Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
=> Sekcja Kwidzyn,,,,,
=> Sekcja Sadlinki,,,,,
=> Sekcja Rakowiec,,,,,
=> Sekcja Ryjewo,,,,,
=> Sekcja Prabuty,,,,,
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Prabuty,,,,,
Golebie 2012 - AS-Soft -
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Lubeka I z dnia 02.06.13                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:52:54.  N 10:48:44.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  553.150 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   16                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   359                           
      5.Ilość konkursów.......................:   72                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1152.10                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   867.04                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,00,10                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,41,33                         
     10.Czas trwania konkursu.................:2 godz. 41 min. 23 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :wietrznie                                            
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  65.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Prabuty [6]                                                       
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 05 | Prabuty                 |   16   |  359   |   72  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   16   |  359   |   72  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                           
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  5.                                                                                            
                                        z lotu Lubeka I, w dniu 02.06.13                                                                                        
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +-REJON / ODDZIAL -+            
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP        | |L.p.|Coefic|Punkty|            
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +----+------+------+            
    1 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-08-9072    GT 16,00,10  1152.10   2.79  21-  4-  4  553.200  65.000 20.00/40.00/65.00       0   0.00   0.00              
    2 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1857    GT 16,10,51  1127.07   5.57  38-  5-  5  553.220  64.820 19.94/39.89/64.82       0   0.00   0.00              
    3 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-08-9051    GT 16,14,18  1119.16   8.36   2  <  53>  553.200  64.630 19.89/39.77/64.63       0   0.00   0.00              
    4 Łazarczyk Waldemar      5 PL-0324-12-9417   GT 16,17,21  1112.20  11.14  20-  7-  5  553.150  64.450 19.83/39.66/64.45       0   0.00   0.00              
    5 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-0324-12-8215   GT 16,27,32  1091.02  13.93  21-  9-  5  553.730  64.270 19.77/39.55/64.27       0   0.00   0.00              
    6 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1828    GT 16,27,23  1090.34  16.71   2  <  15>  553.220  64.080 19.72/39.44/64.08       0   0.00   0.00              
    7 Komar Zenon             5 PL-065-10-4322    GT 16,38,07  1067.40  19.50  26- 15-  5  553.040  63.900 19.66/39.32/63.90       0   0.00   0.00              
    8 Białobłocki Ryszard     5 PL-065-10-4054    GT 16,42,05  1057.19  22.28  12-  2-  2  551.940  63.720 19.61/39.21/63.72       0   0.00   0.00              
    9 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-11-1724    GT 16,44,35  1054.46  25.07   2  <  13>  553.150  63.540 19.55/39.10/63.54       0   0.00   0.00              
   10 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-065-08-11370   GT 16,45,11  1051.77  27.86  17-  3-  3  552.370  63.350 19.49/38.99/63.35       0   0.00   0.00              
   11 Komar Zenon             5 PL-065-11-3904    GT 16,46,12  1051.01  30.64   2  <  14>  553.040  63.170 19.44/38.87/63.17       0   0.00   0.00              
   12 Mateńka Leszek          5 PL-065-07-2535    GT 16,46,53  1045.91  33.43  20-  5-  5  551.070  62.990 19.38/38.76/62.99       0   0.00   0.00              
   13 Łazarczyk Waldemar      5 PL-0324-12-9421      16,48,54  1045.85  36.21   3  <  32>  553.150   0.000                         0   0.00   0.00              
   14 Komar Zenon             5 PL-065-10-4335       16,49,37  1044.23  39.00   3  <  16>  553.040   0.000                         0   0.00   0.00              
   15 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-3422    GT 16,55,29  1033.12  41.78   3  <  20>  553.220  62.440 19.21/38.42/62.44       0   0.00   0.00              
   16 Komar Zenon             5 PL-065-11-3936    GT 16,55,39  1032.47  44.57   4  <  17>  553.040  62.250 19.15/38.31/62.25       0   0.00   0.00              
   17 Komar Zenon             5 PL-050-09-3605    GT 16,59,04  1025.92  47.35   5  <  25>  553.040  62.070 19.10/38.20/62.07       0   0.00   0.00              
   18 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-10-246     GT 17,00,42  1024.10  50.14   2  <  22>  553.730  61.890 19.04/38.08/61.89       0   0.00   0.00              
   19 Mateńka Leszek          5 PL-0324-09-2445   GT 17,00,34  1019.43  52.92   2  <  43>  551.070  61.700 18.99/37.97/61.70       0   0.00   0.00              
   20 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8413   GT 17,02,43  1019.35  55.71   4  <  33>  553.220  61.520 18.93/37.86/61.52       0   0.00   0.00              
   21 Buszko Paweł            5 PL-0314-11-18     GT 17,07,57  1015.15  58.50  21-  5-  4  556.250  61.340 18.87/37.75/61.34       0   0.00   0.00              
   22 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-07-1407    GT 17,05,42  1014.72  61.28   3  <  37>  553.730  61.150 18.82/37.63/61.15       0   0.00   0.00              
   23 Buszko Andrzej i Micha  5 DV-09567-11-359   GT 17,05,35  1012.44  64.07   2  <  29>  552.370  60.970 18.76/37.52/60.97       0   0.00   0.00              
   24 Bednarski Mariusz       5 PL-065-10-5228    GT 17,13,14  1005.45  66.85  37-  6-  5  556.250  60.790 18.70/37.41/60.79       0   0.00   0.00              
   25 Komar Zenon             5 PL-065-10-4328    GT 17,10,30  1004.61  69.64   6  <  35>  553.040  60.610 18.65/37.30/60.61       0   0.00   0.00              
   26 Bednarski Mariusz       5 PL-065-10-5294    GT 17,14,19  1003.49  72.42   2  <  31>  556.250  60.420 18.59/37.18/60.42       0   0.00   0.00              
   27 Buszko Paweł            5 PL-0290-12-14998     17,14,44  1002.73  75.21   2  <  62>  556.250   0.000                         0   0.00   0.00              
   28 Białobłocki Ryszard     5 PL-0324-11-6358   GT 17,13,09   997.81  77.99   2          551.940  60.060 18.48/36.96/60.06       0   0.00   0.00              
   29 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0281-10-2719   GT 17,15,00   995.26  80.78   3          552.370  59.870 18.42/36.85/59.87       0   0.00   0.00              
   30 Krychowiak Sławomir     5 PL-065-09-7794    GT 17,16,37   994.17  83.57  17-  1-  1  553.370  59.690 18.37/36.73/59.69       0   0.00   0.00              
   31 Bednarski Mariusz       5 PL-065-10-5222    GT 17,20,21   992.68  86.35   3  <  42>  556.250  59.510 18.31/36.62/59.51       0   0.00   0.00              
   32 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-10-4136    GT 17,18,36   990.24  89.14   4  <  34>  553.150  59.320 18.25/36.51/59.32       0   0.00   0.00              
   33 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-09-6189    GT 17,19,07   989.45  91.92   5          553.220  59.140 18.20/36.39/59.14       0   0.00   0.00              
   34 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-09-5833    GT 17,19,39   988.39  94.71   5  <  47>  553.150  58.960 18.14/36.28/58.96       0   0.00   0.00              
   35 Komar Zenon             5 PL-065-08-12149   GT 17,20,08   987.34  97.49   7  <  36>  553.040   0.000 18.08/36.17/58.77       0   0.00   0.00              
   36 Komar Zenon             5 PL-065-11-3162    GT 17,20,11   987.25 100.28   8  <  38>  553.040   0.000 18.03/36.06/58.59       0   0.00   0.00              
   37 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-11-2253    GT 17,21,22   986.40 103.06   4  <  39>  553.730  58.410 17.97/35.94/58.41       0   0.00   0.00              
   38 Komar Zenon             5 PL-065-09-7694    GT 17,22,16   983.59 105.85   9  <  51>  553.040   0.000 17.92/35.83/58.23       0   0.00   0.00              
   39 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-11-3318    GT 17,23,35   982.52 108.64   5  <  46>  553.730  58.040 17.86/35.72/58.04       0   0.00   0.00              
   40 Wojtysiak Krzysztof     5 PL-0241-04-2423   GT 17,26,41   978.91 111.42  31-  3-  3  554.730  57.860 17.80/35.61/57.86       0   0.00   0.00              
   41 Duch Ludwik             5 PL-065-11-2112    GT 17,24,19   977.93 114.21  14-  1-  1  551.860  57.680 17.75/35.49/57.68       0   0.00   0.00              
   42 Bednarski Mariusz       5 PL-065-10-5232    GT 17,29,00   977.59 116.99   4  <  54>  556.250  57.490 17.69/35.38/57.49       0   0.00   0.00              
   43 Mateńka Leszek          5 PL-065-07-2524    GT 17,24,52   975.58 119.78   3  <  58>  551.070  57.310 17.63/35.27/57.31       0   0.00   0.00              
   44 Gusztyn Jerzy           5 PL-065-11-1894    GT 17,26,26   974.78 122.56  27-  6-  5  552.150  57.130 17.58/35.15/57.13       0   0.00   0.00              
   45 Gusztyn Jerzy           5 PL-0304-12-6074   GT 17,26,35   974.53 125.35   2  <  52>  552.150  56.940 17.52/35.04/56.94       0   0.00   0.00              
   46 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-11-2293    GT 17,30,12   971.12 128.13   6  <  48>  553.730   0.000 17.46/34.93/56.76       0   0.00   0.00              
   47 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-10-4150    GT 17,31,39   967.64 130.92   6  <  70>  553.150  56.580 17.41/34.82/56.58       0   0.00   0.00              
   48 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-08-10534   GT 17,35,13   962.65 133.70   7  <  50>  553.730   0.000 17.35/34.70/56.39       0   0.00   0.00              
   49 Wojtysiak Krzysztof     5 PL-065-10-5421    GT 17,36,38   962.02 136.49   2  <  57>  554.730  56.210 17.30/34.59/56.21       0   0.00   0.00              
   50 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-07-43      GT 17,35,49   961.64 139.28   8  <  55>  553.730   0.000 17.24/34.48/56.03       0   0.00   0.00              
   51 Komar Zenon             5 PL-0324-10-4324   GT 17,36,43   958.95 142.06  10  <  56>  553.040   0.000 17.18/34.37/55.85       0   0.00   0.00              
   52 Gusztyn Jerzy           5 PL-065-11-1869    GT 17,37,27   956.19 144.85   3  <  65>  552.150  55.660 17.13/34.25/55.66       0   0.00   0.00              
   53 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-06-7803    GT 17,39,01   955.41 147.63   3  <  68>  553.200  55.480 17.07/34.14/55.48       0   0.00   0.00              
   54 Bednarski Mariusz       5 PL-065-09-7836    GT 17,43,42   952.97 150.42   5  <  64>  556.250  55.300 17.01/34.03/55.30       0   0.00   0.00              
   55 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-0324-10-7815   GT 17,42,06   951.26 153.20   9          553.730   0.000 16.96/33.92/55.11       0   0.00   0.00              
   56 Komar Zenon             5 PL-065-08-12123   GT 17,46,32   942.90 155.99  11  <  60>  553.040   0.000 16.90/33.80/54.93       0   0.00   0.00              
   57 Wojtysiak Krzysztof     5 PL-065-09-8020    GT 17,49,55   940.35 158.77   3          554.730  54.750 16.85/33.69/54.75       0   0.00   0.00              
   58 Mateńka Leszek          5 PL-0324-11-8836   GT 17,48,59   935.63 161.56   4  <  59>  551.070  54.560 16.79/33.58/54.56       0   0.00   0.00              
   59 Mateńka Leszek          5 PL-0324-11-8816   GT 17,53,41   928.22 164.35   5          551.070  54.380 16.73/33.46/54.38       0   0.00   0.00              
   60 Komar Zenon             5 PL-065-11-3942    GT 17,56,11   927.63 167.13  12  <  61>  553.040   0.000 16.68/33.35/54.20       0   0.00   0.00              
   61 Komar Zenon             5 PL-065-08-12120   GT 17,58,37   923.86 169.92  13  <  63>  553.040   0.000 16.62/33.24/54.01       0   0.00   0.00              
   62 Buszko Paweł            5 PL-0314-11-7      GT 18,02,28   923.29 172.70   3  <  69>  556.250  53.830 16.56/33.13/53.83       0   0.00   0.00              
   63 Komar Zenon             5 PL-065-11-3940    GT 18,01,21   919.66 175.49  14  <  71>  553.040   0.000 16.51/33.01/53.65       0   0.00   0.00              
   64 Bednarski Mariusz       5 PL-065-11-2449    GT 18,06,24   917.30 178.27   6          556.250   0.000 16.45/32.90/53.46       0   0.00   0.00              
   65 Gusztyn Jerzy           5 PL-065-11-1870    GT 18,10,17   904.74 181.06   4  <  66>  552.150  53.280 16.39/32.79/53.28       0   0.00   0.00              
   66 Gusztyn Jerzy           5 PL-065-08-9946    GT 18,12,23   901.64 183.84   5  <  67>  552.150  53.100 16.34/32.68/53.10       0   0.00   0.00              
   67 Gusztyn Jerzy           5 PL-065-11-1861    GT 18,16,20   895.86 186.63   6          552.150   0.000 16.28/32.56/52.92       0   0.00   0.00              
   68 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-07-135     GT 18,20,57   890.89 189.42   4          553.200  52.730 16.23/32.45/52.73       0   0.00   0.00              
   69 Buszko Paweł            5 PL-065-11-2816    GT 18,29,57   883.01 192.20   4  <  72>  556.250  52.550 16.17/32.34/52.55       0   0.00   0.00              
   70 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-09-5808    GT 18,29,49   878.27 194.99   7          553.150   0.000 16.11/32.23/52.37       0   0.00   0.00              
   71 Komar Zenon             5 PL-065-06-9866    GT 18,31,01   876.43 197.77  15          553.040   0.000 16.06/32.11/52.18       0   0.00   0.00              
   72 Buszko Paweł            5 PL-065-11-2814    GT 18,41,33   867.04 200.56   5          556.250  52.000 16.00/32.00/52.00       0   0.00   0.00              
  ------------------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                   
  -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                           
   73 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-11-3320    GT 18,42,00   862.51   0.00  10          553.730   0.000                         0   0.00   0.00              
   74 Buszko Paweł            5 PL-065-09-7979    GT 18,48,45   857.42   0.00   6          556.250   0.000                         0   0.00   0.00              
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------                                                                                               
                                                     -   2 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  5.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +-REJON / ODDZIAL -+            
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP        | |L.p.|Coefic|Punkty|            
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+ +----+------+------+            

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Prabuty [6]                                                                   
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+            
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |            
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |            
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+            
   1 Komar           Zenon           5  5  5  5  5  5   25    792.43            
   2 Pietruszyński   Bogdan          5  5  5  5  5  5   25    791.75            
   3 Andrzejewski    Zygmunt         5  5  5  5  5  5   25    777.47            
   4 Mateńka         Leszek          5  5  5  5  5  5   25    768.14            
   5 Gusztyn         Jerzy           5  5  5  5  5  5   25    760.05            
   6 Bednarski       Mariusz         5  5  4  5  5  5   24    736.86            
   7 Buszko Andrzej  i Michał        5  5  5  5  5  3   23    670.20            
   8 Buszko          Paweł           5  3  5  5  5  4   22    651.05            
   9 Strzelczyk      Jerzy           5  2  5  5  5  4   21    650.15            
  10 Łazarczyk       Waldemar        5  5  4  5  2  5   21    638.34            
  11 Wojtysiak       Krzysztof       5  4  3  3  5  3   18    537.22            
  12 Duch            Ludwik          5  5  5  3  5  1   19    466.98            
  13 Chrostek        Andrzej         5  5  5  5  5  0   20    449.35            
  14 Komar           Zdzisław        5  5  5  4  5 --   19    418.90            
  15 Krychowiak      Sławomir        5  5  5  0  5  1   16    415.45            
  16 Białobłocki     Ryszard         5  1  4  0  3  2   10    321.23            
  17 Szpeflik        Eugeniusz       5  1  3  0  2  0    6    138.88            
  18 Szczotka        Józef           5  4  0  0 -- --    4     70.08            
  19 Szedler         Kamil           5 --  2  1  0 --    3     51.23            

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Prabuty [6]                                                                                                                                                   
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                        
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |konk.|punkty |                                                                        
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                        
   1 Komar           Zenon           5    5      5      5      5      5     25   792.43                                                                         
                                        97.56  97.84  98.22 186.81 312.00                                                                                       
   2 Pietruszyński   Bogdan          5    5      5      5      5      5     25   791.75                                                                         
                                        94.42  97.09  99.43 188.81 312.00                                                                                       
   3 Andrzejewski    Zygmunt         5    5      5      5      5      5     25   777.47                                                                         
                                        94.36  95.71  97.53 186.11 303.76                                                                                       
   4 Mateńka         Leszek          5    5      5      5      5      5     25   768.14                                                                         
                                        99.68  97.38  92.14 188.00 290.94                                                                                       
   5 Gusztyn         Jerzy           5    5      5      5      5      5     25   760.05                                                                         
                                        94.93  98.10  97.45 193.46 276.11                                                                                       
   6 Bednarski       Mariusz         5    5      4      5      5      5     24   736.86                                                                         
                                        95.04  71.03  90.63 186.65 293.51                                                                                       
   7 Buszko Andrzej  i Michał        5    5      5      5      5      3     23   670.20                                                                         
                                        97.60  99.37  95.74 193.30 184.19                                                                                       
   8 Buszko          Paweł           5    3      5      5      5      4     22   651.05                                                                         
                                        54.86  88.90  92.65 194.92 219.72                                                                                       
   9 Strzelczyk      Jerzy           5    2      5      5      5      4     21   650.15                                                                         
                                        32.54  95.66  89.47 194.64 237.84                                                                                       
  10 Łazarczyk       Waldemar        5    5      4      5      2      5     21   638.34                                                                         
                                        99.22  70.87  91.08  74.32 302.85                                                                                       
  11 Wojtysiak       Krzysztof       5    4      3      3      5      3     18   537.22                                                                         
                                        69.21  54.14  53.48 191.57 168.82                                                                                       
  12 Duch            Ludwik          5    5      5      3      5      1     19   466.98                                                                         
                                        90.61  83.36  50.85 184.48  57.68                                                                                       
  13 Chrostek        Andrzej         5    5      5      5      5      0     20   449.35                                                                         
                                        87.87  92.56  90.39 178.53   0.00                                                                                       
  14 Komar           Zdzisław        5    5      5      4      5     --     19   418.90                                                                         
                                        86.44  87.10  74.61 170.75   0.00                                                                                       
  15 Krychowiak      Sławomir        5    5      5      0      5      1     16   415.45                                                                         
                                        87.86  86.98   0.00 180.92  59.69                                                                                       
  16 Białobłocki     Ryszard         5    1      4      0      3      2     10   321.23                                                                         
                                        18.16  69.01   0.00 110.28 123.78                                                                                       
  17 Szpeflik        Eugeniusz       5    1      3      0      2      0      6   138.88                                                                         
                                        16.80  56.14   0.00  65.94   0.00                                                                                       
  18 Szczotka        Józef           5    4      0      0     --     --      4    70.08                                                                         
                                        70.08   0.00   0.00   0.00   0.00                                                                                       
  19 Szedler         Kamil           5   --      2      1      0     --      3    51.23                                                                         
                                         0.00  34.79  16.44   0.00   0.00                                                                                       

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                         Prabuty [6]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5                                                                                                     
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Mateńka         Leszek         5  PL-0324-11-8836   1   5    283.03  1456.380                                                                         
        2 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-08-10534   0   5    318.96  1474.240                                                                         
        3 Komar           Zenon          5  PL-065-10-4322    0   5    480.06  1470.650                                                                         
        4 Komar           Zenon          5  PL-065-08-12149   0   5    508.50  1470.650                                                                         
        5 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0281-10-2719   1   5    608.47  1467.530                                                                         
        6 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-11-1869    1   5    759.42  1467.380                                                                         
        7 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3904    0   4    124.96  1189.140                                                                         
        8 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-11-2253    1   4    234.17  1126.770                                                                         
        9 Mateńka         Leszek         5  PL-0324-09-2445   0   4    279.88  1178.590                                                                         
       10 Komar           Zenon          5  PL-0324-10-4324   0   4    332.58  1123.900                                                                         
       11 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8855   1   4    333.35   915.230                                                                         
       12 Strzelczyk      Jerzy          5  PL-065-08-9051    0   4    353.77  1306.460                                                                         
       13 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-08-10665   1   4    357.29   920.510                                                                         
       14 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3940    0   4    361.81  1123.900                                                                         
       15 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-07-1407    1   4    384.54  1308.440                                                                         
       16 Komar           Zenon          5  PL-050-09-3605    1   4    389.87  1305.570                                                                         
       17 Bednarski       Mariusz        5  PL-065-10-5222    1   4    413.39  1319.930                                                                         
       18 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-11-2293    1   4    418.40  1308.440                                                                         
       19 Bednarski       Mariusz        5  PL-065-11-2515    1   4    468.69   932.280                                                                         
       20 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-10-4438    1   4    506.81   915.160                                                                         
       21 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-11-1870    1   4    541.71  1303.000                                                                         
       22 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0304-12-6074   0   4    552.99  1186.330                                                                         
       23 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-08-9946    1   4    565.53  1303.000                                                                         
       24 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-11-1894    1   4    605.83  1121.280                                                                         
       25 Buszko          Paweł          5  PL-0314-11-7      0   4    679.20  1360.550                                                                         
       26 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8869   1   3     76.88   634.180                                                                         
       27 Mateńka         Leszek         5  PL-0324-10-8478   0   3     95.89   561.480                                                                         
       28 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8413   1   3     99.99  1000.100                                                                         
       29 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-11-1959    1   3    118.05   791.500                                                                         
       30 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8410   0   3    124.22   571.300                                                                         
       31 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8833   1   3    136.08   791.530                                                                         
       32 Białobłocki     Ryszard        5  PL-065-10-4054    0   3    137.63  1021.210                                                                         
       33 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0324-12-9993   1   3    141.63   569.040                                                                         
       34 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-11-1925    1   3    150.35   634.230                                                                         
       35 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-0324-12-9421   0   3    151.32  1024.320                                                                         
       36 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8823   0   3    151.60   569.130                                                                         
       37 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1828    0   3    155.76   842.890                                                                         
       38 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-10-4151    1   3    168.14   571.070                                                                         
       39 Buszko Andrzej  i Michał       5  DV-03215-12-461   1   3    188.20   569.040                                                                         
       40 Komar           Zdzisław       5  PL-065-11-2960    1   3    197.09   791.440                                                                         
       41 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-08-11370   1   3    197.65  1022.150                                                                         
       42 Bednarski       Mariusz        5  PL-065-09-6921    1   3    202.44   646.910                                                                         
       43 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-11-3320    0   3    206.14   754.710                                                                         
       44 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-10-4150    1   3    226.04   842.660                                                                         
       45 Bednarski       Mariusz        5  PL-0240-10-8554   1   3    231.99   763.680                                                                         
       46 Komar           Zenon          5  PL-0324-12-9026   0   3    234.29   570.860                                                                         
       47 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3933    0   3    237.84   570.860                                                                         
       48 Mateńka         Leszek         5  PL-065-07-2535    0   3    239.31  1016.110                                                                         
       49 Strzelczyk      Jerzy          5  PL-065-10-5040    0   3    244.54   794.040                                                                         
       50 Komar           Zenon          5  PL-065-09-7672    1   3    259.13   570.860                                                                         

 

Hodowca 18 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=