Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
=> Sekcja Kwidzyn,,,,
=> Sekcja Sadlinki,,,,
=> Sekcja Rakowiec,,,,
=> Sekcja Ryjewo,,,,
=> Sekcja Prabuty,,,,
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Sadlinki,,,,
Golebie 2012 - AS-Soft -
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Pasewalk I z dnia 26.05.13                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:30:46.  N 13:59:00.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  324.570 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   573                           
      5.Ilość konkursów.......................:  115                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   848.25                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   369.44                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,56,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 7,13,26                         
     10.Czas trwania konkursu.................:8 godz. 10 min. 11 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :pochmurna                                            
        w miejscu przylotu:pochmurna                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sadlinki [3]                                                     
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 02 | Sadlinki                |   12   |  573   |  115  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  573   |  115  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                           
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  4.                                                                                            
                                       z lotu Pasewalk I, w dniu 26.05.13                                                                                       
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  
    1 Plichta Jarosław        2 PL-0324-09-1966   GT 17,56,59   848.25   1.75  82- 21-  5  328.260  40.000 20.00/40.00       0   0.00   0.00                    
    2 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-6972   GT 18,04,34   831.95   3.49   2  <   4>  328.260  39.930 19.96/39.93       0   0.00   0.00                    
    3 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-11-6112   GT 18,01,22   827.26   5.24  45-  5-  5  323.760  39.860 19.93/39.86       0   0.00   0.00                    
    4 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-380       18,25,31   790.00   6.98   3  <  14>  328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
    5 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-1622      18,22,10   784.78   8.73  65- 16-  5  323.460   0.000                   0   0.00   0.00                    
    6 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5004   GT 18,23,43   783.10  10.47  49- 11-  5  323.980  39.650 19.82/39.65       0   0.00   0.00                    
    7 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-274    GT 18,33,23   777.71  12.22  43- 10-  5  329.270  39.580 19.79/39.58       0   0.00   0.00                    
    8 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-12-1011   GT 18,26,42   776.82  13.96  29-  7-  5  323.700  39.510 19.75/39.51       0   0.00   0.00                    
    9 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-778       18,31,23   767.62  15.71   2  <  21>  323.460   0.000                   0   0.00   0.00                    
   10 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-255    GT 18,40,49   764.29  17.45   2  <  36>  329.270  39.370 19.68/39.37       0   0.00   0.00                    
   11 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-228361      GT 18,33,57   764.19  19.20   2  <  17>  323.980  39.300 19.65/39.30       0   0.00   0.00                    
   12 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-5177   GT 18,36,18   762.59  20.94  80- 18-  4  325.090  39.230 19.61/39.23       0   0.00   0.00                    
   13 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1218   GT 18,38,30   754.31  22.69  75- 14-  5  323.220  39.160 19.58/39.16       0   0.00   0.00                    
   14 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5707   GT 18,46,10   752.60  24.43   4  <  28>  328.260  39.090 19.54/39.09       0   0.00   0.00                    
   15 Warpas Jarosław         2 PL-0324-10-2846   GT 18,40,42   751.20  26.18  20-  1-  1  323.540  39.020 19.51/39.02       0   0.00   0.00                    
   16 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-898    GT 18,32,07 18:43:36  27.92  33-  3-  3  315.960  38.950 19.47/38.95       0   0.00   0.00                    
   17 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-415    GT 18,45,15 18:46:02  29.67   3  <  19>  323.980  38.880 19.44/38.88       0   0.00   0.00                    
   18 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-2687   GT 18,46,38 18:47:43  31.41   2  <  31>  323.760  38.810 19.40/38.81       0   0.00   0.00                    
   19 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5021   GT 18,52,03 18:52:50  33.16   4  <  29>  323.980  38.740 19.37/38.74       0   0.00   0.00                    
   20 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-895    GT 18,41,48 18:53:17  34.90   2  <  68>  315.960  38.670 19.33/38.67       0   0.00   0.00                    
   21 Żbikowski K&K           2 PL-0324-08-8014   GT 18,53,13 18:54:42  36.65   3  <  22>  323.460  38.600 19.30/38.60       0   0.00   0.00                    
   22 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5936   GT 19,02,20 19:03:49  38.39   4  <  26>  323.460  38.530 19.26/38.53       0   0.00   0.00                    
   23 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5188      19,07,14 19:06:32  40.14   2  <  24>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
   24 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-7945      19,07,22 19:06:40  41.88   3  <  25>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
   25 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5121      19,12,08 19:11:26  43.63   4  <  34>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
   26 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5937   GT 19,12,04 19:13:33  45.38   5  <  27>  323.460  38.250 19.12/38.25       0   0.00   0.00                    
   27 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2051   GT 19,12,09 19:13:38  47.12   6  <  40>  323.460  38.180 19.09/38.18       0   0.00   0.00                    
   28 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5414   GT 19,22,24 19:17:29  48.87   5  <  32>  328.260  38.110 19.05/38.11       0   0.00   0.00                    
   29 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5052   GT 19,20,33 19:21:20  50.61   5  <  30>  323.980  38.040 19.02/38.04       0   0.00   0.00                    
   30 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-08-7393   GT 19,29,21 19:30:08  52.36   6  <  38>  323.980   0.000 18.98/37.96       0   0.00   0.00                    
   31 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-12-1159   GT 19,29,06 19:30:11  54.10   3  <  70>  323.760  37.890 18.95/37.89       0   0.00   0.00                    
   32 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-378    GT 19,39,06 19:34:11  55.85   6  <  37>  328.260  37.820 18.91/37.82       0   0.00   0.00                    
   33 Wałęga Piotr            2 PL-0324-11-6613   GT 19,31,24 19:34:38  57.59  16-  3-  3  322.150  37.750 18.88/37.75       0   0.00   0.00                    
   34 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5133      19,36,05 19:35:23  59.34   5  <  39>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
   35 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5203      19,35,52 19:37:40  61.08   2  <  46>  323.220   0.000                   0   0.00   0.00                    
   36 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-209       19,44,20 19:38:04  62.83   3  <  49>  329.270   0.000                   0   0.00   0.00                    
   37 Plichta Jarosław        2 PL-11-145705      GT 19,51,33 19:46:38  64.57   7  <  42>  328.260   0.000 18.74/37.47       0   0.00   0.00                    
   38 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-12-440    GT 19,47,42 19:48:29  66.32   7  <  53>  323.980   0.000 18.70/37.40       0   0.00   0.00                    
   39 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5123      19,50,58 19:50:16  68.06   6  <  55>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
   40 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2015   GT 19,50,35 19:52:04  69.81   7  <  41>  323.460  37.260 18.63/37.26       0   0.00   0.00                    
   41 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2034   GT 19,52,47 19:54:16  71.55   8  <  56>  323.460   0.000 18.60/37.19       0   0.00   0.00                    
   42 Plichta Jarosław        2 PL-0119-12-2448      19,59,17 19:54:22  73.30   8  <  43>  328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
   43 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-2442   GT 20,00,24 19:55:29  75.04   9  <  48>  328.260   0.000 18.53/37.05       0   0.00   0.00                    
   44 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-12-1412   GT 20,13,39 20:03:05  76.79  36-  6-  5  332.490  36.980 18.49/36.98       0   0.00   0.00                    
   45 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6015   GT 20,14,36 20:04:02  78.53   2  <  47>  332.490  36.910 18.46/36.91       0   0.00   0.00                    
   46 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-548       20,02,24 20:04:12  80.28   3  <  57>  323.220   0.000                   0   0.00   0.00                    
   47 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-11-5550   GT 20,17,23 20:06:49  82.02   3  <  51>  332.490  36.770 18.39/36.77       0   0.00   0.00                    
   48 Plichta Jarosław        2 PL-11-133862      GT 20,16,21 20:11:26  83.77  10  <  58>  328.260   0.000 18.35/36.70       0   0.00   0.00                    
   49 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-229       20,19,57 20:13:41  85.51   4  <  69>  329.270   0.000                   0   0.00   0.00                    
   50 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-12-1003   GT 20,13,49 20:14:59  87.26   2  <  52>  323.700  36.560 18.28/36.56       0   0.00   0.00                    
   51 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-12-1480   GT 20,26,33 20:15:59  89.01   4  <  63>  332.490  36.490 18.25/36.49       0   0.00   0.00                    
   52 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-10-2791   GT 20,14,58 20:16:08  90.75   3  <  67>  323.700  36.420 18.21/36.42       0   0.00   0.00                    
   53 Karpiński Grzegorz      2 PL-11-433077      GT 20,16,31 20:17:18  92.50   8  <  54>  323.980   0.000 18.18/36.35       0   0.00   0.00                    
   54 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5993   GT 20,16,56 20:17:43  94.24   9  <  73>  323.980   0.000 18.14/36.28       0   0.00   0.00                    
   55 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-09-1083   GT 20,18,59 20:18:17  95.99   7  <  59>  325.090  36.210 18.11/36.21       0   0.00   0.00                    
   56 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-703       20,19,02 20:20:31  97.73   9  <  72>  323.460   0.000                   0   0.00   0.00                    
   57 Podgórski Piotr         2 PL-0324-09-1214   GT 20,19,21 20:21:09  99.48   4  <  61>  323.220  36.070 18.04/36.07       0   0.00   0.00                    
   58 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-140       20,29,46 20:24:51 101.22  11  <  64>  328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
   59 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-2120      20,31,06 20:30:25 102.97   8  <  60>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
   60 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-6771      20,34,35 20:33:53 104.71   9  <  66>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
   61 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5236      20,33,18 20:35:06 106.46   5  <  62>  323.220   0.000                   0   0.00   0.00                    
   62 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5223   GT 20,35,38 20:37:26 108.20   6  <  78>  323.220  35.720 17.86/35.72       0   0.00   0.00                    
   63 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-12-1466   GT 20,48,55 20:38:22 109.95   5  <  79>  332.490  35.650 17.82/35.65       0   0.00   0.00                    
   64 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5444   GT 20,47,46 20:42:51 111.69  12  <  65>  328.260   0.000 17.79/35.58       0   0.00   0.00                    
   65 Plichta Jarosław        2 PL-0119-12-2447      20,48,18 20:43:23 113.44  13  <  74>  328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
   66 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5124      20,45,50 20:45:08 115.18  10  <  71>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
   67 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-11-6377   GT 20,45,46 20:46:56 116.93   4  <  76>  323.700  35.370 17.68/35.37       0   0.00   0.00                    
   68 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-481    GT 20,41,15 20:52:44 118.67   3          315.960  35.300 17.65/35.30       0   0.00   0.00                    
   69 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-226    GT 21,01,50 20:55:34 120.42   5  <  92>  329.270  35.230 17.61/35.23       0   0.00   0.00                    
   70 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-11-6126   GT 21,03,56 21:05:01 122.16   4  <  87>  323.760  35.160 17.58/35.16       0   0.00   0.00                    
   71 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2137      21,18,41 21:17:59 123.91  11  <  75>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
   72 Żbikowski K&K           2 PL-0324-07-6625   GT 21,17,39 21:19:08 125.65  10  <  80>  323.460   0.000 17.51/35.02       0   0.00   0.00                    
   73 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5010   GT 21,27,51 21:28:38 127.40  10  <  77>  323.980   0.000 17.47/34.95       0   0.00   0.00                    
   74 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-2840       4,53,07  4:48:12 129.14  14  <  84>  328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
   75 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2127   GT  4,49,12  4:48:31 130.89  12  <  86>  325.090  34.810 17.40/34.81       0   0.00   0.00                    
   76 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-11-6367   GT  5,13,09  5:14:19 132.64   5  <  94>  323.700  34.740 17.37/34.74       0   0.00   0.00                    
   77 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-11-5068   GT  5,14,31  5:15:18 134.38  11          323.980   0.000 17.33/34.67       0   0.00   0.00                    
   78 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-571        5,16,55  5:18:43 136.13   7  <  88>  323.220   0.000                   0   0.00   0.00                    
   79 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6017   GT  5,37,07  5:26:34 137.87   6          332.490   0.000 17.26/34.53       0   0.00   0.00                    
   80 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5938   GT  5,33,48  5:35:17 139.62  11  <  82>  323.460   0.000 17.23/34.46       0   0.00   0.00                    
   81 Wałęga Piotr            2 PL-0324-12-1709   GT  5,32,06  5:35:20 141.36   2  <  90>  322.150  34.390 17.19/34.39       0   0.00   0.00                    
   82 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2031   GT  5,33,52  5:35:21 143.11  12  <  83>  323.460   0.000 17.16/34.32       0   0.00   0.00                    
   83 Żbikowski K&K           2 PL-0324-10-2010   GT  5,33,54  5:35:23 144.85  13  <  91>  323.460   0.000 17.12/34.25       0   0.00   0.00                    
   84 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-133        5,43,42  5:38:47 146.60  15  <  85>  328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
   85 Plichta Jarosław        2 PL-11-133787          5,47,39  5:42:44 148.34  16  <  96>  328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
   86 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5185       5,43,55  5:43:13 150.09  13  <  89>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
   87 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-10-2660   GT  5,42,42  5:43:47 151.83   5          323.760  33.960 16.98/33.96       0   0.00   0.00                    
   88 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-581    GT  5,45,04  5:46:52 153.58   8  <  93>  323.220  33.890 16.95/33.89       0   0.00   0.00                    
   89 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5187       5,48,42  5:48:01 155.32  14  < 100>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
   90 Wałęga Piotr            2 PL-0324-10-2495   GT  5,47,13  5:50:26 157.07   3          322.150  33.750 16.88/33.75       0   0.00   0.00                    
   91 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-726        6,00,16  6:01:45 158.81  14  <  95>  323.460   0.000                   0   0.00   0.00                    
   92 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-268    GT  6,08,02  6:01:46 160.56   6  <  98>  329.270  33.610 16.81/33.61       0   0.00   0.00                    
   93 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5291   GT  6,09,11  6:10:59 162.30   9  <  97>  323.220  33.540 16.77/33.54       0   0.00   0.00                    
   94 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-09-1561   GT  6,16,03  6:17:13 164.05   6  < 114>  323.700   0.000 16.74/33.47       0   0.00   0.00                    
   95 Żbikowski K&K           2 PL-0324-12-761    GT  6,16,10  6:17:39 165.79  15  < 104>  323.460   0.000 16.70/33.40       0   0.00   0.00                    
   96 Plichta Jarosław        2 PL-0237-10-8140       6,31,12  6:26:17 167.54  17  < 103>  328.260   0.000                   0   0.00   0.00                
                                                     -   2 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  4.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  
   97 Podgórski Piotr         2 PL-0324-10-2572   GT  6,26,24  6:28:12 169.28  10  < 106>  323.220   0.000 16.63/33.26       0   0.00   0.00                    
   98 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-282    GT  6,37,18  6:31:02 171.03   7  <  99>  329.270  33.190 16.60/33.19       0   0.00   0.00                    
   99 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-254    GT  6,37,28  6:31:12 172.77   8  < 105>  329.270   0.000 16.56/33.12       0   0.00   0.00                    
  100 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-05-844        6,33,47  6:33:05 174.52  15  < 101>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  101 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-2115x      6,33,49  6:33:07 176.27  16  < 102>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  102 Zieliński Bronisław     2 PL-0326-07-11835      6,35,52  6:35:10 178.01  17  < 111>  325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  103 Plichta Jarosław        2 PL-11-133863          6,40,21  6:35:26 179.76  18  < 108>  328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
  104 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5925   GT  6,36,16  6:37:45 181.50  16          323.460   0.000 16.39/32.77       0   0.00   0.00                    
  105 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-258    GT  6,46,36  6:40:20 183.25   9  < 115>  329.270   0.000 16.35/32.70       0   0.00   0.00                    
  106 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-504        6,38,51  6:40:39 184.99  11  < 107>  323.220   0.000                   0   0.00   0.00                    
  107 Podgórski Piotr         2 PL-0324-12-573        6,42,30  6:44:18 186.74  12  < 112>  323.220   0.000                   0   0.00   0.00                    
  108 Plichta Jarosław        2 PL-11-145704      GT  6,56,22  6:51:27 188.48  19  < 109>  328.260   0.000 16.25/32.49       0   0.00   0.00                    
  109 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5441   GT  6,58,08  6:53:13 190.23  20  < 110>  328.260   0.000 16.21/32.42       0   0.00   0.00                    
  110 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-1780   GT  7,01,32  6:56:37 191.97  21          328.260   0.000 16.18/32.35       0   0.00   0.00                    
  111 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2181   GT  7,01,23  7:00:41 193.72  18          325.090  32.280 16.14/32.28       0   0.00   0.00                    
  112 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5211   GT  7,00,31  7:02:19 195.46  13  < 113>  323.220   0.000 16.11/32.21       0   0.00   0.00                    
  113 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5219   GT  7,01,24  7:03:12 197.21  14          323.220   0.000 16.07/32.14       0   0.00   0.00                    
  114 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-10-6574   GT  7,04,02  7:05:11 198.95   7          323.700   0.000 16.04/32.07       0   0.00   0.00                    
  115 Drozdowski Janusz       2 PL-0324-12-272    GT  7,13,26  7:07:10 200.70  10          329.270   0.000 16.00/32.00       0   0.00   0.00                    
  ------------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                         
  -------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                 
  116 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-11-5183       7,08,35  7:07:53   0.00  19          325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  117 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2192   GT  7,10,51  7:10:10   0.00  20          325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  118 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-107    GT  7,15,27  7:10:32   0.00  22          328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
  119 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-10-6047   GT  7,25,39  7:15:05   0.00   7          332.490   0.000                   0   0.00   0.00                    
  120 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-11-6122   GT  7,14,34  7:15:39   0.00   6          323.760   0.000                   0   0.00   0.00                    
  121 Zatorski Zbigniew       2 PL-0324-12-1472   GT  7,26,20  7:15:46   0.00   8          332.490   0.000                   0   0.00   0.00                    
  122 Plichta Jarosław        2 PL-0324-12-105    GT  7,23,19  7:18:24   0.00  23          328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
  123 Plichta Jarosław        2 PL-0324-11-5437   GT  7,30,04  7:25:09   0.00  24          328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
  124 Żbikowski K&K           2 PL-0324-11-5921   GT  7,28,02  7:29:31   0.00  17          323.460   0.000                   0   0.00   0.00                    
  125 Zieliński Bronisław     2 PL-0324-10-2132       7,32,16  7:31:34   0.00  21          325.090   0.000                   0   0.00   0.00                    
  126 Podgórski Piotr         2 PL-0324-11-5214   GT  7,30,18  7:32:06   0.00  15          323.220   0.000                   0   0.00   0.00                    
  127 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-495    GT  7,24,47  7:36:16   0.00   4          315.960   0.000                   0   0.00   0.00                    
  128 Grajewski Mariusz       2 PL-0324-09-1920   GT  7,37,30  7:38:35   0.00   7          323.760   0.000                   0   0.00   0.00                    
  129 Plichta Jarosław        2 PL-0324-10-2445   GT  7,45,30  7:40:35   0.00  25          328.260   0.000                   0   0.00   0.00                    
  130 Karpiński Grzegorz      2 PL-0324-10-6626   GT  7,42,51  7:43:38   0.00  12          323.980   0.000                   0   0.00   0.00                    
  131 Tarkowski Michał        2 PL-0324-12-1295   GT  7,48,25  7:59:54   0.00   5          315.960   0.000                   0   0.00   0.00                    
  132 Grzejdziak Andrzej      2 PL-0324-11-6381   GT  8,20,52  8:22:02   0.00   8          323.700   0.000                   0   0.00   0.00                    
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------                                                                                       
                                                     -   3 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  4.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sadlinki [3]                                                                  
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+               
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |Razem|Razem  |               
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |konk.|punkty |               
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+               
   1 Karpiński       Grzegorz        2  5  5  5  5   20    492.20               
   2 Plichta         Jarosław        2  5  5  5  5   20    482.85               
   3 Żbikowski       K&K             2  5  5  5  5   20    472.31               
   4 Podgórski       Piotr           2  5  5  5  5   20    466.44               
   5 Grajewski       Mariusz         2  5  5  5  5   20    454.87               
   6 Tarkowski       Michał          2  5  5  5  3   18    391.75               
   7 Zatorski        Zbigniew        2  2  5  2  5   14    338.16               
   8 Drozdowski      Janusz          2  3  2  3  5   13    324.58               
   9 Zieliński       Bronisław       2  4  0  0  4    8    210.40               
  10 Grzejdziak      Andrzej         2  0  0  0  5    5    182.60               
  11 Wałęga          Piotr           2  1  0  0  3    4    121.92               
  12 Warpas          Jarosław        2  1  1  0  1    3     72.29               

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Sadlinki [3]                                                                                                                                                  
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                               
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |konk.|punkty |                                                                               
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+-----+-------+                                                                               
   1 Karpiński       Grzegorz        2    5      5      5      5     20   492.20                                                                                
                                        99.64  98.67  99.28 194.61                                                                                              
   2 Plichta         Jarosław        2    5      5      5      5     20   482.85                                                                                
                                        94.73  95.63  97.54 194.95                                                                                              
   3 Żbikowski       K&K             2    5      5      5      5     20   472.31                                                                                
                                        90.93  96.06  94.50 190.82                                                                                              
   4 Podgórski       Piotr           2    5      5      5      5     20   466.44                                                                                
                                        94.47  98.14  95.45 178.38                                                                                              
   5 Grajewski       Mariusz         2    5      5      5      5     20   454.87                                                                                
                                        90.63  87.47  91.09 185.68                                                                                              
   6 Tarkowski       Michał          2    5      5      5      3     18   391.75                                                                                
                                        86.44  96.97  95.42 112.92                                                                                              
   7 Zatorski        Zbigniew        2    2      5      2      5     14   338.16                                                                                
                                        35.57  85.67  34.12 182.80                                                                                              
   8 Drozdowski      Janusz          2    3      2      3      5     13   324.58                                                                                
                                        54.93  35.40  53.27 180.98                                                                                              
   9 Zieliński       Bronisław       2    4      0      0      4      8   210.40                                                                                
                                        67.87   0.00   0.00 142.53                                                                                              
  10 Grzejdziak      Andrzej         2    0      0      0      5      5   182.60                                                                                
                                         0.00   0.00   0.00 182.60                                                                                              
  11 Wałęga          Piotr           2    1      0      0      3      4   121.92                                                                                
                                        16.03   0.00   0.00 105.89                                                                                              
  12 Warpas          Jarosław        2    1      1      0      1      3    72.29                                                                                
                                        17.24  16.03   0.00  39.02                                                                                              

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                        Sadlinki [3]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4                                                                                                      
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5052   0   4    201.59   825.980                                                                         
        2 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433077      1   4    208.17   825.980                                                                         
        3 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-6972   0   4    247.70   843.060                                                                         
        4 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5004   0   4    261.40   825.980                                                                         
        5 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-12-581    1   4    363.61   822.980                                                                         
        6 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5068   0   4    381.55   825.980                                                                         
        7 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5925   1   4    416.83   823.880                                                                         
        8 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-08-7393   1   4    429.90   825.980                                                                         
        9 Plichta         Jarosław       2  PL-11-133787      1   4    488.95   843.060                                                                         
       10 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-228364      1   3     16.65   502.000                                                                         
       11 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5006   0   3     61.64   502.000                                                                         
       12 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-10-6633   1   3    108.93   502.000                                                                         
       13 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-12-103    1   3    120.80   514.800                                                                         
       14 Tarkowski       Michał         2  PL-0324-12-895    1   3    133.48   700.560                                                                         
       15 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-778    0   3    136.28   681.550                                                                         
       16 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-417    1   3    147.81   502.000                                                                         
       17 Tarkowski       Michał         2  PL-0324-12-1283   0   3    150.49   477.990                                                                         
       18 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-580    1   3    177.33   500.420                                                                         
       19 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5041   1   3    188.96   502.000                                                                         
       20 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-10-7801   0   3    201.38   514.800                                                                         
       21 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-429    1   3    222.74   502.000                                                                         
       22 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-11-5962   1   3    229.06   500.420                                                                         
       23 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-414    1   3    230.55   502.000                                                                         
       24 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5993   0   3    236.32   683.180                                                                         
       25 Plichta         Jarosław       2  PL-0119-12-2448   0   3    240.98   695.910                                                                         
       26 Żbikowski       K&K            2  PL-0324-12-761    1   3    269.22   723.000                                                                         
       27 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5021   1   3    270.11   724.590                                                                         
       28 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-409    0   3    333.91   502.000                                                                         
       29 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-09-1966   0   3    369.42   581.100                                                                         
       30 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5226   1   3    398.87   499.760                                                                         
       31 Grajewski       Mariusz        2  PL-0324-11-6102   1   3    405.25   501.350                                                                         
       32 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5064   0   2     18.36   359.200                                                                         
       33 Tarkowski       Michał         2  PL-0324-12-899    0   2     18.48   384.600                                                                         
       34 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5254   0   2     40.37   409.110                                                                         
       35 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-411    1   2     46.03   244.190                                                                         
       36 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-465    1   2     52.70   244.190                                                                         
       37 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-11-5260   0   2     53.74   399.140                                                                         
       38 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5042   1   2     58.96   244.190                                                                         
       39 Tarkowski       Michał         2  PL-0324-12-1300   1   2     70.21   384.600                                                                         
       40 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-228361      0   2     70.22   581.790                                                                         
       41 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-11-5058   0   2     95.94   400.610                                                                         
       42 Tarkowski       Michał         2  PL-0324-12-898    0   2    104.08   450.840                                                                         
       43 Drozdowski      Janusz         2  PL-0324-12-255    0   2    105.89   592.170                                                                         
       44 Plichta         Jarosław       2  PL-0324-11-5429   0   2    110.46   367.650                                                                         
       45 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-466    1   2    120.74   244.190                                                                         
       46 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1214   0   2    121.00   465.220                                                                         
       47 Podgórski       Piotr          2  PL-0324-09-1218   0   2    121.24   423.840                                                                         
       48 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-415    1   2    122.39   466.780                                                                         
       49 Karpiński       Grzegorz       2  PL-11-433075      0   2    130.91   400.610                                                                         
       50 Karpiński       Grzegorz       2  PL-0324-12-7491   1   2    133.24   359.200                                                                     

 

Hodowca 8 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=