Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
=> Sekcja Kwidzyn,
=> Sekcja Sadlinki,
=> Sekcja Rakowiec,
=> Sekcja Ryjewo,
=> Sekcja Prabuty,
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki,
Golebie 2012 - AS-Soft -
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Człuchów z dnia 05.05.13                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:38:58.  N 17:20:13.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  101.990 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   619                           
      5.Ilość konkursów.......................:  124                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1552.28                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1409.17                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,35,19                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,41,57                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 6 min. 38 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                      
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   12   |  619   |  124  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  619   |  124  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                                
                                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                           
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  1.                                                                                            
                                        z lotu Człuchów, w dniu 05.05.13                                                                                        
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A         | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  
    1 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-228364      GT  9,35,19  1552.28   1.62  59- 32-  5  101.390  20.000 20.00             0   0.00   0.00                    
    2 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-435    GT  9,35,22  1551.10   3.23   2  <   3>  101.390  19.970 19.97             0   0.00   0.00                    
    3 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-466    GT  9,35,23  1550.70   4.85   3  <   4>  101.390  19.930 19.93             0   0.00   0.00                    
    4 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5064   GT  9,35,25  1549.91   6.46   4  <   5>  101.390  19.900 19.90             0   0.00   0.00                    
    5 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-402        9,35,27  1549.12   8.08   5  <   6>  101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
    6 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5004   GT  9,35,33  1546.76   9.69   6  <   7>  101.390  19.840 19.84             0   0.00   0.00                    
    7 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-465        9,35,36  1545.58  11.31   7  <   8>  101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
    8 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-411    GT  9,35,43  1542.84  12.92   8  <  11>  101.390   0.000 19.77             0   0.00   0.00                    
    9 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5383       9,35,25  1538.14  14.54  82- 25-  5  100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
   10 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5246   GT  9,35,32  1535.40  16.16   2  <  20>  100.620  19.710 19.71             0   0.00   0.00                    
   11 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-433077      GT  9,36,07  1533.50  17.77   9  <  14>  101.390   0.000 19.67             0   0.00   0.00                    
   12 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-386        9,39,01  1531.37  19.39  88- 31-  5  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
   13 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-580    GT  9,36,18  1521.57  21.00  71-  9-  5  100.880  19.610 19.61             0   0.00   0.00                    
   14 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5006   GT  9,36,46  1518.57  22.62  10  <  14>  101.390   0.000 19.58             0   0.00   0.00                    
   14 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-407    GT  9,36,46  1518.57  22.62  11  <  16>  101.390   0.000 19.58             0   0.00   0.00                    
   16 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5042   GT  9,36,48  1517.81  25.85  12  <  17>  101.390   0.000 19.51             0   0.00   0.00                    
   17 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-432    GT  9,36,53  1515.92  27.46  13  <  18>  101.390   0.000 19.48             0   0.00   0.00                    
   18 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-414        9,36,55  1515.17  29.08  14  <  19>  101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
   19 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-409    GT  9,36,59  1513.66  30.69  15  <  25>  101.390   0.000 19.41             0   0.00   0.00                    
   20 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-547    GT  9,36,29  1513.46  32.31   3  <  32>  100.620  19.380 19.38             0   0.00   0.00                    
   21 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5429   GT  9,39,56  1511.30  33.93   2  <  23>  105.690  19.350 19.35             0   0.00   0.00                    
   22 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-778        9,36,48  1510.18  35.54   2  <  34>  100.880   0.000                   0   0.00   0.00                    
   23 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-392        9,40,00  1509.86  37.16   3  <  24>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
   24 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-115        9,40,06  1507.70  38.77   4  <  31>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
   25 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-1321   GT  9,37,30  1502.07  40.39  16  <  26>  101.390   0.000 19.22             0   0.00   0.00                    
   26 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5020   GT  9,37,31  1501.70  42.00  17  <  27>  101.390   0.000 19.19             0   0.00   0.00                    
   27 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-437        9,37,33  1500.96  43.62  18  <  29>  101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
   28 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-1283   GT  9,32,14  1500.64  45.23  32-  6-  5   93.390  19.120 19.12             0   0.00   0.00                    
   29 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-417        9,37,40  1498.37  46.85  19  <  30>  101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
   30 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-6633       9,37,47  1495.80  48.47  20  <  36>  101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
   31 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5424   GT  9,40,41  1495.26  50.08   5  <  33>  105.690  19.020 19.02             0   0.00   0.00                    
   32 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-588        9,37,19  1494.73  51.70   4  <  39>  100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
   33 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-103    GT  9,40,45  1493.85  53.31   6  <  40>  105.690  18.960 18.96             0   0.00   0.00                    
   34 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5925   GT  9,37,33  1493.41  54.93   3  <  75>  100.880  18.930 18.93             0   0.00   0.00                    
   35 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-11-6147   GT  9,37,45  1493.14  56.54  47-  7-  5  101.160  18.890 18.89             0   0.00   0.00                    
   36 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-431    GT  9,37,58  1491.76  58.16  21  <  36>  101.390   0.000 18.86             0   0.00   0.00                    
   36 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5052   GT  9,37,58  1491.76  58.16  22  <  38>  101.390   0.000 18.86             0   0.00   0.00                    
   38 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5041   GT  9,38,05  1489.21  61.39  23  <  60>  101.390   0.000 18.80             0   0.00   0.00                    
   39 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-535    GT  9,37,35  1488.83  63.00   5  <  52>  100.620  18.760 18.76             0   0.00   0.00                    
   40 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5442   GT  9,41,00  1488.59  64.62   7  <  42>  105.690  18.730 18.73             0   0.00   0.00                    
   41 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-12-1130   GT  9,37,58  1488.38  66.24   2  <  56>  101.160  18.700 18.70             0   0.00   0.00                    
   42 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1955   GT  9,41,02  1487.89  67.85   8  <  43>  105.690  18.670 18.67             0   0.00   0.00                    
   43 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-2427   GT  9,41,08  1485.80  69.47   9  <  44>  105.690   0.000 18.63             0   0.00   0.00                    
   44 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5407   GT  9,41,12  1484.41  71.08  10  <  45>  105.690   0.000 18.60             0   0.00   0.00                    
   45 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-127        9,41,13  1484.06  72.70  11  <  47>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
   46 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-241    GT  9,41,55  1483.80  74.31  32-  3-  3  106.710  18.540 18.54             0   0.00   0.00                    
   47 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5376       9,41,15  1483.37  75.93  12  <  48>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
   48 Plichta Jarosław        2 PL-0119-12-2448       9,41,28  1478.87  77.54  13  <  50>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
   49 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-278    GT  9,42,13  1477.64  79.16   2  <  64>  106.710  18.440 18.44             0   0.00   0.00                    
   50 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-7801   GT  9,41,33  1477.15  80.78  14  <  70>  105.690   0.000 18.41             0   0.00   0.00                    
   51 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-1287   GT  9,33,15  1476.52  82.39   2  < 113>   93.390  18.370 18.37             0   0.00   0.00                    
   52 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5226   GT  9,38,11  1475.73  84.01   6  <  53>  100.620  18.340 18.34             0   0.00   0.00                    
   53 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5236       9,38,12  1475.37  85.62   7  <  54>  100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
   54 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-537    GT  9,38,18  1473.21  87.24   8  <  55>  100.620  18.280 18.28             0   0.00   0.00                    
   55 Podgórski Piotr         2 PL-0326-12-6222       9,38,27  1469.98  88.85   9  <  57>  100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
   56 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-07-6616   GT  9,38,53  1468.57  90.47   3  <  80>  101.160  18.210 18.21             0   0.00   0.00                    
   57 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5211   GT  9,38,35  1467.12  92.08  10  <  58>  100.620   0.000 18.18             0   0.00   0.00                    
   58 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-579        9,38,52  1461.08  93.70  11  <  59>  100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
   59 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-565    GT  9,38,55  1460.02  95.32  12  <  61>  100.620   0.000 18.11             0   0.00   0.00                    
   60 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-1306   GT  9,39,28  1459.55  96.93  24  <  62>  101.390   0.000 18.08             0   0.00   0.00                    
   61 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1218   GT  9,38,57  1459.32  98.55  13  <  66>  100.620   0.000 18.05             0   0.00   0.00                    
   62 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-6626   GT  9,39,35  1457.10 100.16  25  <  65>  101.390   0.000 18.02             0   0.00   0.00                    
   63 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-09-1065   GT  9,40,21  1456.72 101.78  85-  7-  4  102.480  17.980 17.98             0   0.00   0.00                    
   64 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-218    GT  9,43,25  1453.48 103.39   3          106.710  17.950 17.95             0   0.00   0.00                    
   65 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-429        9,39,46  1453.27 105.01  26  <  69>  101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
   66 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-1624   GT  9,39,19  1451.60 106.62  14  <  68>  100.620   0.000 17.89             0   0.00   0.00                    
   67 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-12-1482   GT  9,45,50  1450.68 108.24  37-  2-  2  110.010  17.850 17.85             0   0.00   0.00                    
   68 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-501    GT  9,39,22  1450.55 109.85  15  <  84>  100.620   0.000 17.82             0   0.00   0.00                    
   69 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5993   GT  9,39,55  1450.15 111.47  27  <  72>  101.390   0.000 17.79             0   0.00   0.00                    
   70 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-136        9,42,56  1449.13 113.09  15  <  74>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
   71 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-11-5551   GT  9,45,58  1448.14 114.70   2          110.010  17.720 17.72             0   0.00   0.00                    
   72 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-08-7393   GT  9,40,03  1447.40 116.32  28  <  73>  101.390   0.000 17.69             0   0.00   0.00                    
   73 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-7491   GT  9,40,04  1447.05 117.93  29  <  95>  101.390   0.000 17.66             0   0.00   0.00                    
   74 Plichta Jarosław        2 PL-0324-06-361        9,43,03  1446.82 119.55  16  <  76>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
   75 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-709    GT  9,39,45  1446.31 121.16   4  <  77>  100.880  17.590 17.59             0   0.00   0.00                    
   76 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5422   GT  9,43,06  1445.83 122.78  17  <  78>  105.690   0.000 17.56             0   0.00   0.00                    
   77 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5962   GT  9,39,47  1445.62 124.39   5  <  85>  100.880  17.530 17.53             0   0.00   0.00                    
   78 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5405   GT  9,43,07  1445.50 126.01  18  <  79>  105.690   0.000 17.50             0   0.00   0.00                    
   79 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-129    GT  9,43,10  1444.51 127.63  19  <  82>  105.690   0.000 17.46             0   0.00   0.00                    
   80 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-2663   GT  9,40,02  1444.46 129.24   4  <  81>  101.160  17.430 17.43             0   0.00   0.00                    
   81 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-11-6116   GT  9,40,03  1444.11 130.86   5  <  87>  101.160  17.400 17.40             0   0.00   0.00                    
   82 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5417   GT  9,43,14  1443.20 132.47  20  <  83>  105.690   0.000 17.37             0   0.00   0.00                    
   83 Plichta Jarosław        2 PL-11-133787          9,43,15  1442.87 134.09  21  <  89>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
   84 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-581    GT  9,39,45  1442.58 135.70  16  <  90>  100.620   0.000 17.30             0   0.00   0.00                    
   85 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-719    GT  9,39,56  1442.52 137.32   6  <  88>  100.880  17.270 17.27             0   0.00   0.00                    
   86 Warpas Jarosław         2 PL-0324-11-5456   GT  9,39,59  1442.34 138.93  33-  1-  1  100.940  17.240 17.24             0   0.00   0.00                    
   87 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-12-1157   GT  9,40,09  1442.05 140.55   6  < 118>  101.160   0.000 17.20             0   0.00   0.00                    
   88 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5937   GT  9,40,03  1440.11 142.16   7  < 117>  100.880   0.000 17.17             0   0.00   0.00                    
   89 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-130        9,43,29  1438.29 143.78  22  <  91>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
   90 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-508        9,40,00  1437.43 145.40  17  <  92>  100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
   91 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5707   GT  9,43,33  1436.98 147.01  23  < 104>  105.690   0.000 17.07             0   0.00   0.00                    
   92 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5207   GT  9,40,06  1435.38 148.63  18  <  93>  100.620   0.000 17.04             0   0.00   0.00                    
   93 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-516        9,40,09  1434.36 150.24  19  <  94>  100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
   94 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-517        9,40,11  1433.67 151.86  20  <  96>  100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
                                                     -   2 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  1.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A         | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  
   95 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5068   GT  9,40,45  1433.07 153.47  30  <  98>  101.390   0.000 16.94             0   0.00   0.00                    
   96 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5238   GT  9,40,15  1432.31 155.09  21  <  96>  100.620   0.000 16.91             0   0.00   0.00                    
   96 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-509    GT  9,40,15  1432.31 155.09  22  <  99>  100.620   0.000 16.91             0   0.00   0.00                    
   98 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-469        9,40,48  1432.06 158.32  31  < 124>  101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
   99 Podgórski Piotr         2 PL-0324-10-2510   GT  9,40,19  1430.96 159.94  23  < 100>  100.620   0.000 16.81             0   0.00   0.00                    
  100 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-567    GT  9,40,24  1429.26 161.55  24  < 102>  100.620   0.000 16.78             0   0.00   0.00                    
  101 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-5177   GT  9,41,44  1428.63 163.17   2  < 103>  102.480  16.750 16.75             0   0.00   0.00                    
  102 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-548        9,40,28  1427.91 164.78  25          100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
  103 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-09-1029   GT  9,41,47  1427.63 166.40   3  < 106>  102.480  16.680 16.68             0   0.00   0.00                    
  104 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-6972   GT  9,44,06  1426.32 168.01  24  < 105>  105.690   0.000 16.65             0   0.00   0.00                    
  105 Plichta Jarosław        2 PL-0119-12-2447       9,44,08  1425.68 169.63  25  < 107>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
  106 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5608       9,41,53  1425.64 171.24   4  < 108>  102.480   0.000                   0   0.00   0.00                    
  107 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-8842   GT  9,44,21  1421.52 172.86  26  < 109>  105.690   0.000 16.55             0   0.00   0.00                    
  108 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-06-2436       9,42,09  1420.37 174.47   5  < 110>  102.480   0.000                   0   0.00   0.00                    
  109 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-378    GT  9,44,25  1420.25 176.09  27  < 112>  105.690   0.000 16.49             0   0.00   0.00                    
  110 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2108   GT  9,42,10  1420.05 177.71   6  < 111>  102.480  16.460 16.46             0   0.00   0.00                    
  111 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5149       9,42,12  1419.39 179.32   7          102.480   0.000                   0   0.00   0.00                    
  112 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-134        9,44,28  1419.29 180.94  28  < 115>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
  113 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-488    GT  9,35,50  1418.58 182.55   3  < 114>   93.390  16.360 16.36             0   0.00   0.00                    
  114 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-1278   GT  9,35,52  1417.86 184.17   4  < 116>   93.390  16.330 16.33             0   0.00   0.00                    
  115 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-138        9,44,33  1417.71 185.78  29  < 119>  105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
  116 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-487    GT  9,35,53  1417.51 187.40   5  < 122>   93.390  16.260 16.26             0   0.00   0.00                    
  117 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5921   GT  9,41,13  1416.52 189.01   8  < 120>  100.880   0.000 16.23             0   0.00   0.00                    
  118 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-11-6102   GT  9,41,26  1416.15 190.63   7          101.160   0.000 16.20             0   0.00   0.00                    
  119 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-105    GT  9,44,38  1416.12 192.25  30  < 121>  105.690   0.000 16.16             0   0.00   0.00                    
  120 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-767        9,41,26  1412.23 193.86   9          100.880   0.000                   0   0.00   0.00                    
  121 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1966   GT  9,44,55  1410.77 195.48  31          105.690   0.000 16.10             0   0.00   0.00                    
  122 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-1298   GT  9,36,12  1410.73 197.09   6           93.390   0.000 16.07             0   0.00   0.00                    
  123 Wałęga Piotr            2 PL-0324-10-2495   GT  9,40,34  1410.44 198.71  17-  1-  1   99.530  16.030 16.03             0   0.00   0.00                    
  124 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-421    GT  9,41,57  1409.17 200.32  32          101.390   0.000 16.00             0   0.00   0.00                    
  ------------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                         
  -------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                 
  125 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-2660   GT  9,41,49  1408.59   0.00   8          101.160   0.000                   0   0.00   0.00                    
  126 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1222   GT  9,41,26  1408.59   0.00  26          100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
  127 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2191   GT  9,42,46  1408.34   0.00   8          102.480   0.000                   0   0.00   0.00                    
  128 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-372        9,41,38  1408.28   0.00  10          100.880   0.000                   0   0.00   0.00                    
  129 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-11-6152   GT  9,41,51  1407.93   0.00   9          101.160   0.000                   0   0.00   0.00                    
  130 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-586        9,41,28  1407.93   0.00  27          100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
  131 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5930   GT  9,41,28  1407.93   0.00  28          100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
  132 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-6610   GT  9,42,04  1406.89   0.00  33          101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
  133 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-2441   GT  9,45,22  1402.34   0.00  32          105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
  134 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-705    GT  9,41,58  1401.76   0.00  11          100.880   0.000                   0   0.00   0.00                    
  135 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-11-6396   GT  9,42,17  1398.53   0.00  36-  0-  0  101.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  136 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5927   GT  9,42,12  1393.63   0.00  29          100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
  137 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-725        9,42,29  1391.77   0.00  12          100.880   0.000                   0   0.00   0.00                    
  138 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-133        9,45,58  1391.27   0.00  33          105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
  139 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2010   GT  9,42,32  1390.81   0.00  13          100.880   0.000                   0   0.00   0.00                    
  140 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5260   GT  9,42,24  1389.78   0.00  30          100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
  141 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1200   GT  9,42,28  1388.50   0.00  31          100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
  142 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5972   GT  9,42,40  1388.26   0.00  14          100.880   0.000                   0   0.00   0.00                    
  143 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5667   GT  9,43,05  1387.32   0.00  34          101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
  144 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-228        9,47,18  1380.47   0.00   4          106.710   0.000                   0   0.00   0.00                    
  145 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2113       9,44,16  1379.89   0.00   9          102.480   0.000                   0   0.00   0.00                    
  146 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6030   GT  9,49,48  1378.57   0.00   3          110.010   0.000                   0   0.00   0.00                    
  147 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5440   GT  9,46,41  1378.27   0.00  34          105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
  148 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-11-5570   GT  9,49,50  1378.00   0.00   4          110.010   0.000                   0   0.00   0.00                    
  149 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1984   GT  9,46,43  1377.67   0.00  35          105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
  150 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-09-1093   GT  9,44,26  1376.80   0.00  10          102.480   0.000                   0   0.00   0.00                    
  151 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-391    GT  9,47,31  1376.61   0.00   5          106.710   0.000                   0   0.00   0.00                    
  152 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-1780   GT  9,46,47  1376.47   0.00  36          105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
  153 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5420   GT  9,46,51  1375.28   0.00  37          105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
  154 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-558    GT  9,43,14  1373.97   0.00  32          100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
  155 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5222   GT  9,43,20  1372.09   0.00  33          100.620   0.000                   0   0.00   0.00                    
  156 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5959   GT  9,43,39  1369.72   0.00  15          100.880   0.000                   0   0.00   0.00                    
  157 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-433075      GT  9,44,10  1367.06   0.00  35          101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
  158 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-12-1041   GT  9,43,58  1366.70   0.00   2          101.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  159 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-2240   GT  9,44,13  1366.14   0.00  36          101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
  160 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-483    GT  9,38,23  1365.68   0.00   7           93.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
  161 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-2445   GT  9,47,28  1364.33   0.00  38          105.690   0.000                   0   0.00   0.00                    
  162 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-287    GT  9,48,14  1364.00   0.00   6          106.710   0.000                   0   0.00   0.00                    
  163 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-228362      GT  9,44,23  1363.08   0.00  37          101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
  164 Karpiński Grzegorz      2 PL-0114-12-12582  GT  9,44,24  1362.77   0.00  38          101.390   0.000                   0   0.00   0.00                    
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------                                                                                               
                                                     -   3 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  1.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A         | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sadlinki [3]                                                                  
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Odd|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
   1 Karpiński       Grzegorz        2  5    5     99.64                        
   2 Plichta         Jarosław        2  5    5     94.73                        
   3 Podgórski       Piotr           2  5    5     94.47                        
   4 Żbikowski       K&K             2  5    5     90.93                        
   5 Grajewski       Mariusz         2  5    5     90.63                        
   6 Tarkowski       Michał          2  5    5     86.44                        
   7 Zieliński       Bronisław       2  4    4     67.87                        
   8 Drozdowski      Janusz          2  3    3     54.93                        
   9 Zatorski        Zbigniew        2  2    2     35.57                        
  10 Warpas          Jarosław        2  1    1     17.24                        
  11 Wałęga          Piotr           2  1    1     16.03                        
  12 Grzejdziak      Andrzej         2  0    0      0.00                        

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                       
  Sadlinki [3]                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+-----+-------+                    
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  |Razem|Razem  |                    
|   |                             |Odd|  1   |konk.|punkty |                    
+---+-----------------------------+---+------+-----+-------+                    
   1 Karpiński       Grzegorz        2    5      5    99.64                     
                                        99.64                                   
   2 Plichta         Jarosław        2    5      5    94.73                     
                                        94.73                                   
   3 Podgórski       Piotr           2    5      5    94.47                     
                                        94.47                                   
   4 Żbikowski       K&K             2    5      5    90.93                     
                                        90.93                                   
   5 Grajewski       Mariusz         2    5      5    90.63                     
                                        90.63                                   
   6 Tarkowski       Michał          2    5      5    86.44                     
                                        86.44                                   
   7 Zieliński       Bronisław       2    4      4    67.87                     
                                        67.87                                   
   8 Drozdowski      Janusz          2    3      3    54.93                     
                                        54.93                                   
   9 Zatorski        Zbigniew        2    2      2    35.57                     
                                        35.57                                   
  10 Warpas          Jarosław        2    1      1    17.24                     
                                        17.24                                   
  11 Wałęga          Piotr           2    1      1    16.03                     
                                        16.03                                   
  12 Grzejdziak      Andrzej         2    0      0     0.00                     
                                         0.00                                   

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
            - strona 1 -                                                        
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 05.05.13 Człuchów                                 
            Sadlinki [3]                                                        
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 Karpiński       Grzegorz        2    59    5    32    99.64     
              2 Plichta         Jarosław        2    88    5    31    94.73     
              3 Podgórski       Piotr           2    82    5    25    94.47     
              4 Żbikowski       K&K             2    71    5     9    90.93     
              5 Grajewski       Mariusz         2    47    5     7    90.63     
              6 Tarkowski       Michał          2    32    5     6    86.44     
              7 Zieliński       Bronisław       2    85    4     7    67.87     
              8 Drozdowski      Janusz          2    32    3     3    54.93     
              9 Zatorski        Zbigniew        2    37    2     2    35.57     
             10 Warpas          Jarosław        2    33    1     1    17.24     
             11 Wałęga          Piotr           2    17    1     1    16.03     
             12 Grzejdziak      Andrzej         2    36    0     0     0.00     

 

Hodowca 18 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=