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   36 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1200   GT 14,24,19  1582.44 180.90   6  <  37>  726.840   0.000 16.41/32.82/53.33/73.85                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   37 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1214   GT 14,24,48  1580.77 185.93   7          726.840   0.000 16.31/32.62/53.00/73.38                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   38 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-11-6123   GT 14,25,17  1580.27 190.95   7          727.370   0.000 16.21/32.41/52.67/72.92                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   39 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5068   GT 14,25,54  1578.61 195.98   8          727.580   0.000 16.10/32.21/52.33/72.46                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
   40 Żbikowski K&K           2 PL-11-145584      GT 14,25,38  1578.33 201.01   5          727.030   0.000 16.00/32.00/52.00/72.00                              
                                                                                                                                   0   0.00   0.00              
  ------------------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                   
  -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                           
   41 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2165      14,26,59  1577.42   0.00   5          728.740   0.000                         0   0.00   0.00              
   42 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1966   GT 14,29,14  1576.41   0.00   7          731.820   0.000                         0   0.00   0.00              
   43 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5010   GT 14,26,43  1575.82   0.00   9          727.580   0.000                         0   0.00   0.00              
   44 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5993   GT 14,27,03  1574.68   0.00  10          727.580   0.000                         0   0.00   0.00              
   45 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-6610   GT 14,27,06  1574.51   0.00  11          727.580   0.000                         0   0.00   0.00              
   46 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-228361      GT 14,27,08  1574.39   0.00  12          727.580   0.000                         0   0.00   0.00              
   47 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5921   GT 14,26,56  1573.89   0.00   6          727.030   0.000                         0   0.00   0.00              
   48 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6006   GT 14,32,47  1573.25   0.00   2          735.940   0.000                         0   0.00   0.00              
   49 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5422   GT 14,30,20  1572.68   0.00   8          731.820   0.000                         0   0.00   0.00              
   50 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2051   GT 14,27,34  1571.73   0.00   7          727.030   0.000                         0   0.00   0.00              
   51 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5183      14,29,39  1568.36   0.00   6          728.740   0.000                         0   0.00   0.00              
   52 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5972   GT 14,28,42  1567.89   0.00   8          727.030   0.000                         0   0.00   0.00              
   53 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5925   GT 14,29,21  1565.69   0.00   9          727.030   0.000                         0   0.00   0.00              
   54 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-2115x     14,30,54  1564.16   0.00   7          728.740   0.000                         0   0.00   0.00              
   55 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1218   GT 14,29,55  1563.38   0.00   8          726.840   0.000                         0   0.00   0.00              
   56 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-2687   GT 14,30,18  1563.23   0.00   8          727.370   0.000                         0   0.00   0.00              
   57 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-538       14,30,47  1560.47   0.00   9          726.840   0.000                         0   0.00   0.00              
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------                                                                                       
                                                     -   2 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  9.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +-REJON / ODDZIAL -+            
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP        | |L.p.|Coefic|Punkty|            
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +----+------+------+            

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                            
  - strona 1 -                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sadlinki [3]                                                                  
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 Karpiński       Grzegorz        2  5  5  5  5  5  5  5  5  3   43   1757.64
   2 Plichta         Jarosław        2  5  5  5  5  5  5  5  5  3   43   1743.59
   3 Żbikowski       K&K             2  5  5  5  5  5  5  5  5  3   43   1714.54
   4 Podgórski       Piotr           2  5  5  5  5  5  4  5  5  3   42   1649.73
   5 Grajewski       Mariusz         2  5  5  5  5  5  5  1  2  3   36   1307.12
   6 Zatorski        Zbigniew        2  2  5  2  5  1  1  5  2  1   24    876.82
   7 Drozdowski      Janusz          2  3  2  3  5  1  1  1  3  2   21    726.32
   8 Zieliński       Bronisław       2  4  0  0  4  2  0  0  0  2   12    476.94
   9 Tarkowski       Michał          2  5  5  5  3 -- -- -- -- --   18    391.75
  10 Grzejdziak      Andrzej         2  0  0  0  5  0  0  1  0  0    6    246.44
  11 Wałęga          Piotr           2  1  0  0  3  0  0  2  0  0    6    240.32
  12 Warpas          Jarosław        2  1  1  0  1  0  0  0  0  0    3     72.29

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                            
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                            
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty |                                            
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                            
   1 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3     43  1757.64                                             
                                        99.64  98.67  99.28 194.61 307.02 196.36 305.50 191.17 265.39                                                           
   2 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3     43  1743.59                                             
                                        94.73  95.63  97.54 194.95 307.57 190.69 304.33 196.00 262.15                                                           
   3 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      5      5      5      5      3     43  1714.54                                             
                                        90.93  96.06  94.50 190.82 319.47 191.42 297.37 184.27 249.70                                                           
   4 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      4      5      5      3     42  1649.73                                             
                                        94.47  98.14  95.45 178.38 302.59 154.62 301.33 181.52 243.23                                                           
   5 Grajewski       Mariusz         2    5      5      5      5      5      5      1      2      3     36  1307.12                                             
                                        90.63  87.47  91.09 185.68 286.56 176.87  59.66  72.55 256.61                                                           
   6 Zatorski        Zbigniew        2    2      5      2      5      1      1      5      2      1     24   876.82                                             
                                        35.57  85.67  34.12 182.80  57.81  34.62 295.05  67.18  84.00                                                           
   7 Drozdowski      Janusz          2    3      2      3      5      1      1      1      3      2     21   726.32                                             
                                        54.93  35.40  53.27 180.98  54.21  35.35  52.00 106.49 153.69                                                           
   8 Zieliński       Bronisław       2    4      0      0      4      2      0      0      0      2     12   476.94                                             
                                        67.87   0.00   0.00 142.53 111.47   0.00   0.00   0.00 155.07                                                           
   9 Tarkowski       Michał          2    5      5      5      3     --     --     --     --     --     18   391.75                                             
                                        86.44  96.97  95.42 112.92   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                           
  10 Grzejdziak      Andrzej         2    0      0      0      5      0      0      1      0      0      6   246.44                                             
                                         0.00   0.00   0.00 182.60   0.00   0.00  63.84   0.00   0.00                                                           
  11 Wałęga          Piotr           2    1      0      0      3      0      0      2      0      0      6   240.32                                             
                                        16.03   0.00   0.00 105.89   0.00   0.00 118.40   0.00   0.00                                                           
  12 Warpas          Jarosław        2    1      1      0      1      0      0      0      0      0      3    72.29                                             
                                        17.24  16.03   0.00  39.02   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                           

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                              Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9                                                                                                 
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5052   0   8    446.87  2940.800                                                                         
        2 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5962   1   7    426.85  2613.290                                                                         
        3 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5041   1   7    475.20  2409.170                                                                         
        4 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433077      1   7    494.46  2409.170                                                                         
        5 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   7    562.76  2243.320                                                                         
        6 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5021   1   7    574.43  2631.760                                                                         
        7 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5925   1   7    771.50  2209.720                                                                         
        8 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-435    0   6    347.03  1955.410                                                                         
        9 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-580    1   6    348.77  1678.530                                                                         
       10 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-228361      0   6    421.61  2293.010                                                                         
       11 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5042   1   6    427.86  2151.360                                                                         
       12 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1214   0   6    450.90  2576.860                                                                         
       13 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-11-6122   0   6    539.89  2695.270                                                                         
       14 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5444   1   6    575.17  2514.560                                                                         
       15 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-581    1   6    604.45  1676.990                                                                         
       16 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-08-7393   1   6    760.98  2085.190                                                                         
       17 Plichta         Jarosław       2  PL-11-133787      1   6    791.16  1707.320                                                                         
       18 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   5     97.18  2005.190                                                                         
       19 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5417   0   5    368.80  1848.920                                                                         
       20 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-2427   1   5    372.67  2030.030                                                                         
       21 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-761    1   5    475.53  1577.650                                                                         
       22 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5993   0   5    507.44  1538.790                                                                         
       23 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5442   0   5    520.43  1445.360                                                                         
       24 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5211   1   5    547.16  1601.070                                                                         
       25 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-1780   1   5    566.23  2460.340                                                                         
       26 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5068   0   5    577.53  1553.560                                                                         
       27 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-465    1   4    127.54  1099.800                                                                         
       28 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-6972   0   4    247.70   843.060                                                                         
       29 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5004   0   4    261.40   825.980                                                                         
       30 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   4    294.63  1488.630                                                                         
       31 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5407   0   4    301.57  1024.170                                                                         
       32 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5924   1   4    353.79  1450.030                                                                         
       33 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-10-2034   0   4    355.27  1435.320                                                                         
       34 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-380    1   4    400.35  1131.930                                                                         
       35 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-440    1   4    403.89  1437.400                                                                         
       36 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   4    433.51  1485.420                                                                         
       37 Zatorski        Zbigniew       2  PL-0324-11-5570   0   4    437.79  1666.760                                                                         
       38 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-105    1   4    453.34  1505.950                                                                         
       39 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-10-2010   1   4    477.97  1227.590                                                                         
       40 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-12-1149   1   4    485.84  1321.470                                                                         
       41 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1966   0   4    495.70   909.360                                                                         
       42 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1984   1   4    527.33  1454.480                                                                         
       43 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5226   1   4    562.69   822.980                                                                         
       44 Żbikowski       K&K            2  PL-11-145583      1   4    565.88  1528.170                                                                         
       45 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-378    1   4    579.73  1298.210                                                                         
       46 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-228364      1   3     16.65   502.000                                                                         
       47 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   3     61.64   502.000                                                                         
       48 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6633   1   3    108.93   502.000                                                                         
       49 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-103    1   3    120.80   514.800                                                                         
       50 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   3    132.24   722.360                                                                     

 

Hodowca 3 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=