Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
=> Sekcja Kwidzyn,,,,
=> Sekcja Sadlinki,,,,
=> Sekcja Rakowiec,,,,
=> Sekcja Ryjewo,,,,
=> Sekcja Prabuty,,,,
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Ryjewo,,,,
Golebie 2012 - AS-Soft -
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Pasewalk I z dnia 26.05.13                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:30:46.  N 13:59:00.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  328.680 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   17                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   643                           
      5.Ilość konkursów.......................:  129                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   961.41                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   381.32                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,14,09                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 6,51,01                         
     10.Czas trwania konkursu.................:8 godz. 36 min. 12 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :pochmurna                                            
        w miejscu przylotu:pochmurna                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Ryjewo [5]                                                       
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 04 | Ryjewo                  |   17   |  643   |  129  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   17   |  643   |  129  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                           
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  4.                                                                                            
                                       z lotu Pasewalk I, w dniu 26.05.13                                                                                       
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  
    1 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-12-5333   GT 17,14,09   961.41   1.56  50- 14-  5  330.870  40.000 20.00/40.00       0   0.00   0.00                    
    2 Knabe Piotr             4 PL-0324-11-328    GT 17,37,37   884.56   3.11  62-  5-  3  325.180  39.940 19.97/39.94       0   0.00   0.00                    
    3 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-12-5392   GT 17,45,43   880.64   4.67   2  <   7>  330.870  39.870 19.94/39.87       0   0.00   0.00                    
    4 Bruniecki Janusz        4 PL-0324-10-1821   GT 17,48,42   872.09   6.22  34- 10-  5  330.260  39.810 19.91/39.81       0   0.00   0.00                    
    5 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-11-248    GT 17,56,22   854.34   7.78  61- 16-  5  330.090  39.750 19.87/39.75       0   0.00   0.00                    
    6 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-09-3014   GT 18,01,01   844.18   9.33   2  <  13>  330.090  39.690 19.84/39.69       0   0.00   0.00                    
    7 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-11-1777   GT 18,06,45   833.95  10.89   3  <  21>  330.870  39.620 19.81/39.62       0   0.00   0.00                    
    8 Bruniecki Janusz        4 PL-0324-12-4778   GT 18,11,39   822.26  12.44   2  <  18>  330.260  39.560 19.78/39.56       0   0.00   0.00                    
    9 Knabe Piotr             4 PL-0324-10-1445   GT 18,08,09   816.73  14.00   2  <  36>  325.180  39.500 19.75/39.50       0   0.00   0.00                    
   10 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-08-4861   GT 18,21,45   799.47  15.55  50- 16-  5  329.180  39.440 19.72/39.44       0   0.00   0.00                    
   11 Gajos Rafał             4 PL-0324-11-1014   GT 18,30,50   797.70  17.11  22-  7-  5  335.700  39.370 19.69/39.37       0   0.00   0.00                    
   12 Ładosz Andrzej          4 PL-0324-10-1702   GT 18,31,19   796.91  18.66  29-  1-  1  335.750  39.310 19.66/39.31       0   0.00   0.00                    
   13 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-10-1356   GT 18,27,13   791.17  20.22   3  <  29>  330.090  39.250 19.62/39.25       0   0.00   0.00                    
   14 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-10-1188   GT 18,26,23   790.57  21.77   2  <  19>  329.180  39.190 19.59/39.19       0   0.00   0.00                    
   15 Witkowska Alicja        4 PL-0324-12-4450   GT 18,19,53   788.93  23.33  22-  3-  3  323.370  39.120 19.56/39.12       0   0.00   0.00                    
   16 Magierowski Józef       4 PL-0324-08-2077   GT 18,22,27   788.41  24.88  38-  6-  4  325.180  39.060 19.53/39.06       0   0.00   0.00                    
   17 Justa Mirosław          4 PL-0324-11-1363   GT 18,30,48   784.98  26.44  33-  6-  5  330.320  39.000 19.50/39.00       0   0.00   0.00                    
   18 Bruniecki Janusz        4 PL-0324-10-1817   GT 18,35,33   776.08  27.99   3  <  25>  330.260  38.940 19.47/38.94       0   0.00   0.00                    
   19 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-12-4054   GT 18,37,07   770.70  29.55   3  <  23>  329.180  38.870 19.44/38.87       0   0.00   0.00                    
   20 Wesołowski Jan          4 PL-0324-11-805    GT 18,35,38   766.15  31.10  20-  5-  5  326.100  38.810 19.41/38.81       0   0.00   0.00                    
   21 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-08-7987   GT 18,45,20   760.04  32.66   4  <  22>  330.870  38.750 19.37/38.75       0   0.00   0.00                    
   22 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-11-1773   GT 18,46,15   758.44  34.21   5  <  39>  330.870  38.690 19.34/38.69       0   0.00   0.00                    
   23 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-12-4094      18,49,58 18:49:18  35.77   4  <  33>  329.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
   24 Justa Mirosław          4 PL-0324-12-4143   GT 18,54,11 18:52:00  37.33   2  <  41>  330.320  38.560 19.28/38.56       0   0.00   0.00                    
   25 Bruniecki Janusz        4 PL-0324-12-4794   GT 18,56,10 18:54:04  38.88   4  <  49>  330.260  38.500 19.25/38.50       0   0.00   0.00                    
   26 Witkowski Adam          4 PL-0324-11-2723   GT 18,47,18 18:54:23  40.44  39- 10-  5  323.370  38.440 19.22/38.44       0   0.00   0.00                    
   27 Wiśniewski Władysław    4 PL-0324-10-1668   GT 19,00,43 18:57:49  41.99  53-  9-  5  330.860  38.370 19.19/38.37       0   0.00   0.00                    
   28 Jasiński Józef          4 PL-065-05-575     GT 19,08,56 19:05:50  43.55  25-  5-  5  331.010  38.310 19.16/38.31       0   0.00   0.00                    
   29 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-11-243    GT 19,09,06 19:07:13  45.10   4  <  54>  330.090  38.250 19.12/38.25       0   0.00   0.00                    
   30 Witkowski Adam          4 PL-0324-11-2771   GT 19,01,31 19:08:36  46.66   2  <  32>  323.370  38.190 19.09/38.19       0   0.00   0.00                    
   31 Wesołowski Jan          4 PL-0324-11-862    GT 19,06,53 19:10:19  48.21   2  <  43>  326.100  38.120 19.06/38.12       0   0.00   0.00                    
   32 Witkowski Adam          4 PL-0324-10-8290   GT 19,05,22 19:12:27  49.77   3  <  86>  323.370  38.060 19.03/38.06       0   0.00   0.00                    
   33 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-12-4070   GT 19,18,17 19:17:37  51.32   5  <  34>  329.180  38.000 19.00/38.00       0   0.00   0.00                    
   34 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-12-4052   GT 19,18,47 19:18:07  52.88   6  <  64>  329.180  37.940 18.97/37.94       0   0.00   0.00                    
   35 Gajos Rafał             4 PL-0324-09-3602   GT 19,30,47 19:21:25  54.43   2  <  37>  335.700  37.870 18.94/37.87       0   0.00   0.00                    
   36 Knabe Piotr             4 PL-0324-12-4315      19,16,47 19:21:27  55.99   3  <  83>  325.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
   37 Gajos Rafał             4 PL-0324-12-5055   GT 19,30,52 19:21:31  57.54   3  <  40>  335.700  37.750 18.87/37.75       0   0.00   0.00                    
   38 Magierowska Beata       4 PL-0324-12-4931   GT 19,17,17 19:21:57  59.10  38-  4-  3  325.180  37.690 18.84/37.69       0   0.00   0.00                    
   39 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-11-1763   GT 19,28,49 19:25:54  60.65   6  <  44>  330.870   0.000 18.81/37.62       0   0.00   0.00                    
   40 Gajos Rafał             4 PL-0324-12-5058   GT 19,40,18 19:30:56  62.21   4  <  68>  335.700  37.560 18.78/37.56       0   0.00   0.00                    
   41 Justa Mirosław          4 PL-0324-12-4116   GT 19,37,23 19:35:12  63.76   3  <  63>  330.320  37.500 18.75/37.50       0   0.00   0.00                    
   42 Modrzejewski Bogdan     4 PL-0324-11-3175   GT 19,34,12 19:39:15  65.32  34-  6-  5  324.890  37.440 18.72/37.44       0   0.00   0.00                    
   43 Wesołowski Jan          4 PL-0324-11-829    GT 19,37,42 19:41:08  66.87   3  <  60>  326.100  37.370 18.69/37.37       0   0.00   0.00                    
   44 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-10-7752   GT 19,44,44 19:41:49  68.43   7  <  50>  330.870   0.000 18.66/37.31       0   0.00   0.00                    
   45 Modrzejewski Bogdan     4 PL-0324-12-4545   GT 19,36,49 19:41:52  69.98   2  <  46>  324.890  37.250 18.62/37.25       0   0.00   0.00                    
   46 Modrzejewski Bogdan     4 PL-0324-12-4502   GT 19,37,10 19:42:13  71.54   3  <  72>  324.890  37.190 18.59/37.19       0   0.00   0.00                    
   47 Magierowski Józef       4 PL-0324-11-411       19,39,33 19:44:13  73.09   2  <  52>  325.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
   48 Wiśniewski Władysław    4 PL-0324-10-7686   GT 19,50,29 19:47:35  74.65   2  <  51>  330.860  37.060 18.53/37.06       0   0.00   0.00                    
   49 Bruniecki Janusz        4 PL-0324-12-4782   GT 19,51,25 19:49:19  76.21   5  <  61>  330.260  37.000 18.50/37.00       0   0.00   0.00                    
   50 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-11-1746   GT 19,52,59 19:50:04  77.76   8  <  55>  330.870   0.000 18.47/36.94       0   0.00   0.00                    
   51 Wiśniewski Władysław    4 PL-065-07-12169      19,53,51 19:50:56  79.32   3  <  52>  330.860   0.000                   0   0.00   0.00                    
   52 Magierowski Józef       4 PL-0324-10-1547      19,47,25 19:52:05  80.87   3  <  65>  325.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
   52 Wiśniewski Władysław    4 PL-065-12-1057    GT 19,55,00 19:52:05  80.87   4  <  66>  330.860  36.810 18.41/36.81       0   0.00   0.00                    
   54 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-08-3207   GT 19,55,34 19:53:41  83.98   5  <  56>  330.090  36.690 18.34/36.69       0   0.00   0.00                    
   55 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-065-04-6821    GT 19,59,20 19:56:25  85.54   9  <  62>  330.870   0.000 18.31/36.62       0   0.00   0.00                    
   56 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-10-1343   GT 20,01,29 19:59:36  87.09   6  <  58>  330.090   0.000 18.28/36.56       0   0.00   0.00                    
   57 Magierowska Beata       4 PL-0324-12-3967      20,06,33 20:11:13  88.65   2  <  67>  325.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
   58 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-10-1347   GT 20,13,07 20:11:14  90.20   7  <  71>  330.090   0.000 18.22/36.44       0   0.00   0.00                    
   59 Witkowska Alicja        4 PL-0324-12-4478   GT 20,06,35 20:13:40  91.76   2  <  92>  323.370  36.370 18.19/36.37       0   0.00   0.00                    
   60 Wesołowski Jan          4 PL-0324-09-8568   GT 20,10,52 20:14:19  93.31   4  < 117>  326.100  36.310 18.16/36.31       0   0.00   0.00                    
   61 Bruniecki Janusz        4 PL-0324-12-4789   GT 20,16,32 20:14:26  94.87   6  < 105>  330.260   0.000 18.12/36.25       0   0.00   0.00                    
   62 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-11-1797   GT 20,17,34 20:14:39  96.42  10  <  82>  330.870   0.000 18.09/36.19       0   0.00   0.00                    
   63 Justa Mirosław          4 PL-0324-12-4109   GT 20,18,32 20:16:21  97.98   4  < 111>  330.320  36.120 18.06/36.12       0   0.00   0.00                    
   64 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-10-1164   GT 20,22,02 20:21:22  99.53   7  <  76>  329.180   0.000 18.03/36.06       0   0.00   0.00                    
   65 Magierowski Józef       4 PL-0324-09-8595   GT 20,21,09 20:25:49 101.09   4  <  69>  325.180  36.000 18.00/36.00       0   0.00   0.00                    
   66 Wiśniewski Władysław    4 PL-065-11-4775    GT 20,29,36 20:26:41 102.64   5  <  81>  330.860  35.940 17.97/35.94       0   0.00   0.00                    
   67 Magierowska Beata       4 PL-0324-12-4043   GT 20,24,46 20:29:26 104.20   3  <  70>  325.180  35.870 17.94/35.87       0   0.00   0.00                    
   68 Gajos Rafał             4 PL-0324-09-3625   GT 20,40,51 20:31:29 105.75   5  < 104>  335.700  35.810 17.91/35.81       0   0.00   0.00                    
   69 Magierowski Józef       4 PL-0324-10-1300   GT 20,35,38 20:40:18 107.31   5  < 102>  325.180  35.750 17.87/35.75       0   0.00   0.00                    
   70 Magierowska Beata       4 PL-0324-12-3995   GT 20,37,03 20:41:43 108.86   4          325.180  35.690 17.84/35.69       0   0.00   0.00                    
   71 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-09-8626   GT 20,48,06 20:46:13 110.42   8  <  87>  330.090   0.000 17.81/35.62       0   0.00   0.00                    
   72 Modrzejewski Bogdan     4 PL-0324-12-4501   GT 20,41,58 20:47:01 111.98   4  <  73>  324.890  35.560 17.78/35.56       0   0.00   0.00                    
   73 Modrzejewski Bogdan     4 PL-0324-12-4514   GT 20,42,18 20:47:21 113.53   5  < 118>  324.890  35.500 17.75/35.50       0   0.00   0.00                    
   74 Jasiński Józef          4 PL-0324-09-5952   GT 20,52,31 20:49:25 115.09   2  <  75>  331.010  35.440 17.72/35.44       0   0.00   0.00                    
   75 Jasiński Józef          4 PL-0324-08-5461   GT 20,56,51 20:53:44 116.64   3  <  98>  331.010  35.370 17.69/35.37       0   0.00   0.00                    
   76 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-09-3346   GT 20,54,40 20:54:00 118.20   8  <  78>  329.180   0.000 17.66/35.31       0   0.00   0.00                    
   77 Justa Ryszard           4 PL-065-11-7222    GT 20,57,13 20:55:02 119.75  33-  6-  5  330.320  35.250 17.62/35.25       0   0.00   0.00                    
   78 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-11-539    GT 20,59,11 20:58:31 121.31   9  <  79>  329.180   0.000 17.59/35.19       0   0.00   0.00                    
   79 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-11-522    GT 21,02,26 21:01:46 122.86  10  <  80>  329.180   0.000 17.56/35.12       0   0.00   0.00                    
   80 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-10-1174   GT 21,02,29 21:01:49 124.42  11  <  89>  329.180   0.000 17.53/35.06       0   0.00   0.00                    
   81 Wiśniewski Władysław    4 PL-065-12-1088    GT 21,08,37 21:05:43 125.97   6  < 100>  330.860  35.000 17.50/35.00       0   0.00   0.00                    
   82 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-11-1747   GT 21,08,53 21:05:58 127.53  11  <  85>  330.870   0.000 17.47/34.94       0   0.00   0.00                    
   83 Knabe Piotr             4 PL-0324-12-4321      21,01,39 21:06:19 129.08   4  <  84>  325.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
   84 Knabe Piotr             4 PL-0324-12-4344   GT 21,13,09 21:17:49 130.64   5          325.180  34.810 17.41/34.81       0   0.00   0.00                    
   85 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-12-5363      21,23,12 21:20:17 132.19  12  <  88>  330.870   0.000                   0   0.00   0.00                    
   86 Witkowski Adam          4 PL-0324-10-8252   GT 21,21,31 21:28:36 133.75   4  <  95>  323.370  34.690 17.34/34.69       0   0.00   0.00                    
   87 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-11-266    GT 21,31,17 21:29:24 135.30   9  < 107>  330.090   0.000 17.31/34.62       0   0.00   0.00                    
   88 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-11-1784   GT 21,32,22 21:29:27 136.86  13  <  94>  330.870   0.000 17.28/34.56       0   0.00   0.00                    
   89 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-09-3323   GT  4,45,41  4:45:01 138.41  12  <  90>  329.180   0.000 17.25/34.50       0   0.00   0.00                    
   90 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-11-528        4,57,50  4:57:10 139.97  13  <  91>  329.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
   91 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-11-1492   GT  4,58,03  4:57:23 141.52  14  <  99>  329.180   0.000 17.19/34.37       0   0.00   0.00                    
   92 Witkowska Alicja        4 PL-0324-09-7683   GT  4,53,06  5:00:11 143.08   3          323.370  34.310 17.16/34.31       0   0.00   0.00                    
   93 Justa Ryszard           4 PL-0324-11-1340   GT  5,09,54  5:07:43 144.63   2  <  97>  330.320  34.250 17.12/34.25       0   0.00   0.00                    
   94 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-12-5370   GT  5,11,23  5:08:28 146.19  14          330.870   0.000 17.09/34.19       0   0.00   0.00                    
   95 Witkowski Adam          4 PL-0324-11-2769   GT  5,06,07  5:13:12 147.74   5  <  96>  323.370  34.120 17.06/34.12       0   0.00   0.00                    
   96 Witkowski Adam          4 PL-0324-10-5328   GT  5,10,03  5:17:08 149.30   6  < 112>  323.370   0.000 17.03/34.06       0   0.00   0.00                
                                                     -   2 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  4.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  
   97 Justa Ryszard           4 PL-0324-12-4176   GT  5,19,56  5:17:45 150.86   3  < 106>  330.320  34.000 17.00/34.00       0   0.00   0.00                    
   98 Jasiński Józef          4 PL-0324-10-1217   GT  5,21,17  5:18:11 152.41   4  < 101>  331.010  33.940 16.97/33.94       0   0.00   0.00                    
   99 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-10-1178   GT  5,26,21  5:25:41 153.97  15  < 129>  329.180   0.000 16.94/33.87       0   0.00   0.00                    
  100 Wiśniewski Władysław    4 PL-065-12-1070    GT  5,39,39  5:36:44 155.52   7  < 103>  330.860   0.000 16.91/33.81       0   0.00   0.00                    
  101 Jasiński Józef          4 PL-0324-11-929    GT  5,40,52  5:37:46 157.08   5          331.010  33.750 16.87/33.75       0   0.00   0.00                    
  102 Magierowski Józef       4 PL-0324-11-435    GT  5,34,33  5:39:13 158.63   6          325.180  33.690 16.84/33.69       0   0.00   0.00                    
  103 Wiśniewski Władysław    4 PL-0324-10-2063   GT  5,45,49  5:42:55 160.19   8  < 115>  330.860   0.000 16.81/33.62       0   0.00   0.00                    
  104 Gajos Rafał             4 PL-0324-12-5053   GT  5,56,09  5:46:47 161.74   6  < 125>  335.700   0.000 16.78/33.56       0   0.00   0.00                    
  105 Bruniecki Janusz        4 PL-0324-12-4808   GT  5,56,07  5:54:01 163.30   7  < 116>  330.260   0.000 16.75/33.50       0   0.00   0.00                    
  106 Justa Ryszard           4 PL-0324-11-1361   GT  5,56,51  5:54:40 164.85   4  < 114>  330.320  33.440 16.72/33.44       0   0.00   0.00                    
  107 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-10-1328       5,57,08  5:55:15 166.41  10  < 108>  330.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  108 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-09-8633       5,57,12  5:55:19 167.96  11  < 109>  330.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  109 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-11-222        5,57,41  5:55:48 169.52  12  < 110>  330.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  110 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-11-221        6,00,46  5:58:53 171.07  13  < 120>  330.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  111 Justa Mirosław          4 PL-0324-12-4210   GT  6,01,09  5:58:58 172.63   5  < 124>  330.320  33.120 16.56/33.12       0   0.00   0.00                    
  112 Witkowski Adam          4 PL-0324-11-2757   GT  5,55,08  6:02:13 174.18   7  < 113>  323.370   0.000 16.53/33.06       0   0.00   0.00                    
  113 Witkowski Adam          4 PL-0324-12-4411   GT  5,57,55  6:05:00 175.74   8  < 119>  323.370   0.000 16.50/33.00       0   0.00   0.00                    
  114 Justa Ryszard           4 PL-0324-11-1441   GT  6,08,51  6:06:40 177.29   5  < 126>  330.320  32.940 16.47/32.94       0   0.00   0.00                    
  115 Wiśniewski Władysław    4 PL-065-12-4837    GT  6,11,29  6:08:35 178.85   9          330.860   0.000 16.44/32.87       0   0.00   0.00                    
  116 Bruniecki Janusz        4 PL-0324-11-1543   GT  6,15,47  6:13:41 180.40   8  < 122>  330.260   0.000 16.41/32.81       0   0.00   0.00                    
  117 Wesołowski Jan          4 PL-0324-11-1722   GT  6,10,30  6:13:56 181.96   5          326.100  32.750 16.37/32.75       0   0.00   0.00                    
  118 Modrzejewski Bogdan     4 PL-0324-10-7335   GT  6,09,37  6:14:40 183.51   6          324.890   0.000 16.34/32.69       0   0.00   0.00                    
  119 Witkowski Adam          4 PL-0324-10-5282   GT  6,20,07  6:27:12 185.07   9  < 123>  323.370   0.000 16.31/32.62       0   0.00   0.00                    
  120 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-10-1337   GT  6,34,34  6:32:41 186.63  14  < 121>  330.090   0.000 16.28/32.56       0   0.00   0.00                    
  121 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-11-234        6,35,54  6:34:01 188.18  15  < 128>  330.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  122 Bruniecki Janusz        4 PL-0324-08-6105   GT  6,37,07  6:35:01 189.74   9  < 127>  330.260   0.000 16.22/32.44       0   0.00   0.00                    
  123 Witkowski Adam          4 PL-0324-09-531    GT  6,29,33  6:36:38 191.29  10          323.370   0.000 16.19/32.37       0   0.00   0.00                    
  124 Justa Mirosław          4 PL-0324-12-4122   GT  6,39,31  6:37:20 192.85   6          330.320   0.000 16.16/32.31       0   0.00   0.00                    
  125 Gajos Rafał             4 PL-0324-12-3730   GT  6,51,25  6:42:04 194.40   7          335.700   0.000 16.12/32.25       0   0.00   0.00                    
  126 Justa Ryszard           4 PL-0324-12-4192   GT  6,46,38  6:44:27 195.96   6          330.320   0.000 16.09/32.19       0   0.00   0.00                    
  127 Bruniecki Janusz        4 PL-0324-12-4799   GT  6,50,05  6:47:59 197.51  10          330.260   0.000 16.06/32.12       0   0.00   0.00                    
  128 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-11-274    GT  6,51,17  6:49:24 199.07  16          330.090   0.000 16.03/32.06       0   0.00   0.00                    
  129 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-12-4068       6,51,01  6:50:21 200.62  16          329.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
  ------------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                         
  -------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                 
  130 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-09-3036   GT  6,53,50  6:51:57   0.00  17          330.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  131 Knabe Piotr             4 PL-0324-11-301    GT  6,51,13  6:55:53   0.00   6          325.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
  132 Knabe Piotr             4 PL-0324-11-340    GT  6,51,22  6:56:02   0.00   7          325.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
  133 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-08-7953   GT  7,00,29  6:57:34   0.00  15          330.870   0.000                   0   0.00   0.00                    
  134 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-11-1776   GT  7,05,51  7:02:56   0.00  16          330.870   0.000                   0   0.00   0.00                    
  135 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-014-11-7264    GT  7,07,17  7:04:22   0.00  17          330.870   0.000                   0   0.00   0.00                    
  136 Witkowski Adam          4 PL-0324-12-4403   GT  6,57,24  7:04:29   0.00  11          323.370   0.000                   0   0.00   0.00                    
  137 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-08-3248   GT  7,08,37  7:06:44   0.00  18          330.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  138 Polakiewicz Grzegorz    4 PL-0324-12-5393   GT  7,10,16  7:07:21   0.00  18          330.870   0.000                   0   0.00   0.00                    
  139 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-11-1498   GT  7,09,10  7:08:30   0.00  17          329.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
  140 Witkowski Adam          4 PL-0324-11-2734   GT  7,02,12  7:09:17   0.00  12          323.370   0.000                   0   0.00   0.00                    
  141 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-08-6052   GT  7,14,51  7:12:58   0.00  19          330.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  142 Justa Mirosław          4 PL-0324-10-7035   GT  7,16,29  7:14:18   0.00   7          330.320   0.000                   0   0.00   0.00                    
  143 Ciszek Mirosław         4 PL-0324-10-1308   GT  7,18,22  7:16:29   0.00  20          330.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  144 Bruniecki Janusz        4 PL-0324-10-1849   GT  7,23,44  7:21:38   0.00  11          330.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
  145 Gajos Rafał             4 PL-0324-12-5054   GT  7,31,03  7:21:41   0.00   8          335.700   0.000                   0   0.00   0.00                    
  146 Wiśniewski Władysław    4 PL-065-06-6162        7,24,48  7:21:53   0.00  10          330.860   0.000                   0   0.00   0.00                    
  147 Magierowska Beata       4 PL-0324-12-3953   GT  7,26,17  7:30:57   0.00   5          325.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
  148 Jasiński Józef          4 PL-065-07-12054   GT  7,36,16  7:33:10   0.00   6          331.010   0.000                   0   0.00   0.00                    
  149 Bończoszek Andrzej      4 PL-0324-11-540    GT  7,36,11  7:35:31   0.00  18          329.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
  150 Wiśniewski Władysław    4 PL-065-06-6165        7,41,58  7:39:04   0.00  11          330.860   0.000                   0   0.00   0.00                    
  151 Knabe Piotr             4 PL-0324-11-323    GT  7,44,24  7:49:04   0.00   8          325.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
  152 Magierowski Józef       4 PL-0324-09-3473   GT  7,47,19  7:51:59   0.00   7          325.180   0.000                   0   0.00   0.00                    
  153 Wesołowski Jan          4 PL-0324-10-1887   GT  8,13,03  8:16:29   0.00   6          326.100   0.000                   0   0.00   0.00                    
  154 Ładosz Andrzej          4 PL-0324-11-30     GT  8,49,04  8:39:38   0.00   2          335.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------                                                                                       
                                                     -   3 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  4.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Ryjewo [5]                                                                    
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+               
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |Razem|Razem  |               
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |konk.|punkty |               
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+               
   1 Bruniecki       Janusz          4  5  5  5  5   20    485.01               
   2 Bończoszek      Andrzej         4  5  5  5  5   20    483.38               
   3 Ciszek          Mirosław        4  5  5  5  5   20    477.01               
   4 Witkowski       Adam            4  5  5  5  5   20    476.42               
   5 Polakiewicz     Grzegorz        4  5  5  5  5   20    474.09               
   6 Justa           Mirosław        4  5  5  5  5   20    457.58               
   7 Gajos           Rafał           4  4  5  5  5   19    442.97               
   8 Modrzejewski    Bogdan          4  5  5  3  5   18    423.73               
   9 Justa           Ryszard         4  5  3  5  5   18    417.39               
  10 Wiśniewski      Władysław       4  5  0  5  5   15    364.89               
  11 Witkowska       Alicja          4  3  5  5  3   16    362.82               
  12 Ładosz          Andrzej         4  5  4  5  1   15    289.14               
  13 Jasiński        Józef           4  3  3  0  5   11    286.80               
  14 Wesołowski      Jan             4  0  3  2  5   10    270.49               
  15 Magierowski     Józef           4  5  2  0  4   11    270.19               
  16 Magierowska     Beata           4  5  2  2  3   12    269.56               
  17 Knabe           Piotr           4  0 -- --  3    3    114.25               

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Ryjewo [5]                                                                                                                                                    
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                               
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |konk.|punkty |                                                                               
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
   1 Bruniecki       Janusz          4    5      5      5      5     20   485.01                                                                                
                                        98.38  97.66  95.16 193.81                                                                                              
   2 Bończoszek      Andrzej         4    5      5      5      5     20   483.38                                                                                
                                        96.52  95.52  97.90 193.44                                                                                              
   3 Ciszek          Mirosław        4    5      5      5      5     20   477.01                                                                                
                                        94.61  94.71  94.06 193.63                                                                                              
   4 Witkowski       Adam            4    5      5      5      5     20   476.42                                                                                
                                        94.47  99.68  98.77 183.50                                                                                              
   5 Polakiewicz     Grzegorz        4    5      5      5      5     20   474.09                                                                                
                                        93.81  93.42  89.93 196.93                                                                                              
   6 Justa           Mirosław        4    5      5      5      5     20   457.58                                                                                
                                        94.32  87.82  91.14 184.30                                                                                              
   7 Gajos           Rafał           4    4      5      5      5     19   442.97                                                                                
                                        70.33  92.07  92.21 188.36                                                                                              
   8 Modrzejewski    Bogdan          4    5      5      3      5     18   423.73                                                                                
                                        94.22  95.15  51.42 182.94                                                                                              
   9 Justa           Ryszard         4    5      3      5      5     18   417.39                                                                                
                                        96.31  55.35  95.85 169.88                                                                                              
  10 Wiśniewski      Władysław       4    5      0      5      5     15   364.89                                                                                
                                        94.91   0.00  86.80 183.18                                                                                              
  11 Witkowska       Alicja          4    3      5      5      3     16   362.82                                                                                
                                        57.17  98.00  97.85 109.80                                                                                              
  12 Ładosz          Andrzej         4    5      4      5      1     15   289.14                                                                                
                                        93.68  68.03  88.12  39.31                                                                                              
  13 Jasiński        Józef           4    3      3      0      5     11   286.80                                                                                
                                        55.56  54.43   0.00 176.81                                                                                              
  14 Wesołowski      Jan             4    0      3      2      5     10   270.49                                                                                
                                         0.00  53.40  33.73 183.36                                                                                              
  15 Magierowski     Józef           4    5      2      0      4     11   270.19                                                                                
                                        87.92  37.77   0.00 144.50                                                                                              
  16 Magierowska     Beata           4    5      2      2      3     12   269.56                                                                                
                                        88.82  37.49  34.00 109.25                                                                                              
  17 Knabe           Piotr           4    0     --     --      3      3   114.25                                                                                
                                         0.00   0.00   0.00 114.25                                                                                              

 

Hodowca 5 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=