Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
=> Sekcja Kwidzyn..............
=> Sekcja Sadlinki..
=> Sekcja Rakowiec...............
=> Sekcja Ryjewo...............
=> Sekcja Prabuty..............
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki..
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2012.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUBEKA III z dnia 29.07.12                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:52:54 N 10:48:44 E.             
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  533.000 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   352                           
      5.Ilość konkursów.......................:   71                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   697.13                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   437.67                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:18,32,48                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,07,11                         
     10.Czas trwania konkursu.................:7 godz. 33 min. 14 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  65.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                     
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   10   |  352   |   71  |20.17|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  352   |   71  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                                                                                            
                                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2012.                                                                                           
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr 13.                                                                                            
                                       z lotu LUBEKA III, w dniu 29.07.12                                                                                       
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+                                 
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRˇCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP        |                                 
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.   A      B |                                 
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+                                 
    1 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5138   GT 18,32,48 18:34:34   2.84  35- 14-  5  531.680  65.000 100.00/20.00/40.00/65.00                             
    2 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1984   GT 19,01,21 18:57:21   5.68  30- 11-  5  536.003  64.810  98.59/19.94/39.89/64.81                             
    3 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-6626   GT 19,00,49 19:02:39   8.52  31-  7-  5  531.626  64.630  97.18/19.89/39.77/64.63                             
    4 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2107      19,02,30 19:03:07  11.36  97- 11-  5  532.536   0.000  95.77                                               
    5 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5110   GT 19,03,44 19:05:29  14.20   2  <   8>  531.680  64.260  94.37/19.77/39.54/64.26                             
    6 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-2445   GT 19,09,58 19:05:58  17.05   2  <   7>  536.003  64.070  92.96/19.71/39.43/64.07                             
    7 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-6972   GT 19,11,13 19:07:13  19.89   3  <  12>  536.003  63.890  91.55/19.66/39.31/63.89                             
    8 Karpiński Roman         2 PL-0324-11-6329      19,07,25 19:09:11  22.73   3  <  26>  531.680   0.000  90.14                                               
    9 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5223   GT 19,07,52 19:10:49  25.57  28-  7-  5  530.785  63.510  88.73/19.54/39.09/63.51                             
   10 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1218   GT 19,10,19 19:13:16  28.41   2  <  11>  530.785  63.330  87.32/19.49/38.97/63.33                             
   11 Podgórski Piotr         2 PL-0324-10-2532   GT 19,11,55 19:14:52  31.25   3  <  27>  530.785  63.140  85.92/19.43/38.86/63.14                             
   12 Plichta Jarosław        2 PL-0324-07-6347   GT 19,22,53 19:18:53  34.09   4  <  13>  536.003  62.960  84.51/19.37/38.74/62.96                             
   13 Plichta Jarosław        2 PL-0324-06-367    GT 19,28,08 19:24:08  36.93   5  <  16>  536.003  62.770  83.10/19.31/38.63/62.77                             
   14 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6033   GT 19,34,56 19:24:52  39.77  18-  4-  4  540.550  62.590  81.69/19.26/38.51/62.59                             
   15 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5970   GT 19,29,32 19:31:22  42.61   2  <  31>  531.626  62.400  80.28/19.20/38.40/62.40                             
   16 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1966   GT 19,35,45 19:31:45  45.45   6  <  19>  536.003   0.000  78.87/19.14/38.29/62.21                             
   17 Wałęga Piotr            2 PL-0324-10-2495   GT 19,31,30 19:32:13  48.30  14-  2-  2  532.457  62.030  77.46/19.09/38.17/62.03                             
   18 Żbikowski K&K           2 PL-0324-08-8046   GT 19,36,48 19:39:13  51.14  43-  9-  5  531.191  61.840  76.06/19.03/38.06/61.84                             
   19 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-8842   GT 19,43,14 19:39:14  53.98   7  <  21>  536.003   0.000  74.65/18.97/37.94/61.66                             
   20 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2010   GT 19,44,54 19:47:19  56.82   2  <  32>  531.191  61.470  73.24/18.91/37.83/61.47                             
   21 Plichta Jarosław        2 PL-0323-06-1162   GT 19,58,55 19:54:55  59.66   8  <  24>  536.003   0.000  71.83/18.86/37.71/61.29                             
   22 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-2660   GT 19,52,50 19:54:59  62.50  24-  4-  4  531.381  61.100  70.42/18.80/37.60/61.10                             
   23 Janke Waldemar          2 PL-0324-07-4907   GT 19,53,35 19:55:11  65.34  32-  2-  2  531.794  60.910  69.01/18.74/37.49/60.91                             
   24 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-7801   GT 20,01,04 19:57:04  68.18   9  <  57>  536.003   0.000  67.61/18.69/37.37/60.73                             
   25 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-2108      20,03,28 20:04:05  71.02   2  <  28>  532.536   0.000  66.20                                               
   26 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5116   GT 20,02,26 20:04:11  73.86   4  <  29>  531.680  60.360  64.79/18.57/37.14/60.36                             
   27 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1227   GT 20,09,03 20:12:00  76.70   4  <  37>  530.785  60.170  63.38/18.51/37.03/60.17                             
   28 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2191      20,11,30 20:12:07  79.55   3  <  40>  532.536   0.000  61.97                                               
   29 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5105   GT 20,19,02 20:20:47  82.39   5  <  34>  531.680  59.800  60.56/18.40/36.80/59.80                             
   30 Janke Waldemar          2 PL-0324-09-1443   GT 20,28,57 20:30:34  85.23   2          531.794  59.610  59.15/18.34/36.69/59.61                             
   31 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-6633   GT 21,05,26 21:07:16  88.07   3  <  52>  531.626  59.430  57.75/18.29/36.57/59.43                             
   32 Żbikowski K&K           2 PL-11-145584      GT  5,36,28  5:38:53  90.91   3  <  33>  531.191  59.240  56.34/18.23/36.46/59.24                             
   33 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5924   GT  5,54,44  5:57:08  93.75   4  <  35>  531.191  59.060  54.93/18.17/36.34/59.06                             
   34 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5111   GT  5,59,02  6:00:47  96.59   6  <  36>  531.680  58.870  53.52/18.11/36.23/58.87                             
   35 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5921       5,59,32  6:01:56  99.43   5  <  39>  531.191   0.000  52.11                                               
   36 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5164   GT  6,05,04  6:06:50 102.27   7  <  41>  531.680   0.000  50.70/18.00/36.00/58.50                             
   37 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1214   GT  6,05,08  6:08:05 105.11   5  <  46>  530.785  58.310  49.30/17.94/35.89/58.31                             
   38 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-09-8203   GT  6,29,33  6:19:29 107.95   2  <  64>  540.550  58.130  47.89/17.89/35.77/58.13                             
   39 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2068   GT  6,17,35  6:19:59 110.80   6  <  42>  531.191  57.940  46.48/17.83/35.66/57.94                             
   40 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2104   GT  6,20,53  6:21:30 113.64   4  <  45>  532.536  57.760  45.07/17.77/35.54/57.76                             
   41 Karpiński Roman         2 PL-0324-10-2202   GT  6,21,22  6:23:08 116.48   8  <  43>  531.680   0.000  43.66/17.71/35.43/57.57                             
   42 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5962   GT  6,21,34  6:23:59 119.32   7  <  53>  531.191   0.000  42.25/17.66/35.31/57.39                             
   43 Karpiński Roman         2 PL-0324-11-6333       6,32,02  6:33:47 122.16   9  <  49>  531.680   0.000  40.85                                               
   44 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-2684   GT  6,43,59  6:46:08 125.00   2  <  50>  531.381  57.010  39.44/17.54/35.09/57.01                             
   45 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5183       7,02,22  7:02:59 127.84   5  <  48>  532.536   0.000  38.03                                               
   46 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5252   GT  7,01,37  7:04:34 130.68   6  <  47>  530.785   0.000  36.62/17.43/34.86/56.64                             
   47 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5291   GT  7,01,39  7:04:36 133.52   7          530.785   0.000  35.21/17.37/34.74/56.46                             
   48 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-09-1065   GT  7,05,01  7:05:38 136.36   6  <  58>  532.536  56.270  33.80/17.31/34.63/56.27                             
   49 Karpiński Roman         2 PL-0324-11-6354   GT  7,05,34  7:07:20 139.20  10  <  51>  531.680   0.000  32.39/17.26/34.51/56.09                             
   50 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-09-1913   GT  7,10,21  7:12:31 142.05   3  <  56>  531.381  55.900  30.99/17.20/34.40/55.90                             
   51 Karpiński Roman         2 PL-0324-11-5997       7,15,03  7:16:49 144.89  11  <  55>  531.680   0.000  29.58                                               
   52 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-433077      GT  7,25,43  7:27:33 147.73   4  <  62>  531.626  55.530  28.17/17.09/34.17/55.53                             
   53 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2075   GT  7,26,20  7:28:44 150.57   8  <  66>  531.191   0.000  26.76/17.03/34.06/55.34                             
   54 Wałęga Piotr            2 PL-0324-10-2480   GT  7,43,31  7:44:14 153.41   2          532.457  55.160  25.35/16.97/33.94/55.16                             
   55 Karpiński Roman         2 PL-0324-07-4827   GT  7,42,39  7:44:25 156.25  12  <  59>  531.680   0.000  23.94/16.91/33.83/54.97                             
   56 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-2663   GT  7,42,42  7:44:52 159.09   4          531.381  54.790  22.54/16.86/33.71/54.79                             
   57 Plichta Jarosław        2 PL-0324-07-6318   GT  7,54,39  7:50:39 161.93  10  <  61>  536.003   0.000  21.13/16.80/33.60/54.60                             
   58 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2193   GT  8,08,15  8:08:52 164.77   7  <  60>  532.536  54.410  19.72/16.74/33.49/54.41                             
   59 Karpiński Roman         2 PL-0324-11-6347   GT  8,12,49  8:14:35 167.61  13  <  65>  531.680   0.000  18.31/16.69/33.37/54.23                             
   60 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2181   GT  8,15,20  8:15:57 170.45   8  <  68>  532.536  54.040  16.90/16.63/33.26/54.04                             
   61 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5406   GT  8,21,00  8:17:00 173.30  11          536.003   0.000  15.49/16.57/33.14/53.86                             
   62 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5020   GT  8,19,00  8:20:50 176.14   5  <  63>  531.626  53.670  14.08/16.51/33.03/53.67                             
   63 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-433075      GT  8,20,46  8:22:36 178.98   6  <  70>  531.626   0.000  12.68/16.46/32.91/53.49                             
   64 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-08-5699   GT  8,37,42  8:27:38 181.82   3  <  67>  540.550  53.300  11.27/16.40/32.80/53.30                             
   65 Karpiński Roman         2 PL-0324-11-5993   GT  8,30,14  8:31:59 184.66  14          531.680   0.000   9.86/16.34/32.69/53.11                             
   66 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5936       8,35,04  8:37:29 187.50   9          531.191   0.000   8.45                                               
   67 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6015   GT  9,02,52  8:52:48 190.34   4          540.550  52.740   7.04/16.23/32.46/52.74                             
   68 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5175       8,55,01  8:55:38 193.18   9  <  69>  532.536   0.000   5.63                                               
   69 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-09-1029   GT  8,58,59  8:59:36 196.02  10  <  71>  532.536  52.370   4.23/16.11/32.23/52.37                             
   70 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-08-7355   GT  9,00,37  9:02:27 198.86   7          531.626   0.000   2.82/16.06/32.11/52.19                             
   71 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2169       9,07,11  9:07:48 201.70  11          532.536   0.000   1.41                                               
  ------------------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                   
  -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                           
   72 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-2696   GT  9,06,58  9:09:08   0.00   5          531.381   0.000                                                      
   73 Żbikowski K&K           2 PL-0324-07-6625   GT  9,12,17  9:14:41   0.00  10          531.191   0.000                                                      
   74 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5951   GT  9,16,46  9:19:11   0.00  11          531.191   0.000                                                      
   75 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5198       9,18,48  9:19:25   0.00  12          532.536   0.000                                                      
   76 Żbikowski K&K           2 PL-0324-06-5467   GT  9,20,38  9:23:02   0.00  12          531.191   0.000                                                      
   77 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5102   GT  9,30,58  9:32:44   0.00  15          531.680   0.000                                                      
   78 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2016   GT  9,31,10  9:33:35   0.00  13          531.191   0.000                                                      
   79 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-6604   GT  9,33,31  9:35:21   0.00   8          531.626   0.000                                                      
   80 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5204   GT  9,56,25  9:59:22   0.00   8          530.785   0.000                                                      
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------                                                                                       

 
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2012.                                                                                                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+                                                                    
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |                                                                    
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |                                                                    
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+                                                                    
   1 Karpiński       Roman           2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  5  5   61   2733.97                                                                    
   2 Karpiński       Grzegorz        2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  5  5   61   2711.02                                                                    
   3 Plichta         Jarosław        2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  5  5   61   2689.40                                                                    
   4 Żbikowski       K&K             2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  5  5   61   2609.95                                                                    
   5 Podgórski       Piotr           2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  2  3  5  5   58   2513.59                                                                    
   6 Janke           Waldemar        2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  5  2   58   2504.69                                                                    
   7 Grajewski       Mariusz         2  5  5  5  5  4  5  5  3  3  3  3  0  4   50   2068.80                                                                    
   8 Zieliński       Bronisław       2  4  5  5  2  2  3  5  1  3  1  1  1  5   38   1544.00                                                                    
   9 Zatorski        Zbigniew        2  5  5  5  3  0  1  2  5  3  1  3  3  4   40   1536.10                                                                    
  10 Wałęga          Piotr           2  0  3  5  1  2  4  2  1 --  2 --  0  2   22    761.58                                                                    
  11 Karpiński       Jarosław        2  5  5  3  4  2  3  1  1  0  0  1 -- --   25    759.11                                                                    
  12 Warpas          Jarosław        2  3  2  4  1  1  3  1  0  2  1  1  0 --   19    667.67                                                                    
  13 Bulak           Sławomir        2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   15    270.24                                                                    
  14 Grzejdziak      Andrzej         2  3  1  1  0  0  0  1  1  0  0 -- -- --    7    175.50                                                                    

 
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2012.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |konk.|punkty |                
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                
   1 Karpiński       Roman           2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     61  2733.97                 
                                        97.95  97.60  99.10 183.58 316.42 197.49 317.40 192.71 260.84 195.42 268.67 198.50 308.29                               
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     61  2711.02                 
                                        96.81  94.58  96.50 197.56 321.00 195.78 307.15 198.19 266.64 196.58 251.67 192.90 295.66                               
   3 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     61  2689.40                 
                                        97.25  98.29  97.26 197.80 295.16 188.37 308.95 189.97 257.80 187.21 264.34 188.50 318.50                               
   4 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     61  2609.95                 
                                        95.93  93.33  94.19 194.75 300.57 184.81 312.28 181.64 246.81 188.69 242.00 175.40 299.55                               
   5 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      2      3      5      5     58  2513.59                 
                                        94.74  95.02  96.13 179.43 319.28 186.00 297.76 187.85 241.02  73.27 253.33 181.30 308.46                               
   6 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      2     58  2504.69                 
                                        98.72  97.92  96.24 196.33 305.29 190.67 310.89 192.31 267.55 191.22 248.33 188.70 120.52                               
   7 Grajewski       Mariusz         2    5      5      5      5      4      5      5      3      3      3      3      0      4     50  2068.80                 
                                        92.50  95.93  89.89 181.56 224.72 182.81 283.38 100.07 250.77 103.70 234.67   0.00 228.80                               
   8 Zieliński       Bronisław       2    4      5      5      2      2      3      5      1      3      1      1      1      5     38  1544.00                 
                                        70.98  93.12  91.53  66.75 120.14 100.45 289.32  35.06 249.25  36.98  82.67  32.90 274.85                               
   9 Zatorski        Zbigniew        2    5      5      5      3      0      1      2      5      3      1      3      3      4     40  1536.10                 
                                        84.42  92.16  95.29 106.26   0.00  33.33 108.56 172.16 234.00  33.66 247.00 102.50 226.76                               
  10 Wałęga          Piotr           2    0      3      5      1      2      4      2      1     --      2     --      0      2     22   761.58                 
                                         0.00  54.21  85.41  33.95 105.86 139.41 117.97  36.94   0.00  70.64   0.00   0.00 117.19                               
  11 Karpiński       Jarosław        2    5      5      3      4      2      3      1      1      0      0      1     --     --     25   759.11                 
                                        93.21  90.61  51.58 139.17 109.29 101.92  58.22  36.78   0.00   0.00  78.33   0.00   0.00                               
  12 Warpas          Jarosław        2    3      2      4      1      1      3      1      0      2      1      1      0     --     19   667.67                 
                                        48.54  36.45  69.75  33.71  55.00 106.97  54.49   0.00 147.97  33.46  81.33   0.00   0.00                               
  13 Bulak           Sławomir        2    5      5      5     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     15   270.24                 
                                        88.45  90.72  91.07   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                               
  14 Grzejdziak      Andrzej         2    3      1      1      0      0      0      1      1      0      0     --     --     --      7   175.50                 
                                        52.78  18.40  16.08   0.00   0.00   0.00  55.46  32.78   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                               

 
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                                                                                            
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRˇCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Karpiński       Roman          2  PL-0324-07-4827   1  10    552.22  4085.705                                                                         
        2 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5138   0  10    828.56  4059.062                                                                         
        3 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1984   1  10    928.68  4309.288                                                                         
        4 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-2427   1  10    930.09  3423.943                                                                         
        5 Janke           Waldemar       2  PL-0324-09-1456   1   9    603.46  3892.275                                                                         
        6 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   9    696.73  2861.167                                                                         
        7 Karpiński       Roman          2  PL-0324-10-2202   1   9    709.94  3957.622                                                                         
        8 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6633   1   9    762.75  3538.580                                                                         
        9 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5444   1   9    779.84  2966.165                                                                         
       10 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5164   0   9    884.54  3331.430                                                                         
       11 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1222   0   9   1013.71  2854.197                                                                         
       12 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5110   1   9   1115.79  3720.252                                                                         
       13 Janke           Waldemar       2  PL-0324-09-1404   0   8    498.17  2734.300                                                                         
       14 Janke           Waldemar       2  PL-0324-08-806    1   8    617.85  2941.971                                                                         
       15 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5111   1   8    717.59  3215.040                                                                         
       16 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5116   0   8    727.06  3618.812                                                                         
       17 Plichta         Jarosław       2  PL-0323-06-1162   1   8    735.21  3378.714                                                                         
       18 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-07-6625   1   8    772.18  2976.369                                                                         
       19 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5102   1   8    801.79  3007.395                                                                         
       20 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-2445   0   8    842.09  3156.268                                                                         
       21 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5045   1   7    213.70  2252.906                                                                         
       22 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5070   1   7    338.12  2409.332                                                                         
       23 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5439   1   7    349.37  2439.280                                                                         
       24 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5042   1   7    423.95  2252.906                                                                         
       25 Karpiński       Roman          2  PL-0324-11-6354   1   7    455.15  3228.608                                                                         
       26 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5105   0   7    457.98  2005.949                                                                         
       27 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2712   1   7    492.19  2436.849                                                                         
       28 Karpiński       Roman          2  PL-0324-07-4861   1   7    529.09  2994.320                                                                         
       29 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5041   1   7    542.13  2879.098                                                                         
       30 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-10-2010   1   7    610.91  2183.095                                                                         
       31 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-228361      0   7    611.10  3020.577                                                                         
       32 Karpiński       Roman          2  PL-0324-11-5993   0   7    642.46  2891.180                                                                         
       33 Janke           Waldemar       2  PL-0324-09-1455   1   7    701.49  2799.009                                                                         
       34 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5118   0   7    911.06  2279.763                                                                         
       35 Janke           Waldemar       2  PL-0324-09-1409   1   7    939.12  2006.587                                                                         
       36 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-08-8047   1   7    947.01  2835.861                                                                         
       37 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5927   0   6    261.52  2107.142                                                                         
       38 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2751   1   6    333.36  2059.544                                                                         
       39 Karpiński       Roman          2  PL-0324-10-2234   0   6    361.88  2151.680                                                                         
       40 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1214   0   6    390.83  2691.986                                                                         
       41 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6624   1   6    400.96  2528.476                                                                         
       42 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5142   1   6    419.53  3166.694                                                                         
       43 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5004   0   6    429.59  2293.000                                                                         
       44 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5962   1   6    431.58  2133.622                                                                         
       45 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-05-3404   1   6    436.20  1707.327                                                                         
       46 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   6    436.81  2763.670                                                                         
       47 Janke           Waldemar       2  PL-0324-11-5302   0   6    440.53  1929.818                                                                         
       48 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5924   1   6    476.27  2133.622                                                                         
       49 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5440   1   6    542.88  1954.748                                                                         
       50 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-10-2532   0   6    554.37  2550.296                                                                     

 

Hodowca 5 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=