Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Rakowiec..............
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2011.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Cloppenburg II z dnia 30.07.11                  
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:51:00 N 08:02:30 E.             
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  746.420 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   19                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   318                           
      5.Ilość konkursów.......................:   64                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   719.96                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   359.67                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,05,57                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 7,08,26                         
     10.Czas trwania konkursu.................:17 godz. 18 min.  4 sek.         
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :pochmurno                                            
        w miejscu przylotu:pochmurno                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  3  liczy się pierwszych  50 konkursów                             
       Punkty stałe  90.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Rakowiec [5]                                                     
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Rakowiec                |   19   |  318   |   64  |20.13|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   19   |  318   |   64  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                                                                                            
                                             ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2011.                                                                                         
                                                       -   1 -                                                                                                  
                                                                                                                                                                
                                               Lista konkursowa nr 14.                                                                                          
                                       z lotu Cloppenburg II, w dniu 30.07.11                                                                                   
                                                       -   1 -                                                                                                  
                                                                                                                                                                
                                               Lista konkursowa nr 14.                                                                                          
   +---+----------------------+--+--------------------+--------+---------+--------+--+------+-----------+--------+-------+-------------------+                  
   |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRˇCZKI  | CZAS   | CZAS    |SZYBKOŚĆ|DZ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP        |                  
   |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| SKORYG. | [m/min]|  |CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.   B      C |                  
   +---+----------------------+--+--------------------+--------+---------+--------+--+------+-----------+--------+-------+-------------------+                  
      1 Skrajda Szymon          3 PL-0324-07-6866   GT  8,05,57   8:16:18   719.96  2   3.14  22- 13- 13  739.134  90.000 100.00/40.00/65.00/90.00              
      2 Mateńka Leszek          3 PL-0324-09-2407   GT  8,50,19   8:49:32   697.58  2   6.29  10-  7-  7  747.486  89.710  98.44/39.87/64.79/89.71              
      3 Przysowa Jan            3 PL-0324-07-2420   GT  8,39,14   8:51:28   696.33  2   9.43  21-  8-  8  737.725  89.430  96.88/39.75/64.59/89.43              
      4 Przysowa Jan            3 PL-0324-05-1708   GT  8,47,36   8:59:50   690.93  2  12.58   2  <   8>  737.725  89.140  95.31/39.62/64.38/89.14              
      5 Buszko Andrzej i Micha  3 PL-065-09-7864    GT  9,23,57   9:19:53   678.34  2  15.72  27-  4-  4  749.951  88.860  93.75/39.49/64.17/88.86              
      6 Pietruszyński Bogdan    3 PL-0324-07-692    GT  9,32,04   9:26:58   673.99  2  18.87  16-  6-  6  750.722  88.570  92.19/39.37/63.97/88.57              
      7 Łazarczyk Waldemar      3 PL-0241-04-2294   GT  9,39,56   9:34:56   669.18  2  22.01  21-  5-  5  750.647  88.290  90.63/39.24/63.76/88.29              
      8 Przysowa Jan            3 PL-0324-07-2413   GT  9,37,13   9:49:27   660.58  2  25.16   3  <  11>  737.725  88.000  89.06/39.11/63.56/88.00              
      9 Gusztyn Jerzy           3 PL-065-09-6666    GT  9,57,28   9:53:25   658.27  2  28.30  12-  3-  3  749.942  87.710  87.50/38.98/63.35/87.71              
     10 Łazarczyk Waldemar      3 PL-065-09-5833    GT 10,04,01   9:59:01   655.03  2  31.45   2  <  22>  750.647  87.430  85.94/38.86/63.14/87.43              
     11 Przysowa Jan            3 PL-0324-07-433    GT 10,14,00  10:26:14   639.75  2  34.59   4  <  23>  737.725  87.140  84.38/38.73/62.94/87.14              
     12 Andrzejewski Zygmunt    3 PL-065-07-00043   GT 10,34,17  10:28:25   638.55  2  37.74  17-  3-  3  751.295  86.860  82.81/38.60/62.73/86.86              
     13 Jędrych Wiesław         3 PL-0324-09-2015   GT 10,22,04  10:34:02   635.49  2  40.88  20-  2-  2  737.921  86.570  81.25/38.48/62.52/86.57              
     14 Skrajda Szymon          3 PL-0324-06-1639   GT 10,29,05  10:39:26   632.59  2  44.03   2  <  19>  739.134  86.290  79.69/38.35/62.32/86.29              
     15 Mateńka Leszek          3 PL-0324-09-2738   GT 10,59,10  10:58:23   622.58  2  47.17   2  <  25>  747.486  86.000  78.13/38.22/62.11/86.00              
     16 Pietruszyński Bogdan    3 PL-065-09-6151    GT 11,41,58  11:36:52   603.21  2  50.31   2  <  45>  750.722  85.710  76.56/38.10/61.90/85.71              
     17 Buszko Paweł            3 PL-0266-10-11940  GT 11,47,08  11:37:25   602.94  2  53.46  21-  3-  2  754.192  85.430  75.00/37.97/61.70/85.43              
     18 Strzelczyk Paweł        3 PL-065-07-142     GT 11,57,04  11:51:52   595.98  2  56.60  24-  2-  2  750.799  85.140  73.44/37.84/61.49/85.14              
     19 Skrajda Szymon          3 PL-0324-07-6896   GT 11,42,50  11:53:11   595.36  2  59.75   3  <  21>  739.134  84.860  71.88/37.71/61.29/84.86              
     20 Łabiszewski Tadeusz     3 PL-065-06-9316    GT 12,10,45  12:07:04   588.84  2  62.89  12-  4-  4  749.666  84.570  70.31/37.59/61.08/84.57              
     21 Skrajda Szymon          3 PL-0324-07-6888   GT 12,03,57  12:14:18   585.49  2  66.04   4  <  31>  739.134  84.290  68.75/37.46/60.87/84.29              
     22 Łazarczyk Waldemar      3 PL-065-06-9475    GT 12,22,46  12:17:46   583.90  2  69.18   3  <  28>  750.647  84.000  67.19/37.33/60.67/84.00              
     23 Przysowa Jan            3 PL-0324-05-1738   GT 12,18,57  12:31:11   577.84  2  72.33   5  <  49>  737.725  83.710  65.63/37.21/60.46/83.71              
     24 Jędrych Wiesław         3 PL-0324-09-2098   GT 12,25,43  12:37:41   574.94  2  75.47   2          737.921  83.430  64.06/37.08/60.25/83.43              
     25 Mateńka Leszek          3 PL-065-07-2505    GT 12,48,17  12:47:30   570.62  2  78.62   3  <  26>  747.486  83.140  62.50/36.95/60.05/83.14              
     26 Mateńka Leszek          3 PL-065-07-2514    GT 12,58,58  12:58:11   566.00  2  81.76   4  <  36>  747.486  82.860  60.94/36.83/59.84/82.86              
     27 Gusztyn Jerzy           3 PL-065-09-6606    GT 13,24,40  13:20:37   556.53  2  84.91   2  <  58>  749.942  82.570  59.38/36.70/59.63/82.57              
     28 Łazarczyk Waldemar      3 PL-065-07-2000    GT 13,26,39  13:21:39   556.10  2  88.05   4  <  47>  750.647  82.290  57.81/36.57/59.43/82.29              
     29 Komar Lidia             3 PL-065-05-8044    GT 13,28,10  13:23:37   555.28  2  91.19  18-  2-  2  750.315  82.000  56.25/36.44/59.22/82.00              
     30 Buszko Andrzej i Micha  3 PL-0241-04-3049   GT 13,40,35  13:36:31   550.01  2  94.34   2  <  59>  749.951  81.710  54.69/36.32/59.02/81.71              
     31 Skrajda Szymon          3 PL-0324-02-2144   GT 13,33,21  13:43:42   547.11  2  97.48   5  <  32>  739.134  81.430  53.13/36.19/58.81/81.43              
     32 Skrajda Szymon          3 PL-0324-09-2545   GT 13,40,09  13:50:30   544.39  2 100.63   6  <  33>  739.134  81.140  51.56/36.06/58.60/81.14              
     33 Skrajda Szymon          3 PL-0324-08-3574   GT 13,45,13  13:55:34   542.39  2 103.77   7  <  34>  739.134  80.860  50.00/35.94/58.40/80.86              
     34 Skrajda Szymon          3 PL-0324-03-3946   GT 13,45,21  13:55:42   542.33  2 106.92   8  <  37>  739.134  80.570  48.44/35.81/58.19/80.57              
     35 Andrzejewski Zygmunt    3 PL-0324-10-00246  GT 14,33,39  14:27:47   529.97  2 110.06   2  <  46>  751.295  80.290  46.88/35.68/57.98/80.29              
     36 Mateńka Leszek          3 PL-065-07-2524    GT 15,06,50  15:06:03   515.95  2 113.21   5  <  44>  747.486  80.000  45.31/35.56/57.78/80.00              
     37 Skrajda Szymon          3 PL-0324-07-6900   GT 14,57,19  15:07:40   515.37  2 116.35   9  <  39>  739.134  79.710  43.75/35.43/57.57/79.71              
     38 Strzelczyk Paweł        3 PL-065-09-9031    GT 15,20,00  15:14:48   512.85  2 119.50   2          750.799  79.430  42.19/35.30/57.37/79.43              
     39 Skrajda Szymon          3 PL-078-08-2894    GT 15,13,22  15:23:43   509.72  2 122.64  10  <  54>  739.134  79.140  40.63/35.17/57.16/79.14              
     40 Szyszko Andrzej         3 PL-0324-08-8523   GT 15,12,41  15:23:56   509.65  2 125.79   6-  1-  1  738.454  78.860  39.06/35.05/56.95/78.86              
     41 Łabiszewski Tadeusz     3 PL-065-06-8288    GT 15,57,20  15:53:38   499.51  2 128.93   2  <  43>  749.666  78.570  37.50/34.92/56.75/78.57              
     42 Więckowski Kazimierz    3 PL-0324-10-125       16,14,28  16:22:07   490.17  2 132.08  25-  1-  0  741.162   0.000  35.94/34.79/56.54/78.29              
     43 Łabiszewski Tadeusz     3 PL-0241-05-12354  GT 16,31,48  16:28:07   488.24  2 135.22   3  <  52>  749.666  78.000  34.38/34.67/56.33/78.00              
     44 Mateńka Leszek          3 PL-0324-06-4814   GT 17,21,29  17:20:42   472.00  2 138.36   6  <  50>  747.486  77.710  32.81/34.54/56.13/77.71              
     45 Pietruszyński Bogdan    3 PL-065-09-6189    GT 17,55,24  17:50:18   463.32  2 141.51   3  <  48>  750.722  77.430  31.25/34.41/55.92/77.43              
     46 Andrzejewski Zygmunt    3 PL-055-06-12336   GT 18,02,39  17:56:47   461.46  2 144.65   3          751.295  77.140  29.69/34.29/55.71/77.14              
     47 Łazarczyk Waldemar      3 PL-065-09-5887    GT 18,02,52  17:57:52   461.16  2 147.80   5          750.647  76.860  28.13/34.16/55.51/76.86              
     48 Pietruszyński Bogdan    3 PL-065-07-1799    GT 18,09,25  18:04:19   459.32  2 150.94   4  <  51>  750.722  76.570  26.56/34.03/55.30/76.57              
     49 Przysowa Jan            3 PL-0324-08-8379   GT 19,25,59  19:38:13   434.23  2 154.09   6  <  55>  737.725  76.290  25.00/33.90/55.10/76.29              
     50 Mateńka Leszek          3 PL-0324-09-2740   GT 20,20,00  20:19:13   424.10  2 157.23   7          747.486  76.000  23.44/33.78/54.89/76.00              
     51 Pietruszyński Bogdan    3 PL-065-09-6146    GT 20,38,05  20:32:59   420.81  2 160.38   5  <  53>  750.722  75.710  21.88/33.65/54.68/75.71              
     52 Łabiszewski Tadeusz     3 PL-065-08-10874   GT 20,58,50  20:55:08   415.62  2 163.52   4          749.666  75.430  20.31/33.52/54.48/75.43              
     53 Pietruszyński Bogdan    3 PL-065-09-6157    GT 21,08,47  21:03:41   413.65  2 166.67   6          750.722  75.140  18.75/33.40/54.27/75.14              
     54 Skrajda Szymon          3 PL-0324-05-1861   GT 20,54,38  21:04:59   413.35  2 169.81  11  <  61>  739.134  74.860  17.19/33.27/54.06/74.86              
     55 Przysowa Jan            3 PL-0324-08-8378   GT 21,40,02  21:52:16   402.80  2 172.96   7  <  56>  737.725  74.570  15.63/33.14/53.86/74.57              
     56 Przysowa Jan            3 PL-0324-06-3207   GT 21,40,16  21:52:30   402.75  2 176.10   8          737.725  74.290  14.06/33.02/53.65/74.29              
     57 Komar Lidia             3 PL-065-09-7672    GT  5,50,11   5:45:38   373.86  3 179.25   2          750.315  74.000  12.50/32.89/53.44/74.00              
     58 Gusztyn Jerzy           3 PL-065-10-5555    GT  5,56,30   5:52:26   372.59  3 182.39   3          749.942  73.710  10.94/32.76/53.24/73.71              
     59 Buszko Andrzej i Micha  3 PL-065-09-7866    GT  6,05,55   6:01:51   370.85  3 185.53   3  <  64>  749.951  73.430   9.38/32.63/53.03/73.43              
     60 Buszko Paweł            3 PL-0246-09-7925       6,40,08   6:30:25   365.66  3 188.68   2  <  62>  754.192   0.000   7.81/32.51/52.83/73.14              
     61 Skrajda Szymon          3 PL-0324-06-1608   GT  6,32,01   6:42:22   363.53  3 191.82  12  <  63>  739.134  72.860   6.25/32.38/52.62/72.86              
     62 Buszko Paweł            3 PL-065-09-3824    GT  6,52,51   6:43:08   363.39  3 194.97   3          754.192  72.570   4.69/32.25/52.41/72.57              
     63 Skrajda Szymon          3 PL-0324-08-3560   GT  6,51,08   7:01:29   360.17  3 198.11  13          739.134  72.290   3.13/32.13/52.21/72.29              
     64 Buszko Andrzej i Micha  3 PL-065-09-7964    GT  7,08,26   7:04:22   359.67  3 201.26   4          749.951  72.000   1.56/32.00/52.00/72.00              
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                    
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                            
     65 Pietruszyński Bogdan    3 PL-065-06-13451   GT  7,16,59   7:11:53   358.37  3   0.00   7          750.722   0.000                                       
     66 Skrajda Szymon          3 PL-0324-03-3928   GT  7,02,17   7:12:38   358.24  3   0.00  14          739.134   0.000                                       
     67 Przysowa Jan            3 PL-0324-05-1728   GT  7,02,47   7:15:01   357.84  3   0.00   9          737.725   0.000                                       
     68 Gusztyn Jerzy           3 PL-065-08-9920    GT  7,19,50   7:15:46   357.70  3   0.00   4          749.942   0.000                                       
     69 Buszko Paweł            3 PL-0349-04-7080       7,44,44   7:35:01   354.44  3   0.00   4          754.192   0.000                                       
     70 Mateńka Leszek          3 PL-065-07-2533    GT  8,11,12   8:10:25   348.57  3   0.00   8          747.486   0.000                                       
     71 Więckowski Kazimierz    3 PL-0324-09-7311   GT  8,03,33   8:11:12   348.44  3   0.00   2          741.162   0.000                                       
     72 Więckowski Kazimierz    3 PL-0324-10-111        8,10,48   8:18:27   347.27  3   0.00   3          741.162   0.000                                       
     73 Przysowa Jan            3 PL-0324-07-2435   GT  8,11,48   8:24:02   346.37  3   0.00  10          737.725   0.000                                       
     74 Przysowa Jan            3 PL-0324-06-3230   GT  8,12,40   8:24:54   346.23  3   0.00  11          737.725   0.000                                       
     75 Jędrych Wiesław         3 PL-0324-08-3462   GT  8,24,30   8:36:28   344.38  3   0.00   3          737.921   0.000                                       
     76 Krychowiak Sławomir     3 PL-065-09-7764    GT  9,00,05   8:54:52   341.48  3   0.00   9-  0-  0  750.810   0.000                                       
     77 Strzelczyk Paweł        3 PL-065-07-129     GT  9,00,22   8:55:10   341.43  3   0.00   3          750.799   0.000                                       
     78 Skrajda Szymon          3 PL-0324-07-6892   GT  8,57,54   9:08:15   339.40  3   0.00  15          739.134   0.000                                       
     79 Krzywdziński Jan        3 PL-0324-09-2158   GT  9,10,05   9:13:31   338.59  3   0.00   6-  0-  0  744.323   0.000                                       
     80 Strzelczyk Paweł        3 PL-065-07-170     GT  9,42,41   9:37:29   334.95  3   0.00   4          750.799   0.000                                       
     81 Więckowski Kazimierz    3 PL-0324-09-7393   GT  9,54,09  10:01:48   331.33  3   0.00   4          741.162   0.000                                       
     82 Buszko Paweł            3 PL-0122-08-13329  GT 10,39,31  10:29:48   327.26  3   0.00   5          754.192   0.000                                       
     83 Krzywdziński Jan        3 PL-0324-08-6210   GT 10,27,56  10:31:22   327.04  3   0.00   2          744.323   0.000                                       
                                                       -   1 -                                                                                                  
                                                                                                                                                                
                                               Lista konkursowa nr 14.                                                                                          
   +---+----------------------+--+--------------------+--------+---------+--------+--+------+-----------+--------+-------+-------------------+                  
   |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRˇCZKI  | CZAS   | CZAS    |SZYBKOŚĆ|DZ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP        |                  
   |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| SKORYG. | [m/min]|  |CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.   B      C |                  
   +---+----------------------+--+--------------------+--------+---------+--------+--+------+-----------+--------+-------+-------------------+                  
     84 Przysowa Jan            3 PL-0324-09-602    GT 10,19,44  10:31:58   326.95  3   0.00  12          737.725   0.000                                       
     85 Pietruszyński Bogdan    3 PL-065-09-6177    GT 10,44,54  10:39:48   325.83  3   0.00   8          750.722   0.000                                       
     86 Pietruszyński Bogdan    3 PL-0241-05-13357  GT 11,03,16  10:58:10   323.24  3   0.00   9          750.722   0.000                                       
     87 Jędrych Wiesław         3 PL-0324-07-168    GT 11,03,57  11:15:55   320.77  3   0.00   4          737.921   0.000                                       
     88 Komar Lidia             3 PL-0241-04-852    GT 11,57,37  11:53:04   315.73  3   0.00   3          750.315   0.000                                       
     89 Przysowa Jan            3 PL-0324-06-3245   GT 11,45,36  11:57:50   315.09  3   0.00  13          737.725   0.000                                       
     90 Szostek Stanisław       3 PL-065-07-498     GT 12,40,42  12:37:05   309.96  3   0.00  11-  0-  0  749.617   0.000                                       
     91 Gusztyn Jerzy           3 PL-065-07-664     GT 13,06,20  13:02:16   306.75  3   0.00   5          749.942   0.000                                       
     92 Skrajda Szymon          3 PL-0324-06-1603   GT 13,17,28  13:27:49   303.56  3   0.00  16          739.134   0.000                                       
     93 Jędrych Wiesław         3 PL-0324-07-110    GT 13,57,34  14:09:32   298.49  3   0.00   5          737.921   0.000                                       
     94 Szostek Stanisław       3 PL-075-04-4822    GT 14,35,13  14:31:36   295.88  3   0.00   2          749.617   0.000                                       
                                                                                                                                                                
                                                 D O B R Y  L O T !                                                                                             
                                                 ------------------                                                                                     

 
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2011.                                                                                                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Rakowiec [5]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+                                                                 
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |                                                                 
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |                                                                 
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+                                                                 
   1 Skrajda         Szymon          3  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5  2 13   73   3625.72                                                                 
   2 Przysowa        Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5  5  8   71   3435.67                                                                 
   3 Jędrych         Wiesław         3  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5  5  2   65   2971.07                                                                 
   4 Buszko Andrzej  i Michał        3  5  5  5  5  5  5  4  5  3  5  5  5  5  4   66   2929.47                                                                 
   5 Pietruszyński   Bogdan          3  5  5  5  5  5  5  4  5  3  4  5  4  2  6   63   2804.22                                                                 
   6 Bojaryn         Robert          3  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5  5  0   63   2727.26                                                                 
   7 Andrzejewski    Zygmunt         3  5  5  5  5  5  4  3  5  3  4  5  5  5  3   62   2674.51                                                                 
   8 Buszko          Paweł           3  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5  2  2   62   2616.48                                                                 
   9 Mateńka         Leszek          3  5  5  3  5  5  5  3  3  2  5  3  4  1  7   56   2572.25                                                                 
  10 Więckowski      Kazimierz       3  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  3  4  0   60   2562.95                                                                 
  11 Komar           Lidia           3  5  5  5  5  5  5  4  5  3  5  5  4  2  2   60   2541.97                                                                 
  12 Gusztyn         Jerzy           3  5  5  4  5  5  5  5  5  3  5  5  2  1  3   58   2473.49                                                                 
  13 Strzelczyk      Paweł           3  0  5  5  5  5  5  5  0  3  5  4  5  0  2   49   2265.27                                                                 
  14 Szostek         Stanisław       3  5  5  5  5  5  5  5  5  3  4  2  3 --  0   52   2097.65                                                                 
  15 Chrostek        Andrzej         3  5  5  5  5  5  3  3  3  3  5  5  2 -- --   49   1944.63                                                                 
  16 Bednarski       Mariusz         3  5  5  4  5  4  5  2  5  1  5  5  2  0 --   48   1816.12                                                                 
  17 Kotowski        Adam            3  4  4  3  3  5  4  5  3  3  3  4  1 -- --   42   1763.27                                                                 
  18 Łazarczyk       Waldemar        3  5  3  1  5  5  4  1  2  2  4  2 --  1  5   40   1745.41                                                                 
  19 Komar           Zdzisław        3  4  5 --  5  5  3  4  5  1  5  2  3 -- --   42   1651.26                                                                 
  20 Kwiotek         Marian          3  5  5  5  5  5  1  2  0  3  4  3  2 -- --   40   1544.80                                                                 
  21 Krzywdziński    Jan             3  5  5  5  5  2  0  1  5  1  3  3  1  3  0   39   1330.11                                                                 
  22 Szczotka        Józef           3  5  4  5  5  2  5  2 --  2  5  1  0 -- --   36   1298.42                                                                 
  23 Krychowiak      Sławomir        3  5  1  3  2  4  5  3  3  1  1  1  3  1  0   33   1294.69                                                                 
  24 Parol           Mieczysław      3  1  5  5  2  5  4  1  4 --  2  3  1 -- --   33   1228.74                                                                 
  25 Szyszko         Andrzej         3  5  5  5  1  4  2  2  5  1  1  0  0 --  1   32   1121.08                                                                 
  26 Musielewicz     Leszek          3  5  5  5  5  5  3  2 -- -- -- -- -- -- --   30   1030.55                                                                 
  27 Wojtysiak       Krzysztof       3  2  4  5  0  5  3  0  3  0  3  0  1 -- --   26    875.47                                                                 
  28 Duch            Ludwik          3  3  1  2  1  3  3  1  1  0  1  3  0 -- --   19    688.18                                                                 
  29 Białobłocki     Ryszard         3  0  4  2  0  3  3  1  1  0  0  1  1 -- --   16    606.12                                                                 
  30 Łabiszewski     Tadeusz         3  2  0  1  0  1  0  1  1  0  0  0  2  0  4   12    593.32                                                                 
  31 Olszewski       Grzegorz        3  5  1  5  3  1  1 --  0  0  1 --  0 -- --   17    457.07                                                                 
  32 Koszara         Mirosław        3  0  0  0  0  0 -- --  0  1  4  3  0 -- --    8    372.08                                                                 
  33 Ciepliński      Gieroń          3  4  2  0  1  0  0  0 --  0 -- -- -- -- --    7    154.01                                                                 
  34 Olszewski       Robert          3  0  0  0 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00                                                             

 
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                                                                                            
                                        Rakowiec [5]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                      Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,                                                                                         
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRˇCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Przysowa        Jan            3  PL-0324-06-3245   1  13   1070.63  5183.770                                                                         
        2 Przysowa        Jan            3  PL-0324-05-1728   1  11    441.04  4817.342                                                                         
        3 Przysowa        Jan            3  PL-0324-08-8378   1  11    552.74  4258.849                                                                         
        4 Więckowski      Kazimierz      3  PL-0324-09-7303   1  11    795.59  4727.292                                                                         
        5 Mateńka         Leszek         3  PL-065-07-2514    1  11    803.39  4995.334                                                                         
        6 Więckowski      Kazimierz      3  PL-0324-08-2523   0  11    916.42  4141.334                                                                         
        7 Szostek         Stanisław      3  PL-075-06-1622    0  11    969.14  4387.807                                                                         
        8 Więckowski      Kazimierz      3  PL-0324-09-7393   1  10    495.02  4352.906                                                                         
        9 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-08-946    1  10    552.10  3693.590                                                                         
       10 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-07-850    1  10    659.09  4201.766                                                                         
       11 Andrzejewski    Zygmunt        3  PL-065-09-07018   1  10    668.74  4084.010                                                                         
       12 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-07-110    0  10    684.50  3720.376                                                                         
       13 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-08-1357   1  10    738.57  4319.126                                                                         
       14 Przysowa        Jan            3  PL-0324-06-180    1  10    849.61  3521.124                                                                         
       15 Buszko Andrzej  i Michał       3  PL-065-09-7866    0  10    946.76  4553.281                                                                         
       16 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-09-2098   0   9    375.32  4636.582                                                                         
       17 Skrajda         Szymon         3  PL-0324-09-2526   0   9    482.51  3735.555                                                                         
       18 Buszko Andrzej  i Michał       3  PL-065-09-7864    1   9    555.23  4572.647                                                                         
       19 Przysowa        Jan            3  PL-0324-05-1708   0   9    658.63  3776.233                                                                         
       20 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-09-2029   1   9    677.54  3255.413                                                                         
       21 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-09-2028   1   9    686.97  4037.255                                                                         
       22 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-08-212    1   9    730.32  3504.839                                                                         
       23 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-10-836    0   9    744.16  3152.738                                                                         
       24 Skrajda         Szymon         3  PL-0324-06-1639   0   9    766.44  4245.973                                                                         
       25 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-10-831    0   9    821.82  3411.719                                                                         
       26 Buszko Andrzej  i Michał       3  PL-065-08-11370   1   9    846.15  4156.855                                                                         
       27 Mateńka         Leszek         3  PL-0324-09-2740   1   9    873.37  3750.940                                                                         
       28 Przysowa        Jan            3  PL-0324-07-2435   0   9    876.35  3565.995                                                                         
       29 Bojaryn         Robert         3  PL-0324-07-851    0   9    894.51  3178.330                                                                         
       30 Skrajda         Szymon         3  PL-0324-03-3946   1   9    894.98  4143.326                                                                         
       31 Przysowa        Jan            3  PL-0324-08-5108   0   8    424.54  3222.532                                                                         
       32 Przysowa        Jan            3  PL-0324-09-602    1   8    483.68  3297.458                                                                         
       33 Buszko Andrzej  i Michał       3  PL-065-09-7888    0   8    486.45  3719.990                                                                         
       34 Więckowski      Kazimierz      3  PL-0324-09-7317   1   8    576.34  3536.515                                                                         
       35 Gusztyn         Jerzy          3  PL-065-09-6644    1   8    591.87  3371.885                                                                         
       36 Przysowa        Jan            3  PL-0324-07-2413   0   8    711.77  3222.532                                                                         
       37 Komar           Lidia          3  PL-065-08-12132   0   8    761.98  3491.116                                                                         
       38 Bednarski       Mariusz        3  PL-065-10-5215    1   8    864.71  2998.826                                                                         
       39 Szczotka        Józef          3  PL-065-09-6251    1   8    920.89  2885.817                                                                         
       40 Gusztyn         Jerzy          3  PL-065-09-6606    0   8    935.35  3161.438                                                                         
       41 Strzelczyk      Paweł          3  PL-065-07-188     1   8   1027.63  3481.941                                                                         
       42 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-09-2043   1   7    149.17  2955.551                                                                         
       43 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-07-168    0   7    270.45  3343.832                                                                         
       44 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-07-156    0   7    319.11  3514.115                                                                         
       45 Przysowa        Jan            3  PL-0324-10-8456   1   7    329.15  2484.807                                                                         
       46 Jędrych         Wiesław        3  PL-0324-10-814    1   7    432.88  2874.602                                                                         
       47 Buszko          Paweł          3  PL-065-009-7824   0   7    479.76  2766.435                                                                         
       48 Buszko Andrzej  i Michał       3  PL-065-10-4476    1   7    556.17  2140.622                                                                         
       49 Strzelczyk      Paweł          3  PL-065-09-9001    1   7    578.12  3432.143                                                                         
       50 Buszko Andrzej  i Michał       3  PL-065-08-11389   0   7    587.57  2725.265                                                                     

 

Hodowca 5 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=