Bal Mistrzów 2014
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
KONTAKT Z RACHMISTRZYNIĄ
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2014 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2014 Człuchów II
Loty Młode 2014 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
=> Sekcja Kwidzyn,,,,,,
=> Sekcja Sadlinki,,,,,,
=> Sekcja Rakowiec,,,,,,
=> Sekcja Ryjewo,,,,,,
=> Sekcja Prabuty,,,,,,
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2012
Sekcja Prabuty,,,,,,
Golebie 2012 - AS-Soft -
                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                       
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Pasewalk II z dnia 09.06.13                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:30:46.  N 13:59:00.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  346.830 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   401                           
      5.Ilość konkursów.......................:   81                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1326.49                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1223.59                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,51,31                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,11,00                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 29 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Prabuty [6]                                                      
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 05 | Prabuty                 |   15   |  401   |   81  |20.20|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  401   |   81  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                           ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                           
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  6.                                                                                            
                                       z lotu Pasewalk II, w dniu 09.06.13                                                                                      
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  
    1 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8410      10,51,31  1326.49   2.49  38- 15-  5  346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
    2 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-08-10665   GT 10,52,40  1322.86   4.99  23- 11-  5  347.470  39.900 19.95/39.90       0   0.00   0.00                    
    3 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-11-1777    GT 10,52,19  1322.18   7.48  18-  3-  3  346.830  39.800 19.90/39.80       0   0.00   0.00                    
    4 Komar Zenon             5 PL-065-11-3904    GT 10,52,18  1321.96   9.98  29- 10-  5  346.750  39.700 19.85/39.70       0   0.00   0.00                    
    5 Komar Zenon             5 PL-050-09-3605    GT 10,53,50  1314.28  12.47   2  <  11>  346.750  39.600 19.80/39.60       0   0.00   0.00                    
    6 Komar Zdzisław          5 PL-065-11-2936    GT 10,54,27  1308.68  14.96  22-  5-  5  346.080  39.500 19.75/39.50       0   0.00   0.00                    
    7 Gusztyn Jerzy           5 PL-0324-12-8846   GT 10,54,40  1307.68  17.46  21-  6-  5  346.100  39.400 19.70/39.40       0   0.00   0.00                    
    8 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8459      10,55,47  1305.20  19.95   2  <   9>  346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
    9 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1821    GT 10,56,14  1302.99  22.44   3  <  14>  346.900  39.200 19.60/39.20       0   0.00   0.00                    
   10 Szczotka Józef          5 PL-011-138658     GT 10,56,27  1296.79  24.94  30-  1-  1  345.530  39.100 19.55/39.10       0   0.00   0.00                    
   11 Komar Zenon             5 PL-065-11-3942    GT 10,59,33  1286.40  27.43   3  <  18>  346.750  39.000 19.50/39.00       0   0.00   0.00                    
   12 Komar Zdzisław          5 PL-065-11-2960    GT 11,00,31  1279.33  29.93   2  <  17>  346.080  38.900 19.45/38.90       0   0.00   0.00                    
   13 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-10-4150    GT 11,01,15  1278.64  32.42   2  <  60>  346.830  38.800 19.40/38.80       0   0.00   0.00                    
   14 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8464      11,01,21  1278.42  34.91   4  <  16>  346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
   15 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-0324-12-8255   GT 11,02,12  1276.53  37.41   2  <  21>  347.470  38.600 19.30/38.60       0   0.00   0.00                    
   16 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1837    GT 11,01,53  1275.92  39.90   5  <  24>  346.900  38.500 19.25/38.50       0   0.00   0.00                    
   17 Komar Zdzisław          5 PL-065-11-3000    GT 11,01,42  1273.76  42.39   3  <  40>  346.080  38.400 19.20/38.40       0   0.00   0.00                    
   18 Komar Zenon             5 PL-065-11-3903    GT 11,02,30  1272.48  44.89   4  <  28>  346.750  38.300 19.15/38.30       0   0.00   0.00                    
   19 Mateńka Leszek          5 PL-0324-09-2445   GT 11,00,22  1271.72  47.38  31-  5-  5  343.830  38.200 19.10/38.20       0   0.00   0.00                    
   20 Gusztyn Jerzy           5 PL-0304-12-6074   GT 11,02,43  1269.08  49.88   2  <  33>  346.100  38.100 19.05/38.10       0   0.00   0.00                    
   21 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-0324-12-8215   GT 11,04,43  1264.83  52.37   3  <  34>  347.470  38.000 19.00/38.00       0   0.00   0.00                    
   22 Buszko Andrzej i Micha  5 DV-03215-12-417      11,03,51  1263.90  54.86  31-  8-  5  346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
   23 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-065-09-7866    GT 11,03,52  1263.83  57.36   2  <  27>  346.120  37.800 18.90/37.80       0   0.00   0.00                    
   24 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-09-6124    GT 11,04,30  1263.75  59.85   6  <  25>  346.900  37.700 18.85/37.70       0   0.00   0.00                    
   25 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8483      11,04,42  1262.83  62.34   7  <  26>  346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
   26 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-09-6130    GT 11,04,43  1262.76  64.84   8  <  30>  346.900  37.500 18.75/37.50       0   0.00   0.00                    
   27 Buszko Andrzej i Micha  5 DV-09567-11-359   GT 11,04,21  1261.60  67.33   3  <  29>  346.120  37.400 18.70/37.40       0   0.00   0.00                    
   28 Komar Zenon             5 PL-0324-12-9025   GT 11,04,59  1260.99  69.83   5  <  43>  346.750  37.300 18.65/37.30       0   0.00   0.00                    
   29 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0324-12-10071     11,04,30  1260.91  72.32   4  <  51>  346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
   30 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-3422    GT 11,05,21  1259.85  74.81   9  <  31>  346.900  37.100 18.55/37.10       0   0.00   0.00                    
   31 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-09-6151    GT 11,05,25  1259.55  77.31  10  <  32>  346.900   0.000 18.50/37.00       0   0.00   0.00                    
   32 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1828    GT 11,05,30  1259.17  79.80  11  <  47>  346.900   0.000 18.45/36.90       0   0.00   0.00                    
   33 Gusztyn Jerzy           5 PL-0324-12-8853      11,05,15  1257.40  82.29   3  <  36>  346.100   0.000                   0   0.00   0.00                    
   34 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-07-1407    GT 11,06,23  1257.20  84.79   4  <  50>  347.470  36.700 18.35/36.70       0   0.00   0.00                    
   35 Mateńka Leszek          5 PL-0324-11-8839   GT 11,04,34  1252.26  87.28   2  <  37>  343.830  36.600 18.30/36.60       0   0.00   0.00                    
   36 Gusztyn Jerzy           5 PL-0324-12-8859   GT 11,06,38  1251.12  89.78   4  <  54>  346.100  36.500 18.25/36.50       0   0.00   0.00                    
   37 Mateńka Leszek          5 PL-0324-09-2763   GT 11,05,05  1249.91  92.27   3  <  41>  343.830  36.400 18.20/36.40       0   0.00   0.00                    
   38 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-06-7803    GT 11,07,39  1249.67  94.76  24-  7-  5  346.970  36.300 18.15/36.30       0   0.00   0.00                    
   39 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-12-8273    GT 11,07,41  1249.52  97.26   2  <  44>  346.970  36.200 18.10/36.20       0   0.00   0.00                    
   40 Komar Zdzisław          5 PL-065-10-4187    GT 11,07,09  1248.71  99.75   4  <  77>  346.080  36.100 18.05/36.10       0   0.00   0.00                    
   41 Mateńka Leszek          5 PL-0324-11-8816   GT 11,05,29  1248.10 102.24   4  <  81>  343.830  36.000 18.00/36.00       0   0.00   0.00                    
   42 Buszko Paweł            5 PL-065-11-2808    GT 11,10,43  1247.98 104.74  40-  4-  4  350.330  35.900 17.95/35.90       0   0.00   0.00                    
   43 Komar Zenon             5 PL-065-10-4322    GT 11,08,02  1247.15 107.23   6  <  62>  346.750   0.000 17.90/35.80       0   0.00   0.00                    
   44 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-08-9072    GT 11,08,17  1246.82 109.73   3  <  46>  346.970  35.700 17.85/35.70       0   0.00   0.00                    
   45 Buszko Paweł            5 PL-11-138711      GT 11,11,01  1246.65 112.22   2  <  73>  350.330  35.600 17.80/35.60       0   0.00   0.00                    
   46 Strzelczyk Jerzy        5 PL-0324-12-10240  GT 11,08,20  1246.60 114.71   4  <  48>  346.970  35.500 17.75/35.50       0   0.00   0.00                    
   47 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1810    GT 11,08,20  1246.35 117.21  12  <  52>  346.900   0.000 17.70/35.40       0   0.00   0.00                    
   48 Strzelczyk Jerzy        5 PL-0244-12-492    GT 11,08,44  1244.81 119.70   5  <  55>  346.970  35.300 17.65/35.30       0   0.00   0.00                    
   49 Krychowiak Sławomir     5 PL-065-11-2731    GT 11,09,11  1242.91 122.19  13-  4-  4  347.000  35.200 17.60/35.20       0   0.00   0.00                    
   50 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-055-07-8441    GT 11,09,34  1242.89 124.69   5  <  56>  347.470  35.100 17.55/35.10       0   0.00   0.00                    
   51 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-066-12-5830       11,08,38  1242.21 127.18   5  <  53>  346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
   52 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8456      11,09,51  1239.59 129.68  13  <  65>  346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
   53 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0281-10-2735   GT 11,09,16  1239.39 132.17   6  <  66>  346.120  34.800 17.40/34.80       0   0.00   0.00                    
   54 Gusztyn Jerzy           5 PL-0324-12-8829   GT 11,10,00  1236.07 134.66   5  <  61>  346.100  34.700 17.35/34.70       0   0.00   0.00                    
   55 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-08-9031    GT 11,10,48  1235.65 137.16   6  <  69>  346.970   0.000 17.30/34.60       0   0.00   0.00                    
   56 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-08-10534   GT 11,11,13  1235.60 139.65   6  <  57>  347.470   0.000 17.25/34.50       0   0.00   0.00                    
   57 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-10-246     GT 11,11,19  1235.16 142.14   7  <  58>  347.470   0.000 17.20/34.40       0   0.00   0.00                    
   58 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-10-281     GT 11,11,22  1234.94 144.64   8  <  63>  347.470   0.000 17.15/34.30       0   0.00   0.00                    
   59 Krychowiak Sławomir     5 PL-0324-12-8911   GT 11,11,01  1234.80 147.13   2  <  64>  347.000  34.200 17.10/34.20       0   0.00   0.00                    
   60 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-11-1724    GT 11,10,54  1234.71 149.63   3          346.830  34.100 17.05/34.10       0   0.00   0.00                    
   61 Gusztyn Jerzy           5 PL-0324-12-8886   GT 11,10,32  1233.72 152.12   6          346.100  34.000 17.00/34.00       0   0.00   0.00                    
   62 Komar Zenon             5 PL-065-08-12123   GT 11,11,10  1233.25 154.61   7  <  67>  346.750   0.000 16.95/33.90       0   0.00   0.00                    
   63 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-065-11-2253    GT 11,11,51  1232.82 157.11   9  <  70>  347.470   0.000 16.90/33.80       0   0.00   0.00                    
   64 Krychowiak Sławomir     5 PL-065-10-5342    GT 11,11,31  1232.61 159.60   3  <  79>  347.000  33.700 16.85/33.70       0   0.00   0.00                    
   65 Pietruszyński Bogdan    5 PL-0324-12-8494      11,11,34  1232.04 162.09  14  <  76>  346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
   66 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-065-09-7893    GT 11,11,00  1231.74 164.59   7  <  72>  346.120  33.500 16.75/33.50       0   0.00   0.00                    
   67 Komar Zenon             5 PL-065-11-3936    GT 11,11,42  1230.92 167.08   8  <  75>  346.750   0.000 16.70/33.40       0   0.00   0.00                    
   68 Bednarski Mariusz       5 PL-065-10-5227    GT 11,14,38  1230.81 169.58  50-  2-  2  350.330  33.300 16.65/33.30       0   0.00   0.00                    
   69 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-11-3837    GT 11,12,02  1230.25 172.07   7          346.970   0.000 16.60/33.20       0   0.00   0.00                    
   70 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-0324-10-7815   GT 11,12,34  1229.69 174.56  10  <  71>  347.470   0.000 16.55/33.10       0   0.00   0.00                    
   71 Andrzejewski Zygmunt    5 PL-0324-12-8228   GT 11,12,35  1229.62 177.06  11          347.470   0.000 16.50/33.00       0   0.00   0.00                    
   72 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-0281-10-2719   GT 11,11,38  1228.97 179.55   8          346.120  32.900 16.45/32.90       0   0.00   0.00                    
   73 Buszko Paweł            5 PL-065-09-7979    GT 11,15,05  1228.87 182.04   3  <  80>  350.330  32.800 16.40/32.80       0   0.00   0.00                    
   74 Bednarski Mariusz       5 PL-065-09-7836    GT 11,15,13  1228.29 184.54   2          350.330  32.700 16.35/32.70       0   0.00   0.00                    
   75 Komar Zenon             5 PL-065-11-3162    GT 11,12,20  1228.16 187.03   9  <  78>  346.750   0.000 16.30/32.60       0   0.00   0.00                    
   76 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1856    GT 11,12,55  1226.16 189.53  15          346.900   0.000 16.25/32.50       0   0.00   0.00                    
   77 Komar Zdzisław          5 PL-065-10-5133    GT 11,12,27  1225.28 192.02   5          346.080  32.400 16.20/32.40       0   0.00   0.00                    
   78 Komar Zenon             5 PL-0324-12-9044   GT 11,13,09  1224.62 194.51  10          346.750   0.000 16.15/32.30       0   0.00   0.00                    
   79 Krychowiak Sławomir     5 PL-065-09-7749    GT 11,13,25  1224.35 197.01   4          347.000  32.200 16.10/32.20       0   0.00   0.00                    
   80 Buszko Paweł            5 PL-055-12-7093    GT 11,16,12  1224.07 199.50   4          350.330  32.100 16.05/32.10       0   0.00   0.00                    
   81 Mateńka Leszek          5 PL-0324-10-3717   GT 11,11,00  1223.59 202.00   5          343.830  32.000 16.00/32.00       0   0.00   0.00                    
  ------------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                         
  -------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                 
   82 Buszko Paweł            5 PL-0314-11-18     GT 11,16,47  1221.58   0.00   5          350.330   0.000                   0   0.00   0.00                    
   83 Gusztyn Jerzy           5 PL-0324-12-8831   GT 11,13,39  1220.17   0.00   7          346.100   0.000                   0   0.00   0.00                    
   84 Komar Zdzisław          5 PL-069-10-4384    GT 11,13,41  1219.95   0.00   6          346.080   0.000                   0   0.00   0.00                    
   85 Komar Zdzisław          5 PL-065-10-5114    GT 11,13,48  1219.45   0.00   7          346.080   0.000                   0   0.00   0.00                    
   86 Komar Zenon             5 PL-065-10-4316    GT 11,14,44  1217.81   0.00  11          346.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
   87 Komar Zenon             5 PL-065-06-9866    GT 11,14,48  1217.52   0.00  12          346.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
   88 Mateńka Leszek          5 PL-0324-11-8836   GT 11,12,42  1216.24   0.00   6          343.830   0.000                   0   0.00   0.00                    
   89 Komar Zdzisław          5 PL-069-10-4385    GT 11,14,33  1216.24   0.00   8          346.080   0.000                   0   0.00   0.00                    
   90 Łazarczyk Waldemar      5 PL-065-09-5833    GT 11,15,26  1215.10   0.00   4          346.830   0.000                   0   0.00   0.00                    
   91 Strzelczyk Jerzy        5 PL-065-08-11099   GT 11,15,40  1214.60   0.00   8          346.970   0.000                   0   0.00   0.00                    
   92 Komar Zdzisław          5 PL-065-09-7476    GT 11,14,56  1214.60   0.00   9          346.080   0.000                   0   0.00   0.00                    
   93 Komar Zenon             5 PL-0241-04-852    GT 11,15,44  1213.54   0.00  13          346.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
   94 Pietruszyński Bogdan    5 PL-065-11-1857    GT 11,16,03  1212.73   0.00  16          346.900   0.000                   0   0.00   0.00                    
   95 Komar Zenon             5 PL-065-08-12149   GT 11,16,01  1212.34   0.00  14          346.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
   96 Komar Zenon             5 PL-065-09-6032    GT 11,16,09  1211.78   0.00  15          346.750   0.000                   0   0.00   0.00                
                                                     -   2 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  6.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  
   97 Wojtysiak Krzysztof     5 PL-065-09-7525    GT 11,18,04  1209.44   0.00  16-  0-  0  348.400   0.000                   0   0.00   0.00                    
   98 Gusztyn Jerzy           5 PL-065-08-9946    GT 11,16,42  1207.19   0.00   8          346.100   0.000                   0   0.00   0.00                    
   99 Mateńka Leszek          5 PL-0324-10-4534   GT 11,15,06  1206.00   0.00   7          343.830   0.000                   0   0.00   0.00                    
  100 Komar Zenon             5 PL-065-10-4335       11,18,23  1202.39   0.00  16          346.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
  101 Buszko Andrzej i Micha  5 PL-065-08-11370   GT 11,17,53  1202.29   0.00   9          346.120   0.000                   0   0.00   0.00                    
  102 Komar Zenon             5 PL-065-05-8044    GT 11,20,56  1191.85   0.00  17          346.750   0.000                   0   0.00   0.00                    
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------                                                                                       
                                                     -   3 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                             Lista konkursowa nr  6.                                                                                            
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +-REJON / ODDZIAL -+                  
 |LP.|NAZWISKO,IMIĘ         |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  | |L.p.|Coefic|Punkty|                  
 |   |                      |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   A      B  | |    |      |      |                  
 +---+----------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ +----+------+------+                  

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                            
  - strona 1 -                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Prabuty [6]                                                                   
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |         
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |         
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
   1 Komar           Zenon           5  5  5  5  5  5  5   30    986.33         
   2 Pietruszyński   Bogdan          5  5  5  5  5  5  5   30    981.75         
   3 Andrzejewski    Zygmunt         5  5  5  5  5  5  5   30    965.77         
   4 Mateńka         Leszek          5  5  5  5  5  5  5   30    947.34         
   5 Gusztyn         Jerzy           5  5  5  5  5  5  5   30    942.75         
   6 Buszko Andrzej  i Michał        5  5  5  5  5  3  5   28    846.60         
   7 Strzelczyk      Jerzy           5  2  5  5  5  4  5   26    829.15         
   8 Bednarski       Mariusz         5  5  4  5  5  5  2   26    802.86         
   9 Buszko          Paweł           5  3  5  5  5  4  4   26    787.45         
  10 Łazarczyk       Waldemar        5  5  4  5  2  5  3   24    751.04         
  11 Komar           Zdzisław        5  5  5  4  5 --  5   24    604.20         
  12 Krychowiak      Sławomir        5  5  5  0  5  1  4   20    550.75         
  13 Wojtysiak       Krzysztof       5  4  3  3  5  3  0   18    537.22         
  14 Duch            Ludwik          5  5  5  3  5  1 --   19    466.98         
  15 Chrostek        Andrzej         5  5  5  5  5  0 --   20    449.35         
  16 Białobłocki     Ryszard         5  1  4  0  3  2 --   10    321.23         
  17 Szpeflik        Eugeniusz       5  1  3  0  2  0 --    6    138.88         
  18 Szczotka        Józef           5  4  0  0 -- --  1    5    109.18         
  19 Szedler         Kamil           5 --  2  1  0 --  0    3     51.23         

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                          ODDZIAŁ KWIDZYN, rok 2013.                                                                                                            
  Tabela współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                       
  Prabuty [6]                                                                                                                                                   
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                 
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  | Lot  |Razem|Razem  |                                                                 
|   |                             |Odd|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |konk.|punkty |                                                                 
+---+-----------------------------+---+------+------+------+------+------+------+-----+-------+                                                                 
   1 Komar           Zenon           5    5      5      5      5      5      5     30   986.33                                                                  
                                        97.56  97.84  98.22 186.81 312.00 193.90                                                                                
   2 Pietruszyński   Bogdan          5    5      5      5      5      5      5     30   981.75                                                                  
                                        94.42  97.09  99.43 188.81 312.00 190.00                                                                                
   3 Andrzejewski    Zygmunt         5    5      5      5      5      5      5     30   965.77                                                                  
                                        94.36  95.71  97.53 186.11 303.76 188.30                                                                                
   4 Mateńka         Leszek          5    5      5      5      5      5      5     30   947.34                                                                  
                                        99.68  97.38  92.14 188.00 290.94 179.20                                                                                
   5 Gusztyn         Jerzy           5    5      5      5      5      5      5     30   942.75                                                                  
                                        94.93  98.10  97.45 193.46 276.11 182.70                                                                                
   6 Buszko Andrzej  i Michał        5    5      5      5      5      3      5     28   846.60                                                                  
                                        97.60  99.37  95.74 193.30 184.19 176.40                                                                                
   7 Strzelczyk      Jerzy           5    2      5      5      5      4      5     26   829.15                                                                  
                                        32.54  95.66  89.47 194.64 237.84 179.00                                                                                
   8 Bednarski       Mariusz         5    5      4      5      5      5      2     26   802.86                                                                  
                                        95.04  71.03  90.63 186.65 293.51  66.00                                                                                
   9 Buszko          Paweł           5    3      5      5      5      4      4     26   787.45                                                                  
                                        54.86  88.90  92.65 194.92 219.72 136.40                                                                                
  10 Łazarczyk       Waldemar        5    5      4      5      2      5      3     24   751.04                                                                  
                                        99.22  70.87  91.08  74.32 302.85 112.70                                                                                
  11 Komar           Zdzisław        5    5      5      4      5     --      5     24   604.20                                                                  
                                        86.44  87.10  74.61 170.75   0.00 185.30                                                                                
  12 Krychowiak      Sławomir        5    5      5      0      5      1      4     20   550.75                                                                  
                                        87.86  86.98   0.00 180.92  59.69 135.30                                                                                
  13 Wojtysiak       Krzysztof       5    4      3      3      5      3      0     18   537.22                                                                  
                                        69.21  54.14  53.48 191.57 168.82   0.00                                                                                
  14 Duch            Ludwik          5    5      5      3      5      1     --     19   466.98                                                                  
                                        90.61  83.36  50.85 184.48  57.68   0.00                                                                                
  15 Chrostek        Andrzej         5    5      5      5      5      0     --     20   449.35                                                                  
                                        87.87  92.56  90.39 178.53   0.00   0.00                                                                                
  16 Białobłocki     Ryszard         5    1      4      0      3      2     --     10   321.23                                                                  
                                        18.16  69.01   0.00 110.28 123.78   0.00                                                                                
  17 Szpeflik        Eugeniusz       5    1      3      0      2      0     --      6   138.88                                                                  
                                        16.80  56.14   0.00  65.94   0.00   0.00                                                                                
  18 Szczotka        Józef           5    4      0      0     --     --      1      5   109.18                                                                  
                                        70.08   0.00   0.00   0.00   0.00  39.10                                                                                
  19 Szedler         Kamil           5   --      2      1      0     --      0      3    51.23                                                                  
                                         0.00  34.79  16.44   0.00   0.00   0.00                                                                                

 
Golebie 2012 - AS-Soft -
                                                                                                                                                            
                                         Prabuty [6]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
                                 Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6                                                                                                    
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-08-10534   0   6    458.61  1821.710                                                                         
        2 Komar           Zenon          5  PL-065-10-4322    0   6    587.29  1817.400                                                                         
        3 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0281-10-2719   1   6    788.02  1813.650                                                                         
        4 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3904    0   5    134.94  1535.890                                                                         
        5 Mateńka         Leszek         5  PL-0324-11-8836   1   5    283.03  1456.380                                                                         
        6 Mateńka         Leszek         5  PL-0324-09-2445   0   5    327.26  1522.420                                                                         
        7 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-08-10665   1   5    362.28  1267.980                                                                         
        8 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-11-2253    1   5    391.28  1474.240                                                                         
        9 Komar           Zenon          5  PL-050-09-3605    1   5    402.34  1652.320                                                                         
       10 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-07-1407    1   5    469.33  1655.910                                                                         
       11 Komar           Zenon          5  PL-065-08-12149   0   5    508.50  1470.650                                                                         
       12 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0304-12-6074   0   5    602.87  1532.430                                                                         
       13 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-11-1869    1   5    759.42  1467.380                                                                         
       14 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8410   0   4    126.71   918.200                                                                         
       15 Komar           Zdzisław       5  PL-065-11-2960    1   4    227.02  1137.520                                                                         
       16 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-065-11-1828    0   4    235.56  1189.790                                                                         
       17 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-10-4150    1   4    258.46  1189.490                                                                         
       18 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3903    0   4    332.12   917.610                                                                         
       19 Komar           Zenon          5  PL-0324-10-4324   0   4    332.58  1123.900                                                                         
       20 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8855   1   4    333.35   915.230                                                                         
       21 Strzelczyk      Jerzy          5  PL-065-08-9051    0   4    353.77  1306.460                                                                         
       22 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3940    0   4    361.81  1123.900                                                                         
       23 Bednarski       Mariusz        5  PL-065-10-5222    1   4    413.39  1319.930                                                                         
       24 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-11-2293    1   4    418.40  1308.440                                                                         
       25 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3942    0   4    437.49  1528.050                                                                         
       26 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-065-10-246     0   4    453.99  1349.240                                                                         
       27 Komar           Zenon          5  PL-065-11-3936    0   4    455.58  1305.570                                                                         
       28 Bednarski       Mariusz        5  PL-065-11-2515    1   4    468.69   932.280                                                                         
       29 Komar           Zenon          5  PL-065-08-12123   1   4    505.84  1411.620                                                                         
       30 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-10-4438    1   4    506.81   915.160                                                                         
       31 Strzelczyk      Jerzy          5  PL-0324-12-10240  0   4    538.14  1141.010                                                                         
       32 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-11-1870    1   4    541.71  1303.000                                                                         
       33 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-08-9946    1   4    565.53  1303.000                                                                         
       34 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-0324-10-7815   0   4    576.19  1530.910                                                                         
       35 Gusztyn         Jerzy          5  PL-065-11-1894    1   4    605.83  1121.280                                                                         
       36 Buszko          Paweł          5  PL-065-09-7979    0   4    610.01  1154.630                                                                         
       37 Buszko          Paweł          5  PL-0314-11-7      0   4    679.20  1360.550                                                                         
       38 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8869   1   3     76.88   634.180                                                                         
       39 Mateńka         Leszek         5  PL-0324-10-8478   0   3     95.89   561.480                                                                         
       40 Pietruszyński   Bogdan         5  PL-0324-12-8413   1   3     99.99  1000.100                                                                         
       41 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-0324-12-8215   1   3    100.86  1183.440                                                                         
       42 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-11-1959    1   3    118.05   791.500                                                                         
       43 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8833   1   3    136.08   791.530                                                                         
       44 Białobłocki     Ryszard        5  PL-065-10-4054    0   3    137.63  1021.210                                                                         
       45 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-0324-12-9993   1   3    141.63   569.040                                                                         
       46 Andrzejewski    Zygmunt        5  PL-0324-12-8255   0   3    146.38   795.510                                                                         
       47 Buszko Andrzej  i Michał       5  PL-065-11-1925    1   3    150.35   634.230                                                                         
       48 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-0324-12-9421   0   3    151.32  1024.320                                                                         
       49 Gusztyn         Jerzy          5  PL-0324-12-8823   0   3    151.60   569.130                                                                         
       50 Łazarczyk       Waldemar       5  PL-065-10-4151    1   3    168.14   571.070                                                                     

 

Hodowca 18 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=