Ogłoszenie
Zakończenie sezonu 2013
WSPÓŁRZĘDNE HODOWCÓW
ARCHIWALNE WYNIKI LOTÓW
Loty Stare 2014 Człuchów
Loty Stare 2014 Szczecinek
Loty Stare 2014 Stargard Szczeciński
Loty Stare 2014 Pasewalk I
Loty Stare 2014 Szczecinek II
Loty Stare 2014 Lüneburg
Loty Stare 2014 Pasewalk II
Loty stare 2014 Lüneburg III
Loty Stare 2014 Bramsche
Loty Stare 2014 Słubice
Loty Stare 2014 Bramsche II
Loty Stare 2014 Pasewalk IV
Loty Stare 2014 Bramsche III
Loty Stare 2014 Luneburg III
Loty Młode 2014 Człuchów
Loty Młode 2014 Szczecinek
Loty Młode 2013 Świdwin
Loty Młode 2013 Stargard Szczeciński
Loty Młode 2013 Połczyn Zdrój
Loty Młode 2013 Człuchów
Loty Młode 2013 Szczecinek
Człuchów 05.05.2013
Szczecinek 12.05.2013
Stargard Szczeciński 19.05.13
Pasewalk I 26.05.2013
Lubeka I 02.06.2013
Pasewalk II 09.06.2013
Lubeka II 16.03.2013
Pasewalk IV 23.06.2013
Cloppenburg I 30.06.2013
Pasewalk V 07.07.2013
Pasewalk VI 14.07.2013
Cloppenburg II 21.07.2013
Lubeka III 28.07.2013
CZŁUCHÓW 29.04.2012
SZCZECINEK 06.05.2012
STARGARD SZCZECIŃSKI 13.05.2012
PASEWALK 20.05.2012
PASEWALK II 27.05.2012
LUBEKA 03.06.2012
PASEWALK III 10.06.2012
LUBEKA II 17.06.12
PASEWALK IV 24.06.2012
PASEWALK VI 22.07.2012
CLOPPENBURG I 30.06.2012
PASEWALK V 08.07.2012
CLOPPENBURG II 15.07.2012
LUBEKA III
GOŁĘBIE MŁODE Człuchów
GOŁĘBIE MŁODE Szczecinek
GOŁĘBIE MŁODE Połczyn Zdrój
GOŁĘBIE MŁODE Świdwin
GOŁEBIE MŁODE Stargard Szczeciński
LOT DODATKOWY - GOŁĘBIE MŁODE Neubrandenburg
Kontakt z rachmistrzem
Statystyki wejść 2014
Prabuty z całości 2012
Prabuty z całości 2013
Zakończenie sezonu 2012
Ogłoszenie




Lot 13.07.2014 z BRamsche III Gołębie wypuszczone

Wyniki z lotów będą dostępne najwcześniej we wtorki wieczorem,
ewentualne poprawki po godzinie 18.00
także nie ma sensu dzwonić z samego rana
i informować o błędach






Wyników z lotów gołębi Młodych nie będzie dopóki "nowi" hodowcy nie podadzą współrzędnych


Golebie 2014 - AS-Soft -
                               Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
      Wykaz hodowców Odd   nr : 01                                              
      Nazwa pomiaru.............: Kwidzyn                                       
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |Il. goł|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |  1|   127 | Bagiński        Edward        |53:44:54   18:55:50  |      0|
     |  2|   101 | Bużek           Stanisław     |53:45:01   18:55:22  |     20|
     |  3|   102 | Cybak           Bronisław     |53:47:09.  18:57:23. |      0|
     |  4|   103 | Domaszczyński   Bogdan        |53:44:18   18:55:02  |      0|
     |  5|   156 | Dudarewicz      Mariusz       |53:44:07.  18:55:02. |      0|
     |  6|   116 | Grzechowiak     Eugeniusz     |53:45:08   18:52:23  |     95|
     |  7|   111 | Gręźlik         Robert        |53:43:35   18:56:24  |     79|
     |  8|   104 | Iwicki          Witold        |53:43:52   18:56:17  |     41|
     |  9|   124 | Kalinowski      Jerzy         |53:44:11   18:54:58  |      0|
     | 10|   129 | Kamiński        Paweł         |53:46:32.  18:51:41. |      0|
     | 11|   117 | Klonecki        Edwin         |53:43:55   18:55:36  |     32|
     | 12|   123 | Kowalski        Henryk        |53:43:57   18:56:27  |     41|
     | 13|   114 | Kowalski        Tadeusz       |53:44:04   18:55:14  |     34|
     | 14|   128 | Krzyżanowski    E&P           |53:44:23   18:55:36  |     54|
     | 15|   118 | Krzyżanowski    Jerzy         |53:43:37   19:01:54  |     41|
     | 16|   105 | Kujawski        Mirosław      |53:43:00   18:55:57  |     53|
     | 17|   121 | Latopolski &                  |53:43:50   18:57:01  |     74|
     | 18|   108 | Lewandowski &   Rankiewicz    |53:43:31   18:55:52  |     46|
     | 19|   153 | Marlikowski     Bogumił       |53:44:08.  18:56:23. |     45|
     | 20|   120 | Mazur           Janusz        |53:44:39   18:57:01  |      0|
     | 21|   155 | Mięsiak         Henryk        |53:43:33.  18:56:24. |      0|
     | 22|   133 | Modrzejewski    Bogdan        |53:47:35   18:52:31  |      0|
     | 23|   125 | Musiński        Jarosław      |53:44:04   18:55:14  |      0|
     | 24|   130 | Niski           Robert        |53:44:33   18:56:53  |     84|
     | 25|   119 | Olszewski       Marian        |53:44:52   18:53:18  |     47|
     | 26|   106 | Przysowa        Roman         |53:44:22   18:56:11  |     68|
     | 27|   135 | Radzikowski     Marian        |53:45:20   18:51:34  |      0|
     | 28|   160 | Rankiewicz      Stanisław     |53:43:43.  18:56:10. |      0|
     | 29|   112 | Remus           Ryszard       |53:44:22.  18:55:26. |      0|
     | 30|   122 | Sandomierski    Wojciech      |53:44:39   18:56:30  |     38|
     | 31|   107 | Sosnowski       & Bagiński    |53:44:54   18:55:50  |     85|
     | 32|   161 | Stippa          Sebastian     |                     |     50|
     | 33|   154 | Stradał         Piotr         |53:44:39   18:57:00  |     47|
     | 34|   109 | Tomaszewski     Dariusz       |53:43:43   18:56:10  |      0|
     | 35|   115 | Wiśniewski      Mirosław      |53:44:55   18:57:01  |      0|
     | 36|   132 | Wojciechowski   & Paprocki    |53:44:24.  18:56:43. |     58|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
                                                               RAZEM   |   1132|
                                                                       +-------+
                                                                                

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                               Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
      Wykaz hodowców Odd   nr : 02                                              
      Nazwa pomiaru.............: Sadlinki                                      
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |Il. goł|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |  1|   217 | Bulak           Sławomir      |53:37:17   18:59:58  |      0|
     |  2|   226 | Chrzanowski     Grzegorz      |53:36:33.  18:56:35. |     25|
     |  3|   220 | Drozdowski      Janusz        |53:38:37.  18:57:02. |     80|
     |  4|   201 | Grajewski &     Wesołowski    |53:39:35   18:52:01  |      0|
     |  5|   204 | Grzejdziak      Andrzej       |53:39:54   18:51:57  |     37|
     |  6|   221 | Gudowski        Mirosław      |53:36:51.  18:57:38. |     28|
     |  7|   214 | Janke           Waldemar      |53:39:20   18:52:21  |      0|
     |  8|   215 | Karpiński       Grzegorz      |53:39:27   18:52:13  |      0|
     |  9|   202 | Karpiński       Jarosław      |53:39:32   18:52:03  |      0|
     | 10|   203 | Karpiński       Roman         |53:39:27   18:52:16  |      0|
     | 11|   222 | Maćkowski       Andrzej       |53:40:20.  18:53:20. |     22|
     | 12|   225 | Miazga          Marcin        |53:38:37.  18:57:09. |     43|
     | 13|   223 | Pipczyński      Tadeusz       |53:36:33.  18:56:28. |     70|
     | 14|   207 | Plichta         Jarosław      |53:38:55   18:56:07  |     47|
     | 15|   206 | Podgórski       Piotr         |53:39:50   18:51:31  |     40|
     | 16|   219 | Tarkowski       Michał        |53:38:49.  18:44:57. |     64|
     | 17|   208 | Warpas          Jarosław      |53:39:27   18:51:49  |      0|
     | 18|   218 | Wałęga          Piotr         |53:40:35   18:50:31  |      0|
     | 19|   212 | Wojciechowski   Ryszard       |53:45:35   18:56:33  |      0|
     | 20|   213 | Zatorski        Zbigniew      |53:37:17   18:59:58  |      0|
     | 21|   209 | Zieliński       Bronisław     |53:40:20   18:53:12  |     53|
     | 22|   211 | Żbikowski       K&K           |53:39:03   18:51:45  |     48|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
                                                               RAZEM   |    557|
                                                                       +-------+
                                                                                

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                               Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
      Wykaz hodowców Odd   nr : 03                                              
      Nazwa pomiaru.............: Rakowiec                                      
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |Il. goł|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |  1|   302 | Bojaryn         Robert        |53:43:39   19:01:09  |     63|
     |  2|   304 | Ciepliński      Gieroń        |53:45:34   19:11:43  |      0|
     |  3|   309 | Jędrych         Wiesław       |53:43:24   19:01:17  |     71|
     |  4|   321 | Koszara         Mirosław      |53:44:05   19:04:18  |     45|
     |  5|   320 | Kotowski        Adam          |53:43:37   19:03:58  |      0|
     |  6|   301 | Krzywdziński    Jan           |53:40:57   19:07:19  |     97|
     |  7|   313 | Kwiotek         Marian        |53:43:49   19:02:25  |     39|
     |  8|   322 | Latopolski      Krzysztof     |53:44:04.  19:04:21. |     41|
     |  9|   310 | Musielewicz     Leszek        |53:44:08   19:04:12  |     49|
     | 10|   312 | Olszewski       Grzegorz      |53:41:11   19:05:20  |     44|
     | 11|   311 | Olszewski       Robert        |53:41:08   19:05:14  |     22|
     | 12|   317 | Parol           Mieczysław    |53:44:08   19:01:44  |      0|
     | 13|   303 | Przysowa        Jan           |53:43:38   19:01:05  |     54|
     | 14|   323 | Rostankowski    Marcin        |                     |     45|
     | 15|   340 | Rostantowski    Marian        |                     |      0|
     | 16|   307 | Skrajda         Szymon        |53:42:43   19:02:27  |     49|
     | 17|   308 | Szyszko         Andrzej       |53:43:36   19:01:45  |     50|
     | 18|   306 | Więckowski      Kazimierz     |53:42:28   19:04:19  |     35|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
                                                               RAZEM   |    704|
                                                                       +-------+
                                                                                

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                               Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
      Wykaz hodowców Odd   nr : 04                                              
      Nazwa pomiaru.............: Ryjewo                                        
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |Il. goł|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |  1|   401 | Bończoszek      Andrzej       |53:49:23   18:56:14  |     42|
     |  2|   428 | Bończoszek      Zbigniew      |53:49:25   18:56:17  |      0|
     |  3|   429 | Bruniecki       Janusz        |53:50:45   18:57:03  |     36|
     |  4|   403 | Ciszek Mirosław & Dariusz     |53:48:11   18:57:12  |     32|
     |  5|   416 | Gajos           Rafał         |53:49:16   19:02:12  |      0|
     |  6|   404 | Jasiński        Józef         |53:50:59   18:57:42  |      0|
     |  7|   430 | Jezierski       Stanisław     |53:52:42   19:00:06  |      0|
     |  8|   408 | Justa           Mirosław      |53:47:25   18:57:29  |     40|
     |  9|   426 | Justa           Ryszard       |53:47:25.  18:57:29. |     40|
     | 10|   412 | Kantorski       Dariusz       |53:49:22   19:02:12  |     33|
     | 11|   413 | Knabe           Piotr         |53:47:51   18:52:45  |     50|
     | 12|   415 | Kwiatkowski     Rafał         |53:49:27   18:56:18  |     52|
     | 13|   419 | Magierowska     Beata         |53:47:44.  18:52:33. |     73|
     | 14|   406 | Magierowski     Józef         |53:47:51   18:52:45  |     41|
     | 15|   407 | Polakiewicz     Grzegorz      |53:51:02   18:57:34  |     60|
     | 16|   417 | Pryba           Tadeusz       |53:51:01   18:57:38  |      0|
     | 17|   427 | Stasiewicz      Andrzej       |53:47:11   18:51:52  |      0|
     | 18|   409 | Wesołowski      Jan           |53:51:25   18:53:09  |     28|
     | 19|   433 | Wieliński       Andrzej       |                     |     35|
     | 20|   422 | Witkowska       Alicja        |53:48:34.  18:51:01. |      0|
     | 21|   421 | Witkowski       Adam          |53:48:34.  18:51:01. |     45|
     | 22|   420 | Wiśniewski      Władysław     |53:50:04.  18:57:38. |     48|
     | 23|   414 | Ładosz          Andrzej       |53:52:15.  19:03:27. |     44|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
                                                               RAZEM   |    699|
                                                                       +-------+
                                                                                

 
Golebie 2014 - AS-Soft -
                               Oddział Kwidzyn, rok 2014.                       
      Wykaz hodowców Odd   nr : 05                                              
      Nazwa pomiaru.............: Prabuty                                       
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |Il. goł|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
     |  1|   501 | Andrzejewski    Zygmunt       |53:45:07.  19:13:19. |      0|
     |  2|   535 | Bednarski       Mariusz       |53:46:28.  19:15:48. |     62|
     |  3|   538 | Bednarski       Przemysław    |53:46:37.  19:15:48. |     57|
     |  4|   503 | Białobłocki     Ryszard       |53:45:50.  19:11:42. |     35|
     |  5|   504 | Bogatek         Wiesław       |53:44:58   19:12:47. |      0|
     |  6|   531 | Brojek          Adam          |53:45:18.  19:12:56. |      0|
     |  7|   505 | Buszko          Andrzej       |53:45:10.  19:11:56. |      0|
     |  8|   356 | Buszko          Dariusz       |53:45:15   19:12:04  |      0|
     |  9|   534 | Buszko          Mateusz       |53:46:37   19:15:48  |      0|
     | 10|   507 | Buszko          Michał        |53:45:10.  19:11:56. |      0|
     | 11|   508 | Buszko          Paweł         |53:46:33.  19:15:51. |     67|
     | 12|   526 | Buszko Andrzej  i Michał      |53:45:10.  19:11:56. |    154|
     | 13|   509 | Chrostek        Andrzej       |53:47:41.  19:13:03. |     72|
     | 14|   560 | Chrostek        Danmiel       |53:47:41.  19:13:03. |     77|
     | 15|   510 | Duch            Ludwik        |53:45:48.  19:11:36. |     26|
     | 16|   511 | Gałkowski       Jan           |53:45:12.  19:13:07. |      0|
     | 17|   512 | Gusztyn         Jerzy         |53:45:59.  19:11:56. |     50|
     | 18|   561 | Hanas           Robert        |53:44:40.  19:12:50. |     22|
     | 19|   335 | Komar           Lidia         |53:45:03   19:12:25  |      0|
     | 20|   513 | Komar           Zdzisław      |53:45:46.  19:11:56. |     44|
     | 21|   514 | Komar           Zenon         |53:45:01.  19:12:20. |     63|
     | 22|   515 | Krychowiak      Sławomir      |53:44:40.  19:12:50. |     55|
     | 23|   529 | Masny           Krzysztof     |53:49:20.  19:12:44. |    105|
     | 24|   518 | Mateńka         Leszek        |53:40:48.  19:10:10. |      0|
     | 25|   530 | Paluch          Piotr         |53:47:44.  19:09:41. |     43|
     | 26|   519 | Pietruszyński   Bogdan        |53:44:52.  19:12:44. |     40|
     | 27|   532 | Pietruszyński   Marcin        |53:44:52.  19:12:44. |     56|
     | 28|   520 | Sowiński        Cezary        |53:46:01.  19:07:03. |     14|
     | 29|   521 | Strzelczyk      Jerzy         |53:45:19.  19:12:50. |     54|
     | 30|   540 | Strzelczyk      Paweł         |53:45:19   19:12:50  |      0|
     | 31|   358 | Szczawiński     Jacek         |53:42:43   19:02:27  |      0|
     | 32|   522 | Szczotka        Józef         |53:47:01.8 19:11:23. |     60|
     | 33|   528 | Szedler         Kamil         |53:41:53.  19:10:02. |     23|
     | 34|   527 | Szostek         Stanisław     |53:44:56.  19:13:46. |     90|
     | 35|   557 | Szpeflik        Eugeniusz     |53:40:25.  19:10:04. |     46|
     | 36|   533 | Tatara          Martyna       |53:44:56.  19:12:45. |     32|
     | 37|   524 | Tatara          marek         |53:44:56.  19:12:45. |     40|
     | 38|   525 | Wojtysiak       Krzysztof     |53:44:48.  19:14:06. |     63|
     | 39|   328 | Łabiszewski     Tadeusz       |53:45:30   19:11:47  |      0|
     | 40|   517 | Łazarczyk       Waldemar      |53:44:52.  19:12:41. |     60|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+-------+
                                                               RAZEM   |   1510|
                                                                       +-------+
                                                                                

 

Hodowca 33 odwiedzającyodwiedzjący
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=