Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
=> Sekcja Kwidzyn,,,,,,,,
=> Sekcja Sadlinki,,,,,,,,
=> Sekcja Ryjewo,,,,,,,,
=> Sekcja Rakowiec,,,,,,,,
=> Sekcja Prabuty,,,,,,,,
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Prabuty,,,,,,,,
Golebie 2012 - AS-Soft -
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Pasewalk IV z dnia 23.06.13                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:30:46.  N 13:59:00.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  346.660 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   434                           
      5.Ilość konkursów.......................:   87                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1231.82                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1143.27                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,55,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,18,22                         
     10.Czas trwania konkursu.................:22 min. 23 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Prabuty [6]                                                      
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 05 | Prabuty                 |   15   |  434   |   87  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  434   |   87  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                           
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  8.                                                                                            
                                       z lotu Pasewalk IV, w dniu 23.06.13                                                                                      
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  
    1 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0324-12-10041      9,55,59  1231.82   2.30  40- 15-  5  346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
    2 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1846    GT  9,56,40  1231.60   4.61  45- 16-  5  346.900  39.910 19.95/39.91       0   0.00   0.00                    
    3 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0324-12-9992       9,56,03  1231.53   6.91   2  <   4>  346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
    4 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-066-12-5831    GT  9,57,32  1225.06   9.22   3  <  12>  346.120  39.720 19.86/39.72       0   0.00   0.00                    
    5 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-10-281     GT 10,00,40  1216.35  11.52  27-  8-  5  347.470  39.630 19.81/39.63       0   0.00   0.00                    
    6 Gusztyn Jerzy           5 PL-065-10-5555    GT  9,59,43  1215.59  13.82  32-  5-  4  346.100  39.530 19.77/39.53       0   0.00   0.00                    
    7 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8459      10,00,31  1214.99  16.13   2  <   8>  346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
    8 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-3422    GT 10,00,34  1214.78  18.43   3  <  21>  346.900  39.350 19.67/39.35       0   0.00   0.00                    
    9 Szczotka Józef          5 PL-0324-12-9551   GT 10,00,20  1210.97  20.74  24-  2-  2  345.530  39.260 19.63/39.26       0   0.00   0.00                    
   10 Komar Zenon             5 PL-065-10-4303    GT 10,01,38  1209.73  23.04  32- 10-  5  346.750  39.160 19.58/39.16       0   0.00   0.00                    
   11 Komar Zenon             5 PL-0324-12-9025   GT 10,01,41  1209.52  25.35   2  <  24>  346.750  39.070 19.53/39.07       0   0.00   0.00                    
   12 Buszko Andrzej i Micha  5 DV-03215-12-417      10,01,40  1207.40  27.65   4  <  14>  346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
   13 Buszko Paweł            5 PL-0314-11-7      GT 10,05,15  1206.99  29.95  39-  9-  5  350.330  38.880 19.44/38.88       0   0.00   0.00                    
   14 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-11-138702      GT 10,03,04  1201.53  32.26   5  <  16>  346.120  38.790 19.40/38.79       0   0.00   0.00                    
   15 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-08-10534   GT 10,04,44  1199.28  34.56   2  <  22>  347.470  38.700 19.35/38.70       0   0.00   0.00                    
   16 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0324-12-10071     10,03,42  1198.89  36.87   6  <  17>  346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
   17 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0281-10-2735   GT 10,03,43  1198.82  39.17   7  <  19>  346.120  38.510 19.26/38.51       0   0.00   0.00                    
   18 Komar Zdzisław          5 PL-065-11-2949    GT 10,04,06  1197.09  41.47  22-  5-  5  346.080  38.420 19.21/38.42       0   0.00   0.00                    
   19 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-066-12-5830       10,04,13  1196.75  43.78   8  <  26>  346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
   20 Komar Zdzisław          5 PL-065-11-2936    GT 10,04,13  1196.61  46.08   2  <  41>  346.080  38.230 19.12/38.23       0   0.00   0.00                    
   21 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1842    GT 10,05,28  1194.29  48.39   4  <  28>  346.900  38.140 19.07/38.14       0   0.00   0.00                    
   22 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-0324-12-8271      10,06,38  1191.46  50.69   3  <  23>  347.470   0.000                   0   0.00   0.00                    
   23 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-11-2293    GT 10,07,04  1189.69  53.00   4  <  31>  347.470  37.950 18.98/37.95       0   0.00   0.00                    
   24 Komar Zenon             5 PL-065-11-3909    GT 10,06,46  1188.45  55.30   3  <  49>  346.750  37.860 18.93/37.86       0   0.00   0.00                    
   25 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-08-9051    GT 10,07,12  1187.44  57.60  30-  7-  5  346.970  37.770 18.88/37.77       0   0.00   0.00                    
   26 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-066-12-212        10,06,34  1187.10  59.91   9  <  27>  346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
   27 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-066-12-203        10,06,48  1186.16  62.21  10  <  46>  346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
   28 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8473      10,07,34  1185.71  64.52   5  <  36>  346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
   29 Krychowiak Sławomir     5 PL-065-11-2731    GT 10,07,42  1185.51  66.82  16-  3-  3  347.000  37.400 18.70/37.40       0   0.00   0.00                    
   30 Mateńka Leszek          5 PL-0324-11-8817   GT 10,05,14  1184.67  69.12  39-  4-  3  343.830  37.300 18.65/37.30       0   0.00   0.00                    
   31 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-08-10665   GT 10,08,25  1184.22  71.43   5  <  35>  347.470  37.210 18.60/37.21       0   0.00   0.00                    
   32 Buszko Paweł            5 PL-065-11-2795.   GT 10,11,08  1183.02  73.73   2  <  33>  350.330  37.120 18.56/37.12       0   0.00   0.00                    
   33 Buszko Paweł            5 PL-11-138711      GT 10,11,16  1182.48  76.04   3  <  34>  350.330  37.020 18.51/37.02       0   0.00   0.00                    
   34 Buszko Paweł            5 PL-0314-10-5241   GT 10,11,19  1182.28  78.34   4  <  44>  350.330  36.930 18.47/36.93       0   0.00   0.00                    
   35 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-0324-10-7815   GT 10,08,55  1182.21  80.65   6  <  54>  347.470  36.840 18.42/36.84       0   0.00   0.00                    
   36 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1821    GT 10,08,30  1181.94  82.95   6  <  37>  346.900  36.740 18.37/36.74       0   0.00   0.00                    
   37 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1837    GT 10,08,40  1181.27  85.25   7  <  43>  346.900  36.650 18.33/36.65       0   0.00   0.00                    
   38 Strzelczyk Jerzy        5 PL-0244-12-492    GT 10,08,59  1180.24  87.56   2  <  52>  346.970  36.560 18.28/36.56       0   0.00   0.00                    
   39 Krychowiak Sławomir     5 PL-065-11-2748    GT 10,09,02  1180.14  89.86   2  <  72>  347.000  36.470 18.23/36.47       0   0.00   0.00                    
   40 Gusztyn Jerzy           5 PL-0324-12-8859   GT 10,08,26  1179.48  92.17   2  <  47>  346.100  36.370 18.19/36.37       0   0.00   0.00                    
   41 Komar Zdzisław          5 PL-065-11-2960    GT 10,08,51  1177.74  94.47   3  <  84>  346.080  36.280 18.14/36.28       0   0.00   0.00                    
   42 Mateńka Leszek          5 PL-0324-12-3574   GT 10,07,43  1174.62  96.77   2  <  67>  343.830  36.190 18.09/36.19       0   0.00   0.00                    
   43 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1811    GT 10,10,37  1173.48  99.08   8  <  45>  346.900   0.000 18.05/36.09       0   0.00   0.00                    
   44 Buszko Paweł            5 PL-065-10-4567    GT 10,13,33  1173.44 101.38   5  <  50>  350.330  36.000 18.00/36.00       0   0.00   0.00                    
   45 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1816    GT 10,10,52  1172.49 103.69   9  <  48>  346.900   0.000 17.95/35.91       0   0.00   0.00                    
   46 Buszko Andrzej i Micha  5 DV-09567-11-359   GT 10,10,15  1172.30 105.99  11  <  65>  346.120  35.810 17.91/35.81       0   0.00   0.00                    
   47 Gusztyn Jerzy           5 PL-0304-12-6074   GT 10,10,50  1169.92 108.29   3  <  59>  346.100  35.720 17.86/35.72       0   0.00   0.00                    
   48 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8464      10,11,43  1169.13 110.60  10  <  61>  346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
   49 Komar Zenon             5 PL-065-09-7694    GT 10,11,41  1168.76 112.90   4  <  51>  346.750  35.530 17.77/35.53       0   0.00   0.00                    
   50 Buszko Paweł            5 PL-065-11-2808    GT 10,14,46  1168.68 115.21   6  <  58>  350.330   0.000 17.72/35.44       0   0.00   0.00                    
   51 Komar Zenon             5 PL-065-11-3933    GT 10,11,45  1168.49 117.51   5  <  53>  346.750  35.350 17.67/35.35       0   0.00   0.00                    
   52 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-12-8273    GT 10,12,03  1168.05 119.82   3  <  56>  346.970  35.260 17.63/35.26       0   0.00   0.00                    
   53 Komar Zenon             5 PL-065-11-3914    GT 10,11,56  1167.77 122.12   6  <  55>  346.750   0.000 17.58/35.16       0   0.00   0.00                    
   54 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-11-2291    GT 10,12,43  1167.12 124.42   7  <  75>  347.470   0.000 17.53/35.07       0   0.00   0.00                    
   55 Komar Zenon             5 PL-050-09-3605    GT 10,12,10  1166.85 126.73   7  <  57>  346.750   0.000 17.49/34.98       0   0.00   0.00                    
   56 Strzelczyk Jerzy        5 PL-0324-12-10240  GT 10,12,30  1166.29 129.03   4  <  68>  346.970  34.880 17.44/34.88       0   0.00   0.00                    
   57 Komar Zenon             5 PL-065-11-3903    GT 10,12,22  1166.07 131.34   8  <  63>  346.750   0.000 17.40/34.79       0   0.00   0.00                    
   58 Buszko Paweł            5 PL-0314-11-24     GT 10,15,33  1165.63 133.64   7  <  73>  350.330   0.000 17.35/34.70       0   0.00   0.00                    
   59 Gusztyn Jerzy           5 PL-0324-12-8853      10,11,57  1165.52 135.94   4  <  60>  346.100   0.000                   0   0.00   0.00                    
   60 Gusztyn Jerzy           5 PL-0324-12-8846   GT 10,12,14  1164.41 138.25   5          346.100  34.510 17.26/34.51       0   0.00   0.00                    
   61 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8410      10,12,58  1164.22 140.55  11  <  62>  346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
   62 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-09-6189    GT 10,13,02  1163.96 142.86  12  <  64>  346.900   0.000 17.16/34.33       0   0.00   0.00                    
   63 Komar Zenon             5 PL-0324-12-9048      10,13,15  1162.62 145.16   9  <  82>  346.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
   64 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8469      10,13,34  1161.88 147.47  13  <  74>  346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
   65 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0281-10-2719   GT 10,12,58  1161.61 149.77  12  <  66>  346.120  34.050 17.02/34.05       0   0.00   0.00                    
   66 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-065-09-7893    GT 10,13,24  1159.92 152.07  13  <  69>  346.120   0.000 16.98/33.95       0   0.00   0.00                    
   67 Mateńka Leszek          5 PL-0324-12-3572      10,12,01  1157.61 154.38   3  <  70>  343.830   0.000                   0   0.00   0.00                    
   68 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-08-9009    GT 10,14,57  1156.76 156.68   5  <  76>  346.970  33.770 16.88/33.77       0   0.00   0.00                    
   69 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0324-12-10086     10,14,26  1155.92 158.99  14  <  81>  346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
   70 Mateńka Leszek          5 PL-0324-09-2761   GT 10,12,38  1155.21 161.29   4          343.830  33.580 16.79/33.58       0   0.00   0.00                    
   71 Szczotka Józef          5 PL-065-10-8410    GT 10,14,26  1153.95 163.59   2          345.530  33.490 16.74/33.49       0   0.00   0.00                    
   72 Krychowiak Sławomir     5 PL-065-11-2762    GT 10,15,50  1153.46 165.90   3          347.000  33.400 16.70/33.40       0   0.00   0.00                    
   73 Buszko Paweł            5 PL-065-11-2816    GT 10,18,50  1153.03 168.20   8  <  79>  350.330   0.000 16.65/33.30       0   0.00   0.00                    
   74 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-09-6130    GT 10,16,25  1150.90 170.51  14  <  80>  346.900   0.000 16.60/33.21       0   0.00   0.00                    
   75 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-0324-12-8241   GT 10,17,00  1150.56 172.81   8          347.470   0.000 16.56/33.12       0   0.00   0.00                    
   76 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-07-135     GT 10,16,37  1150.37 175.12   6  <  77>  346.970   0.000 16.51/33.02       0   0.00   0.00                    
   77 Strzelczyk Jerzy        5 PL-0395-12-8015      10,16,46  1149.80 177.42   7          346.970   0.000                   0   0.00   0.00                    
   78 Duch Ludwik             5 PL-0324-12-8534   GT 10,15,56  1148.93 179.72  16-  1-  1  345.750  32.840 16.42/32.84       0   0.00   0.00                    
   79 Buszko Paweł            5 PL-0324-12-10142     10,20,12  1147.87 182.03   9          350.330   0.000                   0   0.00   0.00                    
   80 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-09-6131    GT 10,17,31  1146.71 184.33  15  <  85>  346.900   0.000 16.33/32.65       0   0.00   0.00                    
   81 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-065-10-4517    GT 10,16,55  1146.41 186.64  15          346.120   0.000 16.28/32.56       0   0.00   0.00                    
   82 Komar Zenon             5 PL-0324-10-4324   GT 10,17,32  1146.16 188.94  10          346.750   0.000 16.23/32.47       0   0.00   0.00                    
   83 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-11-1713    GT 10,17,37  1146.10 191.24  23-  2-  2  346.830  32.370 16.19/32.37       0   0.00   0.00                    
   84 Komar Zdzisław          5 PL-065-09-7416    GT 10,17,06  1145.58 193.55   4  <  85>  346.080  32.280 16.14/32.28       0   0.00   0.00                    
   85 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-07-1723    GT 10,18,13  1144.07 195.85  16          346.900   0.000 16.09/32.19       0   0.00   0.00                    
   85 Komar Zdzisław          5 PL-065-10-4187    GT 10,17,30  1144.07 195.85   5          346.080  32.190 16.09/32.19       0   0.00   0.00                    
   87 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-10-4150    GT 10,18,22  1143.27 200.46   2          346.830  32.000 16.00/32.00       0   0.00   0.00                    
  ------------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                         
  -------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                 
   88 Szczotka Józef          5 PL-065-10-4685    GT 10,17,18  1143.00   0.00   3          345.530   0.000                   0   0.00   0.00                    
   89 Krychowiak Sławomir     5 PL-0324-12-8938   GT 10,18,59  1141.51   0.00   4          347.000   0.000                   0   0.00   0.00                    
   90 Krychowiak Sławomir     5 PL-065-11-2747    GT 10,19,38  1139.07   0.00   5          347.000   0.000                   0   0.00   0.00                    
   91 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0324-12-10081     10,19,19  1137.37   0.00  16          346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
   92 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-09-6124    GT 10,20,14  1136.51   0.00  17          346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
   93 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0324-12-10012     10,20,26  1133.21   0.00  17          346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
   94 Komar Zenon             5 PL-065-10-4322    GT 10,21,08  1132.68   0.00  11          346.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
   95 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-08-9034    GT 10,21,42  1131.30   0.00   8          346.970   0.000                   0   0.00   0.00                    
   96 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-10-246     GT 10,23,11  1127.48   0.00   9          347.470   0.000                   0   0.00   0.00                
                                                     -   2 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  8.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  
   97 Gusztyn Jerzy           5 PL-0324-12-8829   GT 10,22,20  1126.14   0.00   6          346.100   0.000                   0   0.00   0.00                    
   98 Szczotka Józef          5 PL-011-138658     GT 10,22,12  1124.77   0.00   4          345.530   0.000                   0   0.00   0.00                    
   99 Komar Zdzisław          5 PL-065-09-7409    GT 10,22,49  1124.31   0.00   6          346.080   0.000                   0   0.00   0.00                    
  100 Mateńka Leszek          5 PL-0324-12-3533   GT 10,20,50  1124.24   0.00   5          343.830   0.000                   0   0.00   0.00                    
  101 Duch Ludwik             5 PL-0324-12-8518   GT 10,22,37  1123.96   0.00   2          345.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
  102 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-11-1714    GT 10,24,06  1122.06   0.00   3          346.830   0.000                   0   0.00   0.00                    
  103 Mateńka Leszek          5 PL-0324-11-8836   GT 10,21,33  1121.61   0.00   6          343.830   0.000                   0   0.00   0.00                    
  104 Białobłocki Ryszard     5 PL-0324-11-6358   GT 10,25,11  1114.95   0.00   9-  0-  0  345.840   0.000                   0   0.00   0.00                    
  105 Duch Ludwik             5 PL-065-11-2107    GT 10,45,56  1044.77   0.00   3          345.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
  106 Duch Ludwik             5 PL-0324-12-8539   GT 10,53,07  1022.58   0.00   4          345.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
  107 Duch Ludwik             5 PL-065-08-11135   GT 10,58,53  1005.43   0.00   5          345.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------                                                                                       
                                                     -   3 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  8.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                            
  - strona 1 -                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Prabuty [6]                                                                   
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+   
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |   
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |konk.|punkty |   
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+   
   1 Komar           Zenon           5  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1484.44   
   2 Pietruszyński   Bogdan          5  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1480.89   
   3 Andrzejewski    Zygmunt         5  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1465.32   
   4 Buszko Andrzej  i Michał        5  5  5  5  5  3  5  5  5   38   1341.15   
   5 Mateńka         Leszek          5  5  5  5  5  5  5  5  3   38   1327.58   
   6 Buszko          Paweł           5  3  5  5  5  4  4  4  5   35   1201.33   
   7 Strzelczyk      Jerzy           5  2  5  5  5  4  5  3  5   34   1175.18   
   8 Gusztyn         Jerzy           5  5  5  5  5  5  5  1  4   35   1149.20   
   9 Łazarczyk       Waldemar        5  5  4  5  2  5  3  3  2   29   1000.70   
  10 Komar           Zdzisław        5  5  5  4  5 --  5  3  5   32    969.50   
  11 Bednarski       Mariusz         5  5  4  5  5  5  2  3 --   29    969.09   
  12 Krychowiak      Sławomir        5  5  5  0  5  1  4  5  3   28    961.88   
  13 Wojtysiak       Krzysztof       5  4  3  3  5  3  0  1  0   19    590.61   
  14 Duch            Ludwik          5  5  5  3  5  1 --  0  1   20    499.82   
  15 Chrostek        Andrzej         5  5  5  5  5  0 -- -- --   20    449.35   
  16 Szczotka        Józef           5  4  0  0 -- --  1  3  2   10    344.86   
  17 Białobłocki     Ryszard         5  1  4  0  3  2 --  0  0   10    321.23   
  18 Szpeflik        Eugeniusz       5  1  3  0  2  0 -- -- --    6    138.88   
  19 Szedler         Kamil           5 --  2  1  0 --  0 -- --    3     51.23   

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Prabuty [6]                                                                                                                                                   
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                   
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                   
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |konk.|punkty |                                                   
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                   
   1 Komar           Zenon           5    5      5      5      5      5      5      5      5     40  1484.44                                                    
                                        97.56  97.84  98.22 186.81 312.00 193.90 311.14 186.97                                                                  
   2 Pietruszyński   Bogdan          5    5      5      5      5      5      5      5      5     40  1480.89                                                    
                                        94.42  97.09  99.43 188.81 312.00 190.00 308.35 190.79                                                                  
   3 Andrzejewski    Zygmunt         5    5      5      5      5      5      5      5      5     40  1465.32                                                    
                                        94.36  95.71  97.53 186.11 303.76 188.30 309.22 190.33                                                                  
   4 Buszko Andrzej  i Michał        5    5      5      5      5      3      5      5      5     38  1341.15                                                    
                                        97.60  99.37  95.74 193.30 184.19 176.40 307.67 186.88                                                                  
   5 Mateńka         Leszek          5    5      5      5      5      5      5      5      3     38  1327.58                                                    
                                        99.68  97.38  92.14 188.00 290.94 179.20 273.17 107.07                                                                  
   6 Buszko          Paweł           5    3      5      5      5      4      4      4      5     35  1201.33                                                    
                                        54.86  88.90  92.65 194.92 219.72 136.40 227.93 185.95                                                                  
   7 Strzelczyk      Jerzy           5    2      5      5      5      4      5      3      5     34  1175.18                                                    
                                        32.54  95.66  89.47 194.64 237.84 179.00 167.79 178.24                                                                  
   8 Gusztyn         Jerzy           5    5      5      5      5      5      5      1      4     35  1149.20                                                    
                                        94.93  98.10  97.45 193.46 276.11 182.70  60.32 146.13                                                                  
   9 Łazarczyk       Waldemar        5    5      4      5      2      5      3      3      2     29  1000.70                                                    
                                        99.22  70.87  91.08  74.32 302.85 112.70 185.29  64.37                                                                  
  10 Komar           Zdzisław        5    5      5      4      5     --      5      3      5     32   969.50                                                    
                                        86.44  87.10  74.61 170.75   0.00 185.30 187.90 177.40                                                                  
  11 Bednarski       Mariusz         5    5      4      5      5      5      2      3     --     29   969.09                                                    
                                        95.04  71.03  90.63 186.65 293.51  66.00 166.23   0.00                                                                  
  12 Krychowiak      Sławomir        5    5      5      0      5      1      4      5      3     28   961.88                                                    
                                        87.86  86.98   0.00 180.92  59.69 135.30 303.86 107.27                                                                  
  13 Wojtysiak       Krzysztof       5    4      3      3      5      3      0      1      0     19   590.61                                                    
                                        69.21  54.14  53.48 191.57 168.82   0.00  53.39   0.00                                                                  
  14 Duch            Ludwik          5    5      5      3      5      1     --      0      1     20   499.82                                                    
                                        90.61  83.36  50.85 184.48  57.68   0.00   0.00  32.84                                                                  
  15 Chrostek        Andrzej         5    5      5      5      5      0     --     --     --     20   449.35                                                    
                                        87.87  92.56  90.39 178.53   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                  
  16 Szczotka        Józef           5    4      0      0     --     --      1      3      2     10   344.86                                                    
                                        70.08   0.00   0.00   0.00   0.00  39.10 162.93  72.75                                                                  
  17 Białobłocki     Ryszard         5    1      4      0      3      2     --      0      0     10   321.23                                                    
                                        18.16  69.01   0.00 110.28 123.78   0.00   0.00   0.00                                                                  
  18 Szpeflik        Eugeniusz       5    1      3      0      2      0     --     --     --      6   138.88                                                    
                                        16.80  56.14   0.00  65.94   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                  
  19 Szedler         Kamil           5   --      2      1      0     --      0     --     --      3    51.23                                                    
                                         0.00  34.79  16.44   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                  

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                         Prabuty [6]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                               Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8                                                                                                  
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0281-10-2719   1   8    956.21  2712.140                                                                         
        2 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-08-10665   1   7    491.60  2169.180                                                                         
        3 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-08-10534   0   7    493.17  2169.180                                                                         
        4 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0304-12-6074   0   7    784.84  2430.680                                                                         
        5 Komar           Zdzisław       5  PL-065-11-2960    1   6    374.12  2035.790                                                                         
        6 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-11-2253    1   6    451.81  2027.970                                                                         
        7 Komar           Zenon          5  PL-050-09-3605    1   6    529.07  1999.070                                                                         
        8 Strzelczyk      Jerzy          5  PL-065-08-9051    0   6    566.63  2206.630                                                                         
        9 Komar           Zenon          5  PL-065-10-4322    0   6    587.29  1817.400                                                                         
       10 Komar           Zenon          5  PL-0324-10-4324   0   6    608.36  2023.690                                                                         
       11 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3903    0   6    613.46  1817.400                                                                         
       12 Buszko          Paweł          5  PL-0314-11-7      0   6    711.78  2267.130                                                                         
       13 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3904    0   5    134.94  1535.890                                                                         
       14 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8410   0   5    267.26  1265.100                                                                         
       15 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-3422    1   5    278.75  2147.140                                                                         
       16 Mateńka         Leszek         5  PL-0324-11-8836   1   5    283.03  1456.380                                                                         
       17 Komar           Zenon          5  PL-0324-12-9025   1   5    320.00  1693.130                                                                         
       18 Buszko Andrzej  i Michał       5  DV-09567-11-359   0   5    320.16  2077.910                                                                         
       19 Mateńka         Leszek         5  PL-0324-09-2445   0   5    327.26  1522.420                                                                         
       20 Komar           Zenon          5  PL-065-10-4303    1   5    399.75  1470.650                                                                         
       21 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-10-4150    1   5    458.92  1536.320                                                                         
       22 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-07-1407    1   5    469.33  1655.910                                                                         
       23 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-11-2293    1   5    471.40  1655.910                                                                         
       24 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3940    0   5    506.55  1676.940                                                                         
       25 Komar           Zenon          5  PL-065-08-12149   0   5    508.50  1470.650                                                                         
       26 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-0324-10-7815   0   5    656.84  1878.380                                                                         
       27 Strzelczyk      Jerzy          5  PL-0324-12-10240  0   5    667.17  1487.980                                                                         
       28 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-11-1869    1   5    759.42  1467.380                                                                         
       29 Komar           Zdzisław       5  PL-065-11-2936    1   4    132.93  1525.340                                                                         
       30 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0281-10-2735   0   4    228.49  1409.060                                                                         
       31 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1828    0   4    235.56  1189.790                                                                         
       32 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1846    0   4    274.21  1189.790                                                                         
       33 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8846   1   4    307.86  1096.950                                                                         
       34 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8855   1   4    333.35   915.230                                                                         
       35 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3933    0   4    355.35   917.610                                                                         
       36 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1821    0   4    362.31  1593.920                                                                         
       37 Komar           Zenon          5  PL-065-09-7672    1   4    395.97  1123.900                                                                         
       38 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-3421    0   4    412.24  1189.790                                                                         
       39 Bednarski       Mariusz        5  PL-065-10-5222    1   4    413.39  1319.930                                                                         
       40 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-09-5833    0   4    423.42  1734.690                                                                         
       41 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3942    0   4    437.49  1528.050                                                                         
       42 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-10-246     0   4    453.99  1349.240                                                                         
       43 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3936    0   4    455.58  1305.570                                                                         
       44 Bednarski       Mariusz        5  PL-065-11-2515    1   4    468.69   932.280                                                                         
       45 Komar           Zenon          5  PL-065-08-12123   1   4    505.84  1411.620                                                                         
       46 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-10-4438    1   4    506.81   915.160                                                                         
       47 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-09-6130    1   4    514.92  1371.440                                                                         
       48 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-11-1870    1   4    541.71  1303.000                                                                         
       49 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-08-9946    1   4    565.53  1303.000                                                                         
       50 Krychowiak      Sławomir       5  PL-065-10-5342    0   4    568.46  1412.720                                                                     

 

Hodowca 3 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=