Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
=> Sekcja Kwidzyn............
=> Sekcja Sadlinki............
=> Sekcja Rakowiec............
=> Sekcja Ryjewo............
=> Sekcja Prabuty............
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki............
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2012.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  CLOPPENBURG II z dnia 15.07.12                  
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:51:00 N 08:02:30 E.             
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  728.650 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   272                           
      5.Ilość konkursów.......................:   55                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1627.63                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1470.02                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,32,03                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,22,50                         
     10.Czas trwania konkursu.................:50 min. 47 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  90.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                     
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   11   |  272   |   55  |20.22|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  272   |   55  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                                                                                            
                                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2012.                                                                                           
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr 11.                                                                                            
                                     z lotu CLOPPENBURG II, w dniu 15.07.12                                                                                     
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+                                 
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRˇCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP        |                                 
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.   B      C |                                 
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+                                 
    1 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5111   GT 13,32,03  1627.63   3.68  27- 13-  3  727.632  90.000 100.00/40.00/65.00/90.00                             
    2 Karpiński Roman         2 PL-0324-10-2202   GT 13,33,20  1622.97   7.35   2  <   4>  727.632  89.670  98.18/39.85/64.76/89.67                             
    3 Podgórski Piotr         2 PL-0324-05-6757   GT 13,40,02  1597.33  11.03  21-  7-  3  726.840  89.330  96.36/39.70/64.52/89.33                             
    4 Karpiński Roman         2 PL-0324-07-4827   GT 13,41,46  1593.01  14.71   3  <   6>  727.632  89.000  94.55/39.56/64.28/89.00                             
    5 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1984   GT 13,44,24  1593.00  18.38  27-  9-  3  731.824  88.670  92.73/39.41/64.04/88.67                             
    6 Karpiński Roman         2 PL-0324-11-6354   GT 13,41,49  1592.83  22.06   4  <   9>  727.632   0.000  90.91/39.26/63.80/88.33                             
    7 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-2427   GT 13,47,04  1583.81  25.74   2  <   8>  731.824  88.000  89.09/39.11/63.56/88.00                             
    8 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-6733   GT 13,52,59  1563.78  29.41   3  <  12>  731.824  87.670  87.27/38.96/63.31/87.67                             
    9 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5138   GT 13,50,43  1562.39  33.09   5  <  13>  727.632   0.000  85.45/38.81/63.07/87.33                             
   10 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-09-8203   GT 13,57,03  1559.02  36.76  17-  4-  3  735.936  87.000  83.64/38.67/62.83/87.00                             
   11 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-6624   GT 13,52,17  1557.04  40.44  21-  5-  3  727.577  86.670  81.82/38.52/62.59/86.67                             
   12 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-2455   GT 13,56,57  1550.64  44.12   4  <  15>  731.824   0.000  80.00/38.37/62.35/86.33                             
   13 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5116   GT 13,55,02  1548.04  47.79   6  <  14>  727.632   0.000  78.18/38.22/62.11/86.00                             
   14 Karpiński Roman         2 PL-0324-10-2234   GT 13,58,10  1537.79  51.47   7  <  32>  727.632   0.000  76.36/38.07/61.87/85.67                             
   15 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5435   GT 14,02,25  1532.88  55.15   5  <  17>  731.824   0.000  74.55/37.93/61.63/85.33                             
   16 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-228361      GT 13,59,48  1532.39  58.82   2  <  31>  727.577  85.000  72.73/37.78/61.39/85.00                             
   17 Plichta Jarosław        2 PL-0323-06-1162   GT 14,05,42  1522.41  62.50   6  <  24>  731.824   0.000  70.91/37.63/61.15/84.67                             
   18 Janke Waldemar          2 PL-0324-09-1455   GT 14,03,12  1521.78  66.18  18-  4-  3  727.713  84.330  69.09/37.48/60.91/84.33                             
   19 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2034   GT 14,03,00  1520.98  69.85  29-  7-  3  727.028  84.000  67.27/37.33/60.67/84.00                             
   20 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6030   GT 14,08,53  1520.90  73.53   2  <  42>  735.936  83.670  65.45/37.19/60.43/83.67                             
   21 Janke Waldemar          2 PL-0324-09-1456   GT 14,03,42  1520.19  77.21   2  <  29>  727.713  83.330  63.64/37.04/60.19/83.33                             
   22 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1214   GT 14,03,19  1519.58  80.88   2  <  28>  726.840  83.000  61.82/36.89/59.94/83.00                             
   23 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-09-1065   GT 14,05,14  1517.47  84.56  46-  1-  1  728.738  82.670  60.00/36.74/59.70/82.67                             
   24 Plichta Jarosław        2 PL-0323-05-6330   GT 14,07,52  1515.58  88.24   7  <  30>  731.824   0.000  58.18/36.59/59.46/82.33                             
   25 Żbikowski K&K           2 PL-0324-09-1167   GT 14,05,52  1511.91  91.91   2  <  43>  727.028  82.000  56.36/36.44/59.22/82.00                             
   26 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-09-1920   GT 14,07,52  1506.35  95.59  15-  3-  3  727.368  81.670  54.55/36.30/58.98/81.67                             
   27 Warpas Jarosław         2 PL-0324-10-2848   GT 14,08,19  1504.47  99.26  10-  1-  1  727.136  81.330  52.73/36.15/58.74/81.33                             
   28 Podgórski Piotr         2 PL-0324-10-2520   GT 14,08,38  1502.87 102.94   3  <  37>  726.840  81.000  50.91/36.00/58.50/81.00                             
   29 Janke Waldemar          2 PL-0324-09-1425   GT 14,09,26  1502.19 106.62   3  <  35>  727.713  80.670  49.09/35.85/58.26/80.67                             
   30 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1966   GT 14,13,11  1499.08 110.29   8  <  55>  731.824   0.000  47.27/35.70/58.02/80.33                             
   31 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5041   GT 14,10,30  1498.61 113.97   3  <  50>  727.577  80.000  45.45/35.56/57.78/80.00                             
   32 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5142   GT 14,10,41  1498.16 117.65   8  <  33>  727.632   0.000  43.64/35.41/57.54/79.67                             
   33 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5164   GT 14,11,13  1496.52 121.32   9  <  34>  727.632   0.000  41.82/35.26/57.30/79.33                             
   34 Karpiński Roman         2 PL-0324-07-4861   GT 14,12,44  1491.86 125.00  10  <  44>  727.632   0.000  40.00/35.11/57.06/79.00                             
   35 Janke Waldemar          2 PL-0324-09-1420   GT 14,12,56  1491.42 128.68   4          727.713   0.000  38.18/34.96/56.81/78.67                             
   36 Karpiński Jarosław      2 PL-0324-08-6458   GT 14,12,53  1490.93 132.35  41-  1-  1  727.400  78.330  36.36/34.81/56.57/78.33                             
   37 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5211      14,12,48  1490.04 136.03   4  <  39>  726.840   0.000  34.55                                               
   38 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-07-6616   GT 14,13,31  1488.93 139.71   2  <  45>  727.368  77.670  32.73/34.52/56.09/77.67                             
   39 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1218   GT 14,13,50  1486.89 143.38   5  <  40>  726.840   0.000  30.91/34.37/55.85/77.33                             
   40 Podgórski Piotr         2 PL-0324-10-2532   GT 14,13,51  1486.84 147.06   6  <  41>  726.840   0.000  29.09/34.22/55.61/77.00                             
   41 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5930   GT 14,14,05  1486.13 150.74   7          726.840   0.000  27.27/34.07/55.37/76.67                             
   42 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6017   GT 14,21,33  1482.10 154.41   3  <  48>  735.936  76.330  25.45/33.93/55.13/76.33                             
   43 Żbikowski K&K           2 PL-0324-09-1144   GT 14,15,36  1481.92 158.09   3  <  46>  727.028  76.000  23.64/33.78/54.89/76.00                             
   44 Karpiński Roman         2 PL-0324-11-6329      14,16,29  1480.48 161.76  11  <  49>  727.632   0.000  21.82                                               
   45 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-02-4947   GT 14,16,35  1479.64 165.44   3          727.368  75.330  20.00/33.48/54.41/75.33                             
   46 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2036   GT 14,17,12  1477.10 169.12   4  <  47>  727.028   0.000  18.18/33.33/54.17/75.00                             
   47 Żbikowski K&K           2 PL-0324-09-1171   GT 14,17,14  1477.00 172.79   5  <  53>  727.028   0.000  16.36/33.19/53.93/74.67                             
   48 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6006   GT 14,23,49  1475.36 176.47   4          735.936   0.000  14.55/33.04/53.69/74.33                             
   49 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5110   GT 14,18,13  1475.28 180.15  12  <  51>  727.632   0.000  12.73/32.89/53.44/74.00                             
   50 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-09-1324   GT 14,18,19  1474.87 183.82   4  <  52>  727.577   0.000  10.91/32.74/53.20/73.67                             
   51 Karpiński Roman         2 PL-0324-11-6347   GT 14,18,27  1474.58 187.50  13          727.632   0.000   9.09/32.59/52.96/73.33                             
   52 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-6633   GT 14,19,09  1472.38 191.18   5          727.577   0.000   7.27/32.44/52.72/73.00                             
   53 Żbikowski K&K           2 PL-0324-09-1170   GT 14,19,03  1471.57 194.85   6  <  54>  727.028   0.000   5.45/32.30/52.48/72.67                             
   54 Żbikowski K&K           2 PL-0324-03-4642      14,19,32  1470.13 198.53   7          727.028   0.000   3.64                                               
   55 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-8140   GT 14,22,50  1470.02 202.21   9          731.824   0.000   1.82/32.00/52.00/72.00                             
  ------------------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                   
  -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                           
   56 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2075   GT 14,19,35  1469.98   0.00   8          727.028   0.000                                                      
   57 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6015   GT 14,26,04  1468.74   0.00   5          735.936   0.000                                                      
   58 Żbikowski K&K           2 PL-0324-06-5467   GT 14,20,00  1468.74   0.00   9          727.028   0.000                                                      
   59 Janke Waldemar          2 PL-0324-09-1404   GT 14,21,03  1467.02   0.00   5          727.713   0.000                                                      
   60 Żbikowski K&K           2 PL-0324-07-6625   GT 14,20,37  1466.92   0.00  10          727.028   0.000                                                      
   61 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-09-1942   GT 14,22,48  1461.17   0.00   4          727.368   0.000                                                      
   62 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5102   GT 14,23,15  1460.38   0.00  14          727.632   0.000                                                      
   63 Karpiński Roman         2 PL-0324-09-5118   GT 14,23,18  1460.23   0.00  15          727.632   0.000                                                      
   64 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5970   GT 14,23,27  1459.68   0.00   6          727.577   0.000                                                      
   65 Żbikowski K&K           2 PL-0324-08-8046   GT 14,24,24  1455.80   0.00  11          727.028   0.000                                                      
   66 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2016   GT 14,24,31  1455.46   0.00  12          727.028   0.000                                                      
   67 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-09-1913   GT 14,25,10  1454.25   0.00   5          727.368   0.000                                                      
   68 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-09-1051   GT 14,26,07  1454.23   0.00   2          728.738   0.000                                                      
   69 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-08-440    GT 14,26,12  1453.99   0.00   3          728.738   0.000                                                      
   70 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-6348   GT 14,25,36  1452.99   0.00   6          727.368   0.000                                                      
   71 Karpiński Jarosław      2 PL-0324-10-7389   GT 14,25,55  1452.14   0.00   2          727.400   0.000                                                      
   72 Żbikowski K&K           2 PL-0324-08-8047   GT 14,26,41  1449.18   0.00  13          727.028   0.000                                                      
   73 Zieliński Bronisław     2 PL-0326-07-11835  GT 14,28,13  1448.16   0.00   4          728.738   0.000                                                      
   74 Żbikowski K&K           2 PL-11-145579      GT 14,27,58  1445.48   0.00  14          727.028   0.000                                                      
   75 Podgórski Piotr         2 PL-0324-10-2564   GT 14,28,19  1444.10   0.00   8          726.840   0.000                                                      
   76 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1956   GT 14,32,23  1442.35   0.00  10          731.824   0.000                                                      
   77 Janke Waldemar          2 PL-0324-08-1390   GT 14,29,39  1442.02   0.00   6          727.713   0.000                                                      
   78 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2010   GT 14,29,12  1441.94   0.00  15          727.028   0.000                                                      
   79 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6076   GT 14,35,28  1441.69   0.00   6          735.936   0.000                                                      
   80 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-09-8877   GT 14,29,40  1441.28   0.00   7          727.368   0.000                                                      
   81 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-07-6491   GT 14,31,17  1436.68   0.00   8          727.368   0.000                                                      
   82 Podgórski Piotr         2 PL-0324-06-4453   GT 14,31,55  1433.85   0.00   9          726.840   0.000                                                      
   83 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-433075      GT 14,33,03  1432.10   0.00   7          727.577   0.000                                                      
   84 Janke Waldemar          2 PL-0324-10-2710   GT 14,34,17  1428.90   0.00   7          727.713   0.000                                                      
   85 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2127   GT 14,42,45  1407.51   0.00   5          728.738   0.000                                                      
   86 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2104   GT 14,46,48  1396.58   0.00   6          728.738   0.000                                                      
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------                                                                                       

 
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2012.                                                                                                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+                                                                          
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |                                                                          
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|konk.|punkty |                                                                          
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+                                                                          
   1 Karpiński       Roman           2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3   51   2227.18                                                                          
   2 Karpiński       Grzegorz        2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3   51   2222.46                                                                          
   3 Janke           Waldemar        2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3   51   2195.47                                                                          
   4 Plichta         Jarosław        2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3   51   2182.40                                                                          
   5 Żbikowski       K&K             2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3   51   2135.00                                                                          
   6 Podgórski       Piotr           2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  2  3   48   2023.83                                                                          
   7 Grajewski       Mariusz         2  5  5  5  5  4  5  5  3  3  3  3   46   1840.00                                                                          
   8 Zieliński       Bronisław       2  4  5  5  2  2  3  5  1  3  1  1   32   1236.25                                                                          
   9 Zatorski        Zbigniew        2  5  5  5  3  0  1  2  5  3  1  3   33   1206.84                                                                          
  10 Karpiński       Jarosław        2  5  5  3  4  2  3  1  1  0  0  1   25    759.11                                                                          
  11 Warpas          Jarosław        2  3  2  4  1  1  3  1  0  2  1  1   19    667.67                                                                          
  12 Wałęga          Piotr           2  0  3  5  1  2  4  2  1 --  2 --   20    644.39                                                                          
  13 Bulak           Sławomir        2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- --   15    270.24                                                                          
  14 Grzejdziak      Andrzej         2  3  1  1  0  0  0  1  1  0  0 --    7    175.50                                                                          

 
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2012.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                              
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                              
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |konk.|punkty |                              
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                              
   1 Karpiński       Roman           2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     51  2227.18                               
                                        97.95  97.60  99.10 183.58 316.42 197.49 317.40 192.71 260.84 195.42 268.67                                             
   2 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     51  2222.46                               
                                        96.81  94.58  96.50 197.56 321.00 195.78 307.15 198.19 266.64 196.58 251.67                                             
   3 Janke           Waldemar        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     51  2195.47                               
                                        98.72  97.92  96.24 196.33 305.29 190.67 310.89 192.31 267.55 191.22 248.33                                             
   4 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     51  2182.40                               
                                        97.25  98.29  97.26 197.80 295.16 188.37 308.95 189.97 257.80 187.21 264.34                                             
   5 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     51  2135.00                               
                                        95.93  93.33  94.19 194.75 300.57 184.81 312.28 181.64 246.81 188.69 242.00                                             
   6 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5      5      5      5      5      3      2      3     48  2023.83                               
                                        94.74  95.02  96.13 179.43 319.28 186.00 297.76 187.85 241.02  73.27 253.33                                             
   7 Grajewski       Mariusz         2    5      5      5      5      4      5      5      3      3      3      3     46  1840.00                               
                                        92.50  95.93  89.89 181.56 224.72 182.81 283.38 100.07 250.77 103.70 234.67                                             
   8 Zieliński       Bronisław       2    4      5      5      2      2      3      5      1      3      1      1     32  1236.25                               
                                        70.98  93.12  91.53  66.75 120.14 100.45 289.32  35.06 249.25  36.98  82.67                                             
   9 Zatorski        Zbigniew        2    5      5      5      3      0      1      2      5      3      1      3     33  1206.84                               
                                        84.42  92.16  95.29 106.26   0.00  33.33 108.56 172.16 234.00  33.66 247.00                                             
  10 Karpiński       Jarosław        2    5      5      3      4      2      3      1      1      0      0      1     25   759.11                               
                                        93.21  90.61  51.58 139.17 109.29 101.92  58.22  36.78   0.00   0.00  78.33                                             
  11 Warpas          Jarosław        2    3      2      4      1      1      3      1      0      2      1      1     19   667.67                               
                                        48.54  36.45  69.75  33.71  55.00 106.97  54.49   0.00 147.97  33.46  81.33                                             
  12 Wałęga          Piotr           2    0      3      5      1      2      4      2      1     --      2     --     20   644.39                               
                                         0.00  54.21  85.41  33.95 105.86 139.41 117.97  36.94   0.00  70.64   0.00                                             
  13 Bulak           Sławomir        2    5      5      5     --     --     --     --     --     --     --     --     15   270.24                               
                                        88.45  90.72  91.07   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00                                             
  14 Grzejdziak      Andrzej         2    3      1      1      0      0      0      1      1      0      0     --      7   175.50                               
                                        52.78  18.40  16.08   0.00   0.00   0.00  55.46  32.78   0.00   0.00   0.00                                             

 
Golebie 2010 - AS-Soft
                                                                                                                                                            
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRˇCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-2427   1   9    780.46  3095.679                                                                         
        2 Karpiński       Roman          2  PL-0324-07-4827   1   8    351.08  3229.990                                                                         
        3 Janke           Waldemar       2  PL-0324-09-1404   0   8    498.17  2734.300                                                                         
        4 Janke           Waldemar       2  PL-0324-09-1456   1   8    513.68  3568.152                                                                         
        5 Janke           Waldemar       2  PL-0324-08-806    1   8    617.85  2941.971                                                                         
        6 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5444   1   8    710.01  2637.901                                                                         
        7 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5138   0   8    808.26  3203.347                                                                         
        8 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1984   1   8    828.24  3445.021                                                                         
        9 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1222   0   8    913.96  2530.977                                                                         
       10 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6633   1   7    549.99  2682.975                                                                         
       11 Karpiński       Roman          2  PL-0324-10-2202   1   7    590.97  3101.907                                                                         
       12 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6626   1   7    603.42  2005.562                                                                         
       13 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-228361      0   7    611.10  3020.577                                                                         
       14 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-07-6625   1   7    640.01  2652.914                                                                         
       15 Plichta         Jarosław       2  PL-0323-06-1162   1   7    675.55  2842.711                                                                         
       16 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5102   1   7    687.08  2683.360                                                                         
       17 Janke           Waldemar       2  PL-0324-09-1455   1   7    701.49  2799.009                                                                         
       18 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5164   0   7    772.29  2475.715                                                                         
       19 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-2445   0   7    825.04  2620.265                                                                         
       20 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5110   1   7    934.51  2864.537                                                                         
       21 Janke           Waldemar       2  PL-0324-09-1409   1   7    939.12  2006.587                                                                         
       22 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5045   1   6    208.71  1928.927                                                                         
       23 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5070   1   6    270.79  2085.353                                                                         
       24 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5439   1   6    277.05  2111.016                                                                         
       25 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5042   1   6    394.02  1928.927                                                                         
       26 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6624   1   6    400.96  2528.476                                                                         
       27 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-05-3404   1   6    436.20  1707.327                                                                         
       28 Janke           Waldemar       2  PL-0324-11-5302   0   6    440.53  1929.818                                                                         
       29 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2712   1   6    454.78  2112.726                                                                         
       30 Karpiński       Roman          2  PL-0324-11-5993   0   6    457.80  2359.500                                                                         
       31 Karpiński       Roman          2  PL-0324-07-4861   1   6    466.75  2670.285                                                                         
       32 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5111   1   6    476.36  2359.325                                                                         
       33 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5116   0   6    491.11  2763.097                                                                         
       34 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5041   1   6    509.71  2555.119                                                                         
       35 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-10-2010   1   6    554.09  1651.904                                                                         
       36 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-08-7397   0   6    564.67  2070.406                                                                         
       37 Janke           Waldemar       2  PL-0324-08-874    1   6    585.80  2359.918                                                                         
       38 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-10-2036   1   6    733.41  2470.949                                                                         
       39 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-08-8047   1   6    747.51  2512.406                                                                         
       40 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5118   0   6    833.75  1955.728                                                                         
       41 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5927   0   5    196.68  1783.922                                                                         
       42 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2751   1   5    241.09  1735.421                                                                         
       43 Janke           Waldemar       2  PL-0324-09-1438   0   5    274.02  1424.534                                                                         
       44 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5105   0   5    300.78  1150.234                                                                         
       45 Karpiński       Roman          2  PL-0324-10-2234   0   5    302.03  1827.645                                                                         
       46 Karpiński       Roman          2  PL-0324-11-6354   1   5    308.47  2372.893                                                                         
       47 Karpiński       Roman          2  PL-0324-09-5142   1   5    317.29  2842.659                                                                         
       48 Janke           Waldemar       2  PL-0324-10-2710   0   5    324.59  2439.547                                                                         
       49 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5004   0   5    349.79  1969.021                                                                         
       50 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-07-6616   0   5    358.97  2256.463                                                                     

 

Hodowca 18 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=